PDA

Zobacz pełną wersję : projektowanie, wykonywanie, pielęgnacja ogrodów, kompleksowe usługi w warszawie



niebieskiemigdały
02-02-2011, 10:25
FIRMA NEFELIT

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów, a także ich pielęgnacją. Na Państwa życzenie wykonamy oczko wodne z kaskadą, założymy automatyczny system nawadniania, zainstalujemy fontannę, wybudujemy grill, ułożymy ścieżkę dojazdową, przygotujemy Twój ogród na sezon letni oraz zimowy.

www.luxogrod.pl

Adrianno
17-04-2013, 07:43
Witam, jestem ich klientem i chętnie się „podpiszę”, bo wykonali w moim ogrodzie kawał dobrej roboty. Miałem tzw. pobudowane pobojowisko i zero pomysłu na to, jak to zagospodarować. Poza tym z moim pojęciem o roślinach to byłem w stanie co najwyżej trawę zasiać :P Dlatego zdecydowałem się na oddanie ogrodu w ręce specjalistów, którzy przyjechali, dokładnie sprawdzili jakie są wymiary i kształty podwórka i podali kilka propozycji. Wybrałem najprostszą, bo generalnie jestem minimalistą, ale końcowy rezultat i tak mnie zaskoczył. Pozytywnie! Parę krzewów, iglaków, a nawet drzewek owocowych w odpowiednich miejscach okazało się strzałem w dziesiątkę, za to cena za całe wykonanie NIE okazała się strzałem w kolano ;) Zdecydowanie polecam, to prawdziwi ogrodowi fachowcy.