PDA

Zobacz pełną wersję : Plamy na płycie ceramicznej POMOCY



sierra
11-05-2011, 12:33
Witam Serdecznie
od roku czasu używam kuchenki ceramicznej gazowej Amica, przez ten okres nie miałam problemu z jej czyszczeniem
pare dni temu mnie podkusiło żeby spryskać ją płynem do czyszczenia plyt ceramicznych firmy Dr.Ok i zostawić na jakiś czas, chciałam by to co na niej zalegało rozmiękło :( niesttey to co zobaczyłam po umyciu kuchenki mnie zdenerwowało, widoczne są plamy które nie chcą zejść :(
po umyciu płyta jest gładka, to wygląda jakby coś było pod płytą, prawie na całej płycie są te plamy :(
w dzień tego nie widać, ale po zapaleniu światła nad kuchenką widać.
Przeczytałam na płynie dr.Ok że nie można zostawiać go tylko zaraz po spryskaniu umyć, niestety przeczytałam to PO moim wybryku, napisane tez jest że jeżeli płyn zaschnie należy użyć odkamieniacza tej firmy,
Proszę mi napisać czy ktoś miał taki sam problem lub w czesci podobny jak ja? czy macie jakies porady jak pozbyc sie tych wstrętnych plam???
Bardzo Proszę o Pomoc

Hipopo
14-05-2011, 19:02
Mam takie sam problem, bo powstały zacieki jakby od kamienia, takie nieregularne i dokładnie wygląda to jakby były one pod płytą a nie na niej :( kto potrafi pomóc?

sierra
17-05-2011, 08:28
Hipopo a probowałaś czyścić odkamieniaczem Dr.Ok? ja nigdzie nie moge go dostać :( ale jak już dostanę to napiszę czy pomógł
ponoć tez dobry płyn do czyszczenia jest Mr Muscle Cera Fix, jak nigdzie nie znajde te płyny to kupie przez internet, wtedy dam znać czy wyczyściło, płyta wygląda masakrycznie, aż nie chce się jej czyścic
Pozdrawiam.

sierra
14-06-2011, 11:56
Kupił mi mąż odkamieniacz ale z innej firmy, nie pomogło, szukam dalej z firmy dr OK, z neta nie kupuje, bo kosztuje 9zł + ponad 18zł za przesyłke plus 8zł jakies manipulacyjne, powaliło ich do reszty

sierra
29-07-2011, 10:23
Hipopo poradziłaś sobie?