PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie drzwi wejściowe(przeszkl.) z PCV?



KURA
20-03-2004, 16:39
Wszyscy piszą o drzwiach wejściowych, drewnianych, a mnie interesują drzwi przeszklone z PCV. Czy macie jakieś propozycje? Co sądzicie o takich drzwiach? Przy ubezpieczeniu domu, czy agenci ubezpieczeniowi nie będą mieli żadnych obiekcji w akceptacji tych drzwi?Czy ktoś ma takie drzwi i jak się sprawują? Czekam na posty...Pzdr....

aishan
20-03-2004, 20:07
Co prawda jeszcze nie mam takowych, ale też o takich myślę. Dzisiaj oglądałem katalog w salonie firmowym firmy M&S [firma ze Słupska bodaj], innym producentem jest firma Adeco. W małopolsce drzwi tej firmy można zamówić w firmie Oknoplast i Oknoplus.

KURA
20-03-2004, 21:47
Dzięki aishan! Zapisałam sobie te firmy. Będę przeglądać na str.www. Myślę, że te firmy również mają przedstawicieli na Dolnym Śląsku. A jeśli ktoś już ma takie drzwi to proszę o opinie....Pzdr.....

KURA
22-03-2004, 10:52
Dalej czekam na opinie forumowiczów, tych którzy już mają drzwi zew. PCV. Jak funkcjonują, czy macie coś do zarzucenia? Chyba, że są super i temat w tym momencie się kończy. Co z reklamacjami, czy firmy są odpowiedzialne? Bo, jak wiemy z oknami bywało różnie. Czekam......Pzdr.

k-joanna
10-04-2012, 13:06
Kurcze widzę ze wątek umarł a mnie bardzo interesuje zdanie użytkowników drzwi wejściowych z PCV

Aleksandryta
10-04-2012, 14:49
Umarł już 8 lat temu :confused: Dziwne prawda???

Charlie
10-04-2012, 19:07
:) uśmiałem się