PDA

Zobacz pełną wersję : Firma do wentylacji mech. z rekuperacją - Chełm Lubelskie



pt23
28-02-2011, 19:00
Witam wszystkich udzielających się na forum muratora.
Poszukuję firmy na terenie woj lubelskiego która wykonuje wentylacje mechaniczne z rekup. Zaznaczam dobrej firmy aczkolwiek nie drogiej.

pejot30
06-06-2011, 12:32
Witam,

czy udało Ci sie kogoś rzetelnego znaleźć? Jeśli tak to czy możesz podesłać info na pw.
I apel do innych - czy na terenie Lublina jest ktoś godny polecenia jeśli chodzi o temat rekuperacji?

kazjan
25-07-2011, 21:56
Witam,

czy udało Ci sie kogoś rzetelnego znaleźć? Jeśli tak to czy możesz podesłać info na pw.
I apel do innych - czy na terenie Lublina jest ktoś godny polecenia jeśli chodzi o temat rekuperacji?

Witaj,
Czy znalazłeś kogoś do kompleksowego wykonania GWC, WN, z rekuperacją? Ja rozmawiałem z człowiekiem z firmy Goleniewski, ale nie zdobył mojego zaufania. Ja sam wykonuje projekty instalacji i instalacje wentylacji komór chłodniczych.
Man kilkanaście działających montaży na terenie całej Polski nazywa się to kontrolowana atmosfera. Teraz równolegle robimy z kolegą sposobem gospodarczym dwa budynki jego i mój z WM. Jest klika firm z wentylacji: Klinawent, Wamaco itd...ale nie znam ich instalacji.
Kazjan :)

M K
28-07-2011, 15:54
Czy znalazłeś kogoś do kompleksowego wykonania GWC, WN, z rekuperacją? Ja rozmawiałem z człowiekiem z firmy Goleniewski, ale nie zdobył mojego zaufania.

Też miałem kontakt z tą firmą i również nie zdobyli mojego zaufania. Zadałem gościowi z firmy pytanie czy robi projekt WM, przed montażem instalacji. Odpowiedział mi, że zrobi kalkulację cenową:eek: Ceny to również mają z górnej półki.

kangaxx
28-07-2011, 19:24
no posucha tam jest trochę :)

M K
28-07-2011, 20:58
Ano posucha w temacie WM, na Lubelszczyźnie.

kangaxx
29-07-2011, 19:54
ale nie jest źle, z innych rejonów tam przyjeżdżają i robią :)

M K
31-07-2011, 20:38
ale nie jest źle, z innych rejonów tam przyjeżdżają i robią :)

Bywasz czasami w Lubelszczyźnie?

kangaxx
31-07-2011, 21:01
zależy od pory roku :) zimą nie

M K
31-07-2011, 21:11
Te wizyty to w celu wypoczynkowym, czy wykonania instalacji:)

kangaxx
01-08-2011, 18:50
instalacji jak ktoś potrzebuje :)

ngreen
08-06-2020, 06:31
Trochę odgrzeje, ale ten temat wyskoczył mi w Google.
Dorzucę jeszcze od siebie :spam:
Dobry stosunek jakości wykonanej instalacji wentylacyjnej do ceny.

Ksosik
08-06-2020, 20:40
A ja Ci polecę firmę Tora z Częstochowy. Dla nich odległość nie ma znaczenia. Do mnie mieli 300 km, przyjechał najpierw przedstawiciel, potem dostałem projekt, a ekipa zmontowała wszystko łącznie w 3 dni. Do dziś wszystko śmiga pięknie, tylko z samym ręku był problem, ale to nie wina Tory. Także polecam.

Ekspert HEATPEX
10-06-2020, 10:51
W przypadku gdybyście Państwo potrzebowali projektu instalacji, zapraszam do kontaktu [email protected] , w wiadomości proszę powołać się na ten post na forum, projekt wykonamy bezpłatnie :)