PDA

Zobacz pełną wersję : Budowanie z Developperem



eMeM
05-04-2001, 16:11
Proponuję otworzyć forum, na którym możnaby wymieniać się informacjami na temat doświadczeń w budowaniu ze spółdzielniami lub developperami. Szukam informacji na temat "DDPZ Jacek Wróblewski" z Wrocławia.

kaśka.an.b
12-03-2002, 12:20
Uważam, ze pomysł stworzenia forum dyskusyjnego na temat deweloperów jest świetnym pomysłem i po prostu niezbędnym jeśli nie chce się popełnić błedu przy kupnie mieszkania, domu itp.
Ja jestem właśnie ofiarą nieuczciwego dewelopera, z którym usiłuje dojść do porozumienia od ponad roku. Tracę czas, pieniądze, złudzenia, bo myślałam, że wybrałam jednego z największych poznańskich deweloperów firmę TRUST i mogę zawierzyć jej doświadczeniu. Jest jednak tak, ze wspołpraca nasza układała się idealnie do czasu wpłacenia przeze mnie pieniędzy na mieszkanie. Kiedy pojawiły się problemy na budowie- nie wykonano zagwarantowanego w umowie ogrodzenia, pergoli ogrodowej, tarasu- zaczęłam być niewygodnym klientem. Na moje liczne pisma z zapytaniami i uwagami o jakości i fachowości wykonanych robót nie dostałam żadnej odpowiedzi merytorycznej. Mój wniosek o zmniejszenie ceny za mieszkanie prezes firmy p.Paweł Bugajny uznał za "próbę beszczelnego wymuszenia pieniędzy zagrożoną przepisami Kodeksu Karnego".Dziś reperezentują mnie w kontaktach z firmą TRUST prawnicy. Oni także nie dostali od lipca do dnia dzisiejszego żadnej pisemnej odpwoeidzi od mecenasa mojego dewelopera. Odwołano już trzy spotkania, na których mieliśmy się dogadać. Jestem lekcewazona, ignorowana, narażana na straty. Nie mam mieszkania, które miało być oddane w czerwcu 2001 roku, spłacam od ponad roku kredyt i nie bardzo wiem, co mogę dalej zrobić? Jestem w momencie, kiedy umowa została rozwiązana ich zdaniem z naszej winy więc wypłacili nam pieniądze minus 10% kary umownej i zatrzymali 10000zł na ewentualne koszty sądowe!!!!To już jest złodziejstwo, zabrać moje pieniądze żeby sądzić się ze mną.

Może mieliście podobne doświadczenia? Może ktoś mi pomoże?!? Piszcie o swoich doświadczeniach, ważne by inni z nich skorzystali i wiedzieli jakiemu deweloperowi można zaufać. Ja chętnie służę pomocą w problemach z firmą TRUST, mam kontakt z redaktrką "Gazety Wyborczej", która pisze na ich temat.
Może stworzylibyśmy ranking deweloperów w Polsce?
Pozdrawiam wszystkich!!!
Miłego dnia, mimo wszystko
Kacha

pele716
24-03-2010, 20:24
Mój znajomy ma problem z Developerem Univers Kraków. 2 bloki stoją, a mieszkańcy od ponad dwóch lat nie mogą się wprowadzić. Czy ktoś słyszał o tej głośnej już sprawie, czy ktoś z Waszych znajomych może jest też jednym z poszkodowanych przez Univers. Odezwijcie się.