PDA

Zobacz pełną wersję : mieszkania na poddaszu czy dobrze mysle??



sebasti15
06-02-2011, 20:18
witam nie bede zakładał nowego tematu wiec napisze tu. mam zamiar wykonczyc pietro w swoim domu pod mieszkania.3 Ladne pokoje kotytarz i..... garderoba. na prostej powierzchni strop. to już przesądzone ale w garderobie jest skos wiec pójdą płuty osb a na to plyty gk. tylko problem w tym że pokryciem jest eternit a jak wiadomo eternit przemarza wiec jak dam wełne do eternitu to bedzie wilgoc itp.wiec myslałem zeby zrobic tak. Narazie na krokwie dac folie i przykrecic płyty a wełne włożyc potem od góry przy wymianie pokrycia co o trym myslicie?? prosze o porady z góry dziekuje

ANSE72
06-02-2011, 20:56
błąd pierw daj łaty pod eternit na to filia paroprzepuszczalna po to aby wełna nie szroniła - potem wełna dobrze ułozona i przymocowana na to folia alu 90 lub inna podam link wybierzesz sobie co cenowo Tobioe odpowiada jak i sprwy techniczne http://folnet.pl/towar/aquatec-vb-aktywna-paroizolacja stelarz i na to płyty KG


i zrób wentylację

sebasti15
06-02-2011, 22:34
własnie kolego eternit to już jest na dachu i nie tym problem ze ten eternit juz na dachu jest i pokrycie nie bedzie zmieniane w tym roku raczej a gore musze wykonczyc

ANSE72
07-02-2011, 13:55
jak napisałem to ze jest eternit nic nie ma wspólnego z wykończeniem lecz daj łaty< listwy na sztukę > miedzy eternit a krokwie po to abyś folie mógł oddzielić od eteernitu jak i wełnę