PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję architekta - projekt budowlany



suomi
18-04-2011, 23:22
Zlecę wykonanie projektu domu jednorodzinnego do uzyskania pozwolenia na budowę.

Chodzi o adaptację (lub nowy projekt) domu w jonagoldach archonu:

http://archon.pl/goto we-projekty-domow/dom-w-jonagoldach/

Zmiany obejmowałyby dodanie schodów zamiast pomieszczenia 6/8 lub 11 oraz zaprojektowanie poddasza użytkowego. Zmianie ulegnie oczywiście kąt nachylenia dachu i cała więźba.


Opcjonalnie dodanie wiaty garażowej lub rozbudowanie garażu na dwustanowiskowy.


Prośba o podanie wyceny dla kompletnego projektu oraz przybliżonego terminu realizacji. Wszystkie warunki przyłączy są załatwione. Mapa do celów projektowych w trakcie opracowania.

suomi
21-04-2011, 19:58
Cały czas aktualne...

Aleksandryta
21-04-2011, 20:44
Przeciez architektow jest jak mrowkow :P Wystarczy poszukac w google. Najlepiej, zeby to byl architekt z rejonu twojej budowy.

suomi
22-04-2011, 09:37
Przeciez architektow jest jak mrowkow :P Wystarczy poszukac w google. Najlepiej, zeby to byl architekt z rejonu twojej budowy.

To, ze jest jak mrowkow to ja wiem. Szukam kogos z polecenia - dlatego pytam tutaj :)

Aleksandryta
23-04-2011, 09:20
To, ze jest jak mrowkow to ja wiem. Szukam kogos z polecenia - dlatego pytam tutaj :)

Ja rozumiem, ale tak z praktyki, bo buduje drugi dom, to raczej szuka sie architekta z miejsca polozenia Twojej dzialki, bo chodzi u Ciebie o adaptacje projektu do warunkow Twojej dzialki, nie wspominajac o tym, ze z reguly architekt adaptujacy projekt zalatwia tez inne papiery do pozwolenia na budowe, gdyz zna najlepeiej miejscowe procedury do pozwolenia. Buduje sie pod Warszawa, mam projekt indywidualny robiony przez pracownie z Poznania, ale nie wyobrazam sobie, zeby moj projekt adaptowal np. architekt ze Slaska. Moj projekt adaptowal architekt spod Wwy. Np. przyjechal na moja dzialke, zeby ja obejrzec i cos ewentualnie poprawic w projekcie, no i zalatwil mi PnB.
Poniewaz masz projekt gotowy, to adaptacje wygodniej jest robic przez miejscowego architekta, bo zna np. warunki zabudowy w twoim rejonie. A poniewaz nie podalas miejsca Twojej przyszlej budowy, stad brak propozycji...

kinga1112
27-02-2013, 21:17
chociaż sorki chyba ze zmianami to było nawet 4 tys jak coś było ze stropem czy poszerzaniem domu