PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam małej choinki - co radzicie?



bisia
30-03-2011, 15:57
Chcę posadzić przed domem choinkę, która krótko mówiąc jest mała po wielu latach.
Mała dla mnie to nie więcej niż 1m średnicy i wysokość nie więcej niż 3 metry. Powtarzam: po wielu latach.
Jest coś takiego w naturze?

egry
30-03-2011, 16:24
Szukasz "choinki" w tradycyjnej formie stożkowej czy iglaka o pokroju kolumny?
Może świerk pospolity odm. Will's Zwerg.

Elfir
30-03-2011, 18:11
Picea pungens Glauca Globosa
Abies concolor Compacta, Archer's Dwarf
Abies nordmanniana "Golden Spreader"
Picea glauca "Conica"
Abies lasiocarpa Compacta
Abies koreana 'Verdener Dom', Blue Emperor
Picea orientalis 'Gracilis'
Picea abies 'Tompa'

bisia
31-03-2011, 16:03
Super, dzięki, nie wiedziałam, że aż tyle jest możliwości. Zaraz biegnę oglądać w necie obrazki.

Elfir
31-03-2011, 18:40
jest jeszcze więcej, ale nie chciało mi sie wypisywać :)

mariolan_za
20-12-2019, 22:15
ja aktualnie szukam choinki do domu na Święta Bożego Narodzenia, ale chciała bym pózniej coś więcej z nią zrobić żeby nie trafiła na śmietnik. Czy jest w Łodzi jakaś firma która przyjmuje drzewka i je sadzi? Czy ktoś o czymś takim słyszał?

forgetit
21-12-2019, 13:40
ja aktualnie szukam choinki do domu na Święta Bożego Narodzenia, ale chciała bym pózniej coś więcej z nią zrobić żeby nie trafiła na śmietnik. Czy jest w Łodzi jakaś firma która przyjmuje drzewka i je sadzi? Czy ktoś o czymś takim słyszał?

Dwie minuty temu napisałaś, że kupiłaś w Manufakturze. Przygotowania do spamu???

mariolan_za
29-12-2019, 20:38
Jak pisałam poprzedni post to faktycznie rozglądałam się za drzewkiem choinkowym do domu, ale jeszcze go wtedy nie miałam. ostatecznie kupiłam w Zgierzu z ogrodniczego sklepu, gdzie mieli bardzo duży wybór, ale święta święta i po świętach. Nie ma tematu.