PDA

Zobacz pełną wersję : mieszkanie z 3 oknami na północ ehh



elifit
09-03-2011, 18:59
Witajcie forumowicze!

Jestem na etapie kupna mieszkania. Znalazłam fajne 3-pokojowe mieszkanko w przystępnej cenie (a wierzcie mi u mnie w mieście trudno o takie) ale jest beznadziejnie usytuowane. Mianowicie, okna trzech pokoi wychodzą na płn-zach, kuchnia zaś na wschód. Proszę poradźcie mi jak to będzie wyglądać w kwestii oświetlenia dziennego, jakie farby na ściany, jaką ogólnie kolorystykę. Widziałam mieszkanie za dnia i wydaje się jasne, ale jednak to północ ;/ Dodam, iż jeśli kupię to planuję wyburzyć ściankę między salonem a kuchnią. To by doświetliło salon i powiększyło wnętrze. Przedpokój jest cieeemny. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, nic go nie zasłania. Załączam prowizoryczny plan :) Dziękuję z góry za cenne rady. :)

joliska
09-03-2011, 19:33
Jesteś gotowa na białą stolarkę, jasne lakierowane meble w kuchni? Jeśli tak, nie powinno być problemu z usytuowaniem... Zerknij do Mojego M (sygnatura) - kuchnia ma okno wychodzące na północ właśnie, salonik jest od zachodu...

elifit
09-03-2011, 19:48
Super masz tą kuchnię!!! Powiem ci, że hmm biały rzeczywiście dobry pomysł :) Kuchnia jest mała w ogóle więc na pewno duuużo jasnych kolorów.. na podłogę wziełabym jednak gres ;)

joliska
09-03-2011, 19:56
Skoro chcesz otwierać kuchnię na salon, to gres tylko przy meblach, inaczej potnie Ci przestrzeń... A chodzi o to, żebyś miała tam złudzenie oddechu, prawda?

Elfir
10-03-2011, 20:19
Dulux ma farby z drobinkami odbijającymi światło.