PDA

Zobacz pełną wersję : Ecco-home Kraków



aglig
08-03-2011, 09:15
Poszukuje osób które obecnie budują z tą firmą ( podpisały umowę). Proszę o kontakt na priw.

aglig
05-05-2011, 11:45
Bardzo proszę o kontakt ( na priw)

yacek60
04-12-2011, 15:42
Zdecydowanie stwierdzam ,że treści zawarte w zamieszczonych doniesieniach są kłamliwe , mijające się z jakakolwiek prawdą a publiczne przedstawienie mojej osoby i nazwy firmy , szkaluje dobre imię moje i mojej firmy ,która prowadzę od jedenastu lat. Widzę ,że bez żadnych przeszkód można na tym portalu mścić się ,psuć konkurencyjnie komuś opinię powodując antyreklamę , krzywdzić mściwie bo np. komuś brakło pieniędzy na budowę domu to obwinia o to wykonawcę " bo myśmy już tyle pieniędzy zapłacili a dom jeszcze nie gotowy". Trzeba mierzyć siły na zamiary a nie liczyć na prezenty bo niby z jakiej racji a to jest niestety zjawisko nagminne wśród tak zwanych zubożałych inwestorów
Byle pijanica wyrzucony z pracy może zamieścić tu obelżywy stek kłamstw ,że się nie płaci itp.
Adres firmy,telefon,e-mail jest ogólnie dostępny np. na internecie ale może to jest zbyt trudne zadanie dla niektórych tzw. forumowiczów
ECCO-HOME Kraków

aglig
05-12-2011, 12:50
Panie Nowicki
Akurat na tym forum mnie na tyle znają, że mogą potwierdzić moją prawdomówność i chęć pomocy innym.
Od roku nie możemy się doprosić o zwrot 5 tys zł za elektrykę w dwóch domach ( w tym 3 tys. za same materiały, puszki, kable, rozdzielnia) innemu elektrykowi też Pan jest winnien pieniądze za kolejny dom. Zastrzeżeń akurat do naszej pracy nie było. Pan ani nikt z właścicieli tych domów nie narzekał na naszą pracę. Oddaj Pan pieniądze ( numer konta było wielokrotnie przesyłany na sms i email). Dopóki Pan tego nie zrobi będziemy każdemu kto się do nas zwróci o opinię o Pana firmie mówić prawdę i tylko prawdę. A prawda jest jedna nie zapłacił Pan za uczciwie wykonaną pracę, za materiał , za dojazdy. Te 5 tys. jest faktem i Pan o tym dobrze wie. Ma Pan przesłane emeilem rozliczenie i skany faktur za materiały. Nie chcemy ani grosza więcej niż jest Pan winien.
I jeszcze jedno co z tego że numer telefonu i adres email jest zamieszczony w internecie , kiedy telefonów od nas pan nie odbiera, na email nie odpowiada, a kiedy dodzwonimy się w końcu z innego numeru telefonu ( nie znanego panu) mętnie się pan tłumaczy przejściowymi trudnościami i prosi po raz setny o przesłanie numeru konta.
W ciągu dwóch lat zmieniał Pan adres conajmniej 3 krotnie ( Dauna, Ptaszyckiego i Bandurskiego). Mam zamieścić skany zwrotek że nie odbiera Pan korespondencji ( z adnotacją poczty adresat odmówił przyjęcia) ?
Pół roku temu chcieliśmy jeszcze Panu dać szanse na uregulowanie nalezności dlatego nie zamieszczaliśmy wpisów na forach internetowych a i w rozmowach telefonicznych ( nielicznych, kiedy udało sie dodzwonić) grzecznie prosiliśmy o oddanie tego co nasze. Gdyby Pan wtedy zapłacił choć cześć ( w ratach) a nie spowodował że przez pół roku wygrzebywaliśmy się z debetu mojego dzisiejszego wpisu by nie było ( apropo odsetek od Pana nie żądam a bank ze mnie ściągnął). Odda Pan co nasze to wpiszę na tym forum, że sprawę Pan uregulował.
Jednocześnie przypominam Panu że właściciele tych domów zapłacili Panu 100 % kwoty umownej. Czekamy od listopada 2010 r. chyba wystarczająco byliśmy cierpliwi.
Piszę tylko prawdę i ani przecinka więcej.

gosia2610
05-12-2011, 14:52
Panie prezesie, trochę szacunku dla obecnych i potencjalnych inwestorów-jeśli będzie pan ich obrażał, zrazi Pan ludzi do swojej firmy. Obojętne czy inwestor płaci gotówką czy transzę wypłaca Panu bank- to obrażanie od " zubożałych" nie jest tu na miejscu no chyba że sodówka uderzyła do głowy albo nie chce już Pan zleceń...
Antyreklamą jest Pan sam dla siebie. A mściwość i brak kultury to wyczuć można w Pana słowach. Powinien Pan wziąć swa głębokie wdechy...

zbyszek57
15-03-2012, 12:45
a czy firma ECCO HOME jest " spadkobiercą " formy Hord Home? Bo modus operandi dziwnie jest kompatybilny.

zbyszek57
15-03-2012, 13:30
do tego zmierzam:):) bardzo zblizony system działania jak na pewnej budowie w Swieradowie:)

peter4x5
15-03-2012, 22:47
Witam.

Proszę o kontakt wszystkie osoby które miały jakąkolwiek styczność z
Panem Nowickim z ECCO HOME.
Proszę o kontakt osoby które aktualnie budują , mają podpisane umowy i podwykonawców.
Ja mam już kontakt z kilkoma pokrzywdzonymi osobami.

Na dom który budował mi Pan Nowicki otrzymałem NAKAZ ROZBIÓRKI
WYDANY PRZEZ POWIATOWY NADZÓR BUDOWLANY.
W moim domu wartości graniczne na wytrzymałość ścian i dachu zostały
przekroczone dwukrotnie !! W tej chwili grozi on ZAWALENIEM !!



Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PRV na forum.


nie znam polskiego prawodastwa, ale sadze ze taka sprawa nadaje sie do zgloszenia w prokuraturze
zarzut lamanie przepisow budowlanych , narazenie zycia