PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyborem Firmy w kujawsko - pomorskim



palestynczyk
10-02-2011, 11:19
Przekopuje internet i nigdzie nie moge znaleść jakiś polecanych mających dobra opinie Firm budujących domy w szkielecie drewnianym z kujawsko pomorskiego wiec prosze was użytkowników tego forum o pomoc. Nie chodzi mi tu o zadna reklame czy samo reklame chodzi mi o osoby które budowały w kujawsko pomorskim swoje szkieletory i mogo smialo polecic dana firme. Z góry dziekuje za pomoc.

palestynczyk
13-02-2011, 10:41
Czyli jak widze problem jest uzasadniony :(. Mimo ze licznik przegladania rośnie brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

barbarka9
24-02-2011, 22:03
Jeśli podoba ci sie nasz domek mogę przesłać namiar na wykonawce.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b22aeade61484eb7.html

QBELEK
25-02-2011, 07:21
Aktualnie stawiają u nas szkieletorka cieśle z siedlec. Napisz do jakiego stanu domek mają Ci wybudowć?

eniu
25-02-2011, 14:27
Aktualnie stawiają u nas szkieletorka cieśle z siedlec. Napisz do jakiego stanu domek mają Ci wybudowć?

Qbelek ,coś ci się do gęby przykleiło :D ( może i ja pomyśle ?- tylko co ....)

QBELEK
25-02-2011, 15:13
Qbelek ,coś ci się do gęby przykleiło :D ( może i ja pomyśle ?- tylko co ....)

Wie kto może o co mu biega? Reklamy szuka?

palestynczyk
26-02-2011, 10:00
Dziekuję za wpisy. Odzywam się na priv. I zapraszam do dalszych moze cos się uda znaleść godnego uwagi.

Kasia&Jarek
26-02-2011, 15:09
możesz sprawdzić ofertę firmy HEBAN z Tucholi

palestynczyk
26-02-2011, 17:12
Firma znana ale tez sie cenią pięknie. Nie ten przedział cenowy.

Kasia&Jarek
26-02-2011, 22:07
Firma znana ale tez sie cenią pięknie. Nie ten przedział cenowy.

Nie oszczędzałabym na budowę domu w tej technologii. Firm, które naprawdę potrafią to robić nie ma wiele. Na ew. poprawki błędów możesz wydać zdecydowanie więcej.

QBELEK
26-02-2011, 23:22
Moze najpierw napisz czemu szkieletowy a my doradzimy albo odradzimy.

palestynczyk
27-02-2011, 19:26
Nie chce za bardzo odbiegać od tematu i analizowac dlaczego szkeletowy a nie murowany. Sa tysiące tematów w stylu wady i zalety plusy i minusy danej technologi. A nigdzie nie znalazlem tematu o dobrych firmach w kujawsko pomorskim. A Heban zapewne jest dobry ale napewno nie tani a jak zawsze przy takiej inwestycji cena ma dość istotne znaczenie. I prosze nie piszcie ze jak chce dobrze to mam sie dać ograbic.

QBELEK
27-02-2011, 20:42
Plusem jest że Heban jest w SDD więc możesz być pewniejszy jakości wykonania. Minusem że robią do określonych stanów wykończenia a resztę we własnym zakresie.
Ja jednak wole jak mi wykonuje jeden wykonawca co by nie zwalał na poprzedników. Mogę również wprowadzać dodatkowe rzeczy lub ujmować, w czasie budowy, oczywiście uzgadniając to w załącznikach do umowy. Mnie budowa wypadła na okres jesienno-zimowy toteż terminy się wydłużają z racji niektórych prac, więc mam czas na myślenie i wprowadzanie zmian ku rozpaczy wykonawcy.
Cenę z wykonawcą można negocjować w zależności od oczekiwanego wyposażenia, materiałów i lambdy dla przegród.