PDA

Zobacz pełną wersję : projekty gotowe hoteli lub pensjonatów



japan100
19-03-2004, 12:43
poszukuje gotowych projektów budowlanych nieduzych hoteli lub pensjonatów Prosze o podanie adresów www biur projektowych.

Kołatka
23-03-2004, 11:05
Nie wiem jaki projekt uważasz za nieduży ale zajrzyj na stronę wwwArchon.pl

maag
24-03-2004, 01:04
Polecam opcję szukaj, zarówno na forum jak również na znanych i mniej znanych portalach.
Wybacz, żeby ktoś szukał za Ciebie

Piątka
24-03-2004, 06:54
:D witaj , na stronie n/w znajdziesz chyba w agroturystyce parę pomysłów. nam podobał się prosty "pierwiosnek" w kilku wariacjach, zwłaszcza tej z zewnętrznymi schodami...
Poza tym coś o unijnym Sapardzie...
Pozdrawiam

http://projektygotowe.pl/katalog/

japan100
24-03-2004, 12:08
Polecam opcję szukaj, zarówno na forum jak również na znanych i mniej znanych portalach.
Wybacz, żeby ktoś szukał za Ciebie
Proszę mi wierzyć ,ze tylke co wydzwoniłam w ostatnim tyg nie wydzwoniłam w ciągu całego mojego zycia.W internecie tez jest trudno znalezc bez konkretnego adresu.Ale i tak bardzo dziękuje i pozdrawiam

japan100
24-03-2004, 12:34
Nie wiem jaki projekt uważasz za nieduży ale zajrzyj na stronę wwwArchon.pl
nieduzy tzn do 600m2 na powierzchni działki 3000m2 Pozdrawiam

japan100
24-03-2004, 12:38
:D witaj , na stronie n/w znajdziesz chyba w agroturystyce parę pomysłów. nam podobał się prosty "pierwiosnek" w kilku wariacjach, zwłaszcza tej z zewnętrznymi schodami...
Poza tym coś o unijnym Sapardzie...
Pozdrawiam

http://projektygotowe.pl/katalog/
dziekuje bardzo naprawde mi to troszke pomogło wiem juz jakie mniej wiecej sa ceny a pierwiosek jest całkiem niezły Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Noworyta
12-02-2008, 12:39
Witam

Czy ktos z Was przerabial ten temat ? , Nie udalo mi sie znalesc zbyt wielu gotowych projektow na rynku, a i te ktore znalazlem niezbyt mi odpowiadaja.
Mam swoja wizje (wlasny projekt przygotowany komputerowo) i staram sie znalesc kogos kto przerobi go na projekt techniczny za przyzwoite pieniadze.
Jesli ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie, bylbym wdzieczny za info.

Pozdr
Marek