PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego znikają tematy?



wg
12-03-2004, 16:59
Witam,
Zniknął tema o Budze. Czy ktoś wie jakim cudem.

anna99
12-03-2004, 17:03
Pewnie Admin usunął, bo "goście" zachowywali się skandalicznie!!! :evil: :evil: :evil:

mik99
12-03-2004, 17:31
Pewnie Admin usunął, bo "goście" zachowywali się skandalicznie!!! :evil: :evil: :evil:
Temat gśsci już wielokrotnie poruszany.
Skutek??? :-?
Czy nie można zablokować dostępu, niezalogowanych "pajaców"?

Luft
12-03-2004, 17:39
I bardzo dobrze ,że zniknął.Czy ja jako gość zachowuję sie skandalicznie ?Wszystkich do jednego wora ?

anna99
12-03-2004, 17:47
Łyżka dziegciu zepsuje całą beczkę miodu. Gdybyś poczytał w jakim kierunku zszedł ten post za sprawą różnych "gości" - natychmiast dokonałbyś rejestracji. O ile nie chciałbyś, aby cię utożsamiano z tą (przepraszam!) bandą chołoty!!! :oops:

mik99
12-03-2004, 17:52
Nic dodać droga Aniu. :wink:

Luft
12-03-2004, 18:00
Zauwazyłem,że i Ci zalogowani zachowują się takze skandalicznie.Im wolno ?

anna99
12-03-2004, 18:06
Tu nie chodzi o to czy wolno. Trzeba wiedzieć i umieć się zachować w każdej sytuacji. Ja mogę ewentualnie czegoś nie wiedzieć ale nikogo nie obrażam i nie zachowuje się wulgarnie tudzież niesmacznie (niestosownie). Mam odwagę się podpisać, podać swój mail, spotkać się realnie. A Ty dlaczego boisz się zarejestrować?

Luft
12-03-2004, 18:10
Odpowiedż jest bardzo prosta.Boję się wciągnać.Sam widziałem jak walczyła z tym moja zona.Chyba że dwa lata,a to było tylko GG.

anna99
12-03-2004, 18:17
Oj to chyba wykręt :wink: Jeśli się budujesz, to zdecydujesz się na zdobywanie wiedzy i dzielenie się doświadczeniem a nie jałowe (sorry!) pogaduszki. Dołącz do tych, którzy trzymaja poziom tego forum.

thalex
12-03-2004, 18:22
Sory Luft ale przeczytaj i przemyśl.
B.... pisał, że nie chce się zalogować bo trzeba dużo wypisywać itd, ale posty wypisywał na cały ekran.
Widać, że długo z nim przebywałeś bo podobnie się zachowujesz nie drażnij się bo to świadczy o nas wszystkich.

12-03-2004, 18:39
Łyżka dziegciu zepsuje całą beczkę miodu. Gdybyś poczytał w jakim kierunku zszedł ten post za sprawą różnych "gości" - natychmiast dokonałbyś rejestracji. O ile nie chciałbyś, aby cię utożsamiano z tą (przepraszam!) bandą chołoty!!! :oops:
Przepraszam bardzo, mam inne zdanie....to był kawał świetnego humoru, bardzo , bardzo inteligentnych "Gości".
Nikogo nie obrażaliśmy, ( Luft..sorry...ale to przez Twój nic...tak sie zaczęło...tak myślę)
Przecież można pożartować.....ludzie, jest piątek, wyluzujcie!
Przypuszczam,że to przez ..nazwy niców... skasowano ten wątek, szkoda, żałuję.

Jeszcze sie śmieję, kiedy sobie przypominam texty....i to do rozpuku! :P :P

Niech żałuje ten co nie czytał....a ja dziękuję wszystkim ,którzy brali w tym udział. (szczególnie pomysłodawcy)
Nie loguję się, bo po co, jeszcze bejsbolem oberwę :wink:od oburzonych. :wink: sorry!
Mistrzostwo świata i pękanie ze śmiechu... :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich.... Gość wyrozumiały (szanuje inne opinie)

Luft.
12-03-2004, 18:42
To,że go popierałem to fakt,ale moja działka to ekologia,spalanie ekologiczne biopaliw.Mógłbym o tym w nieskonczoność.Wiem co znaczy upór inwestora do zastosowania nowych technologii,wiem co znaczy upór urzedasów do wprowadzania polskiej mysli technicznej.Upór do promowania lokalnego przemysłu.Dlatego widząc wypowiedzi B. starałem sie mu pomóc.Czy pisząc np.o procesie spalania okrzykniecie mnie nowym B.?Bo czytam podobną literaturę.Mówiąc ,że to wciąga (net) wiem co mówię (mówię o własnych doswiadczeniach domowych)

12-03-2004, 18:46
C.D,.....dodam jeszcze.....Aniu! nie obrażaj ludzi -przeciez nie tak cie mamusia uczyła! Tak myślę..
Nie była to chołota....chyba jednak nie czytałaś co pisaliśmy! :(
Gość wyrozumiały. :wink: Pozdrawiam :D

12-03-2004, 18:52
nawet błąd ortogr. zrobiłam przez ciebie...anno (powtórzyłam za tobą)
nie była to
hołota..poprawiam się..sorry :oops:

Gośc wyrozumiały :D

anna99
12-03-2004, 19:00
Przepraszam bardzo, mam inne zdanie....to był kawał świetnego humoru, bardzo , bardzo inteligentnych "Gości".
Nikogo nie obrażaliśmy, ( Luft..sorry...ale to przez Twój nic...tak sie zaczęło...tak myślę)
Przecież można pożartować.....ludzie, jest piątek, wyluzujcie!
Przypuszczam,że to przez ..nazwy niców... skasowano ten wątek, szkoda, żałuję.

Jeszcze sie śmieję, kiedy sobie przypominam texty....i to do rozpuku! :P :P

Niech żałuje ten co nie czytał....a ja dziękuję wszystkim ,którzy brali w tym udział. (szczególnie pomysłodawcy)
Nie loguję się, bo po co, jeszcze bejsbolem oberwę :wink:od oburzonych. :wink: sorry!
Mistrzostwo świata i pękanie ze śmiechu... :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich.... Gość wyrozumiały (szanuje inne opinie)

Jesli poczułeś się obrażony słowem "chołota" - przepraszam.
Co do reszty to widocznie mam inne pojęcie o dobrym dowcipie i inteligencji.
Życzę więcej odwagi (to o tego bejsbola - o dziwo ja sie nie boję :roll: ) i dobrej zabawy np. na onecie. To chyba bardziej odpowiednie miejsce.

Luft
12-03-2004, 19:03
To,ze temat został wyrzucony,to popieram.Ostatnie jednak posty myslę ,że nie były pisane przez hołotę.Nawet sam zastanawiałem się nad jakimś oryginalnym nickiem,żeby wziąc w tym udział,ale nie żdązyłem.

anna99
12-03-2004, 19:05
Przepraszam za błąd ort. A także przypisywanie ci płci męskiej skoro "zrobiłaś" i "powtórzyłaś .

Żegnam
Ania

12-03-2004, 19:08
anno 99, jestem kobietą, a humor był przehumorzasty.

Nie gniewam się już, .......... Gość wyrozumiały. :D
Jeszcze chce mi się śmiać!

Poważne posty też piszę!

12-03-2004, 19:50
Tutaj był wątek, który zaczął Bunga, ale juz go nie ma! :(

12-03-2004, 19:54
Dlaczego zawsze sa winni goście ? A stali bywalcy forum nie ?

Dlaczego stali, zalogowani forumowicze uwazają się za kogoś z wyższej pólki, jeden się zalogował drugi nie, ich wola, trzeba to uszanować.
Wiele postów, pod nazwą Gość piszą stali bywalcy forum i taka jest prawda.

Jak czytam forum staram się unikać głupich słów i zwrotów, wszędzie jednak czarna owca sie znajdzie.
Człowiek popelnia błedy i pisze często bez przemyslenia, /przykład wyżej anna 99 napisała takie slowo które jest uwazane przez wielu, ostatnim slowem do draki jak pisał S.Grzesiuk/ jednego urazi drugiego nie, ale potrzeba więcej wyrozumiałości.

Wszyscy lubimy się pośmiać, szkoda że nie dane było mi przeczytac w/w temat, może będzie jeszcze okazja.

Wszytkim czytającym forum życzę więcej uśmiechu i samych fachowych porad.

Luft
12-03-2004, 19:56
Sądzę i jestem z tego zadowolony,że administrator przerwał cykl znecania sie nad B.Tym bardziej że były to ataki jednostronne.

12-03-2004, 20:00
Trzeba wiedzieć i umieć się zachować w każdej sytuacji. Ja mogę ewentualnie czegoś nie wiedzieć ale nikogo nie obrażam

a jednak obrażasz
:(

Luft
12-03-2004, 20:17
Dawno temu byłem na obozie.Zostały zgubione wszystkie pieniądze.Smutek jednak trwał krótko.Do dnia dzisiejszego w gronie znajomych którzy uczestniczyli w tym obozie wspominamy jaka nastapiła po tym wielka radość.Wyliśmy ze śmiechu kilka godzin.Wystarczyło,że ktos rzucił hasło,ze forsa zginęła i zaczynało sie rechotanie od nowa.Czy należy sądzić,ze kłopoty związane z budową domu są takie straszne,że zapominamy o śmiechu?Śmiejmy się.Kłopoty zmaleją.

12-03-2004, 20:35
Luft, ale było śmiechu! :lol: Szkoda,że usunęli! :cry:

Gen.Rommel
12-03-2004, 22:06
Ludzie zginął cały sztab,a wy biadolicie nad zniknieciem tematu ?Erwin

12-03-2004, 22:37
Ludzie zginął cały sztab,a wy biadolicie nad zniknieciem tematu ?Erwin

Znalazł sie już Gen.Heinz Guderian, jestem ja(-jako Gość wyrozumiały)..ale w wielkiej konspiracji i jest jeszcze Luft...ale niestety w niewoli. Gdzie jest reszta? Czekam na wiadomość i dalej szukam sztabu... :D :D :wink:

13-03-2004, 02:49
Witam,
Zniknął tema o Budze. Czy ktoś wie jakim cudem.

nie wiem jakim cudem ale chciałem poczytac, nie zdążyłem, skasowano


Łyżka dziegciu zepsuje całą beczkę miodu. Gdybyś poczytał w jakim kierunku zszedł ten post za sprawą różnych "gości" - natychmiast dokonałbyś rejestracji. O ile nie chciałbyś, aby cię utożsamiano z tą (przepraszam!) bandą chołoty!!! :oops:

czy naruszał regulamin forum, anno99 ? nie potrafie ocenic
kiedy obraża sie kogos i używa słów uznawanych z nieprzyzwoite - rozumiem
ale o ile to humorystyczne odzywki - kasowac ? czy nie za daleko sięga cenzura ?

13-03-2004, 06:08
A może to po prostu kumple "czrnych-nieomylnych-nietykalnych"?

13-03-2004, 09:02
[quote="wg"]Witam,
Zniknął tema o Budze. Czy ktoś wie jakim cudem.[/qu :cry: :o :cry: :cry:

13-03-2004, 13:19
Luft, ale było śmiechu! :lol: Szkoda,że usunęli! :cry:
A ja jeszcze się śmieję :lol: :lol: :lol: :lol:

Usunęli po kilku godzinach, niewiele osób czytało! :cry: :o

13-03-2004, 20:33
no to powtórzmy !

Lukinss
13-03-2004, 20:57
JAKAŚ POTWORNA NUDA POWSTAŁA NA TYM FORUM. NO ZALOGOWANI MOZE TROCHĘ HUMORU. GOŚCIE ZNUDZENI :( :(

obersturmfuhrer stedtke
13-03-2004, 23:04
Ja sie meldować.
Wo is mein generall???
Jak wy nie chcieć phacować to ja wam dać trawa i w schnell pracować! :lol:
I pisać ,pisać ,pisać.....

Qg
14-03-2004, 10:55
Bo jesteśmy narodem smutasów.A chcieliśmy do Europy.................

Duchi
14-03-2004, 17:27
Rozmowa z duchami trwa krótko i jest ulotna.Duchy nie zostawiaja sladów,czego jestescie właśnie swiadkami.

wg
14-03-2004, 21:55
Właściwie to i ten temat mogliby skasować. Jako jego autor nie mam nic przeciwko temu.

Cenzor
14-03-2004, 22:06
Właściwie to i ten temat mogliby skasować. Jako jego autor nie mam nic przeciwko temu.
Nic dodać.Stare wraca jak bumerang

14-03-2004, 22:45
Właściwie to i ten temat mogliby skasować. Jako jego autor nie mam nic przeciwko temu.
Co Ty powiesz? Zadałes pytanie .....i nic poza tym. Masz odpowiedż?
Pochwalasz cenzurę! :( :o

ariete
14-03-2004, 23:01
JAKAŚ POTWORNA NUDA POWSTAŁA NA TYM FORUM. NO ZALOGOWANI MOZE TROCHĘ HUMORU. GOŚCIE ZNUDZENI :( :(
Jakoś zalogowani nie potrafią wznieść się do poziomu (nie wszyscy) gospodarzy i rozbawić gości................................

15-03-2004, 12:49
Własnie!

ariete
31-03-2004, 12:35
JAKAŚ POTWORNA NUDA POWSTAŁA NA TYM FORUM. NO ZALOGOWANI MOZE TROCHĘ HUMORU. GOŚCIE ZNUDZENI :( :(
Jakoś zalogowani nie potrafią wznieść się do poziomu (nie wszyscy) gospodarzy i rozbawić gości................................
Masz Wowka tutaj dowód manipulowania tematami.Tematem który podobno nie zniknął.

Slawek :)
31-03-2004, 13:02
Jak ktoś się chce pochwalić poczuciem humoru w stylu mocno licealnym, to niech na onecie z małolatami postuje. Dowcipnie to się zalogowani w kawiarni klubowej i na czacie udzielają...
Mogą goście sprawdzić...
A teksty Guderiana & Consortes uważam bynajmniej nie za śmieszne, tylko głupie i mam odwagę podpisać się pod własnym zdaniem.
Pozdrawiam ozięble.

Józia S.
31-03-2004, 13:12
Anna99,
nie bądź sztywniaczka, daj ludziom pożartować, jak nikogo tym nie krzywdzą :D Ponurzy i poważni żyją krócej.

Jeżeli ci nie pasuje temat, to po prostu nie włączaj się do dyskusji.
Moja wypowiedź nie ma być:
- wodą na młyn,
- płachtą na byka,
- innego rodzaju zaczepką.

ariete
31-03-2004, 14:22
JAKAŚ POTWORNA NUDA POWSTAŁA NA TYM FORUM. NO ZALOGOWANI MOZE TROCHĘ HUMORU. GOŚCIE ZNUDZENI :( :(
Jakoś zalogowani nie potrafią wznieść się do poziomu (nie wszyscy) gospodarzy i rozbawić gości................................
Masz Wowka tutaj dowód manipulowania tematami.Tematem który podobno nie zniknął.
Trochę nieścisłości w tym co napisałem jest.Nie chodzi mi o temat konkretnie ten,Tylko o temat w którym był "kabaret"na temat holzgazu,a redakcja go usuneła ,a teraz twierdzi,ze nic takiego nie miało miejsca i w zastepstwie jako dowód przytacza inny temat.Przeniesienie tego tematu z <wymiany doswiadczeń>w to miejsce jest typowym manipulowaniem forumowiczami.Tutaj nieliczni zagladają,ale temat nie został usuniety więc o co mi chodzi?-zapytają co niektórzy.

ariete
31-03-2004, 14:54
Wujek serdeczne dzięki.Przypomniało mi się! Tym tematem który został skasowany był temat Bungi.Co o tym myslicie,czy cos w tym rodzaju.Po atakach,nastapiło rozlużnienie i powstał ten "kabaret" o holzgazie.To własnie Droga Redakcjo o ten temat mi chodziło.Nie przeszkadzały Redakcji niewybredne kometarze,dopiero ten nieszczesny holzgaz i zabawa forumowiczów.

anna99
31-03-2004, 23:10
Anna99,
nie bądź sztywniaczka, daj ludziom pożartować, jak nikogo tym nie krzywdzą :D Ponurzy i poważni żyją krócej.

Jeżeli ci nie pasuje temat, to po prostu nie włączaj się do dyskusji.
Moja wypowiedź nie ma być:
- wodą na młyn,
- płachtą na byka,
- innego rodzaju zaczepką.

Nie jestem sztywniaczką, daję ludziom pożartować, ale jak nikogo nie krzywdzą. Nie jestem ponura, a powazna kiedy trzeba. Mam prawo wypowiadać się na tematy , więc sie wypowiadam. Twoja wypowiedź jest (wg mnie) twoim osobistym zdaniem, do którego i ja mam prawo.

bohdan
01-04-2004, 05:21
Nie jestem sztywniaczką, daję ludziom pożartować, ale jak nikogo nie krzywdzą. Nie jestem ponura, a powazna kiedy trzeba. Mam prawo wypowiadać się na tematy , więc sie wypowiadam. Twoja wypowiedź jest (wg mnie) twoim osobistym zdaniem, do którego i ja mam prawo.

moje odczucia Anno99 sa inne:

odnosze wrażenie
że męczy cie, kiedy ludzie zartują
kogo to ( twoim zdaniem) skrzywdzono w temacie "Co o tym myslicie?"

anna99
01-04-2004, 08:13
moje odczucia Anno99 sa inne:

odnosze wrażenie
że męczy cie, kiedy ludzie zartują
kogo to ( twoim zdaniem) skrzywdzono w temacie "Co o tym myslicie?"

Masz prawo do innych odczuć (tak jak ja). Skoro masz takie wrażenie, to trudno, ale żarty mnie nie męczą (zwłaszcza dzisiaj! :wink: ) tylko miejsce i poziom tych żartów wyznaczam chyba w innej gradacji niż ty. I na tym zakończyłabym ten temat.

Józia S.
01-04-2004, 10:20
moje odczucia Anno99 sa inne:

odnosze wrażenie
że męczy cie, kiedy ludzie zartują
kogo to ( twoim zdaniem) skrzywdzono w temacie "Co o tym myslicie?"

Masz prawo do innych odczuć (tak jak ja). Skoro masz takie wrażenie, to trudno, ale żarty mnie nie męczą (zwłaszcza dzisiaj! :wink: ) tylko miejsce i poziom tych żartów wyznaczam chyba w innej gradacji niż ty. I na tym zakończyłabym ten temat.

Wiesz co, Aniu,
nie sądzę, żebyśmy Bohdan, czy ja cię czymkolwiek urazili.
Twój mentorski ton jest po prostu denerwujący i lepiej nie wychowuj i nie ucz kultury dorosłych ludzi a raczej swoje dzieci (jeżeli posiadasz).
Podkreślanie przez niektórych, również przez ciebie, wysokiego poziomu, jaki prezentujecie jest sztuczne i po prostu naciągane. Człowiek inteligentny i kulturalny nie potrzebuje tego robić, po prostu to widać.

I jeszcze jedno: nie oczekuję odpowiedzi skoro zakończyłaś temat. Musiałam to z siebie wyrzucić.

ariete
01-04-2004, 15:35
Józiu ! Właśnie dzieki takim forumowiczom jak Ty, Bohdan, jestem jeszcze tutaj.Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.