PDA

Zobacz pełną wersję : Holzgaz-Producent przeprasza



Holzgaz-przepraszam
16-03-2004, 10:31
Kilkanaście lat temu przebojem na nasz rynek weszły kotły czeskie i słowackie.Sukces zawdzięczają nieuczciwej reklamie właśnie typu:holzgaz,zagazowanie,piroliza,odwrotne spalanie,załadunek raz na dobę itd itd.Polscy producenci chcąc sprzedawać swoje wyroby m.innymi ja nie mogliśmy być gorsi.I chociaż wiem,że tymi bzdurami oszukuję klientów,ale tylko nazewnictwem ,uważałem ,że nie robię nic złego.Inaczej bez tego nazewnictwa poszedłbym z kijem żebrać.Przepraszam za te nazewnictwo.Zaprzestanę tego,wymyślę może coś bardziej oryginalnego w myśl powiedzenia,że Polacy nie gesi i swój język maja.Przepraszam.

Jaskółka
16-03-2004, 10:41
Kilkanaście lat temu przebojem na nasz rynek weszły kotły czeskie i słowackie.Sukces zawdzięczają nieuczciwej reklamie właśnie typu:holzgaz,zagazowanie,piroliza,odwrotne spalanie,załadunek raz na dobę itd itd.Polscy producenci chcąc sprzedawać swoje wyroby m.innymi ja nie mogliśmy być gorsi.I chociaż wiem,że tymi bzdurami oszukuję klientów,ale tylko nazewnictwem ,uważałem ,że nie robię nic złego.Inaczej bez tego nazewnictwa poszedłbym z kijem żebrać.Przepraszam za te nazewnictwo.Zaprzestanę tego,wymyślę może coś bardziej oryginalnego w myśl powiedzenia,że Polacy nie gesi i swój język maja.Przepraszam.
Czyzby miała juz być wiosna?

Aleksandryta
16-03-2004, 10:48
Wiesz- jedna jaskolka wiosny nie czyni.

Jaskółka druga
16-03-2004, 10:51
Ale może znjajdzie się i druga ,i trzecia,i ...........................n-ta?

KRIS 3
16-03-2004, 11:58
Ale może znjajdzie się i druga ,i trzecia,i ...........................n-ta?
To do KRISA 2.Moze przeczyta i wyciagnie wnioski.

Gość II
16-03-2004, 15:30
I prysła chyba resztka nadziei.Wiosny nie bedzie predko :(

Anty Wujek
16-03-2004, 15:54
Wyspowiadałeś sie stary.Rokujesz poprawę.Wybaczam .

;-)
16-03-2004, 16:37
Kilkanaście lat temu przebojem na nasz rynek weszły kotły czeskie i słowackie.Sukces zawdzięczają nieuczciwej reklamie właśnie typu:holzgaz,zagazowanie,piroliza,odwrotne spalanie,załadunek raz na dobę itd itd.Polscy producenci chcąc sprzedawać swoje wyroby m.innymi ja nie mogliśmy być gorsi.I chociaż wiem,że tymi bzdurami oszukuję klientów,ale tylko nazewnictwem ,uważałem ,że nie robię nic złego.Inaczej bez tego nazewnictwa poszedłbym z kijem żebrać.Przepraszam za te nazewnictwo.Zaprzestanę tego,wymyślę może coś bardziej oryginalnego w myśl powiedzenia,że Polacy nie gesi i swój język maja.Przepraszam.
Coś mi tu pachnie gen. Guderianem. Mistrzowskie zagranie, generale! Żeby ratować sytuację w naszej armii należy bezwzględnie opanować rynek holzgasu! Właśnie szukamy rurociągu, którym jest on transportowany na wschód.

Gen.Heinz Guderian
16-03-2004, 18:40
Nie doceniłem Cię Brunner.Wiedziałeś gdzie mnie szukać,ale nie ze mna te sztuczki.Dalej chodujesz prosiaki?Heinzi PS Twoja niewyparzona geba zaprowadzi nas znowu przed pluton egzekucyjny

Feldmarszałek Rommel
16-03-2004, 18:54
Słuchaj Brunner ! Słyszałem,że pracujesz nad holtgazem z obornika.Moja cierpliwość konczy się .Oczekuje raportu!!!!!!! Erwin

gen Sikorski
16-03-2004, 19:32
Właśnie,właśnie,w czasie mojego ostatniego lotu nad Gibraltarem,czułem dziwny zapach.Holtgaz pachniał jak obornik.

Gen.Heinz Guderian
16-03-2004, 19:44
Władziu powtarzasz oficjalną wersje sowietów.To Brunner łachmyta podrzucił swoje ciuchy do luku bagażowego.Widzisz kochany moje służby wywiadowcze lepiej pracują.A tak na marginesie(to do Erwina) słyszałem,ze Brunner jest na dobrej drodze.Ma już siarkowodór.Heinzi

Feldmarszałek Rommel
16-03-2004, 19:50
Cholera jasna.Siekierę mozna powiesić.Brunner wyłaż z tego ukrycia.Czuję cię.Ale fetor!

Brunner
18-03-2004, 23:17
Trzy dni bez kapieli.Załamałem się dodatkowo.Wiem,że jestem swinią i takim niestety pozostanę,ale po co te wrzaski.

Płk Luft
19-03-2004, 21:57
Jest nowa cudowna broń .Po Vał 1 i Vał 2 jest Vat 22.Tego nie wytrzyma nikt.Zniszczenie bedzie całkowite.

19-03-2004, 22:03
Jest nowa cudowna broń .Po Vał 1 i Vał 2 jest Vat 22.Tego nie wytrzyma nikt.Zniszczenie bedzie całkowite.
:lol:

20-03-2004, 18:34
Kilkanaście lat temu przebojem na nasz rynek weszły kotły czeskie i słowackie.Sukces zawdzięczają nieuczciwej reklamie właśnie typu:holzgaz,zagazowanie,piroliza,odwrotne spalanie,załadunek raz na dobę itd itd.Polscy producenci chcąc sprzedawać swoje wyroby m.innymi ja nie mogliśmy być gorsi.I chociaż wiem,że tymi bzdurami oszukuję klientów,ale tylko nazewnictwem ,uważałem ,że nie robię nic złego.Inaczej bez tego nazewnictwa poszedłbym z kijem żebrać.Przepraszam za te nazewnictwo.Zaprzestanę tego,wymyślę może coś bardziej oryginalnego w myśl powiedzenia,że Polacy nie gesi i swój język maja.Przepraszam.

Dogrzewaj sie na przyszlosc gazem. Nie bedziesz musial w tak glupi sposb nikogo przepraszac.

Drewniany

Drewniany
20-03-2004, 18:58
Drewniany Gościu!Z twego mózgu to nawet Holzgazu nie da się zrobić,na co widocznie liczysz.Dogrzewaj się sam z Brunnerem H2S -em.Moze zmądrzejesz.

oburzony
20-03-2004, 19:12
[Dębowy łeb napisał
Dogrzewaj sie na przyszlosc gazem. Nie bedziesz musial w tak glupi sposb nikogo przepraszac.

Drewniany[/quote]
Robaki toczą Twój debowy łeb?Zagazuj je

20-03-2004, 19:17
[Dębowy łeb napisał
Dogrzewaj sie na przyszlosc gazem. Nie bedziesz musial w tak glupi sposb nikogo przepraszac.

Drewniany
Robaki toczą Twój debowy łeb?Zagazuj je[/quote]

Jestes glupi

GLUPI
20-03-2004, 19:24
Dębowy Łbie, a co oznacza "glupi"?Glupi to jakiś gatunek nowego gazu otrzymywanego z kory mózgowej dębowego łba,powstałego w wyniku odwrotnego spalania?

Gen.Heinz Guderian
20-03-2004, 20:18
Panowie !Mam wrażenie ,że zaczeliście produkcję holzgazu z marihuany,chociaż mogę mylić się .Konopie indyjskie ? Heinzi