PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego redakcja nie reaguje?



anna99
21-03-2004, 13:37
Dlaczego redakcja jeszcze nie usunęła wątku z "Wymiana doswiadczeń" dotyczący mika99? To skandal! :evil:
A jeszcze jak weynrod będzie płakał, że redakcja go usunęła, to poprę ją w całej rozciągłości: weynrod nie dorósł do udziału w forum!!!

nowaczka
21-03-2004, 14:46
Również jak Anna99 uważam, że wyżej wymieniony wątek powinien być usunięty.

Pagin
21-03-2004, 17:13
Witam,
Chyba przy tej okazji (wspomnianego przez ANNE watku oraz paru innych w podobnym tonie) nalezaloby ponownie przemyslec rozwiazania ktore moga ograniczyc takie zjawiska, tzn. koniecznosc rejestracji by moc pisac na forum oraz upublicznienie numerow IP. Tak przy okazji. W watku o upublicznieniu numerow IP Szanowana Redakcja nie podala uzasadnienia swojego stanowiska
Pozdrowienia

21-03-2004, 21:30
Lepperyzacji mówię NIE.

21-03-2004, 22:10
Lepperyzacji mówię NIE.
I mam też dość wyzwisk na czacie.Powinna być jakaś ochrona ze strony admina.
Niechże ktoś nad tym zapanuje wreszcie,bo robi się to nieznośne.
Dlaczego marnujemy coś,co było fajne i wartościwe?

Jezier
21-03-2004, 22:13
Słusznie popieram jak tak dalej będzie to i czat i forum przestaną odwiedzać fajni ludzie. Są rozwiązania które mogą wyeliminować ten brak kultury. Na forum popieram konieczność logowania a na czacie wprowadzenie instytucji opów.

Joskul
21-03-2004, 22:24
Rzeczywiście, towarzystwo jakieś nie bardzo forumowe, a szkoda. Wiem, że można po prostu przestać korzystać, ale mi żal wcześniejszych wieczorów. :(

mieczotronix
21-03-2004, 22:28
Chyba gdzieś coś takiego widziałem:
przy każdym poście powinien być guziczek "usuńcie ten post" (dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników). Ludzie by weń klikali, a administrator forum otrzymywałby mógłby sprawdzić ile ludzi oprotestowało jakiś post, wtedy łatwiej mu byłoby się zorientować co ludzi obraziło/uraziło/zniesmaczyło i mógłby szybko zmoderować dyskusję jak trzeba.

a faktycznie ostatnio strasznie niesmacznie się zrobiło na kilku wątkach. Wygląda to bardzo przykro. A takie fajne forum było.

Redakcja
22-03-2004, 11:30
Obraźliwy post został usunięty. W miarę możliwości reagujemy na Wasze sygnały. Dotychczas takich sytuacji było niewiele, poza działalnością weynroba, który ostatecznie został usunięty z Forum. Mamy nadzieję, że Forum pozostanie miejscem, gdzie forumowicze spierają się na poglady, a nie inwektywy. Pozdrawiamy
Redakcja

pwm
22-03-2004, 12:59
Brawo Redakcja, dzięki za stanowcze działanie.

weyn_rob
22-03-2004, 18:19
Obraźliwy post został usunięty. W miarę możliwości reagujemy na Wasze sygnały. Dotychczas takich sytuacji było niewiele, poza działalnością weynroba, który ostatecznie został usunięty z Forum. Mamy nadzieję, że Forum pozostanie miejscem, gdzie forumowicze spierają się na poglady, a nie inwektywy. Pozdrawiamy
Redakcja

Moje niesmaczne wypowiedzi były odpowiedzia na ataki użyt <GLUPI> na innych ludzi-jakos nikt nie odważył sie mu przeciwstawić.
Moja dotychczasowa działalność uważam że była w pożądku-tylko czepianie sie Paplińskiego-tak nie Pana- robiło wielkie zamieszanie.
Pytałem sie go dlaczego usunął posty o eternicie i azbeście--nie raczył mi odpowiedzieć-a nie łamały zadnego punktu regulaminu ani prawa.Nawet jeżeli były głupie to napewno nie aż tak jak setki innych tematów na forum.
Prosze ostrożnie używać słowa <ostatecznie>
Jak spierałem sie na poglądy to też było źle,bo odbiegały one od poglądów elity tego forum.
Pozdrawiam serdecznie
weynrob

Pagin
22-03-2004, 18:25
Witam,
Weyn_rob lub jakkolwiek sie zwales lub bedziesz zwal. Powiedziales dosyc. Mojego poparcia swojej obecnosci na forum juz nie masz

weyn_rob
22-03-2004, 18:45
Witam,
Weyn_rob lub jakkolwiek sie zwales lub bedziesz zwal. Powiedziales dosyc. Mojego poparcia swojej obecnosci na forum juz nie masz

A kim ty jestes że twoje poparcie coś dla miało by znaczyć??