PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o polecenie firmy-zachodniopomorskie



aga724
09-02-2011, 22:31
Jak w temacie - poszukuję solidnej firmy- projekt i wykonanie ( rekuperacja GWC odkurzacz centralny) na terenie woj.zachodniopomorskiego ( okolice Koszalina, Kołobrzegu). Z góry dziękuję.

soohy5
02-02-2013, 07:18
Jak w temacie - poszukuję solidnej firmy- projekt i wykonanie ( rekuperacja GWC odkurzacz centralny) na terenie woj.zachodniopomorskiego ( okolice Koszalina, Kołobrzegu). Z góry dziękuję.

POLECAM!!! Zachodniopomorskie Centrum Wentylacji PAJOS. U mnie wykonali rekuperacje w oparciu o Brink 300 i łącznie 12 punktów naw-wyw. Działa już 4 rok i nic nigdy sie nie stało. Kanały sztywne zaizolowane, wydatki wciąż takie same jak przy instalacji. Cena była najniższa sposród wszystkich wykonawców i troche sie obawialismy z żoną o jakosć wykonania, ale bezpodstawnie. Dostalismy szczegółową umowę z której się wywiązali w 100%. No i instalacja wciąż na gwarancji. Mam nr jak komus potrzebny 726 377 161, mają też strone http://pajos.home.pl/strona-glowna/.

gentoonx
02-02-2013, 12:44
POLECAM!!! Zachodniopomorskie Centrum Wentylacji PAJOS. U mnie wykonali rekuperacje w oparciu o Brink 300 i łącznie 12 punktów naw-wyw. Działa już 4 rok i nic nigdy sie nie stało. Kanały sztywne zaizolowane, wydatki wciąż takie same jak przy instalacji. Cena była najniższa sposród wszystkich wykonawców i troche sie obawialismy z żoną o jakosć wykonania, ale bezpodstawnie. Dostalismy szczegółową umowę z której się wywiązali w 100%. No i instalacja wciąż na gwarancji. Mam nr jak komus potrzebny 726 377 161, mają też strone http://pajos.home.pl/strona-glowna/.

Twoja rado-reklama po 2 latach to o kant doopy potłuc

kerado28
03-02-2013, 21:36
Jak to jest, że zachwalają najczęściej TYLKO osoby z kilkoma postami....

sopell
17-03-2013, 06:45
szukam rekuperacji w okolicach szczecina i trafilem na zcw pajos i te wypowiedzi na forum i smiac mi sie chce. szukajac firm w internecie zawsze staram sie sprawdzic z kim mam do czynienia i tak samo zrobilem z zcw pajos i okazuje sie ze jak wynika z wczesniejszych postow pana soohy5 to ta firma, ktora dziala od 13.02.2013 r. założyła :jawdrop: 4 lata temu rekuperacje w domu który zaczał budowac w lipcu 2011 r. DOBRE
Uważajcie na takie firmy bo łatwo dać się naciagnać CEIDG najlepszym sposobem na pseudo fachowców!!!

ZCW PAJOS
25-05-2013, 15:49
firma, ktora dziala od 13.02.2013 r. założyła :jawdrop: 4 lata temu rekuperacje w domu który zaczał budowac w lipcu 2011 r. DOBRE
Uważajcie na takie firmy bo łatwo dać się naciagnać CEIDG najlepszym sposobem na pseudo fachowców!!!

Szanowny panie sopell,

ZCW Pajos rzeczywiscie zostało zarejestrowane w lutym br. jednakże od kilku ładnych
działalismy na rynku pod ogólną nazwą usług budowlanych, a Pajos było
nazwą nieformalną. Po podziale spółki otworzylismy ZCW Pajos i działamy juz
tylko w branży wentylacji. Myslę ze najlepszym sposobem na sprawdzenie firmy jest rozmowa w cztery oczy i poznanie referencji, a nie wyciaganie pochopnych wniosków ze szczątkowych informacji jakie są dostępne na internecie.