PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W BORÓWKACH 3 pracownia ARCHON



Felus
04-03-2011, 14:26
Witam serdecznie wszystkich, Zastanawiam się już od jakiegoś czasu i szukam projektu niedużego domku. Ostatnio nawet byliśmy już zdecydowani na Projekt z pracowni www.z500.pl Z71 - nieduży domek ale dzięki forum miąłem okazję odwiedzić taki domek ocenić w realu. Niestety rozmiary kuchni zdyskwalifikowały ten projekt. Aktualnie moje myśli krążą wokół projektu z Archonu w borówkach 3 link http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-borowkach-3/m4a681de602e79

Mam pytanie czy może ktokolwiek już wybudował domek według tego projektu bądź jedna z pozostałych borówek i podzieli by się Opinami na temat tego domku. Wstawił zdjęcia. Nie ukrywam iz bardzo chętnie był zobaczył w realu o ile to możliwe, ale i tam za zdjęcia będę bardzo wdzięczny, oraz ewentualnie uwagi.

sly1234
21-08-2012, 09:49
i jak tam sprawy wyboru projektu? Również interesuje mnie ten domek:)

radk
08-01-2014, 11:26
Niestety nikt nie kwapi się do odpowiedzi dom jak na mały dość ciekawy, też mnie interesuje może jest ktoś kto budował? Chenie też poczytam rady od doświadczonych forumowiczów na temat projektu

Elfir
08-01-2014, 21:13
heh, to jest dom, gdzie najważniejszym mieszkańcem jest samochód - zdecydowanie ma najwięcej prywatnej przestrzeni :D

aiki
03-02-2014, 20:37
A może ktoś ma własnie takie potrzeby albo kaprys aby było można przejść wkoło samochodu i wysiadać w środku z obydwu stron?
Garaż jest ok i już się sprawdza.

aiki
03-02-2014, 20:40
Niestety nikt nie kwapi się do odpowiedzi dom jak na mały dość ciekawy, też mnie interesuje może jest ktoś kto budował? Chenie też poczytam rady od doświadczonych forumowiczów na temat projektu

Ja buduję jakby co to pytaj albo zajrzyj pod link w stopce.

maquis
19-11-2014, 18:09
Coś się skonkretyzowało?
Bo mam na oku taki dom i ciekaw jestem opinii użytkowników.