PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja i obudowa wanny



qwertyasdfgh
06-02-2011, 19:57
Witam, posiadam zwykłą prostokątną wanne firmy koło. Mam kilka pytan dotyczących jej montażu. Plastikowe nóżki które byly dolączone do zestawu po przykreceniu do śruby są luźne i chwieją sie na boki przez co całą wanna się troche kołyszę - czy ta nózka na zdjęciu jest dobrze założona i tak ma być? Wanne chcę odstawić od ściany o jakieś 12 cm i zrobić połkę z gk na która wanna będzie nachodzić. Stelaż pod gk będzie szedł aż od geberita. Przy ścianie idzie rura odpływowa która od sciany odchodzi o jakieś 8 cm (wszystko jest na zdjęciach). Reszte wanny która nie jest przy scianie chce zabudować ytongami (na zdjeciach na fioletowo). Teraz mam pytanie czy takie rozwiązanie zda egzamin? Jeśli tak to jakie dokładnie profile muszę kupić pod ten stelaż (chce to obłożyc dwoma warstwami płyty i ceramiką). I ostatnie pytanie jak wanna będzie leżała na tym blacie z gk to jak ją ustabilizowac? (bo jeśli jest przy scianie to sie po prostu uchwyty do sciany mocuje a w takim przypadku jak to sie robi?) pozdrawiam