PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam działke budowlaną w Warszawie!!!



W-waBiker
15-03-2004, 07:15
Działka o powierzchni 1000 m2 położona jest w dzielnicy Białołęka, (20-25 minut samochodem do centrum), okolica jest bardzo ładna i spokojna, ponad to dzielnica bardzo szybko się rozwija i rozbudowuje dzięki czemu jest także atrakcyjna dla różnego rodzaju inwestycji.Obok działki przebiega mała, lokalna asfaltowa uliczka a w uliczce biegną media:prąd, telefon, woda, gaz. Blisko do przystanku autobusowego, a także do szkoły podstawowej, ponadto jeśli ktoś lubi większe zakupy :-) to w promieniu 7km znajdują się hipermarkety:Carrefour, Castorama, Media Markt, Praktiker, Ikea, Makro Cash and Carry, Auchan, a także bardzo blisko powstała nowa pływalnia :-) .Okolica jest równierz bardzo ciekawa dla osób lubiących wycieczki rowerowe, gdyż ok.5 km dalej zaczynają się polne drogi i lasy, piękna i malownicza okolica.
Osoby zainteresowane prosze o tel.(22) 675-92-13 - po godz.16 lub tel.kom.0-600-466-388

Krol
04-05-2004, 15:08
Biker,
czy ta działka to jeszcze aktualna???
może jakieś bliższe namiary aby zlokalizowac i pooglądać? aktualnie szukam czegoś gustownego w tejże okolicy, w normalnych pieniadzach :D :D . tak przy okazji to za ile?

W-waBiker
05-05-2004, 07:12
Przykro mi, ale ta działka jest już nieaktualna :oops: tzn jest już sprzedana...

Krol
05-05-2004, 10:08
a gdzie to było?
szkoda :cry:

krzyss
06-05-2004, 23:41
Żałujcie!!!! Ja kupiłem działkę w tej okolicy i... obecnie nie ma takiej ceny, za którą bym ją sprzedał.