PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja.



nikt
23-03-2004, 17:32
Tak lubiłam korzystać anonimowo z forum jak mi sie nie chcialo logować. A teraz te faszystowskie metody zamykania ust. Rozumiem gdyby od początku na forum trzebabyło się rejestrować. Ale wprowadzanie tego po jakimś czasie to już gruba przesada bo odbiera się coś co już obowiązywało. Murator to przecież prasa, prasa to dziennikarze, dziennikaże to wolność słowa a wolność słowa to demokracja. Oj muratorze coś wam się chyba systemy pomyliły by cenzurę wprowadzać. Co to z wolnością wypowiedzi ma współnego nie wiem. I choć rozumiem intencje to w tym wypadku cel nie uświęca środków. Może zabicie tego szejka w Palestynie było skutecznym posunięciem, ale czy słusznym i czy to najprostsza droga zawsze jest najlepsza ?. Wstyd mi za Was. Jak ktoś chce się wypowiedzieć proszę bardzo korzystać z mego konta. Hasło jak nazwa. Pozdrawiam wszystkich.

nikt2
23-03-2004, 17:59
Fakt ta cenzura to jest kompletnie bez sensu.

filips
23-03-2004, 18:37
Ciao 8)
Jezeli jestescie na tyle "wolni"aby sie wypowiadac (i mam nadzieje ze tacy jestescie) to powinniscie byc na tyle "dzielni" aby sie przedstawic (i mam nadzieje ze tacy jestescie) - czy moze sie czegos boicie ??? :) :D :lol:

Pozdrowienia

Karol N.
23-03-2004, 21:24
Jedno mozna powiedziec napewno, ze bez gosci forum bedzie ubozsze.

Karol N.

Bio
23-03-2004, 22:26
U mnie, w firmie w której stoi ten komputer korzysta z niego kilka osób.Osób zwiazanych z ogrzewaniem,ogrzewaniem biomasą.Zawsze ktos coś dorzucił,coś pokazał ciekawego czy śmiesznego.Były dyskusje w wolnych chwilach o tematach, postach.Teraz to zamilkło.Polacy maja dosyc narzucania im czegokolwiek.Tłumaczy sie ten stan rzeczy wulgarnością gości.Są serwery które eliminuja całe zdania zawierające słowa wulgarne.Sadzę,że potrwa to kilka dni dla uspokojenia sytuacji.

gosciu01
23-03-2004, 22:33
no cóż,

pofatygowałem się i założyłem sobie nowe konto na onecie, zarejestrowałem się na forum, po raz drugi :lol: :lol: :lol: bo starego hasła już nie pamiętam.

I co stałem się przez to lepszy ???

Z pewnością teraz będzie mniej hamstwa na forum, za co imperatorowi chwała, ale kto nie chciał z forumowiczóew to nie brał udziału w pyskówkach ani jako zalogowany ani anonimowo.

Osobiście już wybudowałem, sporo skorzystałem czytając forum i teraz z przyjemnością, ale czasem takży jakby chcąc się zrewanżować, spontanicznie odpowiadałem na pytania nowych budowniczych dzieląc się doświadczeniem - jako GOŚĆ no i nie zbierając cyferek pod nickiem.
ALE ZAWSZE PODPISYWAŁEM SWOJE POSTY.

Teraz pewnie już mi się nie zechce logować ... :(

A do imperatora,
co za problem skrzyknąć 5 gości, akonta, zarejestrować się i choćby przez weekend narobić brudu ?

Nadal Gościu :lol: :lol: :lol:

Cz.

Bio
23-03-2004, 23:00
Mój jeden pracownik powiedział,ze w życiu nie zarejestruje się,bo dostał na skrzynke takiego trojana po jakiejs tam ostrzejszej dyskusji,ze wzywał informatyka,tak to swiństwo mu się mnozyło przy próbie usuniecia anty-wirem.

Qura
23-03-2004, 23:06
Jestem przeciw obowiązkowemu logowaniu. Nie zawsze się chce i nie zawsze jest taka potrzeba. Zabraknie wypowiedzi osób przypadkowo trafiających na forum.

nikt2
24-03-2004, 12:45
popieram Cię Qura

z poważaniem

Kogut

nikt2
24-03-2004, 13:10
To może być początek końca. Już jest mniej postów. Forum straciło nie tylko swój charakter ale straciło pod względem merytorycznym przez tą głupawą decyzję pewnie jakiegoś młodego nagorliwca podnieconego swoimi kompetencjami. Co się zresztą dziwić, Murator stosuje mniej więcej te same metody w swoim papierowym wydawnictwie, 1/2 reklam, 1/4 namawiania na budowanie za wszelką cenę (tzn udawadnianie jak można zbudować domek za 100 tyś z muratorem w ręku) i reszta to bezwartosciowe porady-kolorowanki raczej dla bardzo ograniczonych gospodyń domowych niż inwestorów. Tą decyzją forum straci wiele niezależnych opinii (często praktyków) a i żadna opinia nie wykuje się już w toku gorącej dyskusji.

przmslw
24-03-2004, 13:20
Tylko tak jakośc dziwnie się działo, że poziom chamstwa i złośliwości w grupie gości był znacząco wyższy niż w grupie zalogowanych. To w dużym stopniu przez takich anonimowych dyskusje zmieniały się w pyskówki albo zupełnie schodziły z tematu. Natomiast jak słyszę że "nie będę się logować bo to zbyt kłopotliwe", to pusty śmiech mnie ogarnia. Wystarczy podczas logowania zaznaczyć opcję, żeby logował automatycznie i po problemie raz na zawsze.
Zdecydowanie popieram konieczność logowania, a bajdurzenie o nieukinionym upadku forum jest po prostu rozbrajające.

rafałek
24-03-2004, 14:08
Zwolennicy anonimowości niech nie mają pretensji do redakcji czy zwolenników logowania bo wini są wśród nich ANONIMÓW. To właśnie w wiekszości ich zachowanie do tego doprowadziło.

Co do pracowników różnych firm... jesli ktoś chce mnie przekonać to ma szansę, jednak anonimowe przekonywanie na siłę wręcz zniechęca... a pracownicy różnych firm często kryjąc się za anonimowością wręcz na siłę narzucali swoje poglądy. Kto chce radzić będzie radził i logownie mu w tym nie przeszkodzi.

basiaijurek
24-03-2004, 14:37
Logowanie to żaden problem. A jak ci ktoś udzieli paru dobrych rad to chciałbyś wiedzieć komu podziękować, prawda?

Redakcja
24-03-2004, 14:46
Co przemawia za koniecznością logowania? Forum "Muratora" nie jest bezpańską grupą dyskusyjną. Forum związane jest z pismem, któremu zawsze zależało na przydatności i merytorycznym podejściu do tematu. Dbamy więc, by i Forum "Muratora" pozostało miejscem przyjaznym, gdzie użytkownicy znajdą i radę, i komfort spierania się na poglądy, a nie będą atakowani i obrażani. Konieczność logowania nie ogranicza dostępu do dobrodziejstw tego Forum! Logowanie jest niczym innym jak akceptacją panujących tu reguł. Pozdrawiamy
Redakcja

ciemnota
25-03-2004, 00:52
Co przemawia za koniecznością logowania? Forum "Muratora" nie jest bezpańską grupą dyskusyjną. Forum związane jest z pismem, któremu zawsze zależało na przydatności i merytorycznym podejściu do tematu. Dbamy więc, by i Forum "Muratora" pozostało miejscem przyjaznym, gdzie użytkownicy znajdą i radę, i komfort spierania się na poglądy, a nie będą atakowani i obrażani. Konieczność logowania nie ogranicza dostępu do dobrodziejstw tego Forum! Logowanie jest niczym innym jak akceptacją panujących tu reguł. Pozdrawiamy
Redakcja
Nie jest bezpanska grupa dyskusyjna.A jaka?Zakutą w kajdany grupa lizusów?Piszacych po linii i mysli partii?Te czasy betonu partyjnego minęły.Beton należy kłaść w szalunki,a pozostałości w głowach wykuc i wywieżć na wysypisko smieci.Serdecznie pozdrawiam.

rafałek
25-03-2004, 06:36
I właśnie ciemnota dała popis jak najlepiej obrażać grupę... Spór to jedno obraza co innego
Ciemnota może nie odpisywać... przestaję się interesować tym wątkiem. Ot najprostsze rozwiązanie.

kc
25-03-2004, 07:35
A ja tam nie wstydzę się swoich wypowiedzi i zawsze jestem zalogowany.

Ewunia
25-03-2004, 17:50
Tak lubiłam korzystać anonimowo z forum jak mi sie nie chcialo logowaćNa dole głównej strony forum jest okienko z opcją "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie ". Jeśli postawisz tam ptaszka, logowanie będzie sie odbywac bez twego udziału :D

Bio
26-03-2004, 18:05
Tylko tak jakośc dziwnie się działo, że poziom chamstwa i złośliwości w grupie gości był znacząco wyższy niż w grupie zalogowanych. To w dużym stopniu przez takich anonimowych dyskusje zmieniały się w pyskówki albo zupełnie schodziły z tematu. Natomiast jak słyszę że "nie będę się logować bo to zbyt kłopotliwe", to pusty śmiech mnie ogarnia. Wystarczy podczas logowania zaznaczyć opcję, żeby logował automatycznie i po problemie raz na zawsze.
Zdecydowanie popieram konieczność logowania, a bajdurzenie o nieukinionym upadku forum jest po prostu rozbrajające.
A jak z kompa korzysta wiecej osób,to na Twój nick maja pisać np.brednie bo maja inne poglady niz twoje ?U mnie tak jest z tego kompa pisze kilka osób.

Ewunia
26-03-2004, 18:32
A jak z kompa korzysta wiecej osób,to na Twój nick maja pisać np.brednie bo maja inne poglady niz twoje ?U mnie tak jest z tego kompa pisze kilka osób.
U mnie też jest kilku użytkowników, więc za każdym razem loguję się osobiście. I nie jest to żadnym problemem. Jak się chcę spotkać z kim w realu, to też muszę poczynić jakieś przygotowania, choćby kupić bilet, albo dojechać samochodem. Nie przesadzajcie :D

Wowka
26-03-2004, 19:45
Mnie wymóg logowania absolutnie w niczym nie przeszkadza i niczego absolutnie nie utrudnia.

Niemniej nie sądzę by konieczność zalogowania się radykalnie podniosło standard i przede wszystkim kulturę wypowiedzi.
Rejestracja pod nowym nickiem to przecież kwestia jedynie 2-3 minut......

_weynrob_
26-03-2004, 19:50
Mnie wymóg logowania absolutnie w niczym nie przeszkadza i niczego absolutnie nie utrudnia.

Niemniej nie sądzę by konieczność zalogowania się radykalnie podniosło standard i przede wszystkim kulturę wypowiedzi.
Rejestracja pod nowym nickiem to przecież kwestia jedynie 2-3 minut......

Sądzę że mniej niż minutę :lol:
Muszę to robic codziennie dzięki uprzejmości PANA Paplińskiego :cry:

Ewunia
26-03-2004, 21:35
Mnie wymóg logowania absolutnie w niczym nie przeszkadza i niczego absolutnie nie utrudnia.

Niemniej nie sądzę by konieczność zalogowania się radykalnie podniosło standard i przede wszystkim kulturę wypowiedzi.
Rejestracja pod nowym nickiem to przecież kwestia jedynie 2-3 minut......

Sądzę że mniej niż minutę :lol:
Muszę to robic codziennie dzięki uprzejmości PANA Paplińskiego :cry:
Że cię to jeszcze nie zmęczyło :-?

_weynrob_
26-03-2004, 21:40
Zmęczyło mnie ale cóż-zabawa jest przednia.

Ewunia
26-03-2004, 22:59
Zmęczyło mnie ale cóż-zabawa jest przednia.
Rzeczywiście :D Wyjątkowo zabawnie wygląda dorosły facet, którego gonią drzwiami, a on pcha sie oknem http://emots.gpbb.net/Hahaha.gif http://emots.gpbb.net/Lol.gif

ariete
01-04-2004, 15:42
Ewunia gdzie to mozna zobaczyć ?