PDA

Zobacz pełną wersję : Biały wykonawca domu drewnianego



Ula i Sławek
13-04-2011, 08:16
Witam,
Poczytuję to forum z sentymentu, pomimo tego, że mój dom już stoi. Swojego czasu często z niego korzystałam, a zakończenie budowy sukcesem zawdzięczam wsparciu forumowiczów z mojej grupy budowlanej i doradcom, takim jak _ZBYCH_, jareko, niezły, Olsen, Forest, Zygmor czy Mariano… Jeśli mnie czytają, to serdecznie im dziękuję za pomoc.

Zastanawiałam się jak mogę się zrewanżować i postanowiłam pisać o firmach budowlanych godnych polecenia. Wielu forumowiczów rozważa budowę domu drewnianego, a ja pochodzę z Podlasia, gdzie jest wielu fachowców w tej dziedzinie. Chcę zarekomendować firmę EFIN z moich rodzinnych stron. Mogę ich szczerze polecić, ponieważ mają duże doświadczenie. Praktycznie „od zawsze” zajmują się budową drewniaków. Są rzetelni, uczciwi, dotrzymują terminów, stawiają solidne domki, według projektu własnego lub klienta. Z ich usług skorzystało wiele znanych osób. Teraz na przykład kończą dom dla Andrzeja Grabowskiego. Budują też domy w Bretanii.

Mają dużo zleceń i pracy. Ponieważ zależało mi na „wyrównaniu rachunków” z forum, namówiłam ich na umieszczenie informacji o nich na forum Muratora. Podaję wiec namiary na EFIN: www.efin.waw.pl, Andrzej Winnikow 515091986, [email protected]

Mam nadzieje, ze ktoś skorzysta z ich usług i napisze o tym na forum.

Odezwę się, jak znajdę kolejną firmę wartą rekomendowania, a póki co
przyjemności w budowaniu, Ula