PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mam otynkowanego otworu drzwiowego



Viga
11-04-2011, 17:03
Witajcie!
Nie mam otynkowanego otworu drzwiowego, bo miała być opaska (drzwi są z sypialni do łazienki), a niestety dopiero teraz zorientowałam się, że chyba lżej pokój będzie wyglądał bez tej opaski. Ściany są otynkowane, podłoga wylana - czy na tym etapie da się jeszcze coś z tym fantem zrobić?

Viga
11-04-2011, 18:35
Chciałam tak zrobić, ale fachura od wykończeniówki kręci nosem, że nie da się teraz tego zrobić.
Czyli to tylko kwestia umiejętności a nie możliwości?
Niestety tynkarze jesienią skończyli robić i nie sądzę, żebym ich ściągnęła teraz do takiej drobnostki. :(

darsalam
12-04-2011, 13:38
trzeba ew. obsadzic brakujace narozniki i otynkowac. tynk ktorys z recznych szybciej wiaza i schna no i co wazne sa twardsze od maszynowek jak np. mp75.

Nie będzie widać innej faktury tynku?

Mam drzwi zaprawione i też mam taki sam problem tyle,że mam do otynkowania otwory drzwi wejściowych, i przejście do jednego pokoju.Może by to obkleić płytą gk?

CityMatic
12-04-2011, 16:29
Nie będzie widać innej faktury tynku?

Mam drzwi zaprawione i też mam taki sam problem tyle,że mam do otynkowania otwory drzwi wejściowych, i przejście do jednego pokoju.Może by to obkleić płytą gk?

Nie dawaj żadnej płyty, spytaj się czym tynkowali jaki produkt (ja np sfotografowałem worki) i wytynkować - dobrze zrobione te elementy po wygładzeniu przetarciu i zagruntowaniu i pomalowaniu nie będą wcale widoczne.

Viga
12-04-2011, 20:17
Nad płytą również się zastanawiałam, ale jak takie małe kawałki dokleić?
U mnie tynki kładli maszynowo, knaufa. Ech... nie będzie łatwo ...