PDA

Zobacz pełną wersję : System zabudowy - zabudowa stelaża wc gk. Kilka pytań odnośnie WC



lelelek
16-02-2011, 21:33
próbowałem poszukać na internecie jakiś zdjęć i opisu obudowy stelaża gk ale niestety nie udało mi się. Jedynie co poszukałem w miare sensownego to filmik knaufa.
Jak by ktoś miał jakieś zdjęcia albo opis to proszę o wskazówki.

s9 pat
17-02-2011, 05:02
stelaż jak stelaż. co cię szczególnie ionteresuje? Pamiętaj o solidnym przymocowaniu za pomocą "esów" do ściany. O ile w pokojach można stosować 3 sztuki na profil (kolano, ręka, głowa jak to sie żartobliwie mówi) to w łazience bym podwoił liczbę zamocowań i kołków montażowych. Jestem tez na etapie zabudowy KG to zrobię dziś jakies foto.

Laschlo
17-02-2011, 06:56
Większość producentów wymaga zamontowania podwójnej płyty gk na przedniej części stwlaża.Przd montażem sprawdz jego osadzenie(pion i poziom górnej części),bo po zabudowie nie ma mozliwości jego regulacji.Solidnie przymocuj go do ściany.Następnie poodmierzaj i przenieś na płytę gk wszystkie otwory(pamiętaj też o rozstawie śrub montażowych od wc-naogół są dwie możliwości ich ustawienia).Po ich wycięciu przykręć płyty do obudowy.Górne i boczne krawędzie odznacz na scianie i wzdłuż wewnętrznej strony linii przykręć np.kawałki profili ud.Umożliwi ci to przykręcenie płyt gk na tych płaszczyznach.

lelelek
17-02-2011, 10:23
Dzięki za informacje, czekam z niecierpliwością na foto