PDA

Zobacz pełną wersję : Łazienka - Matima



matima
20-03-2011, 14:45
Witam
Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
Proszę pomocy!!

Elena76
20-03-2011, 17:39
Witam
Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
Proszę pomocy!!

może nie będzie tak źle ;) ale ja na przyszłość poprosiłabym teściowa, żeby nie kupowała niczego bez konsultacji :rolleyes:

załóż wątek w Projektowaniu Wnętrz i pokaż rzut pomieszczenia, będzie łatwiej pomóc - a tutaj będziesz mogła za jakiś czas pokazać gotową łazienkę :)

rasia
20-03-2011, 17:50
Witam
Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.
Proszę pomocy!!
Tu masz przykład: http://inspiracje.leroymerlin.pl/mala-lazienka-plytki-euforia,1,26,55117,55117,ssv=2,sbit=2.html
Ale nie wiem, czy dobry?

agatah
20-03-2011, 17:52
Dla mnie koszmarek. Połączenie niebieskiego z beżem uważam za jedno z najgorszych.

Elena76
20-03-2011, 18:02
koszmarek, nie koszmarek, ale płytek już chyba raczej wymienić nie można...

to jeszcze jedna "inspiracja"

48815
http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png

agatah
20-03-2011, 18:31
Zawsze można nie skorzystać.
Z wymianą to nie jest zły pomysł.

Z tego co widzę na stronie Cersanitu, to ten beż nie jest bardzo żółty. Może nie będzie tak źle.

Ah, i mała dygresja. Koniecznie wyraźnie powiedz teściowej, że więcej takich prezentów bez ustaleń sobie nie życzysz.
Bo od płytek się zaczęło, a nie wiadomo na czym się skończy.

joliska
20-03-2011, 18:39
Ile każdego koloru kupiła teściowa? Ile dekorów?

Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że aranżacje własne Cersanitu przekłamują kolory :( Na fotkach realizacji to nie wygląda tak dobrze:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQe65wa_TeWuMtSiT56cAg45LoUOERgj n7MQ4tpc2Z4Jxtex0we-Q

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStH3yQYLFAiN3aAGP2AFs27t18-Xn8grid0NmTq_rFzEngr1ZtMA

Elena76
20-03-2011, 18:44
no fakt, u mnie na monitorze beż na dwóch fotkach powyżej wygląda jak pomarańczowy

matima
20-03-2011, 21:19
dzięki za rady Dziewczyny bez jest nawet znosny i niebieski tez ale nie w mojej łazience:bash: ja miałam inna wizje chcialam szarosci... rozmawiałam z teściową i moze dobrze ze dopiero na swieta wracamy do Polski

najwięcej koloru bezowego 10opakowań niebieskiego 5opakowań dekor duze płytki bez 10sztuk niebieski 5 sztuk, listwy dekor niebieski ok 20sztuk jeśli dobrze podala dane

płytek wymienić się nie da powiedzieli że czas był do 14 dni a ja dowiedziałam się po czasie jak niespodzianka to niespodzianka;)

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RADY!!!!

rasia
21-03-2011, 06:56
To teraz wrzuć rzut łazienki. Chociaż nie wiem czy jest sens, bo jeśli tak szczegółowo podobierane są pojedyncze dekory i listwy, to szanowna teściowa ma już swój projekt łazienki...:rolleyes:
Rozumiem, że płytki na podłogę też Ci teściowa kupiła.;)

Irma
21-03-2011, 08:51
na tych zdjęciach, które wkleiła Joliska też są moim zdaniem kolory przekłamane...
robiłam keidyś ąłzienkę z tych płytek, nie były aż tak wsciekłe...

matima
27-03-2011, 13:26
dowiedziałam się że płytki też są kupione będzie niebieska podłoga
oj miała projekt ale nigdy w życiu taki nie będzie po moim trupie

nicol21
27-03-2011, 14:45
matima a chociaż za swoje pieniądze kupiła?
bo słyszałam histrorie znajomej jak to jej teściowa dekoracje jakieś zamówiła - jakieś zasłony, obrusy i takie tam ... i paczka przyszła ale do zapłaty :D !!! nie muszę mówić, że nastał dłuższy czas milczenia między znajomą a jej teściową :D

matima
28-03-2011, 18:27
tak nicol za swoje
czyli nie tylko ja mam tak ciekawie:)
między mną a moją T też nastały ciche dni za niedocenianie jej wysiłków:jawdrop:

nicol21
28-03-2011, 19:33
ehhh... ja dziękować wszystkim że moja teściowa 1000km odemnie jest :D
i zupełnie nei ma ryzyka, że będzie chciała mi kupić płytki [pewnie nawet jakbym bliżej była].

no ale czemu jeszcze nie pędzisz z naręczem kwiatów w podzięce ;)

a czy np. ona u siebei nie chciałaby zrobić remontu? bo może w jej łazience by te płyteczki idealnie się spasowały :D ? no skoro mamusi się tak bardzo podobają ;) i będzie mogła zaaranżować tak jak chce.

a tak serio - to może nie będzie tak źle!!! trzeba widzieć szklankę pół pełną.

manhatan17
31-03-2011, 21:41
Nieciekawa sytuacja.

Ponieważ nie raz były "przeboje" z moją teściową wiem z doświadczenia że jak chce się żyć po swojemu to trzeba przynajmniej raz a konkretnie się postawić. Owszem będą dłuższe ciche dni, pewnie jakaś awanturka wybuchnie ale z czasem "rozejdzie się po kościach" i będzie ok.
Powiedz teściowej że jesteś jej wdzięczna za prezent ("kilka stówek to w końcu kosztowało") jednak masz zupełnie inną wizje łazienki i upatrzone inne płytki i dlatego chętnie sprezentujesz je JEJ. Ostatecznie możesz płytki przyjąć ale np. ułożyć je w kotłowni albo pralni o ile takie pomieszczenia posiadacie w domku. Ale to pewnie skończy się jeszcze większym "fochem" :))

duś
31-03-2011, 23:16
dokładnie o tym samym pomyślałam - pralnia lub kotłownia ;)

manhatan17
02-04-2011, 11:52
matima - daj znać jak sytuacja się rozwinęła.

matima
03-04-2011, 14:42
witam
teściowej się nie pozna dopóki się z nią nie zamieszka ja mieszkam od niej baaardzo daleko i rozmawiałam z nią przez neta i trochę jak byliśmy czasem w Polsce jako że mieszkamy daleko a teściowa boi sie latać samolotami więc wydawała sie ok
ale teraz jak się mamy sprowadzić a ktos musi przypilnować budowy musimy miec kontakt z nimi a że moj M jedynak to oczko w głowie swojej mamusi...
próbowałam rozmawiać i tłumaczyć mojej T ale to na nic jest śmiertelnie obrażona a wspomnienie że gdzieś indziej płytki położymy to totalny huragan
najgorzej wychodzi na tym M między młotem a kowadłem więc pewnie skapituluję dla niego bo obiecał że za jakiś czas zmienimy na inne i sam je skuje

matima
03-04-2011, 14:43
manhatan tak też mówiłam ale ona zrobiła rok temu remont i odpada

matima
03-04-2011, 14:44
nicol może i pół pełna ale z rysami:bash:

matima
03-04-2011, 14:45
a jakbyście te płytki ułożyły na ścianach jak sensownie ułożyć????

manhatan17
03-04-2011, 21:03
Pisałaś że zwrócenie ich odpada, a może da się je wymienić na inne? Tzn osobiście lubię niebieski i w jednej z 2 łazienek mogłabym mieć właśnie takie płytki niebieskie. Może ta seria posiada płytki białe? i dałoby się wymienić te beżowe na białe zwyczajnie? Zaraz zobaczę jakie jeszcze kolory ma ta seria.

..........................
Może tu coś Cię zainspiruje:

http://deccoria.pl/galeria,id,37804,1,lazienka-euforia-cersanit.html

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?106219-p%C5%82ytki-cersanit-euforia/page7