PDA

Zobacz pełną wersję : jak zamaskować kontener na śmieci?



agika
01-04-2011, 10:47
Chciałabym jak najtańszym kosztem , ale tez fajnie zamaskować kontener 240 litrowy. Dzisiaj zobaczyłam ofertę tchibo, jest tam fajny pojemnik drewniany , ale na dwa kontenery. Wielu z Was ma prawdopodobnie specjalnie wybudowane domki, ja nie mam na to miejsca. Pojemnik stoi przy bramie i na pewno nie dodaje uroku. Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów i realizacji, pozdrawiam:)

jaki
01-04-2011, 12:18
kratka drewniana

Nysza
01-04-2011, 12:33
Chciałabym jak najtańszym kosztem , ale tez fajnie zamaskować kontener 240 litrowy. Dzisiaj zobaczyłam ofertę tchibo, jest tam fajny pojemnik drewniany , ale na dwa kontenery. Wielu z Was ma prawdopodobnie specjalnie wybudowane domki, ja nie mam na to miejsca. Pojemnik stoi przy bramie i na pewno nie dodaje uroku. Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów i realizacji, pozdrawiam:)

u mnie tez bardzo mało miejsca. Małż zrobił taka drewnianą "szopkę " , listewki są poziomo i pod kątek ( tak jakby półotwarte żaluzje ;) ) co dało bardzo nowoczesny wygląd i zachęciło sąsiadów do kopiowania :D

agika
01-04-2011, 14:35
hej, Nysza, czy mogłabyś pokazać zdjęcie?

Nysza
01-04-2011, 17:42
agaika - na kompie znalazłam tylko takie

http://images8.fotosik.pl/1592/6f81a429719ac29dmed.jpg

jedno skrzydło jak otworzę to mam kontener "śmieciowy" , za drugim skrzydłem mieści mi się skrzynka z piaskiem :D

agika
03-04-2011, 08:41
Nysza, bardzo dziękuję za zdjęcie, będzie dla mnie inspiracją, jeśli miałabyś jeszcze jakieś dokładniejsze, to prześlij.

Proszę o więcej rozwiązań:)

Mój śmietnik stoi bardziej na środku, dlatego nie wiem, czy to rozwiązanie jest dla mnie najlepsze. Będę jeszcze rozmyślała nad czymś trochę lżejszym. Zrobię zdjęcie i pokażę jak to u mnie wygląda.


Pozdrawiam

jaki
04-04-2011, 09:20
ja planuję postawić kratkę i rzucić jakieś pnącze. Ale od strony gdzie wrzucam śmieci przestrzeń jest wolna, bo nie chciałoby mi się ciągle otwierać coby śmieci wyrzucić.

missk
21-09-2011, 18:37
a co myślicie o skrzyniach na piasek i sól? ja takich nigdy nie wiedziałem a by się przydały :)