PDA

Zobacz pełną wersję : zielone ściany? prosze o pomoc



marciadela
22-02-2011, 11:01
Witam! Własnie układam sobie w głowie plan pokoju dziennego/wielofunkcyjnego. Mam wybrane wszystkie elementy tylko nie wiem jak je połaczyć.nie potrafię sobie wyobrazić jak to bedzie razem wygladało. Pokój jest od wschodu. Parkiet drewniany jasny, nie wiem co to za drewno. Poza tym pusty, pomalowany na biało. Podoba mi się bardzo zielony kolor, taki jak na zdjęciach i zastanawiam się czy pomalować nim ściany czy raczej potraktowac jako dodatek. Zastanawiam się też nad szarymi ścianami.Prosze o opinie czy to wszystko do siebie pasuje. Meble kolor jak na pierwszym zdjęciu, zieleń na drugim, kanapa coś jak na 3-cim zdjeciu. Dzieki.

duś
22-02-2011, 20:59
wszystko zależy od doświetlenia pokoju, układu mebli itd

Venus_m
23-02-2011, 09:51
Ja bym chyba ta zielen zostawila w dodatkach np podwojne zaslony, jedne szare drugie wlasnie zielone + jakas donica...moze jakies pokrowce na krzesla w jadalni w zieleni ? ;)

Jest to o tyle niewdzieczny kolor, ze jak pomalujesz sciany to ciezko bedzie cokolwiek innego do tego dopasowac oprocz kolorow ziemi. Dodatki zawsze mozna zmienic, w koncu majatku nie kosztuja.

tosia125
23-02-2011, 11:36
ja mam groszkowe sciany i kremowe i bardzo sobie chwale, pastelowe, nie sa to jednak mocne kolory, mocniejsze to beda w dodatkach

magdac
23-02-2011, 16:35
A może jedną ścianę zieloną? A reszta białe lub szare.

A co do mebli to zastanów się jeszcze. Te za 2 lata będą mocno trąciły myszką. Może jednak coś mniej "topowego"?