PDA

Zobacz pełną wersję : Zaczynam wydawa? pieni?dze, a w?a?ciwie ju? wyda?em par? z?.



niciacia
16-03-2004, 14:06
Od grudnia 2003, kiedy to zachowując się jak prawdziwy mężczyzna :D , podjąłem decyzję o budowie domu, zacząłem ponosić koszty tej decyzji. Jeśli to kogoś interesuje i chciałby zapoznać się ze szczegółami moich wydatków, to mam stronę:
http://www.republika.pl/best_blebleble
gdzie już w tym tygodniu zacznę zamieszczać moje wydatki związane z domem (wszystkie oprócz paliwa do mojego samochodu).
W tej chwili zawartość tej strony jest nieco inna, ale proszę o odrobinę cierpliwości.
W chwili, kiedy dopiszę nowe wydatki, w tym fakcie będę zamieszczał info (w tym właśnie wątku).
Jeśli moderator albo administrator forum uzna temat za zbędny - nie obrażę się :evil:
Jeśli ktoś miałby jakieś pytania, to bardzo chętnie odpowiem - może nie natychmiast, bo jestem trochę zapracowany :)
Jeśli ktos skorzysta z moich wypocin i przesatanie się wahać, tylko zacznie budować, to będzie mi niezmiernie miło.
Pozdrawiam

niciacia
16-03-2004, 21:07
Wyżej wspomniana strona od tej chwili ma już właściwą tematykę :P

niciacia
02-04-2004, 17:28
Wreszcie znalazłem chwilę czesu żeby zauktualizować stronę.

niciacia
18-04-2004, 08:13
Strona została zaktualizowana, jest na niej również księga gości - gdyby ktoś zechciał dołożyć swoje uwagi.
Jeśli już dopisuję post to powiem wam, że albo mam pecha, albo nie umię rozmawiać z wykonawcami (w to drugie nie wierzę) - znów mam kłopot z wykonawcą - może ktoś zna wolną ekipę z Toruniu (okolice), która ma czas, referencje i postawi mi do końca maja mury domu (od zera, bez stropów, 147 użytkowej) ? Prosżę o info.

niciacia
25-05-2004, 08:49
Nareszcie uporałem się ze wszystkimi kłopotami najróżniejszej maści i znalazłem chwilę, aby uzupełnić moją stronę. Są na niej umieszczone wszystkie koszty, jakie do dnia dzisiejszego poniosłem. Murarze przyjechali na budowę, mają dzisiaj zalać chudziaka i położyć izolacją. Jeśli deszcz nie spadnie to pewnie im sie uda.
Zapraszam osoby zainteresowane do zapoznania się z cenami, któe obowiązują na moim terenie.

niciacia
08-08-2004, 15:16
Może niezbyt szybko, ale strona znów została zaktualizowana. Dodałem nawet kilka skanów zdjęć.

Dodam tylko, odpowiadając na uwagi w księdze gości, że budowa jest koło Torunia, dom ma 155 p.u. Jest jednopiętrowy (czytaj parterowy) i ma lekki strop (a właściwie będzie dopiero miał)

Zapraszam