PDA

Zobacz pełną wersję : Projektowanie ogrodów śląskie i dolnośląskie



fabryka_zieleni
01-02-2011, 12:03
Witam,
jestem studentką IV roku studiów architektury krajobrazu z doświadczeniem w zawodzie. Chętnie podejmę współpracę lub przyjmę zlecenia (województwo dolnośląskie oraz śląskie). Projektowanie ogrodów, inwentaryzacje zieleni.
Dobrze obsługuję programy AutoCad, Corel, Photoshop, SketchUp, podstawy 3ds Max oraz pakiet MS Office. Zapraszam również na stronę z portfoliem: www.karolinaw.carbonmade.com
Zainteresowanych proszę o kontakt meilowy: [email protected] lub gg 1404292

Poniżej prezentuje jedną z wizualizacji

włodekm
17-03-2011, 08:32
witam . Włodek M. proponuję współpracę , wykonuje ogrody od 22 lat , niestety nie znam się na projektowaniu, chętnie nawiążę współpracę z młodym projektantem , mieszkam w Sosnowcu mam spore doświadczenie w wykonawstwie zieleni i małej architektury , sam projektuje systemy automatycznego zraszania.

pozdrawiam oczekuje propozycji


Witam,
jestem studentką IV roku studiów architektury krajobrazu z doświadczeniem w zawodzie. Chętnie podejmę współpracę lub przyjmę zlecenia (województwo dolnośląskie oraz śląskie). Projektowanie ogrodów, inwentaryzacje zieleni.
Dobrze obsługuję programy AutoCad, Corel, Photoshop, SketchUp, podstawy 3ds Max oraz pakiet MS Office. Zapraszam również na stronę z portfoliem: www.karolinaw.carbonmade.com
Zainteresowanych proszę o kontakt meilowy: [email protected] lub gg 1404292

Poniżej prezentuje jedną z wizualizacji