PDA

Zobacz pełną wersję : W-wa, inteligentny architekt -dam kontakt



25-05-2002, 11:15
Znalazłam takiego wreszcie. Ma dobre pomysly, kreatywny,elastyczny, nie narzuca na siłę swoich rozwiazan.Inteligentny i ma osobowość.
Kontakt podaję na priv.

pitbull
03-06-2002, 07:57
Opal, ja Ci dobrze radze, nie reklamuj goscia poki go dobrze nie sprawdzisz. Od wstepnej rozmowy, koncepcji, projektu i wykonawstwa rozmowa dlaeka i wszystko moze sie zdarzyc. Po co ktos ma potem na Ciebie nadawac.
Chyba ze to jakas umowa wiazana :smile:.

03-06-2002, 08:59
Ale o tym,ze ktos jest inteligentny mozna sie przekonac niemal od razu. Nikt z ogłaszajacuch nie daje przeciez gwarancji. KAzdy bierze kontakty na własne ryzyko.
Ale jeśli po raz pierwszy, a spotkałam kilku architektow, spotykam kogos , kto kuma w lot i jest do tego kreatywny i nie nachalny ze swoimi pomysłami (niektorzy to sie prawie obrazali, ze nie chcialam takiego projektu jak oni mi polecali). Był pierwszym , ktory nie powiedział, ze powinnam mieć balkon, bo pościel trzeba wietrzyć.:wink:
Byłoby grzechem nie podzielic sie taką informacją. Tak myślę.
:smile:

pitbull
03-06-2002, 10:30
OK, to chcialbym tylko poznac Twoje dalsze opinie na jego temat podczas dalszej wspolpracy. Na pewno pomyslnej :smile:.
Uwaga: Inteligencja nie zawsze idzie w parze z fachowoscia.

Wowka
03-06-2002, 11:31
Także spotkałem inteligentnego, kreatywnego i do tego niedrogiego architekta. Miałem o nim jak najlepszą opinię, poleciłem go nawet znajomemu jako solidnego, terminowego i niedrogiego. Czar prysł gdy podczas stawiania więżby "górale" stwierdzili poważny błąd konstrukcyjny dachu grożący katastrofą budowlaną. Górale wprowadzili "swoje" usprawnienia a architektowi i inspektorowi nadzoru pozostało tylko "pokornie" podpisać się pod zmianami.
Niemniej rozmowa z architektem nie przebiegała już tak przyjaźnie i to nie dlatego, że ja się zmieniłem.

03-06-2002, 12:11
Panowie, spox,
ja mam projekt gotowy, ktory ten pan ma zmienic w kilku punktach. I właśnie sposób w jaki to zaproponował świadczy o jego kreatywnosci i inteligencji, oraz fachowosci. Był np. pierwszym, ktory wział ołowek do ręki i naszkicował.
Jak juz powiedziałam nie daję gwarancji, bo nawet za siebie dać nie moge. Ale to forum odwiedzaja ludzie inteligentni, ktorzy zdają sobie sprawe z tego. Gdybyśmy tak podchodzili, to ta rubryka oraz wszelka wymiana doświadczen byłaby niepotrzebna (bo każda sytuacja jest inna)
Tak więc, pliiiiis,zakończmy tę dyskusję i propnuje przenieść ją do forum-co w w muratorze-skomentuj, do wątku o architektach. Wypowadają się tam architekci-powiedzcie, co myślicie o nich...:wink:

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: opal dnia 2002-06-03 13:29 ]</font>

darekL
25-06-2002, 12:51
opal
czy mogę dostać namiar na architekta?
pls
pozdr

[email protected]

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: darekL dnia 2002-06-25 13:51 ]</font>

sucram
17-07-2002, 12:46
miałem 2 architektów
- pierszy(uchodzący za wschodzącą gwiazdę)zaczął wymyślać nie patrząc na koszty, wykonane elementy ( fundamenty i dwie ściany były wykonane) - kazał wyburzyć i zacząć od początku i pokazał "swoje wizje" (ładne , atrakcyje tylko ogromnie kosztowne i niefunkcjonalne!!)- zrezygnowałem
- drugi popatrzył na aktualny stan, zapytał - "a co chciałby pan mieć, jak pan to sobie wyobraża itd" i zrobił bombowy projekt!!
===========
!! - obaj byli inteligentni!!! i to bardzo !!

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sucram dnia 2002-07-17 13:49 ]</font>

Barti4
27-05-2004, 09:17
Witam! Czy moglbym zatem poprosic o kontakt do waszych sprawdzonych, myslacych i doradzajacych, a nie narzucajacych architektow? Chyba bede prajektowal wlasny haus, bo z gotowych w kazdym bym cos zmienil. Obrys i wsjo juz mam chodzi mi o przebudowe :)

Stefano
28-05-2004, 00:01
Witam! Czy moglbym zatem poprosic o kontakt do waszych sprawdzonych, myslacych i doradzajacych, a nie narzucajacych architektow? Chyba bede prajektowal wlasny haus, bo z gotowych w kazdym bym cos zmienil. Obrys i wsjo juz mam chodzi mi o przebudowe :)

Jakbyś był z Krakowa to mógłbym ci polecic, ale cóż za daleko ;)

aga_kraków
28-05-2004, 05:33
Stefano, to może mnie polecisz, pls ?
chętnie z komentarzem i przykładem ceny

dzięki, Aga

aga_kraków
28-05-2004, 05:33
Stefano, to może mnie polecisz, pls ?
chętnie z komentarzem i przykładem ceny

dzięki, Aga

Stefano
06-06-2004, 12:13
Stefano, to może mnie polecisz, pls ?
chętnie z komentarzem i przykładem ceny


Chętnie Aga, z tym że jest jeden problem. Nic nie robiłaś dla mnie :D
Ale może kiedyś...?
W czym się specjalizujesz i jakie masz ceny? :)

aga_kraków
07-06-2004, 05:42
:lol: :oops: :lol: :oops: :lol:
...faktycznie dwuznacznie wyszło...

mi ekipę już poleciłeś, dziękuję
mnie możesz polecić najwyżej jak ktoś pogubi zęby spadając z rusztowania :wink: