PDA

Zobacz pełną wersję : Wagner - project 117 proszę o opinie



marulw
12-02-2011, 18:12
Witam mam pytanie odnośnie WAGNER - PROJECT 117

Jestem na etapie tynków w domu jednorodzinnym i potrzebuje jakiegoś w miarę taniego urządzenia do pomalowania w środku około 700m2 ,możliwe ze wykorzystam go jeszcze u znajomych czy rodziny w pracach malarskich, nie będzie on używany zarobkowo .Zainteresowałem się agregatem WAGNER - PROJECT 117 nie jest on drogi (1800zł-1900zł) a w parametry ma nie najgorsze wyniki .
Próbowałem poszukać jakieś opinie w google ale nie ma za dużo komentarzy o tym urządzeniu .
Może ktoś z forumowiczów posiada taki agregat i jest w stanie mi coś poradzić byłbym bardzo wdzięczny ,chodzi mi o malowanie dla własnych potrzeb farbami emulsyjnymi (biała,kolor), ewentualnie gruntowanie, czy jest to wystarczający agregat dla moich potrzeb ,czy to po prostu zabawka i nie warto wyrzucać pieniędzy w błoto .

Dziękuje z góry za pomoc

Pozdrawiam

Marek

gr***ch
13-02-2011, 16:20
Kolego to jest po prostu droga zabawka. Agregaty malarskie które dają efekty to ceny od 3 tysi do góry : tytan.graco profesjonalne wersje wagnera. Mam taki jak Ty ale używam go tylko do gruntowania ścian przed gładzą - nie chce mi się wałkiem latać. Do malowania jedynie dobrej klasy wałek: anza, beckers. A w przypadku kolorów to już zupełna porażka. Najlepsze są reklamy na googlach pokazujące jak to pięknie idzie a idzie tragicznie.

marulw
13-02-2011, 18:45
to mówisz kolego ze to lipa pytam kogo się da nie którzy sobie to chwalą rozmawiałem z kolega z forum twierdzi ze jeśli chodzi o białą farbę i grunt to spoko daje rady ten agregat co do koloru to jest troszku gorzej po twojej wypowiedzi widzę ze jest lipa ogólna szkoda bo już kupiłem ten agregat no trudno mam nadzieje ze dla moich potrzeb mi wystarczy i jakoś to zmęczę
Dzięki za opinie

marulw
15-02-2011, 18:09
lyka mniej farby w weze niz "profesjonalne". a te nazywane profesjonalne tylko dlatego, ze sa do malownia hektarow a nie nadaja sie do wymalowan mieszkan.
zobacz ile mniej namachasz sie przy sufitach. dokup dysze bo te w z setu sa do kitu. nie oszczedzaj na filtrach i dyszach bo bedziesz beczal ze agregat do dupy. ze tylko do gruntu.

Myślisz kolego ze dla moich potrzeb muszę zrobić zakup dyszy ,ja myslę ze na omalowanie jednego domku styknie mi ta co jest w zestawie L/0,017” filtry tez jest jeszcze jeden zapasowy powinienem to ogarnąć tym co jest ,ewentualnie jak cos bede kiedys próbował działac wiecej to pomyslę o jakiś zakupach do niego ,a co panowie proponujecie do emulsji jakie dysze były by dobre i filtry ???,ale dzięki za opinie
Pozdrawiam