PDA

Zobacz pełną wersję : Koniecznosć logowania!!!!



tomek123
22-03-2004, 13:20
W końcu doczekaliśmy się konieczności logowania przy zakładaniu nowego tematu bądż chęci odpowiedzi. Dzięki Ci Administratorze. Gością dziękujemy. Pozdrawiam Tomek123

groszek 3
22-03-2004, 13:25
Tylko czy w ten sposób z zalogowanych użytkowników nie zrobi się 10 razy więcej? Tak się zastanawiam :roll: .
Duża część użytkowników napisała 1 / 2 lub 0 postów.
Na mnoży się ogromna liczba jednodniowych użytkowników. Jeśli ma tak być, byłoby dobrze aby adminstratorzy usuwali nieaktywne nick-i.
:lol:

pwm
22-03-2004, 13:25
A co goście na to? :lol:

Pagin
22-03-2004, 13:28
Swietna wiadomosc

rafałek
22-03-2004, 13:40
No i bardzo dobrze... uciążliwości są niewielkie, jak ktoś chce brać udział w dyskusjach to zalogować się nie jest ciężko.

A wzytsko to dlatego że się myli ludziom demokracja z anarchią...

Pozdrawiam i zalogowanych i tych ktorzy logować się nie chcą... ale nie wypisują bredni.

Marek K
22-03-2004, 13:42
Ciekawe czy to powstrzyma upadek forum. Tyle czasu forum już istnieje, że chyba, wszystkie pytania na tematy budowlane zostały zadane!!!.
Marek.

pik33
22-03-2004, 13:50
Wreszcie. Chociaż przez takie indywidua które uparcie zaśmiecają forum, niejedno takie forum już padło. Takie chwasty jak już zapuszczą korzenie na jakimś forum, ciężko jest wyplenić.
Takie coś, jak już się zalęgło, potrafi rejestrować się pod dziesiątkami nicków... trzeba nakładać ograniczenia, unikalny email, podwójna rejestracja, kontrola ip, wysyłane na @ hasło - a i to czasem nie pomaga. Wiem, bo administrowałem kiedyś forum. I nie dałem rady. Życzę wytrzymałości administratorom....

Maggie
22-03-2004, 13:57
Tyle czasu forum już istnieje, że chyba, wszystkie pytania na tematy budowlane zostały zadane!!!.

Masz trochę racji, ALE nie bierzesz pod uwagę wymiany pokoleniowej i faktu, że pewne pytania powracają, bo zadają je zupełnie inni ludzie, w innych okolicznościach i czasie. Dopóki są ludzie, którzy chcą tu pisać o budowaniu, dopóty forum ma rację bytu.
A logowanie popieram, szczególnie po ostatnich "kwiatkach'.[/list]

anna99
22-03-2004, 15:09
Redakcjo dzięki!!!!!!!

tajniak
22-03-2004, 15:14
Dla mnie to zatykanie ust i Gebelsowskie metody.

Jezier
22-03-2004, 15:29
To jest świetna wiadomość.

ania
22-03-2004, 17:09
Dla mnie to zatykanie ust i Gebelsowskie metody.


A dla mnie przekopywanie się przez jałowe wątki i bicie piany to strata czasu!!! Jak chcesz krzyczeć to idź pod Sejm.

Redakcjo!
Wielkie dzięki, uffff

weyn_rob
22-03-2004, 18:10
Ja też się bardzo ciesze z tego faktu

Luśka
22-03-2004, 20:02
Wey, dałbyś sobie już spokój - przecież widzisz, że to naprawdę niczemu dobremu nie służy. Jeśli chcesz być z nami na Forum, to nie zniechęcaj nas do siebie tak za wszelką cenę. W końcu zostaniesz sam.....

tomek1950
22-03-2004, 20:36
Weyn-rob, czy nie widzisz i nie słyszysz, że nie pasujesz do tego forum,
że Twoje wypowiedzi odbiegają od regulaminu i przyjętych przez użytkowników i akceptowanych przez większość, zasad dyskusji na tym forum?.

weyn_rob
22-03-2004, 21:04
Weyn-rob, czy nie widzisz i nie słyszysz, że nie pasujesz do tego forum,
że Twoje wypowiedzi odbiegają od regulaminu i przyjętych przez użytkowników i akceptowanych przez większość, zasad dyskusji na tym forum?.

Jak łame regulamin---może mi wyjaśnisz??Masz przecież tęgą głowę.
A dlaczego nie pasuje do tego forum?Bo jestem inny niż większość?
Bo nie należę do elity?Czy dlatego że mam swoje zdanie odmienne od waszego??
Informuje was że są tu ludzie mi życzliwi i mnie popierający-i ta grupa jest wcale nie mała-tylko w obawie przed waszą reakcją nie afiszują sie z tym--boja sie was jak SB-cji.

rafałek
23-03-2004, 08:04
Ostatnio to co się działo na forum odbiegało od ogólnie przyjętych norm. Robił się bajzel, a część wątków polegała wyłącznie na dowaleniu innym i to w sposób dość wyrafinowany (słownictwo). Na forum jest wielu mających własne poglądy i do tego umiejących w sposób normalny je porzeć. Niestety wielu ostatnio tego nie umiało. Jeśli wielu z nich umiałoby robić propagandę jak Gebels (przytoczony powyżej) to udałoby się im porwać wielu z tego forum... Wyzwiskami i innymi obraźliwymi epitetami nie da się zdobyć przychylności.

Kasiorek
23-03-2004, 08:34
weyn_rob to nie kampania przedwyborcza. Jeśli szukasz poparcia to zmieńton wypowiedzi na mniej zaczepliwy

pitbull
23-03-2004, 09:46
Zgadzam sie.

mad
23-03-2004, 10:13
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...

weyn_rob
23-03-2004, 10:22
MAD bo się narazisz elicie-uważaj co piszesz-własne zdanie i odwaga tu nie popłaca.
Ja nie chce tu robić bydła-chcę wyrażać swoje opinie -ale SWOJE a nie tylko te popierane przez elitę-i stylem takim jaki uważam za słuszny w danej chwili.
A robienie ze mnie demona to czysty przejaw strachu przed innym tokiem myślenia.
LUDZIE CZASY KOMUNY SIE JUZ SKOŃCZYŁY---JEST WOLNOŚĆ SŁOWA

mik99
23-03-2004, 10:31
Redakcjo, dziękujemy :P

http://www.twojekwiaty.pl/photo/502.jpg

Redakcja
23-03-2004, 11:01
Co przemawia za koniecznością logowania? Forum "Muratora" nie jest bezpańską grupą dyskusyjną. Forum związane jest z pismem, któremu zawsze zależało na przydatności i merytorycznym podejściu do tematu. Dbamy więc, by i Forum "Muratora" pozostało miejscem przyjaznym, gdzie użytkownicy znajdą i radę, i komfort spierania się na poglądy, a nie będą atakowani i obrażani. Konieczność logowania nie ogranicza dostępu do dobrodziejstw tego Forum! Logowanie jest niczym innym jak akceptacją panujących tu reguł. Pozdrawiamy
Redakcja

pitbull
23-03-2004, 13:23
Zgadzam sie.

Ewunia
23-03-2004, 17:15
LUDZIE CZASY KOMUNY SIE JUZ SKOŃCZYŁY---JEST WOLNOŚĆ SŁOWA
Wolność słowa tak, ale nie wulgarnego. A zarzuty pod twoim adresem dotyczą najczęściej tego drugiego.

w.e.y.n.r.o.b.
23-03-2004, 18:37
LUDZIE CZASY KOMUNY SIE JUZ SKOŃCZYŁY---JEST WOLNOŚĆ SŁOWA
Wolność słowa tak, ale nie wulgarnego. A zarzuty pod twoim adresem dotyczą najczęściej tego drugiego.

Wulgarnego???Możesz podac przykład?

Ewunia
24-03-2004, 01:01
LUDZIE CZASY KOMUNY SIE JUZ SKOŃCZYŁY---JEST WOLNOŚĆ SŁOWAWolność słowa tak, ale nie wulgarnego. A zarzuty pod twoim adresem dotyczą najczęściej tego drugiego.Wulgarnego???Możesz podac przykład?
Nie chce mi sie szukać, bo mam przyjemniejsze zajęcie, niz wyszukiwanie twoich "brzydkich słów". Tym bardziej, że niczego to nie zmieni w twoim charakterze.

maksiu
24-03-2004, 06:38
Też uważam że konieczność logowania się aby coś napisać jest dobrym pomysłem, może wreszcie skończą się głupie wpisy (bo czasem to nawet wypowiedzią trudno nazwać).
A temat Pana w.e.y.n.r.o.b'a pozostawie bez komentarza, bo szkoda słów.

rafałek
24-03-2004, 07:40
Ludzie... jak ktoś się naraził pisaniem głupot, a teraz ma pretensje to go po protu ignorujmy... Wolność słowa to nie anarchia i grubiaństwo. Jeszcze nikogo nie potępiano na forum za odmienne poglądy, jedynie za wylgaryzm. Co do redakcji... kiedyś też miałem kilka odmiennych poglądów - fakt, że pozostały bez odpowiedzi, ale nikt mnie za to nie zbanował... Trzeba się ostro narazić by aż tak podpaść i wbrez pozorom mieć dość liczne potepienie. Jeśli cierpisz za kogoś... no co robić? Taki los weynrob. Odnoszę jednak wrażenie, że chcesz tu istnieć dla samego istnienia lub by zostać męczennikiem. Jesli ci tu źle to po co tu siedzisz. Jeśli szukasz info to zmień nick i działaj... tylko z zachowaniem pewnych zasad. Wchodzisz do czyjegoś domu i chcesz by wszyscy dostosowywali się do TWOICH reguł?

w.e.y.n.r.o.b.
24-03-2004, 16:23
Jesteście kupą żałosnych bałwanów
A o tym kiedy stąd odejdę to ja decyduję a nie wy--rozumiecie to???

Łapacz much
24-03-2004, 19:10
Bzzz, bzzz. Pac

ciemnota
25-03-2004, 00:46
Bzzz, bzzz. Pac
To jest merytoryczne podejscie do sprawy Weyn.Trzymaj sie nieznany przyjacielu.O takim własnie merytorycznym podejściu pisze Szanowna Redakcja.

Ewunia
26-03-2004, 18:42
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...
Bardzo lubię być adorowana :wink: :D :D

_weynrob_
26-03-2004, 20:18
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...
Bardzo lubię być adorowana :wink: :D :D

Na to trzeba sobie zasłużyć i cos sobą reprezentować.

Ewunia
26-03-2004, 20:22
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...
Bardzo lubię być adorowana :wink: :D :D

Na to trzeba sobie zasłużyć i cos sobą reprezentować.
Dobrze, że rozumiesz skąd brak adoracji dla twojej osoby :wink:

_weynrob_
26-03-2004, 20:28
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...
Bardzo lubię być adorowana :wink: :D :D

Na to trzeba sobie zasłużyć i cos sobą reprezentować.
Dobrze, że rozumiesz skąd brak adoracji dla twojej osoby :wink:

Za słodkie pierdzenie dziękuję.

Ewunia
26-03-2004, 21:33
Za słodkie pierdzenie dziękuję.A proszę bardzo :wink: http://emots.gpbb.net/Idz_juz.gif

nowaczka
27-03-2004, 21:26
Przecież uprzejmość nic nie kosztuje,więc dlaczego sobie dokuczać?

oorbusiowa zona
29-03-2004, 18:45
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...
Zgadzam sie z mad - lizanie sie po 4 literach sie tu zdarza i to dosc czesto :) bez obrazy

_weynrob_
29-03-2004, 18:48
Powiem więcej
czyste wredne wazeliniarstwo
to forum to czasami istny cyrk
moim przeciwnikom mówię CWWD :lol:

Honorata
17-05-2004, 16:48
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...


i tak ma być, to przecież "towrarzysto ludzi budujących", którzy są tu po to, zeby dzielić się informacjami z innymi, więc niby jak ma być? :o

jak komuś brakuje adrenaliny, to polecam inne miejsca

Honorata
17-05-2004, 16:50
to forum?
wygląda jak towarzystwo wzajemnej adoracji...


i tak ma być, to przecież "towrarzysto ludzi budujących", którzy są tu po to, zeby dzielić się informacjami z innymi, więc niby jak ma być? :o

jak komuś brakuje adrenaliny, to polecam inne miejsca