PDA

Zobacz pełną wersję : Okna usterka czy normalka :)



iskial
03-03-2011, 11:33
Witam jestem tu nowy i nie bardzo sie znam na oknach pcv ale takie uzytkuje już 3 lata troche było problemów z montażem ekipa trzy razy montowała i wymontowała okna uchył nie działał , krzywo wstawione itp horor trwał 2 tygodnie.Pozniej wszystko było ok .I ogólnie byłem zadowolony ale ostatnio przy myciu okien na dole od zewnątrz zauwazyłem małe pekniecie rysę własciwie i metalowe profile we wnetrzu okien sa przecięte tak jakby nie były z jedego kawałka tylko łatane w jednym skrzydle są dwa pekniecia w innych niema lub jest jedno.
No i nie wiem czy tak ma byc czy coś sie robi z oknami zaznaczam ,że został zachowany stary parapet i okna sa troche prze niego krzywo wstawione .
jedno okno jest trzyskrzydłowe z uchyłem w srodku a drugie balkonowe z jednym skrzydłem okiennym i drzwiami.
Prosze o pomoc bo nie wiem czy tak ma byc czy te wewnetrzne metalowe profile moga pekac , Zrobiłem wycieczke do sklepu i poogladałem te same okna wszystkie maja listwy metalowe wewnąrz szyb całe nie przeciete nie widac łączeń.No juz bym darował jedno łaczenie w skrzydle ale dwa przecięcia mnie zastanowiły.proszę o radę:)

panfotograf
04-03-2011, 08:38
małe pekniecie rysę własciwie i metalowe profile we wnetrzu okien sa przecięte tak jakby nie były z jedego kawałka tylko łatane w jednym skrzydle są dwa pekniecia w innych niema lub jest jednowedług mnie jeśli profile są z kawałków to tak jakby ich wcale nie było, ale zapytaj w Okna, drzwi, bramy garażowe (http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?61-Okna-drzwi-bramy-gara%C5%BCowe) tam zaglądają fachowcy od okien