PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup mieszkania od dewelopera w Warszawie. Kupno mieszkania na rynku wtórnym



sbednarska
08-02-2011, 21:32
Witam.


Przez ostatni miesiąc intensywnie przeglądam oferty deweloperów w Warszawie. Przyznam szczerze że wszystko to jest dla mnie czarna magia, umowy, notariusz, wpis do hipoteki itp. Miałabym duża prośbę o pomoc. O wyjaśnienie mi wszystkich aspektów kupna mieszkania na rynku wtórnym. Jedną z najciekawszych ofert posiada Dom Developer na osiedlu Derby, lokalizacja najbardziej mi pasuje. Jak wygląda z nimi współpraca? Czy są chętni do negocjowania m2? Czy opóźniają termin oddania mieszkania? Czy trzeba kupować miejsce parkingowe które kosztuje 20 tys? Na co powinnam uważać?

Dziękuje

AniaPy
23-02-2011, 19:25
Mam ogromną prośbę do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, lub osób które kupiły mieszkanie w ostatnim czasie.
Agencja e-ffectica.pl w której mam przyjemność pracować, przeprowadza ankietę pokazującą postrzeganie reklamy internetowej firm deweloperskich przez Internautów. Jeśli znajdziecie 2-3 minuty wolnego czasu, gorąco zachęcam do wypełnienia ankiety na:
http://moje-ankiety.pl/respond-5893.html
Serdecznie dziękuję

Asto
17-11-2014, 21:36
czasem warto skorzystać z porady pośrednika.

wodanm
29-09-2015, 09:39
Wydaje mi się,że jednak lepiej jest kupić mieszkanie na rynku pierwotnym. Szczególnie jeśli zależy Wam na wysokim standardzie .Takie mieszkanie o wiele łatwiej jest wyremontować. Poźniejsze koszta utrzymania są również o wiele niższe z uwagi na to,że są to lepsze technologie budownictwa. W Warszawie powstaje wiele nowych inwestycji. MOim zdaniem jedną z ciekawszych są mieszkania na MODEROWANO Bardzo dobry standard i jak na tę okolicę przystępne ceny.