PDA

Zobacz pełną wersję : plac zabaw Jungle Gym w sklepie Wickey



iva_marti
09-04-2011, 16:49
Czy ktoś kupowała w tym sklepie plac zabaw? Mają rewelacyjne ceny, ponad 1000zł taniej na zestawie. Boję się jednak kupować, bo nie znalazłam nigdzie opini o tym sklepie. Może macie innych tanich i sprawdzonych sprzedawców?
http://www.wickey.pl/

wiewióra1976
12-04-2011, 11:33
A czy ktoś kupował u nich akcesoria do budowy placu zabaw?
Policzyłam sobie te różne łączniki, zawieszki i do tego huśtawki i wyszło mi ponad 700 zł bez drewna za prostą konstrukcję huśtawkową na 4 stanowiska (2 proste huśtawki, drabinka sznurowa i trapez).
Z drewnem to ponad 1000 zł wyjdzie - i się zastanawiam - czy to dużo czy normalnie?

wiewióra1976
12-04-2011, 11:33
A taniej w stosunku do czego?

iva_marti
13-04-2011, 13:23
W stosunku np. do cen z allegro.

wiewióra1976
15-04-2011, 10:46
No - te place zabaw generalnie są drogie :( jakościowo jednak b. fajne.
I tu pytanie: jaką żywotność mają konstrukcje z Obi, Praktikera itp - średnio ponad dwukrotnie tańsze?

asizo
24-04-2011, 16:38
My mamy plac zabaw Jungle Gym, zestaw Gomez. Fajny jest, estetycznie wygląda (wybraliśmy malowany na kolor teak), ale cena jest kosmiczna. To zwykłe dechy jak z Leroya i wcale nie w najlepszym gatunku, właściwie identyczne. Kupujesz takie kwadratowe słupy (nie wiem, jak to się fachowo nazywa), trochę desek, do tego okucia (akurat Jungle Gym mają fajne śruby i takie plastikowe korki-zaślepki na każdej), plastikową zjeżdzalnię, jakieś uchwyty, deseczkę do huśtawki, itp. - wszystko wedle gustu i potrzeby - i jak patrzyłam wszystko można kupić na allegro - dokładnie takie same plastikowe komponenty) i na pewno wyjdzie dużo taniej. Jungle Gym mają te wszystkie elementy dodatkowe potwornie drogie. Na 100% wyjdzie sporo taniej zrobienie takiego placu zabaw samemu lub zlecenie stolarzowi. A ja i tak musiałam sama szlifować i dodatkowo malować konstrukcję, bo w wielu miejscach można bylo sobie drzazg nawbijać lub się pokaleczyc. Za taką cenę powinno to inaczej wyglądać. Ale sama konstrukcja jest bardzo solidna i stabilna , na to akurat narzekać nie mogę.

maciej75
29-04-2011, 20:43
Place zabaw Jungle Gym są fajne, mój brat ma taki właśnie zestaw - Jungle Villa. czy jakoś tak. Ja jednak poszukałem bardziej i znalazłem place zabaw winnetoo.pl akurat mieszkam koło Poznania więc gościu do mnie przyjechał wymierzyliśmy mój ogródek i w takim konfiguratorze 3d pokazał mi co może zaproponować.

Co prawda zapłaciłem za to koło 2 tysięcy złotych, ale dzieciaki mają naprawde niezły ubaw!!!

Pozdrawiam

kasiamarat
20-04-2015, 09:16
My stawialiśmy [REKLAMA]. Bardzo fajnie to wygląda i dzieciaki są w niebowzięte. Co prawda kosztowało mnie to sporo, ale zależało nam żeby plac posiadał certyfikat bezpieczeństwa taki jak te przy szkole. Wiadomo, za bezpieczeństwo się płaci :)
taki mamy zestaw plus huśtawki i karuzele :)
313817

malkul
09-10-2015, 15:34
to nasz plac zabaw:)
333463

resstor
24-10-2017, 10:07
Posiadanie własnego placu zabaw jest super! Dzieci zawsze mają się czym zająć. :D