PDA

Zobacz pełną wersję : Kupić czy zrobić



Adam___
26-03-2004, 18:39
Witam.
Tak dzisiaj z rodzinka sie zastanawialismy nad nastepujaca kwestia.
Potrzebujemy duzo plyt azurowych do wylozenia dojazdu i kolo domu.No i troche kostki oraz kraweznikow-czy obrzezy jak to nazywaja producenci nieraz.

Czy kupic gotowe - same plyty azurowe okolo 3500 - czy zrobic samemu.
Gdzie by mozna bylo taki szablon kupic

Czy macie swoje wlasne doswiadczenia w tej kwestii

Pozdrawiam :)

thalex
26-03-2004, 18:42
Szablony widziałem na giełdzie sam. w Gliwicach-Sośnicy.

Adam___
27-03-2004, 21:29
Dzieki thalex :) Bede sie musial wybrac do Gliwic

A moze ktos mi powie co zrobic z droga dlugosci okolo 120 metrow.Teraz juz sie robia koleiny a nawet nie mysle co bedzie potem.
Droga byla jakis czas temu utwardzana ale to juz tylko wspomnienie.

Jakis cudowny sposob na utwardzenie w miare niewielkim kosztem

thalex
27-03-2004, 21:35
Tylko nie tam gdzie się sprzedaje samochody ale po drugiej stronie drogi tam gdzie są stragany z ciuchami zaraz przy drodze.

Bio
27-03-2004, 22:51
Dzieki thalex :) Bede sie musial wybrac do Gliwic

A moze ktos mi powie co zrobic z droga dlugosci okolo 120 metrow.Teraz juz sie robia koleiny a nawet nie mysle co bedzie potem.
Droga byla jakis czas temu utwardzana ale to juz tylko wspomnienie.

Jakis cudowny sposob na utwardzenie w miare niewielkim kosztem
Witam.Sam mam podobny problem,ale do rozwiązania.Drogę należy wyprofilowć,tzn.musi być tak zrobiona np.przez równarke żeby miała gdzie woda spływać.Samo" bezmyślne" wyrównanie nic nie da.Sorki za "bezmyslne",ale kłóciłem się z operatorem równiarki i on swoje ja swoje.Postawiłem jednak na swoim,przekonałem go i mam spokój już drugi rok.

Aleksandryta
27-03-2004, 23:20
Adam sorry ze nie na temat - akita na zdjeciu to twoja? :D Kocham te rase i chce kupic w lecie szczeniaka. Jesli twoja to jak ci sie chowa?