PDA

Zobacz pełną wersję : warunki uzyskania gazu



południowa
17-02-2011, 15:13
witam, mam takie pytanko. wszystkie papiery do PNB załatwia za mnie osoba 3 i wlaśnie wynikł problem... w tamtym tygodniu złożony został wniosek o warunki techniczne gazu - we wniosku wpisane , ze bedziemy uzywać gazu jedynie do przygotowania posiłków ... a teraz nam sie odwidziało i chcemy tez miec ogrzewanie gazowe... czy trzeba złożyc nowy wniosek??? a moze to nie ma duzego znaczenia??? jak to jest??/ dzieki za odpowiedz

blondie33
21-02-2011, 10:45
niestety ale trzeba złożyć kolejny wniosek ponieważ jak zrobisz projekt na takich warunkach (tylko kuchenka) to nie uzgodnią w gazowni nic więcej czyli piecyk nie wchodzi w grę... lepiej złożyć drugi wniosek żeby do warunków dopisali piecyk ponieważ w innym wypadku możesz płacić dwa razy za oddzielny projekt.

południowa
23-02-2011, 16:07
dzieki wielkie :) tak myślałam .. nic trzeba jeszcze raz wysłac wniosek do gazowni :(

lepiszcze
03-03-2011, 12:45
podepnę się pod ten temat bo mam podobny dylemat - uzyskaliśmy warunki na gaz dla kuchenki i ogrzewania ale nam się odwidziało i postanowiliśmy gotować na indukcji... czy trzeba uzyskać nowe warunki dla samego ogrzewania?