PDA

Zobacz pełną wersję : Projekty Ogrodów i Wnętrz



Architektka
06-04-2011, 18:21
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z tytułem inżyniera architekta krajobrazu wykona projekty zieleni, a także wnętrz biurowych i domowych.

Oferuje usługi z zakresu:
-inwentaryzacja dendrologiczna
-projekty ogrodów przydomowych
-dobór roślin
-projekty wnętrz domowych oraz biurowych
-dekoracja wnętrz

Projekty tworzę z pasją i zaangażowaniem, doskonale dostosowuje się do potrzeb klienta i realizuje jego marzenia.

Kontakt:
tel: 693-049-197
e-mail: [email protected]

Architektka
02-03-2012, 13:13
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z tytułem inżyniera architekta krajobrazu wykona projekty zieleni, a także wnętrz biurowych i domowych. Oferuje usługi z zakresu: -inwentaryzacja dendrologiczna -projekty ogrodów przydomowych -dobór roślin -projekty wnętrz domowych oraz biurowych -dekoracja wnętrz Projekty tworzę z pasją i zaangażowaniem, doskonale dostosowuje się do potrzeb klienta i realizuje jego marzenia. Kontakt: tel: 693-049-197 e-mail: [email protected]

Architektka
24-05-2012, 20:00
Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z tytułem inżyniera architekta krajobrazu wykona projekty zieleni, a także wnętrz biurowych i domowych. Oferuje usługi z zakresu: -inwentaryzacja dendrologiczna -projekty ogrodów przydomowych -dobór roślin -projekty wnętrz domowych oraz biurowych -dekoracja wnętrz Projekty tworzę z pasją i zaangażowaniem, doskonale dostosowuje się do potrzeb klienta i realizuje jego marzenia. Kontakt: tel: 693-049-197 e-mail: [email protected]