PDA

Zobacz pełną wersję : Na ścianę



MonikkaB
08-02-2011, 17:12
Witam,
mam duży salon gdzie na ścianie (na przeciwko wejścia) są dwa kinkiety - ściana ma ok 5 m. Kolor ścian jest dość spokojny bo coś jak caffe late ;) meble również jasne.. i problem jest taki - chce wprowadzić trochę koloru - i kupić jakiś obraz - ale montowanie go na środku głównej ściany pomiędzy dwoma kinkietami może wyglądać trochę kiepsko (tu proszę o opinię).. myślałam o kupnie kilku małych obrazów (różnych wielkości, w różnych ramkach) ale takich znaleźć nigdzie nie mogę - takich w jednym temacie, kolorystyce.. Może Wy macie jakieś lepsze pomysły?:)

joliska
08-02-2011, 17:23
Ale w jakim stylu mają być te obrazy? Jakiej cenie ;)

akswał
08-02-2011, 19:05
Witam,
mam duży salon gdzie na ścianie (na przeciwko wejścia) są dwa kinkiety - ściana ma ok 5 m. Kolor ścian jest dość spokojny bo coś jak caffe late ;) meble również jasne.. i problem jest taki - chce wprowadzić trochę koloru - i kupić jakiś obraz - ale montowanie go na środku głównej ściany pomiędzy dwoma kinkietami może wyglądać trochę kiepsko (tu proszę o opinię).. myślałam o kupnie kilku małych obrazów (różnych wielkości, w różnych ramkach) ale takich znaleźć nigdzie nie mogę - takich w jednym temacie, kolorystyce.. Może Wy macie jakieś lepsze pomysły?:)

Powieś wiele zdjęć różnych wielkości w białych ramach (ramy, żeby były o różnych kolekcjonerskich kształtach ale utzrymane dookołoa jednej figóry geometrycznej - jak kwadraty to cala arnzacja w kwadrat, jak koła to w duzy owal). W ramki dałabym różne czarnobiałe zdjecia rodzinne, lub czarnobiałe z lekkim zafarbem koloru - tak jakby były za kolorową folią).

chacal
09-02-2011, 16:14
A może coś bardziej oryginalnego? nietypowego ? :) niedawno znalazłam fajny pomysł, bardzo mi się spodobał.
http://www.domplusdom.pl/rozwiazanie/talerze-scianie

Craft
13-02-2011, 19:09
Propozycji jest wiele:
- lustro w ozdobnej ramie.
- fototepeta np. zmotywem okna
Poniżej ciekawe inspiracje

Elfir
13-02-2011, 20:58
duże akwarium. Podłączenia do kinkietów wykorzystać jako zasilanie lamp nad akwa.

http://polki.pl/pub/02_2007/02_14/widok01.jpg