PDA

Zobacz pełną wersję : czy mogę w łazience wstawić lampkę biurową



Hanisia
23-02-2011, 19:07
oświetlenie łazienki nie spełnia moich oczekiwań niestety :) trochę za ciemno , jednak już po remoncie i na ewentualne kucie i zakładanie nowych punktów men nie wyrazi zgody :) myslę czy nie wstawić lampki np na klipsie i doswietlić , czy to głupi pomysł , jak myślicie? naprzykład takie lampki , a może macie jakieś inne sugestie?

BasH
23-02-2011, 20:11
Witaj. Obyś miała różnicówkę, a lampka była poza strefami 0, 1, 2. Szkoda zdrowia/życia na taką lampeczkę. Pozdrawiam.

kamykkamyk2
24-02-2011, 10:11
Po co Ci lampka biurowa w łazience? Może wystarczy wymienić żarówki na mocnejsze. Ja też bym się bał wstawiać lampkę.:no:

robertsz
24-02-2011, 12:23
oświetlenie łazienki nie spełnia moich oczekiwań niestety :) trochę za ciemno , jednak już po remoncie i na ewentualne kucie i zakładanie nowych punktów men nie wyrazi zgody :) myslę czy nie wstawić lampki np na klipsie i doswietlić , czy to głupi pomysł , jak myślicie? naprzykład takie lampki , a może macie jakieś inne sugestie?
Jeśli masz sufit podwieszany to bezproblemowo dorobisz kolejne punkty świetlne.
Jeśli nie masz to zmień lampy na lepsze.
Ta lampka biurkowa to nie do końca przemyślany pomysł, chyba że masz możliwość trwałego przymocowania (wkrętem) do podłoża.
Sam klips jest słaby (podstawa za lekka) i po wywróceniu się lampy Twój men może żyć już w samotności...

Hanisia
02-03-2011, 17:25
Jeśli masz sufit podwieszany to bezproblemowo dorobisz kolejne punkty świetlne.
Jeśli nie masz to zmień lampy na lepsze.
Ta lampka biurkowa to nie do końca przemyślany pomysł, chyba że masz możliwość trwałego przymocowania (wkrętem) do podłoża.
Sam klips jest słaby (podstawa za lekka) i po wywróceniu się lampy Twój men może żyć już w samotności...

nie no jak tak to zrezygnuje z głupiego pomysłu :) ale zadam jeszcze jedno naiwne pytanie :) czy do oprawek gdzie pizsze że może być żaróweczka max 40 wat , mogę dać 60 w , są to żaróweczki halogenki :)

fenix2
02-03-2011, 20:43
Nie powinnaś dawać.
Oprawa może się przegrzewać i uszkodzić.

robertsz
03-03-2011, 06:25
Po to pisze, żeby się stosować.
Żarówki 60W wydalają więcej ciepła, oprawki się stopią i nastąpi ZONK.
Poszukaj LEDów, podpowiem dobrych LEDów i rozważ ich zastosowanie.

fenix2
03-03-2011, 11:40
Witaj. Obyś miała różnicówkę, a lampka była poza strefami 0, 1, 2. Szkoda zdrowia/życia na taką lampeczkę. Pozdrawiam.

A co tu różniczkowa pomoże. Nic.

psc
03-03-2011, 14:03
Kilka oprawek tego typu, powinno zaspokoić Twoje zapotrzebowanie.

Pobór: zaledwie 1,3 Watt.


http://led-psc.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/SIRIO_B_2001_4d231bdf35333.gif
http://led-psc.pl/image/tech/2001-021.gif

90 lumenów - jedna oprawa.



Poszukaj LEDów, podpowiem dobrych LEDów i rozważ ich zastosowanie.

Wyżej wskazane przeze mnie oprawy, są najwyższej jakości, od podstaw europejskiej produkcji.

Pozdrawiam