PDA

Zobacz pełną wersję : Dom pokazowy



Tudeczki
21-02-2011, 09:43
Witajcie,
jedna z nowych firm wchodzących na rynek polski, zajmująca sie wyposażeniem wnetrz zaproponowała mi współpracę. Mój dom stałby sie domem pokazowym tej firmy. Oferują darmowy projekt aranżacji wnętrz oraz ceny producenta na wyposażenie domu. Czy ktoś z Was współpracował na takich zasadach z jakąs firmą? Minusy wydaje mi sie, że znam, ale może jeszcze moge mieć jakies plusy z takiej wpółpracy...? Jakie macie doświadczenia? Będę wdzęczna za wszelkie informacje.

panfotograf
21-02-2011, 12:15
darmowy projekt aranżacji wnętrz oraz ceny producenta na wyposażenie domuczyli zaprojektują ci dom jak im się podoba, a potem będziesz miała co drugi dzień wycieczki z przewodnikiem - już mi się podoba:lol2:

Paprotnik19
22-02-2011, 07:59
Jeżeli zdajesz sobie sprawę z wszystkich minusów takiego rozwiązania i je akceptujesz,to możesz sie nadf takim rozwiązaniem powaznie zastanowić.Oczywiście "dostępnosc "domu powinna wyraznie określać odrębnie sformułowana umowa.Jednak ja na takie rozwiązanie bym się nie pisał.W końcowym rozrachunku moze okazać się"gra niewarta świeczki".

wojtas122
22-02-2011, 21:11
To coś na styl mieszkania w biurze.W każdej chwili wpada szef z ,,ekipą",a Ty za ,,Ciecia" robisz. Ja tu + nie widze.

coulignon
22-02-2011, 21:34
Oferują darmowy projekt aranżacji wnętrz oraz ceny producenta na wyposażenie domu.
Czy dobrze rozumiem ze jeśli projektant popuści wodze fantazji to bedziesz musiała kupić sracz za 20 tys, płytki po 1000zł/m2 i umywalkę za 2 tys? A to i tak bedzie tanio bo normalnie te sracze u nich kosztują 35 tys, kafelki 2tyś/m a umywalka 6 tys.

Czy dobrze rozumiem?