PDA

Zobacz pełną wersję : małe pomieszczenie na wc



taylor1
21-03-2011, 13:39
Bardzo proszę o podpowiedź, jakie wc umieścić w malutkim pomieszczeniu, aby nie było drogo ale mimo metrażu wygodnie. Czy pokusić się o miskę wiszącą - mam wrażenie, że umywalka będzie praktycznie nad kolanami zawieszona, a i miejsca na nogi niewiele. Czy wstawić zwykły kompakt do rogu - będzie miejsce przy umywalce i wydaje się, że po ukosie w stronę drzwi więcej miejsca. Poradźcie proszę, nie chodzi o to żeby się łatwo sprzątało, z tym damy radę, ale by było komfortowo (o ile to możliwe na takim metrażu) W załączeniu rozmiar pomieszczenia o ile udało się załączyć:(

joliska
21-03-2011, 14:44
Wc dałabym podwieszane - optycznie mniej miejsca zajmie - w rogu, gdzie odpływ z "widokiem" na umywalkę. Tę zrobiłabym malutką, narożną i już.

taylor1
21-03-2011, 18:08
dzięki, o tym nie pomyślałam:)podwieszane w rogu! tylko ciekawe, czy zestaw podtynkowy każdy do rogu można założyć, czy jakiś specjalny ? bo np wc kompact jest jeden z narożną spłuczką (koło) ale cena za komplet - obłęd, ok tysiąca:(((

joliska
21-03-2011, 19:45
Mało precyzyjnie się wyraziłam - chodziło mi o usytuowanie stelaża na ścianie z prawej, tzn. obok odpływu :)