PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie materiały na remont pokoju dla dziecka



Lataren
01-03-2011, 10:00
Witajcie jak w temacie - przygotowuję pokój dla dziecka, zrywam stara tapetę , nastepnie zagruntuje ściany i oczywiście gładź i farba tylko jaka? Nie wiem jakiej gładzi użyć oststaniow markecie widziałem gładź bezgipsową i tak pomyslalem, że użyć tego i farby hipoalergicznej. Pomóżcie czego używaliście i jak możecie to wrzućcie jakies foto.

reflexes
01-03-2011, 11:30
Ja pokój moje córki malowałem zwykłą białą emulsją z pigmentem. Później żona tymi samymi zwykłymi pigmentami malowała różne ładne obrazki z bajek. Jak nie zapomnę to może po południu wrzucę jakieś fotki. Aha pokój wykończony jest z zastosowaniem tradycyjnych, zwykłych materiałów (płyty kg, cekol c40, panele podłogowe, drzwi z dykty). Dzieciak żyje w nim 5 lat i jest ok. Czas go już odmalować ale jakoś nie widzę ujemnych skutków zasotosowania zwykłych materiałów.
Lada dzień zabieram się za przygotowanie pokoju dla syna, który urodzi się na przełomie czerwca i lipca i też mam zamiar użyć normalnych materiałów budowlanych. Z tą tylko różnicą, że jak zresztą prawie całą resztę domu pomaluje go duluxem a na podłogę dam chyba wykładzinę dywanową.

Dlaczego zakładasz że dziecko będzie alergikiem i dlaczego chcesz użyć innych materiałów niż we własnej sypialni?