PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc przy interpretacji.



mnowak355
03-02-2011, 17:59
Witam
Od kilku lat zmagam się z uzyskaniem dec. środowiskowej. Podczas wglądu do dokumentów w mojej sprawie dopatrzyłem się papieru którym wojewoda nakazał wykonanie raportu. Problem w tym że nie jest to żadna decyzja czy postanowienie a po prostu zwykłe pismo wojewody do gminy. Doszukałem sie również przepisów które mówią że opinia taka powinna mieć formę postanowienia na które mógłbym złożyć zażalenie, oczywiście od tego pisma nie przysługiwało mi żadne zażalenie.
Teraz pytanie zasadnicze czy można podwazyć całość postępowania które potoczyło się później w oparciu o niewłaściwe w swojej formie uzgodnienie.

Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi i sugestie. pozdrawiam

kraania
03-02-2011, 19:57
Dopatrzyłeś się? Czyli nie dostałeś go do wiadomości? Jako strona postępowania powinieneś go dostać . Każdy błąd formalny w procedurze to możliwość podważenia całości postępowania. Ale wg. mnie dopiero po wydaniu decyzji.

mnowak355
03-02-2011, 22:37
Wiesz że nie pamiętam czy to dostałem.

mnowak355
07-02-2011, 13:10
Podnoszę

mnowak355
10-02-2011, 23:01
podnoszę, pomoże ktoś

aglig
11-02-2011, 08:28
Sam pisałeś że postępowanie toczy się już dobrych kilka lat. Sam je dodatkowo zapętlasz.
Trzeba sprawdzić czy jesteś wymieniony w rodzielniku tego pisma oraz jaką ma datę ( jeśli jesteś w rodzielniku to je raczej otrzymałeś) . I później sprawdzić przepisy obowiązujące na dzień wystawienia pisma. Twoja sprawa nie jest sprawą na forum ale dla prawnika. Dlatego nie licz że uzyskasz tu pomoc.