PDA

Zobacz pełną wersję : Materiały budowlane, Marki pod Warszawą,- gdzie najtaniej ?



mdzalewscy
23-03-2004, 13:58
w czwartek wybieram się na drobne zakupy :o (pustaki, cegły, itd..). Niestety mieszkam daleko od Marek i nie znam niestety tego terenu i nie chcę spędzić cały dzionek na poszukiwaniach jakiejś cegielni, stąd moje pytanie, gdzie zajechać aby kupić tanio materiał. Wiem, że są tam jakieś cegielnie, może jakaś tania hurtownia. Bardzo prosze o namiary, adresy, nazwy. [email protected], 600 607 717

mik99
23-03-2004, 17:54
Ireko jeszcze w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 287 (zaraz za stacją Orlenu). Sklad psb nie wygląda zbyt efektownie, ale można uzyskać bardzo atrakcyjne warunki.

polecam :wink:

Macieii
23-03-2004, 20:31
Sprawdź Minox, Echa Leśne. www.minox.com.pl

ppp.j
23-03-2004, 20:37
Minox Echa Leśne 58 tel 614 43 16 lub 55, prawie każda przecznica Radzymińskiej prowadzi do jakiegoś składu, a dalej w Radzyminie przy cmentarzu ale tym w mieście jest kilka składówtam jeżeli nie za daleko to tam może być taniej a jeszcze taniej to już na wsi lub bezpośrednio w cegielni tylko wtedy trzeba mieć czas by doglądać przywozu bo są niesłowni. W okolicy Radzymina znam kilka cegielni jeżeli Ciebie to interesuje to daj znać.