PDA

Zobacz pełną wersję : Nie iddźcie na wystawę MURATOR EXPO 2002



Rafter
25-05-2002, 19:54
Ta wystawa kosztuje 12 złotych od łebka.
Wyrzucone pieniądze, strata czasu i nic nowego w środku.
Na jakie stoisko nie podejdziecie to odsyłają do swoich pawilonów na Bartycką w Warszawie.
Niech redakcja nie ma mi za złe mojej krytyki, ale nic rewolucyjnego tam nie było.
Ot kilka firm które mają to co wszyscy (okna, piece, parkiety, cegły, rury, kominki itp)
Pozdrawiam

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Rafter dnia 2002-05-25 20:56 ]</font>

25-05-2002, 21:47
Nie znam tej wystawy - ale z doświadzenia wiem, że opłaty za stoiska uiszczają firmy.
Pobieranie dodatkowych opłat (nie symbolicznej złotówki za np. wc)jest dla mnie nie etyczne.
Nowości i rewelacji na wystawie nie należy spodziewać.
Wystawa raczej jest formą zaprezentowania towaru kompletnym laikom lub młodzieży szkolnej i pozbycia się nadmiaru wydrukowanych folderów i cenników.

Maco
26-05-2002, 07:31
Ja byłem wczoraj.
Wysłuchałem 2 interesujących (przynajmniej dla mnie) wykladów/seminariów na temat budownictwa drewnianego szkieletowego, ryglowego i z bali.
Plusem też było nagromadzenie tylu firm w jednym miejscu, gdzie moglem dostać ofertę i foldery (w ciągu kilu godzin zebrałem pokaźną "kupkę" z różnych dziedzin.
W sumie jestem zadowolony !

EM
27-05-2002, 08:52
Niestety przeczytałem to poniewczasie. 100% zgodności z Rafterem.

Jarol
29-05-2002, 14:44
Rzeczywiście tegoroczna wystawa była niezbyt interesująca, nawet sami wystawcy marudzili ...

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Jarol dnia 2002-05-29 15:46 ]</font>