PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam solidnej ekipy do budowy domu w okolicach Wrocławia.



Monika L.
18-03-2004, 15:01
Pomóżcie proszę znaleźć mi dobrą ekipę do fundamentów i murów a także porządną ekipę do dachu - żeby nie było fuszerki.Pozdrawiam.

BK
22-03-2004, 15:08
Witam,
spróbuj zapytać w Klubie BUDUJĄCY - na Wrocławskiej, na pewno ktoś Ci pomoże, ja też zgromadziłam w ten sposób parę namiarów, też niedługo będę szukać. A gdzie się będziesz budować?

Monika L.
22-03-2004, 20:56
Dzięki za informację, jestem jeszcze zielona w poruszaniu się po forum. Co do planów budowy - Chrząstawa Mała. Zakupiłam projekt Muratora D08, ale boję się kosztów :( i w związku z tym, szukam w tej chwili projektu tańszego w realizacji. Chyba nawet wyleczyłam się z domów parterowych - te, które się mi podobają są stanowczo za drogie w wykonaniu,a ja jestem niestety skazana na budowę domu wyłącznie przez wykonawcę, bo mój mąż ma troszkę "lewe ręce"... :P
Pozdrawiam.

23-04-2004, 16:51
Proszę o zapoznanie się z naszą ofertą budowlaną.
www.deks.pl
Wszelkie zapytania prosimy kierować [email protected]
Miejsce budowy nie stanowi dla nas problemu.
Jezeli jesteście państwo zainteresowani prosimy o podanie nazwy projektu i biura achitektonicznego w celu wyceny kosztów.
Na zyczenie apewniamy materiały budowlane.

BK
26-04-2004, 08:22
Dzięki za informację, jestem jeszcze zielona w poruszaniu się po forum. Co do planów budowy - Chrząstawa Mała. Zakupiłam projekt Muratora D08, ale boję się kosztów :( i w związku z tym, szukam w tej chwili projektu tańszego w realizacji. Chyba nawet wyleczyłam się z domów parterowych - te, które się mi podobają są stanowczo za drogie w wykonaniu,a ja jestem niestety skazana na budowę domu wyłącznie przez wykonawcę, bo mój mąż ma troszkę "lewe ręce"... :P
Pozdrawiam.

Ja też buduję D08, nie bój się tych kosztów, bo wcale nie są takie strszne, dach będzie drogi ale nie ma schodów, stropu, bo jest w konstrukcji dachu (dolny pas wiązara więźby). Wykonawcy mówili nawet że dom będzie tańszy w realizacji niż dom z poddaszem, domek jest naprawdę prosty w realizacji, nie ma wykuszy, proste ściany, naprawdę nic drogiego.

Do tańszy w realizacji to np domek 80 m2, ale chyba nie tego szukasz. D08 jest genialny jeżeli chodzi o funkcjonalność, a domu nie buduje się po to żeby był tani ale po to żeby w nim mieszkać. Dom ma spełniać marzenia, wyobrażenia o wygodzie i funkcjonalności.
Jest wątek w Projektach nt D08, zapraszam serdecznie.
Jak już kupiłaś d08, to mogę ci dać telefonm do architekt która już go adaptuje - będzie mieć już gotowe rysunki.
Nie bój się budowy tego domu, bo dom z poddaszem wcale nie będzie tańszy.
Ja też nie mam dużo kasy na budowę, a d08 wybrałam po dwóch latach szuklania projektu - jest idealny. Co z tego że zbudujesz dom któy może będzie 15 tysięcy tańszy, ajk potem całe życie bedziesz żałować że musisz biegać po schodach, czego np. nie cierpisz.
Wysyłam ci wiadomość na priva.

bartar
30-04-2004, 13:19
Monika budujemy dom w Dobrzykowicach. Buduje nam firma z Czernicy.Przy ich wyborze mój mąż kierowałam sie ty, ze w razie co to bedzie łatwiej ich scigać. Wydaja sie być solidni jesli jesteś zainteresowana to napisz na priva.