PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi zewn. od p. NICEWICZA z KOZIOŁ koło KOLNA?



MEDYK
23-03-2004, 14:45
Czy ktoś może nam cokolwiek powiedzieć o tych drzwiach, czy warto jak się trzymają po paru sezonach? Przeszukałem całe forum i nic nie znalazłem.
pzdr

pete
23-03-2004, 15:05
Czy ktoś może nam cokolwiek powiedzieć o tych drzwiach, czy warto jak się trzymają po paru sezonach? Przeszukałem całe forum i nic nie znalazłem.
pzdr
Witaj MEDYK.
Ja mam te drzwi od roku. Uważam, że są bardzo dobre jakościowo i w bardzo rozsądnej cenie. Nie zauważyłem śladów rozsychania , nierównej barwy farby, obwieszania, kłopotów z zamkami itp. Ja zamawiałem bezpośrednio u producenta z dowozem w cenie i płatność przelewem po odebraniu towaru. Moja opinia jak najbardziej pozytywna.
Pzdr

MEDYK
23-03-2004, 15:11
Czy ktoś może nam cokolwiek powiedzieć o tych drzwiach, czy warto jak się trzymają po paru sezonach? Przeszukałem całe forum i nic nie znalazłem.
pzdr
Witaj MEDYK.
Ja mam te drzwi od roku. Uważam, że są bardzo dobre jakościowo i w bardzo rozsądnej cenie. Nie zauważyłem śladów rozsychania , nierównej barwy farby, obwieszania, kłopotów z zamkami itp. Ja zamawiałem bezpośrednio u producenta z dowozem w cenie i płatność przelewem po odebraniu towaru. Moja opinia jak najbardziej pozytywna.
Pzdr

Dzięki pete, ale napisz jeszcze jak to jest z tą sklejką bo jakiś gościu który był zainteresowany ich kupnem jak je oglądaliśmy mówił że ta sklejka może się rozwarstwiać. Czy coś takiego ma miejsce? Jeszcze jedno jak dużo udało ci się stargować od ceny którą od razu ci podali?
pzdr

pete
23-03-2004, 15:32
Dzięki pete, ale napisz jeszcze jak to jest z tą sklejką bo jakiś gościu który był zainteresowany ich kupnem jak je oglądaliśmy mówił że ta sklejka może się rozwarstwiać. Czy coś takiego ma miejsce? Jeszcze jedno jak dużo udało ci się stargować [/quote]

U mnie nic się nie rozwarstwia. W porównaniu z cenami u dystrybutora kupiłem ok. 13 % taniej.
Pzdr

MEDYK
23-03-2004, 16:02
U mnie nic się nie rozwarstwia. W porównaniu z cenami u dystrybutora kupiłem ok. 13 % taniej.
Pzdr[/quote]

To widzę że taniej niż mi pani przez telefon zaproponowała nie będzie. Dzięki jutro dzwonię i zamawiam, faktura i płatność przy odbiorze więc nic nie ryzykuję.
pzdr