PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

oldzia
29-01-2012, 09:35
Oj Oldzina :hug:, już myślałam, że mnie nie lubisz:rolleyes: Skrobnij coś czasem co u Ciebie ok?



hmmmm nie lubie???? to żeś sobie wymyśliła:eek:;)
a u mnie powolutku się robi - teraz kilku dniowa przerwa - dziś wyjeżdzamy do NO po resztę naszych gratów i zwolnić mieszkanie:rolleyes: - wczoraj przywieźliśmy piec co i po powrocie odpalamy, bo w tych mrozach nie da się nic zrobić, tak więc kochana przez troszkę mnie nie będzie...;) pewnie będę miała spore zaległości...:) także proszę mnie usprawiedliwić z nieobenośći:);)

kakusek
29-01-2012, 09:57
Zobaczcie do Hazel-wkleilam tam linka ile powinno byc miejsca do wygodnego uzytkowania stolu.
Ola ja zanim napisalam sprawdzilam sobie u wujka google te MarJelkowe wymiary bo moja pamiec calkiem pogmatwana :P
Oldzia jedziecie samochodem do NO ? Powodzenia w tej przeprowadzce i pewnie sie cieszysz ze w koncu bedziecie juz razem :) Ty do zimy jestes przyzwyczajona wiec nie bede Ci mowic jak jechac ;) Wracaj jak najszybciej i daj znac po powrocie :bye:

hazeleyes1982
29-01-2012, 09:58
Kocham Was,moje Damessy i dzieki:hug::hug::hug::hug::hug:
Czyli, bedzie (jak mawia moj M.) Gitarrra:D

monika996
29-01-2012, 10:09
Myślę,że nie :)
Pantony mają 50cm.szer. co daje nam 150 plus nogi stołu 2x13cm..W sumie zajmie to 176cm.Stól będzie miał 220,więc zostaje 44cm.luzu:)
Budowałam ostatnio stół ze styropianu :lol2:,było ok.:)
a ja oglądałam zdjęcia Marty stołu i na 250 3 stołki było ok. trochę nie wyobrażam sobie, żeby było tam 22o??

http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.domplusdom.pl% 2Fmebel%2Fwygodnie-przy-stole :wiggle:i jeszcze link naszego mcgayvera Kakuska
aby było wygodnie powinno być 70 cm.- 75 cm.Ola a przeciez chcesz mieć wygodny stół??? a nie ma mowy ,żeby goście stukali sie łokciami:o 3 x 70 to już 210 pls nogi 26. to wychodzi 236

MarJel
29-01-2012, 10:22
Dziewczynki nie miałyśmy racji co do wymiarów mojego stołu, ręce mogą nam ucinać:P Nawet ja nie wiedziałam :o, ale jest maniunia różnica mój stół ma dokładnie 250.5cm./ 108cm :lol::rotfl:

U mnie spokojnie na jednym boku wejdzie 4 krzesła :P Robić foty? oj nie chce mi się:rolleyes:

Oldzia dobrze się usprawiedliwiłaś bo znowu miałbym podejrzenia ;), a tak pozostaje mi życzyć szybkiego załatwienia spraw w NO, wracaj do nas szybciorem i pokazuj efekty pracy w domu:)

kakusek
29-01-2012, 10:26
Marta ale to nie nasza wina tylko MD pozmienialo Ci wymiary bo zamawialas 250 x110 -składaj reklamacje :rotfl:
O własnie ciekawe co z reklamacja Moni

MagdaZZZ
29-01-2012, 10:27
Oluś a pamietasz może długosc i szerokosc? Pytam, bo najpierw se "eamsy" zapodałam a dopiero dzis z rana sprawdzilam ich szerokosc: 63 cm:jawdrop: nie wiem, jaki stół do nich zrobic-chyba z 2,5 m... i ciekawa jestem ile ma Martulki-nie wygląda jak pas startowy.Jest idealny. Tylko czy do moich krzeseł taka długosc sie nada?:rolleyes:

a dlaczego u moni nie sprawdzisz, tylko Martuśkę nękasz?:lol2:
Przecież monia ma dokładnie ten sam zestaw - 3 eamsy na stronę przy stole manu... wystarczy spytać jaką ma długość i czy nie wolałaby dłuższego:lol2:

hazeleyes1982
29-01-2012, 10:34
Zapomniałam, ze Monia ma:lol2::lol2: to jak On do mnie zawita, to sie niezle zgarbi, ze ja je zamówilam:rotfl:
Ponekam Ją później-teraz jedziemy na budowę!Buziaki!!

MarJel
29-01-2012, 10:47
Marta ale to nie nasza wina tylko MD pozmienialo Ci wymiary bo zamawialas 250 x110 -składaj reklamacje :rotfl:
O własnie ciekawe co z reklamacja Moni
Co nie? niechby oddali stówkę za każdy oszukany centymetr :lol:

a dlaczego u moni nie sprawdzisz, tylko Martuśkę nękasz?:lol2:
Przecież monia ma dokładnie ten sam zestaw - 3 eamsy na stronę przy stole manu... wystarczy spytać jaką ma długość i czy nie wolałaby dłuższego:lol2:
Madziu, Olka to porostu lubi chyba mnie nękać, a ja lubię być nękana:rolleyes: to niech już tak zostanie;)

Zapomniałam, ze Monia ma:lol2::lol2: to jak On do mnie zawita, to sie niezle zgarbi, ze ja je zamówilam:rotfl:
Ponekam Ją później-teraz jedziemy na budowę!Buziaki!!
Nie zapomnij aparatu :P:bye:

MagdaZZZ
29-01-2012, 10:55
Zapomniałam, ze Monia ma:lol2::lol2: to jak On do mnie zawita, to sie niezle zgarbi, ze ja je zamówilam:rotfl:
Ponekam Ją później-teraz jedziemy na budowę!Buziaki!!

no to teraz się obrazi, żeś zapomniała o jej pięknej jadalni:P

"zgarbi sie" - no nie mogę:rotfl:

Martuś dobrze, że chociaż lubisz być nękana, bo inaczej byłabyś biedna:lol2:
A tak przy okazji - proszę, zmierz mi jakie masz odległości od kibelków do drzwi - plizzz:lol:
żartowałam oczywiście:lol2:

Karolina i Artur :P
29-01-2012, 12:19
Martusia wpadłabym do Ciebie w środe cio????
Tylko napisz czy może być po 16.30 ... no i o której ???? 17 , 18, czy poźniej na chwilke wpadne ;)

Buziaki :****

monika996
29-01-2012, 15:32
Zapomniałam, ze Monia ma:lol2::lol2: to jak On do mnie zawita, to sie niezle zgarbi, ze ja je zamówilam:rotfl:
Ponekam Ją później-teraz jedziemy na budowę!Buziaki!! OLa jaki ON I dlaczego ma się zgarbić:confused:

hazeleyes1982
29-01-2012, 15:51
Miało byc ONA ofcorz:wiggle:
"zgarbi", w sensie, ze nawet Jej nie podpytalam o te eames'y i juz mam je u siebie:rolleyes: byłam pewna, ze Monia ma pantony...:rolleyes:

monika996
29-01-2012, 15:56
a tu masz babo placek eamsy:wiggle: i do tego białe:rolleyes:

monsanbia
29-01-2012, 16:22
Zapomniałam, ze Monia ma

Jak mogłaś!

hazeleyes1982
29-01-2012, 16:31
Jak mogłaś!

:oops::oops::oops::hug::hug::hug:

madileo
29-01-2012, 16:47
MarJelko, mam pytanie odnośnie kinkiecików nad łóżkiem...czy takie małe kinkiety dają wystarczającą ilość światła np. do czytania? mam wyprowadzone kable w sypialni nad łóżkiem i też mam zamiar powiesić kinkiety, tylko nie wiem jak duże powinny być...

majchrowskadorota
30-01-2012, 06:16
Witam,
Marjelko lampa na suficie w pokoju córki co to za model?
Pozdrawiam
Dorota

mirela99
30-01-2012, 08:11
Kobiety - eamsy jak mniemam insiprowane (a może nie ? )? Czy wiecie może, czy one się czymś między sobą różnią (te inspirowane ?). Czy kupować od jednego, konkretnego producenta, czy wszytko jedno skąd ?

hazeleyes1982
30-01-2012, 08:31
Mirelko, inspirowane (niestety). Kupilam w tym samym sklepie, w którym kupilam ghost'a. Jak bedzie wszystko ok, dam Ci namiar na pw. Znalazłam w innym sklepie, ale wsród komentarzy ludzi wyczytalam, ze drewniane drogi sa pociagniete "marchewkowym" a nie bezbarwnym lakierem(!!!), wiec trzeba uwazac. Mam nadzieje, ze z moimi bedzie wszystko ok.
Co do róznic-wiem, ze róznia sie delikatnie wymiarami (wahania od 0,5 do 1,5 cm) no i oczywiscie, nie łudze sie, ze to bedzie to samo ale nie kupilam ich po to, zeby "udawały", ze sa oryginalne-a dlatego, ze sa wygodne i nam sie podobają. Przymiarke rozbilam w sklepie z meblami i z ... "ciuchami":D

EDIT: Monia (krk), te namiary, które ode mnie dostałas, to niestety ten sklep od tych "marchewkowych" nóg. Doczytałam to przed samym zamówieniem, wiec uważaj. Zamówilam w koncu w innym sklepie. Napisze i pokaze fotki, jak przyjadą;)

MarJel
30-01-2012, 08:42
no to teraz się obrazi, żeś zapomniała o jej pięknej jadalni:P



Martuś dobrze, że chociaż lubisz być nękana, bo inaczej byłabyś biedna:lol2:
A tak przy okazji - proszę, zmierz mi jakie masz odległości od kibelków do drzwi - plizzz:lol:
żartowałam oczywiście:lol2:
:P:lol2:

Martusia wpadłabym do Ciebie w środe cio????
Tylko napisz czy może być po 16.30 ... no i o której ???? 17 , 18, czy poźniej na chwilke wpadne ;)

Buziaki :****
Może być ok. 18:) Jeszcze Lady postaram się ściągnąć :lol: Wysyłam numer.

MarJelko, mam pytanie odnośnie kinkiecików nad łóżkiem...czy takie małe kinkiety dają wystarczającą ilość światła np. do czytania? mam wyprowadzone kable w sypialni nad łóżkiem i też mam zamiar powiesić kinkiety, tylko nie wiem jak duże powinny być...
madi one mają ponad pół metra :jawdrop: Są wielkie :P Ja czytam, ale wiadomo przy czarnym abażurku światło nie jest jakieś idealne, ale też oczy mi się nie męczą:rolleyes:

Witam,
Marjelko lampa na suficie w pokoju córki co to za model?
Pozdrawiam
Dorota
Lampa Italux CARVER http://www.ceneo.pl/6479827

Kobiety - eamsy jak mniemam insiprowane (a może nie ? )? Czy wiecie może, czy one się czymś między sobą różnią (te inspirowane ?). Czy kupować od jednego, konkretnego producenta, czy wszytko jedno skąd ?
Nie mam pojęcia, bo takowych nie posiadam :)

annNS2
30-01-2012, 08:51
Kobiety - eamsy jak mniemam insiprowane (a może nie ? )? Czy wiecie może, czy one się czymś między sobą różnią (te inspirowane ?). Czy kupować od jednego, konkretnego producenta, czy wszytko jedno skąd ?

zdecydowanie u JEDNEGO producenta! raz zamowilam u innego sprzedawcy i dostalam krzeslo z nozkami prawie czerwonymi a i powierzchnia siedziska byla wykonana zupelnie z innego materialu niz te ktore kupilam wczesniej (swoje eamesiki kupowalam 'na raty') ;)

mirela99
30-01-2012, 09:18
zdecydowanie u JEDNEGO producenta! raz zamowilam u innego sprzedawcy i dostalam krzeslo z nozkami prawie czerwonymi a i powierzchnia siedziska byla wykonana zupelnie z innego materialu niz te ktore kupilam wczesniej (swoje eamesiki kupowalam 'na raty') ;)

A podzielisz się namiarem ?

annNS2
30-01-2012, 09:25
dkwadrat, tylko ja kupowalam przez allegro http://allegro.pl/krzeslo-insp-eames-epa-daw-dostawa-gratis-i2056128053.html :)

annNS2
30-01-2012, 09:36
MarJelko ja jeszcze w innej sprawie :) powiedz mi czy jestes BARDZO zadowolona ze swojej pikowanej srebrnej narzuty (z BRW)? czaje sie na nia od jakiegos czasu (tylko ze na czarna :) i nie moge sie zdecydowac ;)

MarJel
30-01-2012, 09:49
MarJelko ja jeszcze w innej sprawie :) powiedz mi czy jestes BARDZO zadowolona ze swojej pikowanej srebrnej narzuty (z BRW)? czaje sie na nia od jakiegos czasu (tylko ze na czarna :) i nie moge sie zdecydowac ;)

Decyduj się a, Bedzie Pani zadowooolona ;) A tak poważnie jestem zadowolona, na tyle narzut które juz kupiłam ta jest nawet chyba ulubioną. Moi goście też zawsze na tą akurat zwracają uwagę:rolleyes:

annNS2
30-01-2012, 09:51
hehe :) pani lubi byc zadowolona wiec chyba w koncu sie skusze :) zawsze planuje kupic cos jasnego...a i tak na czarnym sie konczy ;)

mirela99
30-01-2012, 09:57
Na tą narzutę to ja jakiś czas poluję, myślałam, że jakaś promocja będzie, ale niestety ... nadal 219pln :(.
Dzięki za eamsy - ja zastanawiam się nad tymi z metalowymi nóżkami (nie lubię za dużo różnego rodzaju drewna )

annNS2
30-01-2012, 10:01
tez liczylam na promocje ;) poczekam jeszcze 3dni i ja kupie bez wzgledu na cene!! ;) jest tez na allegro - jeszcze drozsza :/

MarJel
30-01-2012, 10:01
.a i tak na czarnym sie konczy ;)
Ja mam to samo, ale z ciuchami ;)

Na tą narzutę to ja jakiś czas poluję, myślałam, że jakaś promocja będzie, ale niestety ... nadal 219pln :(.

Mairelka może za długo nie myśl co? Narzuty pewnie też w ciągłej sprzedaży nie będą :rolleyes:
Jak na święta nie przecenili, to już nie przecenią raczej...

narendil
30-01-2012, 10:02
zawsze planuje kupic cos jasnego...a i tak na czarnym sie konczy ;)

Hehe, skąd ja to znam?

majchrowskadorota
30-01-2012, 13:10
Witaj Marjelko!!
Mam problem z wnękowa w sypialni. Zamierzam zabudować ją tylko nie wiem jaki kolor dobrać na drzwiach przesuwnych. Czy wieczorem mogłabym wkleić sypialnię i poprosić Cie o poradę?
Pozdrawiam
Dorota

lady in red
30-01-2012, 13:51
Cześć Martusia :D
Wpadłam na chwilkę napisać ,że raczej nie będę na środowym 'spotkaniu na szczycie" :(.
Pochorowałam się :(.W wekeend byłam na nartach ,a dziś pokutuję :mad: Dziś moją najlepszą przyjaciółką jest chusteczka higieniczka :D.
Byłamu lekarza i przepisał mi antybiotyk-więc niestety raczej zamiast plotkować w Wami w środę będę się kurować.

A tak się cię cieszyłam na spotkanie :mad:

madileo
30-01-2012, 14:57
madi one mają ponad pół metra :jawdrop: Są wielkie :P Ja czytam, ale wiadomo przy czarnym abażurku światło nie jest jakieś idealne, ale też oczy mi się nie męczą:rolleyes:
Ale dałam czadu :D chodziło mi o średnicę abażurka :D ale jeśli wzrok Ci się nie męczy to znaczy, że i mi nie powinien przy szerszym abażurku http://manu.dogomania.pl/emot/gruebel.gif

Lady, szybkiego powrotu do zdrowia!

lady in red
30-01-2012, 15:11
madileo
Dziękuję bardzo :hug:>Choć powiem Ci szczerze,że przy szczerze,że przy tych mrozach ( u Nas nawet do -18 :o) przyjemnie posiedzieć w domku przy kominku :D

Lampy z czarnymi abażurami są baaaaaaaaaaaaaaaaardzo interesujące :yes:.Ale pamiętaj,że kolor czarny absobrbuje światło :)

Pozdrawiam!

madileo
30-01-2012, 16:11
madileo
Dziękuję bardzo :hug:>Choć powiem Ci szczerze,że przy szczerze,że przy tych mrozach ( u Nas nawet do -18 :o) przyjemnie posiedzieć w domku przy kominku :D
:D nooo...ja cierpię z powodu tych mrozów, bo kominek dopiero w przyszłym roku będzie mnie raczył swoim ciepełkiem..... a mróz mamy ten sam ;) mieszkam pod lublinem ;)


Lampy z czarnymi abażurami są baaaaaaaaaaaaaaaaardzo interesujące :yes:.Ale pamiętaj,że kolor czarny absobrbuje światło :)

Pozdrawiam!
ja będę miała raczej jasne abażury więc chyba przestaje sobie tym głowę nastręczać..tym bardziej, że do czasu wieszania kinkietów minie pewnie jeszcze z pół roku :D

E & co.
30-01-2012, 16:32
MarJelko, przyszlam sie pozachwycac....
A pokoj Mai mojej corce tez baardzo sie podoba !
Zastanawialam sie tylko, dlaczego garderoba w jej pokoju ma dwa wejscia ?

monika996
30-01-2012, 16:48
Hehe, skąd ja to znam? no a ja czarnego unikam!!! mam tylko spodnie i getry czarne!!! aha jeszcze kamizelkę z kóż!!!!czyli dól może być czarny, ale góra:no:bo mi nie do twarzy!!!!! szkoda!!!!!choć jeszcze buty szpilki bez paców mam:)

annNS2
31-01-2012, 07:26
no a ja czarnego unikam!!! mam tylko spodnie i getry czarne!!! aha jeszcze kamizelkę z kóż!!!!czyli dól może być czarny, ale góra:no:bo mi nie do twarzy!!!!! szkoda!!!!!choć jeszcze buty szpilki bez paców mam:)
nie no...az tak zle ze mna nie jest...w szafie kroluje szarosc!! :) :) :)

blekitna
31-01-2012, 07:49
hej!! Mar jel jestem zauroczona pokojem Mai i gościnnym :) ślicznie jest!! Twoja sypialnia też ładna, ale zupełnie nie w moim stylu.

monika996
31-01-2012, 08:09
Marta zajrzyj do mnie;)

MarJel
31-01-2012, 08:48
Witaj Marjelko!!
Mam problem z wnękowa w sypialni. Zamierzam zabudować ją tylko nie wiem jaki kolor dobrać na drzwiach przesuwnych. Czy wieczorem mogłabym wkleić sypialnię i poprosić Cie o poradę?
Pozdrawiam
Dorota
Ciocia dobra rada ;)wyraża zgodę :)

Cześć Martusia :D
Wpadłam na chwilkę napisać ,że raczej nie będę na środowym 'spotkaniu na szczycie" :(.
Pochorowałam się :(.W wekeend byłam na nartach ,a dziś pokutuję :mad: Dziś moją najlepszą przyjaciółką jest chusteczka higieniczka :D.
Byłamu lekarza i przepisał mi antybiotyk-więc niestety raczej zamiast plotkować w Wami w środę będę się kurować.

A tak się cię cieszyłam na spotkanie :mad:
że raczej ? Może będziesz się czuła lepiej i wpadniesz choć na chwilusie? :rolleyes:
Tak czy siak, zdrówka życzę:hug:
Mogłabym przełożyć spotkanie o kilka dni, cobyś doszła do siebie, ale chyba później Karola nie może:rolleyes:

:D nooo...ja cierpię z powodu tych mrozów, bo kominek dopiero w przyszłym roku będzie mnie raczył swoim ciepełkiem..... a mróz mamy ten sam ;) mieszkam pod lublinem ;)


ja będę miała raczej jasne abażury więc chyba przestaje sobie tym głowę nastręczać..tym bardziej, że do czasu wieszania kinkietów minie pewnie jeszcze z pół roku :D
Madi, może też wpadniesz do mnie? :) Daleko nie masz:popcorn:

MarJelko, przyszlam sie pozachwycac....
A pokoj Mai mojej corce tez baardzo sie podoba !
Zastanawialam sie tylko, dlaczego garderoba w jej pokoju ma dwa wejscia ?
E& co, to bardziej szafa niż garderoba. Była tam dość głęboka wnęka, najpierw miało stanąć łóżko, na koniec wymyśliliśmy taką szafo- garderobę. Maja może wchodzić do niej przez drzwi w zależności od tego co potrzebuje... za jednymi drzwiami są ciuszki wiszące, za drugimi półki i szuflady:rolleyes:
Oczywiście spokojnie mogłyby być jedne drzwi, ale jak to inaczej zaaranżować? jakby to wyglądało z zewnątrz? Ja sobie nie wyobrażam :rolleyes:

hej!! Mar jel jestem zauroczona pokojem Mai i gościnnym :) ślicznie jest!! Twoja sypialnia też ładna, ale zupełnie nie w moim stylu.
To mnie zaskoczyłaś, a myślałabym, że właśnie naszą sypialnią wstrzeliłam się w twój gust :P;)
Blekitna ty to jesteś dla mnie tajemnica :rolleyes:, jestem bardzo ciekawa jak urządzisz swojego benia:)

Marta zajrzyj do mnie;)

Leeeecę :lol:

MagdaZZZ
31-01-2012, 09:13
no a ja czarnego unikam!!! mam tylko spodnie i getry czarne!!! aha jeszcze kamizelkę z kóż!!!!czyli dól może być czarny, ale góra:no:bo mi nie do twarzy!!!!! szkoda!!!!!choć jeszcze buty szpilki bez paców mam:)

A wiecie, że ponoć w czarnych rzeczach mogą chodzić osoby, które mają ciemną, mocno kontrastującą obwódkę wokół tęczówek? Ja mam - i uwielbiam czerń:wiggle: Moja mama też - i jej też super w ciemnych ciuchach... sprawdź czy masz taką obwódkę:)

Karolina i Artur :P
31-01-2012, 09:23
Martusia możemy przełoży nasze jutrrzejsze spotkanko i poczeka na Lady ;) :)

Ja moge też w przyszłym tygodniu ;) Później już :no:

To Lady kiedy chcesz wpaś do Martulki ??? Może dasz rade jeszcze w tym tygodniu cio????

Martusia skontaktuj sie z SYlwią i pisz co i jak ja sie dostosuję ;)

Buziaki :***

lady in red
31-01-2012, 09:36
Martusia możemy przełoży nasze jutrrzejsze spotkanko i poczeka na Lady ;) :)

Ja moge też w przyszłym tygodniu ;) Później już :no:

To Lady kiedy chcesz wpaś do Martulki ??? Może dasz rade jeszcze w tym tygodniu cio????

Martusia skontaktuj sie z SYlwią i pisz co i jak ja sie dostosuję ;)

Buziaki :***

Hejka ;)

Karola,Martusia:)Aż mi głupio,że robicie sobie przezemnie problem ze spotkaniem :o.Zresztą to nie chodzi tylko o mnie-boję się WAS pozarażać :mad:
Wczoraj byłam w przychodni,a tam dzike tłumy chorych.Nie chcę Was narażać:yes:.Nie patrzcie na mnie-tylko się spotykacjcie :)
Chodz-czuję się już zdecydownie lepiej niż wczoraj :).Do pracy nie idę do końca tygodnia :lol2:.Zresztą teraz- z racji dużych mrozów w firmach budowlanych jest tzw "martwy sezon" i mogę spokojnie chorować :D.
Zaplanowałam sobie na ten tydzień kilka rzeczy w domu-porządki,prasowanie itp,ale na razie mam lenia i siedzę z ksiązką przy kominku ;)

Buziaki!

mirela99
31-01-2012, 09:38
,ale na razie mam lenia i siedzę z ksiązką przy kominku ;)

Buziaki!
że też masz sumienie tak ludzi dręczyć ? ;)

MarJel
31-01-2012, 09:50
A wiecie, że ponoć w czarnych rzeczach mogą chodzić osoby, które mają ciemną, mocno kontrastującą obwódkę wokół tęczówek? Ja mam - i uwielbiam czerń:wiggle: Moja mama też - i jej też super w ciemnych ciuchach... sprawdź czy masz taką obwódkę:)
Ja mam oczy zielone, a obwódkę dość ciemną, powiedzmy ciemno zgnito zieloną :o:lol2::lol2:, z czarnego i tak nie zrezygnuję :P;)

Martusia możemy przełoży nasze jutrrzejsze spotkanko i poczeka na Lady ;) :)

Ja moge też w przyszłym tygodniu ;) Później już :no:

To Lady kiedy chcesz wpaś do Martulki ??? Może dasz rade jeszcze w tym tygodniu cio????

Martusia skontaktuj sie z SYlwią i pisz co i jak ja sie dostosuję ;)

Buziaki :***


Hejka ;)

Karola,Martusia:)Aż mi głupio,że robicie sobie przezemnie problem ze spotkaniem :o.Zresztą to nie chodzi tylko o mnie-boję się WAS pozarażać :mad:
Wczoraj byłam w przychodni,a tam dzike tłumy chorych.Nie chcę Was narażać:yes:.Nie patrzcie na mnie-tylko się spotykacjcie :)
Chodz-czuję się już zdecydownie lepiej niż wczoraj :).Do pracy nie idę do końca tygodnia :lol2:.Zresztą teraz- z racji dużych mrozów w firmach budowlanych jest tzw "martwy sezon" i mogę spokojnie chorować :D.
Zaplanowałam sobie na ten tydzień kilka rzeczy w domu-porządki,prasowanie itp,ale na razie mam lenia i siedzę z ksiązką przy kominku ;)

Buziaki!
Dziefczyny, to pomyślcie:rolleyes: fajnie byłoby spotkać się razem. W przyszłym tygodniu tez mogę co prawda mam zarezerwowane ferie w tropical island, ale wczoraj podjęłam decyzję, że nie dam rady wyjechać :cry::cry:( wiecie o co chodzi?)
Lady skoro mi i Karolci pasuje to nie miej wyrzutów :P tylko w przyszłym tygodniu może?????

że też masz sumienie tak ludzi dręczyć ? ;)

co nie! :)

narendil
31-01-2012, 09:54
Ja mam oczy zielone, a obwódkę dość ciemną, powiedzmy ciemno zgnito zieloną :o:lol2::lol2:, z czarnego i tak nie zrezygnuję :P

Przecież kontrastuje! Dlaczego masz rezygnować?

PS. Ja mam podobnie. Oczy raczej zielone i obwódka ciemno-raczej-zielona.
Chociaż czasem, w zależności od światła, mam oczy raczej niebieskie i odpowiadającą im raczej-niebieską obwódkę :P

A z czerni za żadne skarby nie zrezygnuję!

MarJel
31-01-2012, 09:58
Przecież kontrastuje! Dlaczego masz rezygnować?

PS. Ja mam podobnie. Oczy raczej zielone i obwódka ciemno-raczej-zielona.
Chociaż czasem, w zależności od światła, mam oczy raczej niebieskie i odpowiadającą im raczej-niebieską obwódkę :P

A z czerni za żadne skarby nie zrezygnuję!

Wydaje mi się że kontrastują:rolleyes:
Dzisiaj z ciekawości będę ludziom patrzeć głęboko w oczy i oglądać obwódki, żeby mieć porównanie ze swoimi :rolleyes::lol:

MagdaZZZ
31-01-2012, 10:04
Ja mam oczy zielone, a obwódkę dość ciemną, powiedzmy ciemno zgnito zieloną :o:lol2::lol2:, z czarnego i tak nie zrezygnuję :P;)



I gdzie z tym jęzorem się pcha:P
Przeca napisałam, że ciemna, kontrastująca - a twoja rozumiem taka jest:P A że zielona, to trudno:lol2:

Widzę, że muszę załączyć przykłady;)

No to jeszcze raz;)...

Mogą nosić czarne ciuchy:

http://i2.fmix.pl/fmi263/726aaef00028b7984f27bc1d/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079109/oko3?privateKey=bab4f45e66bfffe7a8e3c293f3c4bdb3)

http://i3.fmix.pl/fmi2989/4350444b002c38254f27bc1e/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079110/oko5?privateKey=79000b2a98cd5ff0b10772a43d8a1a88)

http://i1.fmix.pl/fmi498/4484b74e0014b3374f27bc23/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079112/oko8?privateKey=796fb3c5d141dcc339c9162d204e8443)

Nie powinny:

http://i3.fmix.pl/fmi1060/b101f4cd00155b9f4f27bc15/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079107/oko1?privateKey=41f9acd27e6f14e53048f3fc9f5f0890)

http://i2.fmix.pl/fmi2692/06a14ed9002518144f27bc1a/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079108/oko2?privateKey=4142f8865ea1cdaa4386c3f5533a2f9f)

http://i2.fmix.pl/fmi182/5a62550b000531654f27bc21/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079111/oko7?privateKey=335ab8624124b066f32d8607b0b79b2e)

lady in red
31-01-2012, 10:05
Marta!
Skoro los tak chciał - abyśmy się wspólnie spotkały....We mnie rzuca chorobą ,
w Ciebie kobiecą przypadłością ;) :lol2:.
Więc pozostaje nam się spotkać w naszym forrumowym trio :D.Mi przyszły tydzień bardzo odpowiada-dostosuję się :D.
Martuś-szkoda,że nie pojedziesz do tego Tropical Island :(.Nasze towarzystwo nie zrekompensuje Ci tej straty,ale NA PEWNO też będzie fajnie :D ;) :hug:

Też mam czarną tęczówkę i uwielbiam czerń :lol2:

myszonik
31-01-2012, 10:07
Aż poleciałam oczy oglądać:) Bo u mnie pół szafy czarne!
Obwódka jest!
I chyba Magda masz trochę racji, bo na przykład moja mama ma oczy jasnoniebieskie bez tej obwódki i w czerni wygląda fatalnie....

MagdaZZZ
31-01-2012, 10:11
Aż poleciałam oczy oglądać:) Bo u mnie pół szafy czarne!
Obwódka jest!
I chyba Magda masz trochę racji, bo na przykład moja mama ma oczy jasnoniebieskie bez tej obwódki i w czerni wygląda fatalnie....

Przecież ja zawsze mam rację:P:lol2:

MarJel
31-01-2012, 10:14
I gdzie z tym jęzorem się pcha:P

http://i2.fmix.pl/fmi263/726aaef00028b7984f27bc1d/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079109/oko3?privateKey=bab4f45e66bfffe7a8e3c293f3c4bdb3)

O! to ja mam kolor prawie identyczny :D
Z jęzorem?phi:P a, to masz jeszcze raz za kare :P

Marta!
Skoro los tak chciał - abyśmy się wspólnie spotkały....We mnie rzuca chorobą ,
w Ciebie kobiecą przypadłością ;) :lol2:.
Więc pozostaje nam się spotkać w naszym forrumowym trio :D.Mi przyszły tydzień bardzo odpowiada-dostosuję się :D.
Martuś-szkoda,że nie pojedziesz do tego Tropical Island :(.Nasze towarzystwo nie zrekompensuje Ci tej straty,ale NA PEWNO też będzie fajnie :D ;) :hug:

Też mam czarną tęczówkę uwielbiam czerń :lol2:
Wiedziałam że się dogadamy :hug: :wave: Zrobimy sobie drinie z parasolką i będzie jak w tropical ;)
To jeszcze nam zostało wybrać konkretny dzień:rolleyes: Jakieś propozycje?

Aż poleciałam oczy oglądać:) Bo u mnie pół szafy czarne!
Obwódka jest!


:rotfl::rotfl:

lady in red
31-01-2012, 10:15
że też masz sumienie tak ludzi dręczyć ? ;)

Mirelko:)
Rzucaj robotę i przed kominek śmigaj :lol2: ;)

lady in red
31-01-2012, 10:17
Wiedziałam że się dogadamy :hug: :wave: Zrobimy sobie drinie z parasolką i będzie jak w tropical ;)

A bikini też brać? :o :lol2:

MarJel
31-01-2012, 10:23
A bikini też brać? :o :lol2:

A jak! :cool::lol2:
Szkoda że sauna jeszcze nie hula :rolleyes:

MarJel
31-01-2012, 10:26
A bikini też brać? :o :lol2:

A, zapomniałabym :lol2: ty pijesz drinki w szklance, my z Karolą w kieliszku;)

lady in red
31-01-2012, 10:55
A, zapomniałabym :lol2: ty pijesz drinki w szklance, my z Karolą w kieliszku;)

To nie będzie słynnej konkurencji ?:mad: :lol2:

W Tesco kieliszki są w promocji to mozemy poszaleć :lol2::cool:

MagdaZZZ
31-01-2012, 11:10
A, zapomniałabym :lol2: ty pijesz drinki w szklance, my z Karolą w kieliszku;)


To nie będzie słynnej konkurencji ?:mad: :lol2:

W Tesco kieliszki są w promocji to mozemy poszaleć :lol2::cool:

:rotfl:
nagrywajcie filmiki z tego spotkania plizzz:lol:

monika996
31-01-2012, 12:48
A wiecie, że ponoć w czarnych rzeczach mogą chodzić osoby, które mają ciemną, mocno kontrastującą obwódkę wokół tęczówek? Ja mam - i uwielbiam czerń:wiggle: Moja mama też - i jej też super w ciemnych ciuchach... sprawdź czy masz taką obwódkę:)poleciałam i sprawdziłam mam obwódkę .ciemno zieloną . a z czerni nici:P




http://i2.fmix.pl/fmi263/726aaef00028b7984f27bc1d/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079109/oko3?privateKey=bab4f45e66bfffe7a8e3c293f3c4bdb3)
[/URL]

Nie powinny:

http://i3.fmix.pl/fmi1060/b101f4cd00155b9f4f27bc15/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079107/oko1?privateKey=41f9acd27e6f14e53048f3fc9f5f0890)

Przecież ja zawsze mam rację:P:lol2: no nie , nie wmoim wypadku. mam obwódkę , a z czarnym to masakra:confused:


A, zapomniałabym :lol2: ty pijesz drinki w szklance, my z Karolą w kieliszku;):lol2::lol2::lol2::lol2:


:rotfl:
nagrywajcie filmiki z tego spotkania plizzz:lol: no albo zdjęcia wystarczą:wiggle: będziecie w czarnym bikini????

MagdaZZZ
31-01-2012, 13:06
poleciałam i sprawdziłam mam obwódkę .ciemno zieloną . a z czerni nici:P

no nie , nie wmoim wypadku. mam obwódkę , a z czarnym to masakra:confused:



widać za słabą:P;)
Nie, żartuję... pewnie są jakieś wyjątki od reguły - jak zawsze;) A zresztą może to jedynie złe języki ludzkie, pomówienia...:lol2: Tak tylko słyszałam, i do tej pory wydawało mi się, że się zgadza:lol:

monika996
31-01-2012, 13:34
nie chyba nie pomówienia. jak mam przy twarzy czarny to żle wyglądam. :wiggle: jestem wyjątkiem. jak to mowi moj M - drugiego tak pechowego egzemplarza nie ma;)
no ale nawet juz mam kilka sztuk garderoby czarnej( 5 może). na dole ok, ale góra nie. a jak tak lubię monochromatycznie:)

monsanbia
31-01-2012, 13:49
idę se oko sprawdzić ;)

monsanbia
31-01-2012, 13:52
O proszę, moja tęczówka :lol:

http://i3.fmix.pl/fmi2989/4350444b002c38254f27bc1e/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/3079110/oko5?privateKey=79000b2a98cd5ff0b10772a43d8a1a88)


Ale Wam fajnie dziewczyny
Filmiki koniecznie :yes: i może jednak z kieliszkami, co :lol2:

Lady, zdrówka!!!

nilaf
31-01-2012, 14:30
Martuśka, czy Twoje listwy przypodłogowe (te białe) są klejone do ściany czy przykręcane, i jaką mają wysokość?

monika996
31-01-2012, 14:42
Monia to ładne oczy masz;)

monsanbia
31-01-2012, 16:04
Monia to ładne oczy masz;)

ale ja napisałam że tęczówkę mam jak ta pani :lol:

Ilona Agata
31-01-2012, 16:05
Też pobiegłam sprawdzić oczy ;)
Obwódka prawie niewidoczna, czarnego nie cierpię :sick: Czuję się w tym kolorze jakoś "niewyraźnie", jak stopiony z tłumem szarak :yes:

agawi74
31-01-2012, 16:06
Ja mam oczy zielone, a obwódkę dość ciemną, powiedzmy ciemno zgnito zieloną :o:lol2::lol2:, z czarnego i tak nie zrezygnuję :P;)
Ja też mam ciemno-zielone oczy, obwódka jest zgniło-zielona:lol2::lol2: Czyli Martuś żółwikhttp://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/zolwie/zolwie26.gif
A w czarnym chodzę namiętnie:rolleyes:

monika996
31-01-2012, 16:30
ale ja napisałam że tęczówkę mam jak ta pani :lol: oj tam;)

hairdresser
31-01-2012, 17:32
Ja tu tak trochę zboczę z tematu, MarJel mam pytanie o tę białą konsolkę, gdzie ją zakupiłaś?

monia4
31-01-2012, 17:50
MarJelko
Czy Twój kominek działa bez zastrzeżeń ? Czy jest dobry ciąg? Napisz proszę jakie wymiary ma okno w gabinecie?:)
U nas w Benku III jest kotłownia,którą zamieniamy na pokój i zastanawiam się nad wymiarem tego okna.:confused:
Pozdrawiam

Karolina i Artur :P
31-01-2012, 18:26
Lady, Martulka no i suuuuper!!!! :wave:

W takim razie w przyszłym tygodniu spotkanko :D

Dzień chyba dowolny.... moze wtoreczek :rolleyes:

To taki pierwszy strzałłłłłłłłłłłłłl .................. ;) :D


Z kieliszkami nie ma jaj, czujnie trzeba będzie przynieść kilka :P

MagdaZZZ
31-01-2012, 18:32
Też pobiegłam sprawdzić oczy ;)
Obwódka prawie niewidoczna, czarnego nie cierpię :sick: Czuję się w tym kolorze jakoś "niewyraźnie", jak stopiony z tłumem szarak :yes:


Ja też mam ciemno-zielone oczy, obwódka jest zgniło-zielona:lol2::lol2: Czyli Martuś żółwikhttp://www.e-gify.pl/gify/zwierzeta/zolwie/zolwie26.gif
A w czarnym chodzę namiętnie:rolleyes:

Czyli do tej pory, porócz przypadku Moniki - przytoczona przeze mnie teoria się sprawdza;)

Magdzinska
31-01-2012, 19:43
Hi Marjel! Przeglądam sobie ostatnio Twój dziennik na spokojnie, doszłam właśnie do momentu Twoich "podkupionych" rzeczy (lampka, kinkiety) i przpomniał mi się stolik opium :( Nie chciałam wyjść na taką "podkupywaczke". JA nowa na forum i nie wiedziałam, że takie "cuda" się dzieją, że jak Ty coś fajnego proponujesz na forum to później brakuje tego w sklepach:P Tak jak Ci pisałam wcześniej, ja również planowałam go kupić zanim tutaj trafiłam, Ty mnie tylko utwierdziłaś we właściwym wyborze:P:wiggle: Na pocieszenie napiszę, że dzwonili ze sklepu do teściowej i sami jeszcze nie wiedzą kiedy będą mieli te stoliki. MAm nadzieję, że Ty dostaniesz go szybciej:wiggle:

lady in red
31-01-2012, 19:44
Lady, Martulka no i suuuuper!!!! :wave:

W takim razie w przyszłym tygodniu spotkanko :D

Dzień chyba dowolny.... moze wtoreczek :rolleyes:

To taki pierwszy strzałłłłłłłłłłłłłl .................. ;) :D


Z kieliszkami nie ma jaj, czujnie trzeba będzie przynieść kilka :P

Marto,Karola!

Jakie my dziś zgodne jesteśmy ;) :D
Dla mnie wtorek jest ok :)
Czekamy jeszcze na potwierdzenie daty przez gospodynię :yes:

majchrowskadorota
01-02-2012, 09:38
Witam,
Ciociu dobra rada wklejam zgodnie z pozwoleniem moja sypialnię. Nie zwracajcie uwagi na ciuchy we wnęce (tak jakby mozna było nie zwracać uwagi na nie) hihihih. Problem w tym, że nie umiem się zdecydować na zabudowę wnęki. Jest opcja 3 drzwi 70 cm, gdzie od góry i od dołu bedzie płyta wenge o szerokości 65 cm- w nawiązaniu do łóżka i nocnych stolików wenge. a w środku na szerokości 118 cm bedzie lacobel i tu bym opcjowała za mlecznym szkłem. zaznaczam, że ściany w sypialni to jedwabny popiel sufit i skos to natchnienie a sciana za łózkiem to popielaty efekt marszczonej skóry- tak potocznie to brzmi. Mąż chce natomiast podwójne drzwi z racji oszczędności. Marjel i dziewczyny z forum co mi doradzacie. Moze jakis inny lacobel. Aha druga sprawa to narzuta na łóżko podoba mi się ta, która ma Marjel w pokoju gościnnym ale nie wiem czy nie będzie za szaro. Może wprowadzić jakis inny kolor myślałam o fiolecie ale jedyna którą znalażłam to ta, którą wkleję poniżej.
Najpierw sypialnia:
http://img515.imageshack.us/img515/9066/dscn8793.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/515/dscn8793.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
teraz narzuta:
http://www.sklep.mariall.pl/narzuta-19d-240x240-p-1681.html
Pozdrawiam
Dorota

Saly
01-02-2012, 10:00
Witaj Dorotko
Co do szafy średnio mogę pomóc bo nie mam i nigdy nie miałam szafy w sypialni
Co do narzuty Koniecznie trzeba ożywić sypialnie bo smutnawo - ciemne meble, spokojna tapeta
Ja akurat uwielbiam fiolet i jestem na tak :yes:
Pozdrawiam
Saly

Venus_m
01-02-2012, 10:05
Marjelko to ja się witam :hug:

i...w sprawie Dorotki :lol:

Nie robiłabym szafy wenge, ponieważ będzie tego za dużo. Zrobienie ciemnego obrysu i jasnego frontu też nie za bardzo. Może pomyśl nad bielą i np na 3/4 jakaś dekoracyjna wnęka (wcześniej wymierzona pod konretne durnostojki) wenge?

myszonik
01-02-2012, 10:16
A może w ogóle biała lub bardzo jasnoszara szafa. Wenge nie - zgadzam się z Venus, będzie go za dużo... Narzuta z kolorem jak najbardziej - może czerwień? Z białym i szarym super się komponuje, z podłogą może jednak nie bardzo...

mirela99
01-02-2012, 10:25
Za mała sypialnia, zeby ją jeszcze wenge przytłaczać.

monika996
01-02-2012, 10:30
Za mała sypialnia, zeby ją jeszcze wenge przytłaczać.
zgadzam sie z dziewczynami. szklana szafa taka jasno szara byłaby ok.
a lustro gdzie będziesz miała???

majchrowskadorota
01-02-2012, 15:50
Dzięki dziewczyny za rady. Właśnie problem w tym, że mąż sie uparł zeby było nawiązanie do łóżka przez wstawienie płyty wenge. Pokazywałam szafę cała w szarym lacobelu ale mężowi kojarzy sie z biurem. A co do sypialni jest ona dużo większa, tylko zdjęcie zostalo tak zrobione.
Pozdrawiam
Dorota

majchrowskadorota
01-02-2012, 15:52
Moniko 996, lustra nie planuję w sypialni. Mam szafę wnekową cala w lustrach w wiatrołapie przez to w sypialni nie chchę już mieć, choc mężowi sie taka szafa podoba w sypialni.
Dorota

e-mól
01-02-2012, 16:10
Mogę prosić o namiar na biały kosz u Mai?

Venus_m
01-02-2012, 16:33
Dziewczyny ja też mam ciemną obwódkę wokół tęczówki i świetnie czuję się w czarnym kolorze :rolleyes:

Karolina i Artur :P
02-02-2012, 07:38
Haaaalo! Marta.... jesteś ????
Co myślisz o wtorkowym wieczorze ??? Pasuje Ci ????

:)

monika996
02-02-2012, 08:11
Dziewczyny ja też mam ciemną obwódkę wokół tęczówki i świetnie czuję się w czarnym kolorze :rolleyes:
no tak boz ciemnymi obwódakmi nosza czarne:rolleyes:

Haaaalo! Marta..
Co myślisz o wtorkowym wieczorze ??? Pasuje Ci ????

:) marta bo my czekamy na fotorelację:wiggle:

blekitna
02-02-2012, 09:09
Mar Jrel ja sama siebie zaskakuje z tymi stylami :)tyle mi się ich podoba... musze to jakoś umiejetnie połączyć :)

to jak ja mam jasno niebieskie oczy bez obwódki ciemnej (mam taką szarą) to nie moge nosić czarnego??? ale czarny mnie wyszczupla :popcorn:

Karolina i Artur :P
02-02-2012, 09:27
to nie moge nosić czarnego??? ale czarny mnie wyszczupla :popcorn:

:rotfl: :hug:

MarJel
02-02-2012, 09:38
Martuśka, czy Twoje listwy przypodłogowe (te białe) są klejone do ściany czy przykręcane, i jaką mają wysokość?
Białe listwy są drewniane, mają 10cm wysokości, są klejone i przykręcane zarazem :)

Ja tu tak trochę zboczę z tematu, MarJel mam pytanie o tę białą konsolkę, gdzie ją zakupiłaś?
Wysyłam na priv.

MarJelko
Czy Twój kominek działa bez zastrzeżeń ? Czy jest dobry ciąg? Napisz proszę jakie wymiary ma okno w gabinecie?:)
U nas w Benku III jest kotłownia,którą zamieniamy na pokój i zastanawiam się nad wymiarem tego okna.:confused:
Pozdrawiam
Okno w gabinecie ma 205cm, podzielone na 3 otwierane. Kominek działa bez żadnych zastrzeżeń, palimy praktycznie codziennie jest super ciąg. Jeżeli się zastanawiasz aby tak jak my przerzucić go na drugą ściankę to się nie obawiaj ;)

Lady, Martulka no i suuuuper!!!! :wave:

W takim razie w przyszłym tygodniu spotkanko :D

Dzień chyba dowolny.... moze wtoreczek :rolleyes:

To taki pierwszy strzałłłłłłłłłłłłłl .................. ;) :D


Z kieliszkami nie ma jaj, czujnie trzeba będzie przynieść kilka :P


Marto,Karola!

Jakie my dziś zgodne jesteśmy ;) :D
Dla mnie wtorek jest ok :)
Czekamy jeszcze na potwierdzenie daty przez gospodynię :yes:
A co wy na to, żeby jednak środa???? W poniedziałek wraca Maja z ferii, a we wtorek prawdopodobnie D z Mają wyjdzie do tropical island, ja zrezygnowałam z wiadomych powodów.... chcą też zabrać Bartusia, ale chyba go nie oddam:o
Także we wtorek byłabym zajęta....

Hi Marjel! Przeglądam sobie ostatnio Twój dziennik na spokojnie, doszłam właśnie do momentu Twoich "podkupionych" rzeczy (lampka, kinkiety) i przpomniał mi się stolik opium :( Nie chciałam wyjść na taką "podkupywaczke". JA nowa na forum i nie wiedziałam, że takie "cuda" się dzieją, że jak Ty coś fajnego proponujesz na forum to później brakuje tego w sklepach:P Tak jak Ci pisałam wcześniej, ja również planowałam go kupić zanim tutaj trafiłam, Ty mnie tylko utwierdziłaś we właściwym wyborze:P:wiggle: Na pocieszenie napiszę, że dzwonili ze sklepu do teściowej i sami jeszcze nie wiedzą kiedy będą mieli te stoliki. MAm nadzieję, że Ty dostaniesz go szybciej:wiggle:
Magdzinska oszalałaś :P, to zupełnie inna sytuacja. Stolik jest w ciągłej sprzedaży nie był też żadną tajemnicą, dlaczego go miałaś nie kupić? tylko dlatego, że ja miałam w planach, daj spokój:hug:
Pewnie dostaniesz szybciej, pochwal się koniecznie.

Witam,
Ciociu dobra rada wklejam zgodnie z pozwoleniem moja sypialnię. Nie zwracajcie uwagi na ciuchy we wnęce (tak jakby mozna było nie zwracać uwagi na nie) hihihih. Problem w tym, że nie umiem się zdecydować na zabudowę wnęki. Jest opcja 3 drzwi 70 cm, gdzie od góry i od dołu bedzie płyta wenge o szerokości 65 cm- w nawiązaniu do łóżka i nocnych stolików wenge. a w środku na szerokości 118 cm bedzie lacobel i tu bym opcjowała za mlecznym szkłem. zaznaczam, że ściany w sypialni to jedwabny popiel sufit i skos to natchnienie a sciana za łózkiem to popielaty efekt marszczonej skóry- tak potocznie to brzmi. Mąż chce natomiast podwójne drzwi z racji oszczędności. Marjel i dziewczyny z forum co mi doradzacie. Moze jakis inny lacobel. Aha druga sprawa to narzuta na łóżko podoba mi się ta, która ma Marjel w pokoju gościnnym ale nie wiem czy nie będzie za szaro. Może wprowadzić jakis inny kolor myślałam o fiolecie ale jedyna którą znalażłam to ta, którą wkleję poniżej.
Najpierw sypialnia:
http://img515.imageshack.us/img515/9066/dscn8793.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/515/dscn8793.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
teraz narzuta:
http://www.sklep.mariall.pl/narzuta-19d-240x240-p-1681.html
Pozdrawiam
Dorota
Dorotka widzę, że nie dasz się namówić na inną szafę, bo mąż już zdecydował że ma być wenge. To co ja mogę? Też bym dała coś jaśniejszego i lżejszego.
Szary jasny lacobel mógłby być, znalazłam coś takiego w połączeniu z wenge, tylko szkło jaśniejsze bym dała:rolleyes:
Ta narzutka którą wkleiłaś mi osobiście się nie podoba:oops: wolałabym ta pikowaną z brw, do tego fioletowe poduchy, jakiś pled w fiolecie rzucony niedbale;) coś jak u mnie w gościnnym, tyle, że ja mam w turkusie.

http://img69.imageshack.us/img69/3769/dscf3652resize.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscf3652resize.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Mogę prosić o namiar na biały kosz u Mai?

Emólku to ikea, są różne kolory
http://img197.imageshack.us/img197/5881/knoddkoszmetalowyzpokry.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/197/knoddkoszmetalowyzpokry.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Karolina i Artur :P
02-02-2012, 10:02
Środa to ostatni dzień kiedy mogę :D
Moze to jakiś znak ???? ;)

No to środa!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Lady pasuje Ci ???


Buziaki :***

MarJel
02-02-2012, 10:41
ale czarny mnie wyszczupla :popcorn:
:lol: piona.

Środa to ostatni dzień kiedy mogę :D
Moze to jakiś znak ???? ;)

No to środa!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Lady pasuje Ci ???


Buziaki :***
To czekamy co powie Lady :popcorn:

majchrowskadorota
02-02-2012, 11:02
Witaj Marjel!!
Ta szafa, która wkleiłaś podoba mi się. Muszę ją jeszcze mężowi pokazać. Nie myślisz, że bedzie za dużo tego szarego w naszej sypialni. Na tąnarzutę z brw tez mam ochotę ale pomyślalałam że juz całkiem ujednolice tę naszą sypialnię. Możesz zdradzić gdzie zakupiłaś ten turkusowy pled do pokoju gościnnego? A na jaki dywan się zdecydowac przed łózkiem coś w fiolecie czy po prostu kośc słoniową do skosów i do sufitu dobrać? Mam jeszcze niecałe 3 miesiące na urządzenie sypialni do końca, bo potem to już mnie zajmą macierzyńskie słodkie obowiązki.:)
Pozdrawiam
Dorota

lady in red
02-02-2012, 11:08
:lol: piona.

To czekamy co powie Lady :popcorn:

Lady mówi "TAK" :lol2::yes: ;)

Karolina i Artur :P
02-02-2012, 11:08
No to o której się widzimy ???????? :D :D :D

lady in red
02-02-2012, 11:09
18? Gospodyni pasuje?

MarJel
02-02-2012, 11:15
Witaj Marjel!!
Ta szafa, która wkleiłaś podoba mi się. Muszę ją jeszcze mężowi pokazać. Nie myślisz, że bedzie za dużo tego szarego w naszej sypialni. Na tąnarzutę z brw tez mam ochotę ale pomyślalałam że juz całkiem ujednolice tę naszą sypialnię. Możesz zdradzić gdzie zakupiłaś ten turkusowy pled do pokoju gościnnego? A na jaki dywan się zdecydowac przed łózkiem coś w fiolecie czy po prostu kośc słoniową do skosów i do sufitu dobrać? Mam jeszcze niecałe 3 miesiące na urządzenie sypialni do końca, bo potem to już mnie zajmą macierzyńskie słodkie obowiązki.:)
Pozdrawiam
Dorota
Dorota ten turkusowy też z brw, akurat tego w fiolecie nie było. To, że ujednolicisz sypialnię to raczej na plus, ciemne drewno, szarość i dodatki w fiolecie na pewno wyjdzie dobrze. Z dywanikiem wstrzymaj się na koniec, jak będzie szafa i reszta pomyślimy co z dywanikiem....


No to o której się widzimy ???????? :D :D :D


18? Gospodyni pasuje?
PASUJE!!!!!! juhu, juhu :wiggle:
Tylko mi się tam żadna nie rozchorować , no!

aneta s
02-02-2012, 11:19
Marta ! Nudne to co napiszę ale u Ciebie zawsze jak zajrzę to cudnie jest!:wiggle::P
Dziewczynki udanego spotkania!:wiggle: a my bedziemy czekać na relację...ciekawe co narozrabiacie tym razem:lol2:

lady in red
02-02-2012, 11:36
Marta ! Nudne to co napiszę ale u Ciebie zawsze jak zajrzę to cudnie jest!:wiggle::P
Dziewczynki udanego spotkania!:wiggle: a my bedziemy czekać na relację...ciekawe co narozrabiacie tym razem:lol2:

Hej Anetka :)

postaramy się być grzeSZne ....ups..............grzeCZne :lol2: :cool: :hug:

blekitna
02-02-2012, 11:49
A WY ZNOWU NA KAWUSIE I POLOTY ... ;) ZAZDROSZCZĘ JAK ZAWSZE :)

A JA DZIŚ TEZ MAM FORUMOWYCH GOŚCI, PRZYJEŻDŻAJĄ OBEJRZEĆ BENIA :wiggle:

Magdzinska
02-02-2012, 15:46
Miłego spotkania życzę!! Pozazdrościć takich babskich, forumowych ploteczek:P:bye:

monika996
02-02-2012, 15:50
Hej Anetka :)

postaramy się być grzeSZne ....ups..............grzeCZne :lol2: :cool: :hug: tak na pewno !!! grzeczne!!!:jawdrop:

agawi74
02-02-2012, 17:24
PASUJE!!!!!! juhu, juhu :wiggle:
Tylko mi się tam żadna nie rozchorować , no!
No to bawcie się dobrze, byle rozsądnie dziewuszkihttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/party/smileys-party-704186.gif

aneta s
02-02-2012, 20:35
a ja mam nadzieję, że z Mężami się spotykacie bo miałby Was kto przypilnować:rotfl:

monia4
03-02-2012, 07:28
MarJel dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam :bye:

majchrowskadorota
03-02-2012, 08:33
Witajcie Marjel i dziewczyny!!
Chyba udało mi sie przekonać męża co do jasno-szarej szafy z lacobelu, musze tylko wycenę zrobić coby nie biła mocno po kieszeni. Gdyby któras z Was natrafiła przypadkiem na fioletowy pled dajcie znać. Marjel czy tą narzutę z brw pikowaną kupowałaś przez neta czy byłaś w sklepie brw. Bo nie widze jej w dodatkach na ich stronie?
Pozdrawiam
Dorota

mirela99
03-02-2012, 08:49
Tutaj ją masz :).

majchrowskadorota
03-02-2012, 15:14
dzieki:)

wojgoc
03-02-2012, 17:52
chciałem się przywitać:welcome:i pozdrowić
i jeśli właścicielka plotek nie ma nic przeciwko to może uda mi się dołączyć do wątku:) - tylko trochę mi zajmie przeglądnięcie tych 186stron.
by nie wypaść na kretyna poprosze o odpowiedź na pytanie - na jakie pytania MarJel nie udziela odpowiedzi.
np. efilo nie opowiada o projekcie swojego domu.

joliska
03-02-2012, 18:03
Wojgoc,
na wszystkie pytania, które chciałbyś zadać, zapewne odpowiedź już padła ;)

wojgoc
03-02-2012, 18:17
Wojgoc,
na wszystkie pytania, które chciałbyś zadać, zapewne odpowiedź już padła ;)
hmm, takie wyzwania to jest to co skorpionki lubią najbardziej:D

MarJel
03-02-2012, 18:22
chciałem się przywitać:welcome:i pozdrowić
i jeśli właścicielka plotek nie ma nic przeciwko to może uda mi się dołączyć do wątku:) - tylko trochę mi zajmie przeglądnięcie tych 186stron.
by nie wypaść na kretyna poprosze o odpowiedź na pytanie - na jakie pytania MarJel nie udziela odpowiedzi.
np. efilo nie opowiada o projekcie swojego domu.

Aaaa to już wiem skąd Cię znam:lol2::lol2::lol2:
Witam serdecznie!
Jakieś tajemnice muszą być:P cóż by była ze mnie za kobieta jakbym się zupełnie obnażyła ;)

wojgoc
03-02-2012, 18:36
Aaaa to już wiem skąd Cię znam:lol2::lol2::lol2:
Witam serdecznie!
Jakieś tajemnice muszą być:P cóż by była ze mnie za kobieta jakbym się zupełnie obnażyła ;)
mam się zacząć bać?
ponoć największą sztuką uwodzenia przez kobietę:rolleyes: to taki sposób obnażenia, że jest się nieubraną nic nie pokazując:hug: - potocznie kuszenie:p

wojgoc
03-02-2012, 19:08
MArJel,
mam łazienkę w kafelkach, w których masz prysznic przy saunie.
pierwsze 10stron przeczytane.

MarJel
03-02-2012, 19:16
mam się zacząć bać?
ponoć największą sztuką uwodzenia przez kobietę:rolleyes: to taki sposób obnażenia, że jest się nieubraną nic nie pokazując:hug: - potocznie kuszenie:p
Wojgoc Ty mnie tu nie czaruj;):P tylko pisz co chcesz wiedzieć ;)

MArJel,
mam łazienkę w kafelkach, w których masz prysznic przy saunie.
pierwsze 10stron przeczytane.

Nawet mi nie mów tylko pokazuj. Strasznie żałuję, że nie zrobiłam swojej łazienki w tych kaflach :rolleyes: piękne są, a ja je wścibiłam do prysznica przy saunie :roll:

reni1980
03-02-2012, 19:31
to taki sposób obnażenia, że jest się nieubraną nic nie pokazując - potocznie kuszenie

:D

wojgoc
03-02-2012, 21:37
Wojgoc Ty mnie tu nie czaruj;):P tylko pisz co chcesz wiedzieć ;)
te lampy caboche to oryginal?

wojgoc
03-02-2012, 21:54
Nawet mi nie mów tylko pokazuj. Strasznie żałuję, że nie zrobiłam swojej łazienki w tych kaflach :rolleyes: piękne są, a ja je wścibiłam do prysznica przy saunie :roll:
co nie co tu widać - http://foto.onet.pl/dazw5,0gsoko46i990,sk0tb,u.html#oth7y

kakusek
03-02-2012, 22:11
Martunia wydawalo mi sie ze znam Twoj domek na pamiec a okazuje sie ze zupelnie zapomnialam o tych "kwadracikowych " płytkach -dzieki wojgoc :)
Faktycznie sa sliczne ale mam obawy ze beda trudne do czyszczenia przy takie fakturze. Wojgoc czy płytke podłogowa dobierałes z innej kolekcji?

wojgoc
03-02-2012, 22:15
Wojgoc czy płytke podłogowa dobierałes z innej kolekcji?
do tej kolekcji nie widzialem płytek podlogowych - przymierzalismy kilka wzorów i te wg nas najbardziej Nam odpowiadały
Ale jakie to są?- grespania jak dobrze pamietam

MarJel
04-02-2012, 12:34
Wojgoc, a z jakimi płytkami Ty je połączyłeś? Nie chodzi mi o podłogę:rolleyes:
Kaka, jestem pewna, że nie będziesz miała problemu z czyszczeniem(jakbyś się zdecydowała) Te kwadraciki nie są aż tak wypukłe, a jakie robią wrażenie:o Pomyśl nad nimi, ja żałuję, że nie zrobiłam w nich naszej łazienki:P

MagdaZZZ
04-02-2012, 12:40
Wojgoc, a z jakimi płytkami Ty je połączyłeś? Nie chodzi mi o podłogę:rolleyes:
Kaka, jestem pewna, że nie będziesz miała problemu z czyszczeniem(jakbyś się zdecydowała) Te kwadraciki nie są aż tak wypukłe, a jakie robią wrażenie:o Pomyśl nad nimi, ja żałuję, że nie zrobiłam w nich naszej łazienki:P

ty jużnic nie żałuj:P łazienki masz wypasione:rolleyes:

MarJel
04-02-2012, 12:50
ty jużnic nie żałuj:P łazienki masz wypasione:rolleyes:

A mogłyby być jeszcze bardziej;):lol:

oldzia
04-02-2012, 13:03
Wojgoc, a z jakimi płytkami Ty je połączyłeś? Nie chodzi mi o podłogę:rolleyes:
Kaka, jestem pewna, że nie będziesz miała problemu z czyszczeniem(jakbyś się zdecydowała) Te kwadraciki nie są aż tak wypukłe, a jakie robią wrażenie:o Pomyśl nad nimi, ja żałuję, że nie zrobiłam w nich naszej łazienki:P


nooooo PIĘKNE są:) sama mam je w swoich typach łazienkowych - tylko nie weim czy do czarnej dolnej takie czy lepiej białe do górnej łazienki:rolleyes:

MarJel
04-02-2012, 13:35
nooooo PIĘKNE są:) sama mam je w swoich typach łazienkowych - tylko nie weim czy do czarnej dolnej takie czy lepiej białe do górnej łazienki:rolleyes:

A to te kwadraciki są też w czerni?

oldzia
04-02-2012, 14:14
A to te kwadraciki są też w czerni?


nooo:)

wojgoc
04-02-2012, 14:37
Wojgoc, a z jakimi płytkami Ty je połączyłeś? Nie chodzi mi o podłogę:rolleyes:
hmmm, te cienkie paski to dekory i w tym samym kolorze kafle.
Ogólnie bylo 5 kolorów i 4 rodzaje dekorów - ale na zmówienie

aniamar
04-02-2012, 14:40
Musiałam wejść na twoją galerię, bo nie wytrzymałam.:):) Cóż mogę powiedzieć masz ten sam gust, co ja. Czy ty czasem nie moja siostra bliźniaczka jednojajowa.:confused::confused::confused: Wiele rzeczy mamy takich samych( zbyt wiele).:bash:

Ciszę się bardzo, że nie tylko ja mam takie poczucie gustu. :wiggle:
Mój mąż ze mnie nie śmieje się, że takiego „cudaka” jak ja to drugiego na świecie nie ma. A tu proszę. To niewiarygodne, niemożliwe…… no nie wiem, co mam powiedzieć. :jawdrop::jawdrop:
Z jednej strony to mam ochotę się popłakać łłuuuuuuuuuuuuuuuu a ja myślałam, że jestem jedyna co ma takie wizje twórcze:bash::bash:

MarJel
04-02-2012, 15:18
hmmm, te cienkie paski to dekory i w tym samym kolorze kafle.
Ogólnie bylo 5 kolorów i 4 rodzaje dekorów - ale na zmówienie


nooo:)
A ja żyłam w świadomości, że one są tylko białe :eek:
Jak dla mnie najlepsze połączenie tych które ja mam przy saunie to czarna gładka płytka:rolleyes:, do czarnych kwadracików biała gładka :rolleyes: ehhh :-P

Musiałam wejść na twoją galerię, bo nie wytrzymałam.:):) Cóż mogę powiedzieć masz ten sam gust, co ja. Czy ty czasem nie moja siostra bliźniaczka jednojajowa.:confused::confused::confused: Wiele rzeczy mamy takich samych( zbyt wiele).:bash:

Ciszę się bardzo, że nie tylko ja mam takie poczucie gustu. :wiggle:
Mój mąż ze mnie nie śmieje się, że takiego „cudaka” jak ja to drugiego na świecie nie ma. A tu proszę. To niewiarygodne, niemożliwe…… no nie wiem, co mam powiedzieć. :jawdrop::jawdrop:
Z jednej strony to mam ochotę się popłakać łłuuuuuuuuuuuuuuuu a ja myślałam, że jestem jedyna co ma takie wizje twórcze:bash::bash:

Ale się uśmiałam :lol2::lol2::lol2: Poprawiłaś mi humor na całą sobotę :rotfl:
Mówisz cudaki z poczuciem gustu jednojajowe :lol2:
Wpadaj kochana częściej skoro tyle nas łączy ;)
Na szybko zerknęłam do Ciebie... twój domek to chyba jeszcze w budowie?

monika996
04-02-2012, 15:26
a ja mam jak to mawia moj Mbrazylijski gust .:) przetłumaczę, tzn,że jak coś wymyślę , to tylko w Brazyli;) można kupić.
i tak mam ze wszystkim, począwszy od butów do mebli:wiggle:

aniamar
04-02-2012, 15:42
Ale się uśmiałam :lol2::lol2::lol2: Poprawiłaś mi humor na całą sobotę :rotfl:
Mówisz cudaki z poczuciem gustu jednojajowe :lol2:
Wpadaj kochana częściej skoro tyle nas łączy ;)
Na szybko zerknęłam do Ciebie... twój domek to chyba jeszcze w budowie?

Tak w budowie 4 lata temu:):), niestety brak czasu spowodował to, że nie miałam, kiedy go uzupełnić. Obecnie to upajam się mieszkaniem w domu i za nic w świecie nie zamieniłabym się na mieszkanie w bloku.:wiggle:
Prawdę mówiąc to trochę zabiegana jestem i przez dłuższą chwilę nie miałam czasu na forum.
Mąż pojechał z synem na turniej do Krakowa to stwierdziłam zrobię sobie dzień dziecka i odkurzę mój dziennik, bo zarósł strasznie kurzem. I co zamiast pisać i uzupełniać to nie mogę wyjść z podziwu, że w końcu znalazłam osobę, co ma tyle ze mną wspólnego.
Jak mąż wróci i mu pokażę twój domek to zobaczymy jak mu mina zrzednie, bo on mi ciągle wytyka, że ja za bardzo nawymyślałam i nikt tak nie robi.
Bronić się za bardzo nie mogłam, bo oceniać swoją własna pracę jest bardzo trudno a znaleźć kogoś, kto ma podobny styl jest raczej niemożliwy.
Najgorzej jest jak musisz podejmować decyzje i nie wiesz czy dobrze zrobiłaś, bo znajomi to nie powiedzą, że brzydko tylko będą się zachwycać.
W twoich zdjęciach odnalazłam cząstkę siebie.
Jak ochłonę to prześlę ci jak ja poradziłam sobie z moją wykończeniówką. Uśmiejesz się z podobieństwa.;)

monika996
04-02-2012, 16:13
musze wpasć do ciebieOla:wiggle: do dziennika zobaczyć tego Zienia;)

mkkj
04-02-2012, 16:17
Witam,
mam pytanie do Mar Jel. Chodzi mi o gres lazio, który masz na patrerze. Czy fachowcy nie narzekali na ich jakość (pytam bo w sklepie słyszałem negatywne opinie o jakości płytek z opoczna np. że są krzywe i, że nie trzymają wymiaru nawet w I gatunku). Czy płytki wymagały impregnacji, bo kontaktowałem się z producentem i powiedzieli mi, że nie zalecają impregnacji.
Napisz, proszę, jaką masz szerokość fugi i czy masz ogrzewanie podłogowe. Jak sprawują się w codzinnym użytkowaniu, czy plamy łatwo doczyścić.
Pzdr.

kakusek
04-02-2012, 16:19
Aniamar pokaz u siebie w dzienniku swoje wnetzra lub tutaj (jesli Marta sie zgodzi) to wiecej osob zobaczy te podobienstwa :rolleyes:(ja przynajmniej jestem ciekawa :P)

GUMISIOWA
04-02-2012, 16:58
MarJel-wpadlam podgladac i jak zawsze szczene z podlogo zbieram-te czarne plytki -to ja posiadam-to PORCELANOSA-pomimo czerni i tego ze wszyscy mnie straszyli ze bede miala tragedie-wygladaja swietnie i nic na nich nie widac ze wzgledu na mozaikowa fakture-DOMEK MASZ CUDENKO!!!

oldzia
04-02-2012, 17:02
ja też :lol:

i ja do tych ciekawskich należę;):lol2:

kakusek
04-02-2012, 17:35
Oglada ktos teraz Gessler? :lol2:

Karolina i Artur :P
04-02-2012, 17:46
Martusia jak to nie widziałaś innych kolorów tej płyteczki Twojej przy sałnie??? :o

Ja jak jeszcze Twoje sałnowej nie widziałam, byłam w Gali( było kilka opcji kolorystycznych) i tam wybrałam z tej seri co Twoje tylko takie srebrne.... tzn niby są białe z drobinkami brokatowymi... kiedy sie je zestawi z Twoją płytką Twoja wygląda na waniliowo beżową.... wiec moja jest dla mnie biało srebrna ;)

Ta moja występuje tylko w formacie 60x120cm będzie u mnie położona jako pasek na środku do okoła małego wc na parterze, pod nia gładkie czarne, nad nią gładkie białe....

Z resztą w kwietniu mnie nawiedzisz to zobaczysz ;)

Ja dałam te płytki w wc wiec o utrzymanie się nie martwie ;)

A ty korzystałaś z tej łazienki wogóle ???? Wiesz jak sie te płytki zachowuja pod wpływm mydełka wody itp ???? Ciekawa jestem ???

Ale nawet jakby nie były idealne w utrzymaniu to i tak warto bo pięknieste są , nie wszystko może i musi byc praktyczne :P

Buziaki :*

Karolina i Artur :P
04-02-2012, 17:48
kakusku ja oglądam :D

Karolina i Artur :P
04-02-2012, 17:48
Aniamar pokaz u siebie w dzienniku swoje wnetzra lub tutaj (jesli Marta sie zgodzi) to wiecej osob zobaczy te podobienstwa :rolleyes:(ja przynajmniej jestem ciekawa :P)

i ja i ja też :D

MarJel
04-02-2012, 19:15
te lampy caboche to oryginal?

Kurcze przeoczyłam post wojgoca z wczoraj:o zaraz będzie, że znowu jakieś tajemnice ;)
Ja mam dwa plafony caboche i wiszącą lampę, także ordżinal to nie jest :lol:

MarJel
04-02-2012, 19:34
W twoich zdjęciach odnalazłam cząstkę siebie.
Jak ochłonę to prześlę ci jak ja poradziłam sobie z moją wykończeniówką. Uśmiejesz się z podobieństwa.;)
Najpierw mnie rozbawiłaś teraz zabiłaś :eek::jawdrop:
aniamar ochłoń szybciutko;) i zapodawaj foteczki bo umiram z ciekawości :)

A ja czarne widziałam......ba nawet dotykałam :rolleyes:,ale wybrałam Zienia i nie żałuję:P
Bo tu nie ma czego żałować, zień też piękny :)

Witam,
mam pytanie do Mar Jel. Chodzi mi o gres lazio, który masz na patrerze. Czy fachowcy nie narzekali na ich jakość (pytam bo w sklepie słyszałem negatywne opinie o jakości płytek z opoczna np. że są krzywe i, że nie trzymają wymiaru nawet w I gatunku). Czy płytki wymagały impregnacji, bo kontaktowałem się z producentem i powiedzieli mi, że nie zalecają impregnacji.
Napisz, proszę, jaką masz szerokość fugi i czy masz ogrzewanie podłogowe. Jak sprawują się w codzinnym użytkowaniu, czy plamy łatwo doczyścić.
Pzdr.
Ta opinia z jednego sklepu, czy wielu? Pytam z ciekawości.
Moi fachowcy słowa złego nie powiedzieli, :no::no: są krzywe, trzymają wymiar itd.
Płytki nie wymagały impregnacji i ja też ich nie impregnowałam.
Fuga ok 2mm, mam ogrzewanie podłogowe.
To jasna błyszcząca płytka więc kurzu za bardzo nie widać, jakieś krople po napojach i owszem, za to jest taka śliziutka że przelecenie po niej mopem to chwila moment, nie ma żadnego szorowania.
Pozdrawiam :)

MarJel-wpadlam podgladac i jak zawsze szczene z podlogo zbieram-te czarne plytki -to ja posiadam-to PORCELANOSA-pomimo czerni i tego ze wszyscy mnie straszyli ze bede miala tragedie-wygladaja swietnie i nic na nich nie widac ze wzgledu na mozaikowa fakture-DOMEK MASZ CUDENKO!!!
Oj Gumisiowa ty mi już tu oczu nie mydl :P skromnisia;) taki :jawdrop:domek ma i się nie chwali :o



A ty korzystałaś z tej łazienki wogóle ???? Wiesz jak sie te płytki zachowuja pod wpływm mydełka wody itp ???? Ciekawa jestem ???

Ale nawet jakby nie były idealne w utrzymaniu to i tak warto bo pięknieste są , nie wszystko może i musi byc praktyczne :P

Buziaki :*
Karolcia nie korzystam z tej łazienki bo sauny jeszcze nie ma :rolleyes:
Rób kochana tą łazienkę to będę do Ciebie przyłazić by oko nacieszyć:wiggle:
A środę się widzimy u mnie to resztę obgadamy ;)

mother24
04-02-2012, 19:42
i ja i ja też :D

I ja , nawet już cały dziennik Aniamar przeczytałam, żeby znależć zdjęcia tych " MarJelkowych "wnetrz i nic :(

Karolina i Artur :P
04-02-2012, 19:43
No Martusia widzimy sie, widzimy ;)

No i będziemy sie zachwycać Twoją willą z dziką przyjemnością :D

Buziaki wielkie :*******

MarJel
04-02-2012, 20:23
I ja , nawet już cały dziennik Aniamar przeczytałam, żeby znależć zdjęcia tych " MarJelkowych "wnetrz i nic :(
mother , wszyscy tu już przebieramy nóżkami i objadamy, częstuj się kochana :popcorn::popcorn::popcorn:

No Martusia widzimy sie, widzimy ;)

No i będziemy sie zachwycać Twoją willą z dziką przyjemnością :D

Buziaki wielkie :*******

Będziemy, będziemy zwiedzać i oglądać komnaty:rolleyes:
Chociaż ja mam inne niecne cele :lol:

mkkj
04-02-2012, 20:41
Dziękuję za szybką odpowiedź. My chyba zdecydujemy się na Lazio beige, bo rozwiałaś nasze wątpliwości. Tę opinię usłyszeliśmy w dwóch sklepach, ale od początku ten gres był naszym nr 1, dlatego chciałem się dowiedzieć coś więcej od osoby, która go użytkuje.

wojgoc
05-02-2012, 02:05
Kurcze przeoczyłam post wojgoca z wczoraj:o zaraz będzie, że znowu jakieś tajemnice ;)
Ja mam dwa plafony caboche i wiszącą lampę, także ordżinal to nie jest :lol:
to troszkę kaski poszło....:)

hazeleyes1982
05-02-2012, 10:26
Martusia, jaki masz model lodówki w zabudowie?
U nas troche sie komplikuje kwestia lodówki....wczoraj zrobilismy przymiarkę sbs-a w miejscu, które było wybrane przeze mnie i zaakceptowane przez "architekta" od samego poczatku i okazało sie, ze efekt byłby koszmarny. Wielkie pudo zasłoniłoby połowe zabudowy...wiec kombinujemy....:confused:

narendil
05-02-2012, 10:51
Martusia, jaki masz model lodówki w zabudowie?
U nas troche sie komplikuje kwestia lodówki....wczoraj zrobilismy przymiarkę sbs-a w miejscu, które było wybrane przeze mnie i zaakceptowane przez "architekta" od samego poczatku i okazało sie, ze efekt byłby koszmarny. Wielkie pudo zasłoniłoby połowe zabudowy...wiec kombinujemy....:confused:

Hazelku, zajrzyj do MagdyZ. U niej wczoraj pojawiły się lodówki :)

MarJel
05-02-2012, 11:41
to troszkę kaski poszło....:)
Podejrzewam że mam 3 lampy caboche w cenie jednego orginału:rolleyes: tak się pocieszam :) hmm chyba nawet orginał droższy....

Martusia, jaki masz model lodówki w zabudowie?
U nas troche sie komplikuje kwestia lodówki....wczoraj zrobilismy przymiarkę sbs-a w miejscu, które było wybrane przeze mnie i zaakceptowane przez "architekta" od samego poczatku i okazało sie, ze efekt byłby koszmarny. Wielkie pudo zasłoniłoby połowe zabudowy...wiec kombinujemy....:confused:

Olu,Lodówka SIEMENS KI 42FP60 http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/siemens-ki-42fp60.html
Lubię ją za dużą ilość szuflad:)

Zamrażarka SIEMENS GI 14DA50 http://www.agdhome.pl/zamrazarka-siemens-gi-14da50.html, może nie za duża, jak dla mnie wystarczająca, wolę świeże produkty, zamrażam niewiele :)

lady in red
05-02-2012, 13:17
i ja i ja też :D


Również jestem ciekawa i czekam na fotki Aniamar :popcorn:

lady in red
05-02-2012, 13:18
Będziemy, będziemy zwiedzać i oglądać komnaty:rolleyes:
Chociaż ja mam inne niecne cele :lol:

Marto?

Mam się bać ?:o :cool:

MarJel
05-02-2012, 14:23
Marto?

Mam się bać ?:o :cool:

Eeee nie;)
Niecne plany, znaczy się że będziemy jeść i pić:D no i zgodnie z umową w bikini :popcorn:
A, że dziewczynki chciały foty ze spotkania, to ja jako pani domu je będę robiła i mnie na fotkach niestety nie będzie :lol:

Jak zdrówko, doszłaś już do siebie?

pasie
05-02-2012, 14:31
Eeee nie;)
Niecne plany, znaczy się że będziemy jeść i pić:D no i zgodnie z umową w bikini :popcorn:
A, że dziewczynki chciały foty ze spotkania, to ja jako pani domu je będę robiła i mnie na fotkach niestety nie będzie :lol:

Jak zdrówko, doszłaś już do siebie?


ale impra się zapowiada:D

a może jakaś relacja na żywo:lol2:

Karolina i Artur :P
05-02-2012, 16:54
Martusia to Ty jako Pani domu musisz być na fotkach w bikini, serwujac drinki.... hmmmm taka wersja odpowiada mi najbardziej :P

Ehhh.... środa coraz bliżej ;)

lady in red
05-02-2012, 17:19
Martusia to Ty jako Pani domu musisz być na fotkach w bikini, serwujac drinki.... hmmmm taka wersja odpowiada mi najbardziej :P

Ehhh.... środa coraz bliżej ;)

Ale się cieszę na spotkanie ;)

yokasta
05-02-2012, 21:14
:D no zdjęcia jakieś koniecznie ;)

monika996
05-02-2012, 21:44
Eeee nie;)
Niecne plany, znaczy się że będziemy jeść i pić:D no i zgodnie z umową w bikini :popcorn:
A, że dziewczynki chciały foty ze spotkania, to ja jako pani domu je będę robiła i mnie na fotkach niestety nie będzie :lol:

Jak zdrówko, doszłaś już do siebie?
ty się nie wykręcaj!!!! wszystkie macie być w czarnych kostiumach pod kolor obwódki w oku;)

agawi74
05-02-2012, 22:45
A, że dziewczynki chciały foty ze spotkania, to ja jako pani domu je będę robiła i mnie na fotkach niestety nie będzie :lol:

Ale sobie wymyśliłaś Martusia :rotfl::rotfl:
Impreza będzie na pewno bajkowa:rolleyes::wiggle:

Magdzinska
06-02-2012, 12:08
Please -chcemy fotki Was wszystkich:P Byłoby fajnie zobaczyc takie super kreatywne kobitki:P Napewno znajdzie się aparat z samowyzwalaczem, a jak nie to kij od mopa da radę:P

kakusek
06-02-2012, 12:25
Kiedy ta imprezka? Zapowiada sie ciekawie i nie chcialabym przeoczyc fotorelacji ;)

wojgoc
06-02-2012, 12:30
a nie da rady uczestniczyć online?
zainstalować 2-3-4-5-6 kamerek w różnych miejscach......

mirela99
06-02-2012, 17:01
Zaś impra?

monika996
06-02-2012, 18:48
to już za 2 dni
odliczamy......

lady in red
06-02-2012, 19:03
to już za 2 dni
odliczamy......

Szukam bikini :lol2: :cool:

wojgoc
06-02-2012, 19:06
Szukam bikini :lol2: :cool:
zawsze może być topless;):)

monika996
06-02-2012, 19:24
:jawdrop:
zawsze może być topless;):):jawdrop:
bez świnstw!!!

wojgoc
06-02-2012, 20:15
:jawdrop::jawdrop:
bez świnstw!!!
hmmm, w którym miejscu znajduje się tu świństwo?

monika996
06-02-2012, 21:12
zawsze może być topless;):)
no w tym;)

wojgoc
06-02-2012, 21:25
zawsze możesz ubrać się jak kobieta w Iranie

e-mól
06-02-2012, 22:15
Marjelko, drzwi wewn. biale z pionowo szyba masz fabrycznie czy robione przez stolarza, próbując znaleźć odpowiedz na to pytanie w Twoim wątku, natknelam sie na skośne zabudowę pod schodami, jak to działa, tam chyba nie żadnych szyn? Tylko zawiasy meblowe? Wygodnie sie to otwiera i zamyka?

lady in red
07-02-2012, 18:24
zawsze może być topless;):)

No niestety znalazłam bikini :cool: :D

Więc o której się spotykamy? :) :p

monika996
07-02-2012, 18:53
no i co teraz????
No niestety znalazłam bikini :cool: :D

Więc o której się spotykamy? :) :p bna pewno Marta coś ci znajdzie???;)
o ktorej będą zdjęcia???? bo nie chce przeoczyć!!!!!

admete
07-02-2012, 19:10
Ale fajne spotkanie się szykuje :yes: zazdroszczę :)

Pozdrawiam :hug:

Magdzinska
07-02-2012, 20:12
a nie da rady uczestniczyć online?
zainstalować 2-3-4-5-6 kamerek w różnych miejscach......
Jestem zaaaaaaaaaa:):)

MarJel
07-02-2012, 20:22
Witam, witam i o zdrowie pytam :D

Impra aktualna :popcorn: jutro:lol: 18 może być?
Fotki? zobaczymy:P
Zamówiłam stolik kawowy :), inny niż planowałam ,ale podobny ;) to długa historia opowiem innym razem. Jutro, najpóźniej pojutrze powinien być :)



Marjelko, drzwi wewn. biale z pionowo szyba masz fabrycznie czy robione przez stolarza, próbując znaleźć odpowiedz na to pytanie w Twoim wątku, natknelam sie na skośne zabudowę pod schodami, jak to działa, tam chyba nie żadnych szyn? Tylko zawiasy meblowe? Wygodnie sie to otwiera i zamyka?
e-mólku, drzwi były robione na zamówienie w firmie zajmującej się wykonawstwem drzwi firma kozłowski u nich również zamawiałam zewnętrzne.
Zabudowa po schodami nie ma szyn, chyba tylko zawiasy meblowe, nic innego nie zauważyłam. Drzwi są tkz. łamane, całkiem wygodne, nie narzekam:)

lady in red
07-02-2012, 20:40
Zamówiłam stolik kawowy :), inny niż planowałam ,ale podobny ;) to długa historia opowiem innym razem. Jutro, najpóźniej pojutrze powinien być :)




Bardzo chętnie wysłucham historii stolika :)A moża nawet go zobaczę :o :cool:

MarJel
07-02-2012, 21:40
Bardzo chętnie wysłucham historii stolika :)A moża nawet go zobaczę :o :cool:

Pamiętasz serial usta usta, w którym zauważyliśmy stolik opium??
http://img190.imageshack.us/img190/7348/0253511.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/190/0253511.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Nie jest on taki jak chciałam i myślałam że był, czyli:
http://img715.imageshack.us/img715/8049/9382.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/715/9382.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Niestety ten prosty został wycofany z produkcji klątwa Magdy zzz dopadła też mnie :P
Gryzłam się od kilku dni- co robić? i zamówiłam ten który pierwotnie od początku miał być tylko mi się wydawało że inaczej wygląda:lol2::lol2:
Może i ten prosty ładniejszy, ale już go nie ma:rolleyes: a prawda jest taka, że mi spodobał się jako pierwszy dokładnie ten z serialu i taki będzie:) tak to teraz se tłumacze ;)
http://img26.imageshack.us/img26/5110/74149a.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/26/74149a.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Tu w wersji fortepian:lol:
http://img818.imageshack.us/img818/2957/74149b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/818/74149b.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img593.imageshack.us/img593/7610/74149e.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/593/74149e.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

agawi74
07-02-2012, 21:51
Świetny ten stolik Marjelkohttp://forum.barcis.pl/images/smilies/brawo.gifBędę czekać pojutrze na fotyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/kawa.gif
To co dziewczynki, jutro macie ten Wielki Dzień?http://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/biggrin.gif Bawcie się dobrzehttp://www.polishbikers.com/images/smilies/upload2/gadaja.gif

monika996
07-02-2012, 21:57
to co zamówiłas na zamówienie ten stolik:confused:

MarJel
07-02-2012, 22:03
Świetny ten stolik Marjelkohttp://forum.barcis.pl/images/smilies/brawo.gifBędę czekać pojutrze na fotyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/kawa.gif
To co dziewczynki, jutro macie ten Wielki Dzień?http://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/biggrin.gif Bawcie się dobrzehttp://www.polishbikers.com/images/smilies/upload2/gadaja.gif
Jutro, jutro:lol: A w sobotę też mam imprezkę synka 3 urodziny:) Właśnie zamawiam mu prezenty na all. i myślę już intensywnie nad menu :popcorn:

to co zamówiłas na zamówienie ten stolik:confused:
Moniu gotowy, od stycznia właśnie takie jak zamówiłam produkują, a wcześniej były te proste których juz nie ma w sprzedaży.

monika996
07-02-2012, 22:06
a czyli masz fajniejszy:wiggle: stolik

agawi74
07-02-2012, 22:24
A w sobotę też mam imprezkę synka 3 urodziny:) Właśnie zamawiam mu prezenty na all. i myślę już intensywnie nad menu :popcorn:
Uuu, kochana 3 urodzinki bardzo ważne somhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/birthday/smileys-birthday-795054.gifMam nadzieję, że podzielisz się przepisamihttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cooking/smileys-cooking-611983.gif

nicol21
07-02-2012, 23:05
marjelka pieknie u Ciebie... ale zreszta czego innego mozna sie spodziewac jak takie poczatki sie widzialo! z niecierpliwoscia czekam na dalsza porcje zdjec! :D

MarJel
07-02-2012, 23:05
Uuu, kochana 3 urodzinki bardzo ważne somhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/birthday/smileys-birthday-795054.gifMam nadzieję, że podzielisz się przepisamihttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cooking/smileys-cooking-611983.gif

Jakieś dwie sałatki mam sprawdzone, nie wiem co dalej....
Podzielę się na pewno jak wyjdzie coś dobrego ;)

mirela99
08-02-2012, 06:51
Fajny stolik :). Czekam na fotki real :).
I czekamy na fotki ... z imprezy.

oldzia
08-02-2012, 07:45
noooo fajowy ten stolik:) śliczny i praktyczny;)
Ps. to udanej imprezki (jednej i drugiej;)) - również czekam na fotorelację...;)

Karolina i Artur :P
08-02-2012, 08:01
Tak Maruśka widzimy się , dzisiaj widzimy ;)

No ze zdjeciam, to jeszcze sprawe przemyślimy... ja jestem za imprezową anonimowością ;)
Ale relacja napewno będzie ;) :D

Widzimy sie kochana o 18 ;)

agatah
08-02-2012, 08:27
MarJel, napisz proszę co to za mozaika w szarej łazience ;)

Udanej zabawy!

MarJel
08-02-2012, 08:46
Fajny stolik :). Czekam na fotki real :).
I czekamy na fotki ... z imprezy.


marjelka pieknie u Ciebie... ale zreszta czego innego mozna sie spodziewac jak takie poczatki sie widzialo! z niecierpliwoscia czekam na dalsza porcje zdjec! :D


noooo fajowy ten stolik:) śliczny i praktyczny;)
Ps. to udanej imprezki (jednej i drugiej;)) - również czekam na fotorelację...;)
Kochane, fotki stolika na pewno będą :yes: Ten jest nie za duży i potrzeba mi będzie jeszcze jeden, który stanie między kanapami, opium będzie na przeciwko. Także przy okazji fotek pewnie będzie kasting na drugi stolik;)

Tak Maruśka widzimy się , dzisiaj widzimy ;)

No ze zdjeciam, to jeszcze sprawe przemyślimy... ja jestem za imprezową anonimowością ;)
Ale relacja napewno będzie ;) :D

Widzimy sie kochana o 18 ;)

Bardzo się cieszę i proszę przyjechać taksą ;):popcorn:



A my wczoraj w nocy w końcu z mężusiem wybraliśmy i kupiliśmy prezenty dla naszego synka:rolleyes:
Mały o niczym nie wie, będzie to dla niego niespodzianka. Mam nadzieję, że trafiliśmy w jego gust:rolleyes: będą dwa pojazdy:
Rower od dziadków i samochód od nas. Już nie mogę się doczekać tej radości.....

Rower biegowy, który nauczy dziecko utrzymywania równowagi oraz koordynacji, przegapiliśmy bo taki rower powinien dostać na drugie urodziny.
http://img525.imageshack.us/img525/9738/rowerekbiegowybilly2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/525/rowerekbiegowybilly2.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Jeep dwuosobowy, niestety matka przekroczyła dopuszczalną wagę:wtf: i mnie synuś nie powozi :D
http://img819.imageshack.us/img819/3005/wrangler1v.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/wrangler1v.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

monika996
08-02-2012, 09:01
super prezenty na pewno mały strasznie się ucieszy:)
a zdjęcia najwyżej na priv prześlijcie. ja juz daję maila [email protected];)

emiranda
08-02-2012, 09:03
Super prezenty, ja tez chciałabym zobaczyć minę Małego jak to otrzyma. Jak fajnie jest móc dawać prezenty, a szczególnie malym dzieciom i przyglądac sie ich oczom jak je wypakowują. Zawsze lubiłam bardziej dawać niz dostawać :)

Nie wiedzialam, że Ty z Lublina jesteś? Często tam bywam u rodziny męża, własnie sie w sobotę wybieramy na urodziny dziadka. :)
Pozdrawiam :wiggle::rolleyes::bye:

myszonik
08-02-2012, 09:09
Prezenty dla synka czadowe - powinien oszaleć z radości :)

aneta s
08-02-2012, 09:17
Dziewczynki udanej imrezki!
Prezenty czadowe! Mlody przez tydzien spać nie będzie!!!

MarJel
08-02-2012, 09:38
MarJel, napisz proszę co to za mozaika w szarej łazience ;)

Udanej zabawy!
agatah , witaj, kurcze nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej mozaiki mam na końcu języka:rolleyes:, może mój m będzie pamiętał. Dam znać jak wróci, chyba że sobie przypomnę wcześniej.

super prezenty na pewno mały strasznie się ucieszy:)
a zdjęcia najwyżej na priv prześlijcie. ja juz daję maila [email protected];)
Monia jak będą foty to prześlę.

Super prezenty, ja tez chciałabym zobaczyć minę Małego jak to otrzyma. Jak fajnie jest móc dawać prezenty, a szczególnie malym dzieciom i przyglądac sie ich oczom jak je wypakowują. Zawsze lubiłam bardziej dawać niz dostawać :)

Nie wiedzialam, że Ty z Lublina jesteś? Często tam bywam u rodziny męża, własnie sie w sobotę wybieramy na urodziny dziadka. :)
Pozdrawiam :wiggle::rolleyes::bye:
yhy z Lublina :)
Może będzie okazja się spotkać? skoro bywasz często:)

Prezenty dla synka czadowe - powinien oszaleć z radości :)


Dziewczynki udanej imrezki!
Prezenty czadowe! Mlody przez tydzien spać nie będzie!!!

Ten samochód to był mój pomysł:wiggle: Są jeszcze bardziej wypasione fury jak audice, bmw, ferrari, mercedesy, porsche, ale wszystkie z niskim podwieszeniem, na te wyboiste drogi przed domem i trawę to jeep będzie najpraktyczniejszy:D

mariomili
08-02-2012, 10:20
No to dziewuszki bawcie się dobrze, miłego wieczorku Wam życzę. ( Ale Wam fajnie :P)

lady in red
08-02-2012, 11:31
No to dziewuszki bawcie się dobrze, miłego wieczorku Wam życzę. ( Ale Wam fajnie :P)
A dziękujemy,dziękujemy ;) :yes: :D

wojgoc
08-02-2012, 11:43
Witam, witam i o zdrowie pytam :D

Impra aktualna :popcorn: jutro:lol: 18 może być?
Fotki? zobaczymy:P
to jaki skłąd osobowy dziesiejszej impry?:rolleyes::rolleyes::) od której transmisja na skype?:)
bo jak rozumiem, to dla wybrańców;)

wojgoc
08-02-2012, 11:49
Ten samochód to był mój pomysł:wiggle: Są jeszcze bardziej wypasione fury jak audice, bmw, ferrari, mercedesy, porsche, ale wszystkie z niskim podwieszeniem, na te wyboiste drogi przed domem i trawę to jeep będzie najpraktyczniejszy:D
nie chce być złym prorokiem, ale na rowerek to z musu bedzie siadał mając jeepa w garażu

wojgoc
08-02-2012, 11:51
No niestety znalazłam bikini :cool: :D
jak niestety to zostaw w domu;)

Saly
08-02-2012, 12:01
Hej MarJeluś :-)
Samochód - fajowy :-)
A spotkanie "na szczycie" super sprawa
Zazdroszczę i czekam na relacje jakie to nowe dyscypliny sportowe wymyślicie dzisiaj
Całusy

Saly
08-02-2012, 13:14
Martuś
jeszcze jedna mam pytanko o ekspres do kawy
Przymierzam sie do zakupu - wiem że Ty jesteś z niego zadowolona
ale powiedz mi Czy piankę z mleka robi że tak powiem sam (czy jest jakiś pojemnik gdzie wlewa się mleko i on sam pieni)
Czy trzeba samemu wlać mleko i trzymać szklankę i dopiero zrobioną piankę przełożyć do filiżanki????
Będę wdzięczna za odp
Saly

MarJel
08-02-2012, 17:08
Ja tak na szybciutko obiecana pierwsza focia:P

No właśnie:rolleyes: spóźniają się :popcorn:a w oczekiwaniu na laski.....
http://img221.imageshack.us/img221/9991/dsc09192hu.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/221/dsc09192hu.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

rere79
08-02-2012, 17:16
MarJel, a ja Cię muszę zmolestować o te salaterkii na nóżkach. Skund i za ile?

Ps. Udanej imprezki :D

emiranda
08-02-2012, 17:17
A co w tych miseczkach będzie?, aż mi slinka leci :)

oldzia
08-02-2012, 18:17
MarJel, a ja Cię muszę zmolestować o te salaterkii na nóżkach. Skund i za ile?



noooo - ja też poproszę o namiar;)

myszonik
08-02-2012, 19:49
Mmm... ucztę jeszcze macie:)
Miłej zabawy! I szczegółowy raport poprosimy:)

MagdaZZZ
08-02-2012, 20:11
Ale się wystarałaś:cool:
Te salaterki - rewelacja:rolleyes:
Miłej zabawy lublinianki moje:lol:

narendil
08-02-2012, 20:28
O rajuśku, ależ Wam zazdroszczę!

A ja właśnie egzaminy sprawdzam :P

monika996
08-02-2012, 20:32
Marta:jawdrop: a ja myślałam ,że bedziecie tylko na drinku spotkanie uskuteczniać:rolleyes:
już jestem ciekawa, co w tych miseczkach będziecie mieć????!!!!!
udanej imprezki Laski

karolek59
08-02-2012, 21:05
Elegancja Francja udanej imprezki

monika996
08-02-2012, 21:06
marjelko chyba nie doczekam konca imprezki. ale mam nadzieję ,że do jutra nie pokasujesz zdjęć , których jeszcze nie ma;)

hazeleyes1982
08-02-2012, 21:37
Bawcie się dobrze!!!Ale Wam fajnie...:wiggle:
prezenty dla Synka czadowe-wszystkiego Najlepszego dla Niego! Jestem ciekawa zwłaszcza rowerka biegowego-też planujemy kupic naszemu Łobuziakowi:)
Buziaki!!!!

karolek59
08-02-2012, 21:48
Bawcie się dobrze!!!Ale Wam fajnie...:wiggle:
prezenty dla Synka czadowe-wszystkiego Najlepszego dla Niego! Jestem ciekawa zwłaszcza rowerka biegowego-też planujemy kupic naszemu Łobuziakowi:)
Buziaki!!!!


Rowerek biegowy mój synek dostał na drugie urodziny i od razu załapał .Mając 3 latka opanował jazdę na normalnym rowerze. Także POLECAM

agawi74
08-02-2012, 21:54
Ale wypasiona imprezka się zapowiada:eek: Ja myślałam, ze Wy tylko przy słonych paluszkach siedzicie...:lol2:
Smacznego i bawcie się dobrzehttp://forum.barcis.pl/images/smilies/balet.gif

Magdzinska
08-02-2012, 22:06
Wy już pewnie po spotkaniu:P Mam nadzieję, że imprezka się udała, jeśli są jakieś fotki to ja też ja też chciałabym zobaczyć jeśli można :) Ślę mojego maila tak w razie czego:P:wiggle: [email protected] :wiggle::wiggle:

Magdzinska
08-02-2012, 22:19
Zapomniałam napisać, że prezentyyy superrowe!! My robiliśmy roczek naszemu synkowi w ostatnią sobotę, pewnie jak będzie miał 3 latka zamarzy o takiej "furze". Pokazałam kiedyś mężowi zdjecie łóżka Waszego synka i powiedział, że też chętnie kupi takie naszemu malcowi-chyba żeby po części spełnić jakieś swoje dziecięce marzenia:P

mirela99
09-02-2012, 06:47
Kaca leczycie ? Gdzie jakieś info ?

narendil
09-02-2012, 08:11
Kaca leczycie ? Gdzie jakieś info ?

Właśnie!
Stęsknione fotek jesteśmy :lol2:

oldzia
09-02-2012, 10:30
:popcorn:

mariomili
09-02-2012, 10:41
:popcorn:

:popcorn::popcorn:

MarJel
09-02-2012, 11:00
to jaki skłąd osobowy dziesiejszej impry?:rolleyes::rolleyes::) od której transmisja na skype?:)
bo jak rozumiem, to dla wybrańców;)
Skład: Lady in red, Karolina, MarJelka, mąż MarJelki który się jednak zmył na spotkanie z kumplami:D

nie chce być złym prorokiem, ale na rowerek to z musu bedzie siadał mając jeepa w garażu
Też mi się tak wydaje że to się tak skończy :eek:

Martuś
jeszcze jedna mam pytanko o ekspres do kawy
Przymierzam sie do zakupu - wiem że Ty jesteś z niego zadowolona
ale powiedz mi Czy piankę z mleka robi że tak powiem sam (czy jest jakiś pojemnik gdzie wlewa się mleko i on sam pieni)
Czy trzeba samemu wlać mleko i trzymać szklankę i dopiero zrobioną piankę przełożyć do filiżanki????
Będę wdzięczna za odp
Saly
Saluś piankę robi sam:yes: wlewam jedynie mleko do specjalnego kubełka i już.

Martuś ,powiem tak ...do stolika już się przyzwyczaiłam i muszę przyznać ,że nawet mi się podoba:rolleyes:
Prezenty na synka super :yes:,na pewno będzie zadowolony (które dziecko by nie było:popcorn:).Uściskaj Bartusia od forumowej ciotki i przekaż najlepsze życzenia :).

P.S. udanej imprezki życzę(to chyba dzisiaj ???),i koniecznie wrzuć jakieś fotki :lol:
Dzięki Oluś, Bartuś został wycałowany i wyściskany :D

MarJel, a ja Cię muszę zmolestować o te salaterkii na nóżkach. Skund i za ile?

Ps. Udanej imprezki :D


noooo - ja też poproszę o namiar;)
Ta z sałatką owocową z almi decor 49zł, druga salaterka z roszponką kupiona w spożywczym sklepie:D Delima , chyba 35zł:)

A co w tych miseczkach będzie?, aż mi slinka leci :)
miseczki były na owocową sałatkę;)

Mmm... ucztę jeszcze macie:)
Miłej zabawy! I szczegółowy raport poprosimy:)


Ale się wystarałaś:cool:
Te salaterki - rewelacja:rolleyes:
Miłej zabawy lublinianki moje:lol:

Ni ma naszych fot:oops: może następnym razem ;)
Spotkanko bardzo miłe jak zwykle zresztą:cool: Niestety Karolcia się zmyła ok.22 gdyż jej Julcia dostała wysokiej gorączki:eek:, ale już pisała mi smsa że w porządku to tylko kolejny ząbek :)
My z Lady posiedziałyśmy dłużej, ja upiłam się na smutno:rolleyes:, ale to historia nie na forum ;)
Dziękuję dziewczynki za miło spędzony wieczór :hug:
Obiecałam przepisy sałatkowe:

Sałatka z roszponką
http://img859.imageshack.us/img859/1381/dsc09172no.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/859/dsc09172no.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
roszponka
kiełki słonecznika
kilka suszonych pomidorków(pokrojone w paseczki)
garść prażonego słonecznika
czarne oliwki
trójkącik sera pleśniowego lazur błękitny(pokrojony w kosteczkę)
Oliwa z pomidorków suszonych połączona z suszonymi ziółkami, ja wymieszałam z gotowym francuskim sosem z knorra. Tym sosem polewamy sałatkę

Sałatka z brokułami
http://img692.imageshack.us/img692/5946/dsc09182dv.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc09182dv.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Podgotowane brokuły
pomidorki koktajlowe
sos czosnkowy( majonez, jogurt lub śmietana, 4-5 ząbków czosnku
starty żółty ser
prażone migdały
Sposób wykonania:
układamy brokuły, na nie pomidorki, polewamy sosem, posypujemy startym żółtym serem i na koniec garść prażonych migdałów.

Sałatka owocowa
http://img163.imageshack.us/img163/5955/dsc09162k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc09162k.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Tu wedle uznania kto jakie owoce lubi, ja lubię wszystkie;)
puszka brzoskwiń
puszka ananasa
winogrona
kilka mandarynek
kilka kiwi
3 banany
kroimy, polewamy naturalnym jogurtem


A teraz w zamian :P proszę o jakiś fajny przepisik sałatkowy, na sobotnie urodziny Bartoszka, cobym miło zaskoczyła teściową :stirthepot::lol2:

MarJel
09-02-2012, 11:06
A, zapomniałam ale kwas!!!! Ja to jestem zakręt( jak to mówi Hezelka ;))
Salaterka z sałatką owocową z almi decor, wystąpiła na stole z ceną :jawdrop::jawdrop::oops:, nie wiem jak to się stało, że ją myłam i nie zauważyłam, robiłam z bliska foty, nie zauważyłam :jawdrop:, dopiero zobaczyłam jak sprzątałam ze stołu, myślałam ,że się zapadnę pod ziemię :bash:
Karola z Lady na pewno widziały bo akurat naklejka była po ich stronie :wtf::rotfl:, ale były na tyle taktowne, że nie zwróciły mi uwagi;)

myszonik
09-02-2012, 11:08
Moje dwie ulubione ostatnio:
1/ sałaty (jakie lubisz - ja daję lodową i rukolę, bo uwielbiam) + feta w kostkę + prażony słonecznik (dużo) + sos winegret. Gotowe. Można robić wariacje np. dodać brokuły lub suszone pomidorki.
2/ warstwami układasz w naczyniu: ziemniaki gotowane (gruba kostka lub plastry), zioła suszone - mi tu pasują oregano, bazylia, sos czosnkowy (może być taki jak w Twojej sałatce), feta w kostkę, pomidory w kostkę - brzmi to wszystko dziwnie i też podchodziłam sceptycznie, ale mnie bardzo smakuje i na imprezach robi furrorę.

A stoliczek już przyszedł?

myszonik
09-02-2012, 11:09
A, zapomniałam ale kwas!!!! Ja to jestem zakręt( jak to mówi Hezelka ;))
Salaterka z sałatką owocową z almi decor, wystąpiła na stole z ceną :jawdrop::jawdrop::oops:, nie wiem jak to się stało, że ją myłam i nie zauważyłam, robiłam z bliska foty, nie zauważyłam :jawdrop:, dopiero zobaczyłam jak sprzątałam ze stołu, myślałam ,że się zapadnę pod ziemię :bash:
Karola z Lady na pewno widziały bo akurat naklejka była po ich stronie :wtf::rotfl:, ale były na tyle taktowne, że nie zwróciły mi uwagi;)

:rotfl:
Pewnie nie mogły uwierzyć własnym oczom - u MarJelki tak wszystko wypieszczone, a tu metka na salaterce ;)

MarJel
09-02-2012, 11:18
A stoliczek już przyszedł?

O dzięki za przepisy :hug: brzmią smacznie:)

Jeszcze nie przyszedł, najpóźniej jutro ma być:yes: Za to przyszedł rowerek biegowy:)
Teraz czekam na jeepa i stolik najważniejsze żeby samochód doszedł do soboty czort ze stolikiem :cool:

MagdaZZZ
09-02-2012, 11:19
:rotfl:
Pewnie nie mogły uwierzyć własnym oczom - u MarJelki tak wszystko wypieszczone, a tu metka na salaterce ;)

:rotfl:

ale za ten brak zdjęć, to letki fochhttp://emoty.blox.pl/resource/foch.gif

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 11:25
Martusia dzięki wielkie za gościnę :hug:

Skoro jesteśmy na etapie sałatek, to mówię szczerze i bez bicia.... były obłędne!!!!!!!!!!!! :yes:
Poprostu przepyszne! Lady serwowała drinki... pierwszym nas tak uraczyła,że rozcieńczałyśmy go kilka razy :D
Plus był taki że kolejne wydawały mi się już bezalkoholowe :P

Dom Marty wszyscy znamy ze zdjeć i wiadomo jest piękny....
Ale w rzeczywistości....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Po pierwsze jest znacznie większy!!! Wszytko tam jest większe :)
Poczynając od lamp wiszących nad stołem, kończąc na wielkiej kabinie w łazience dzici, która jest ogromna! Weszłysmy tam oczywiście z Lady i zmieściło by sie z nami jeszcze spokojnie kilka osób :D

Dom jest poprostu cudowny! Tak jak i gospodarze, dziciaczki mają suuuper, Maja to rosnąca modelka, a Bartuś mimo,ze ma dopiero 3 latka już uwodzi ciotki spojrzeniem ;)

Martusia jeszcze raz dzięki za spotkanko, żałuje,że tak krótko byłam, ale myślałam o Was do pierwszej ( bo wtedy zasneła dopiero marudząca Julcia ;) ) ....

Buzaiki wielkie i w kwietniu widzimy się u mnie ;) Wtedy już nie ucieknę :D

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 11:26
:rotfl:
Pewnie nie mogły uwierzyć własnym oczom - u MarJelki tak wszystko wypieszczone, a tu metka na salaterce ;)


Jaka metka ????? ;) :D

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 11:28
Ooooo martusia ja jeszcze po prośbie przyszłam :D
Zapomniałam o kolorach farb!
Napisz mi Niunia nazwe i numer tej najjaśniejszej z salonu, tej ciemniejszej z górnego holu i tej sypialni :D

No koniec listy życzeń :D

tofee
09-02-2012, 11:40
Ta salaterka z roszponką faktycznie wygląda obłędnie. W sklepie na pewno nie zwróciłabym uwagi a tak teraz to będę wyglądać w każdym spożywczaku :lol2:.

rere79
09-02-2012, 11:49
Na stronie AD nie ma tej salaterki :(. Albo ja ślepa.
Z metką niezły numer :rotfl:

wojgoc
09-02-2012, 11:54
Na stronie AD nie ma tej salaterki :(. Albo ja ślepa.
Z metką niezły numer :rotfl:
bo to wycofana kolekcja;):)

rere79
09-02-2012, 12:05
bo to wycofana kolekcja;):)

Buuu

MarJel
09-02-2012, 12:07
:rotfl:

ale za ten brak zdjęć, to letki fochhttp://emoty.blox.pl/resource/foch.gif
Oj tam Madzia przecież nas znasz, ja akurat wyjściowo nie wyglądałam z opryszczką od kataru na nosie :roll:

Ooooo martusia ja jeszcze po prośbie przyszłam :D
Zapomniałam o kolorach farb!
Napisz mi Niunia nazwe i numer tej najjaśniejszej z salonu, tej ciemniejszej z górnego holu i tej sypialni :D

No koniec listy życzeń :D
Karolcia dziękuję za wszystkie miłe słowa i komplementy :hug:
Napiszę u Ciebie te numerki tylko nie dziś, plis, łeb mi pęka coś, a czemu ;)

Ta salaterka z roszponką faktycznie wygląda obłędnie. W sklepie na pewno nie zwróciłabym uwagi a tak teraz to będę wyglądać w każdym spożywczaku :lol2:.
Fajna jest i tania, sama byłam w szoku jak ją zobaczyłam w spożywczaku :D

Na stronie AD nie ma tej salaterki :(. Albo ja ślepa.
Z metką niezły numer :rotfl:
Wiele szklanych naczyń nie ma na stronie, np. mam takie kielichy - lampiony też z almi i też ich nie ma na stronce.
Te salaterki były jeszcze oprócz mojej dwie inne też na nóżkach tylko misy w innych kształtach:yes:

bo to wycofana kolekcja;):)
Mówisz klątwa wycofanych produktów;)

blekitna
09-02-2012, 12:07
hejo!!!
moje ulubione super szybkie sałatki:

1) z tuńczykiem

kroimy w małą kosteczkę:

1 cebulę, kilka ogórków kwaszonych, kilka papryk marynowanych, kawałek sera żółtego (ja wszystko daję na oko)
dodajemy tuńczyka rozdrobnionego (sos lub oliwę olewamy z puszki) dodajemy majonez, doprawiamy pieprz i sól mieszamy i życzymy smacznego :)

2) z makaronem szpinakowym:

gotujemy makaron szpinakowy ok 250 g, odlewamy, kroimy żeby nie był taki długi
ser feta (pół opakowania) kroimy w kosteczkę
pomidorki suszone (ja daję zawsze pół słoiczka rolnika) kroimy w cienkie paseczki
mieszamy wszystko dodajemy zioła wg upodobań (ja zawsze daję oregano i zioła prow.) + oliwa z oliwek i życzymy smacznego :)

3) z paluszkami surimi

przygotowujemy makaron ryżowy(zaparzamy), kroimy go
paluszki surmii kroimy w zwykłe krążki
świeży zielony ogórek kroimy w małą kosteczkę
mieszamy wszystko, dodajemy świeżo pokrojona natkę pietruszki, pieprz(sporo żeby nie było mdłe), sól i majonez, mieszamy i konsumujemy :)

mam nadzieje, ze może coś się przyda :popcorn:

wojgoc
09-02-2012, 12:11
Mówisz klątwa wycofanych produktów;)
nie, pewność, ze wiele osób nie powieli elegancji na stole:yes:
a ze zdjęciami:bash:, to zrobiłyście Nas w bambuko.

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 12:14
Spoko Marusia kolory mogą poczekać ;)
Musze dać tylko nazwy moim malarzom w poniedziałek, bo chcą już kupować powoli ;)

Zapomniałam napisać ,ze kawka była BOSSSSSSKA!!!! :D

hazeleyes1982
09-02-2012, 12:15
Fajnie, ze spotkanie sie udało. Pięknie wszystko przygotowałas,Martulka. A te sałatki....obłędne-już skopiowałam przepisy;)
Martusia, zmartwiłaś mnie-że Ci smutno i w ogóle...mam nadzieje i życze Ci, zeby sie wszystko ułożyło po Twojej myśli:hug: jestem przekonana, ze tak własnie bedzie. Przesyłam duuuuuużo pozytywnych myśli i uściski!:hug:

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 12:17
Syta sałatka makaronowa: MEGA SZYBKA :)
Mozna podawać świeżą na ciepło lub normalnie na zimno ;)

Makaron uszka z lubelli
Pesto z bazylii
Suszone pomidory
Świeże pomidory
Feta lub mozzarella do wyboru ;)

Jezeli dodajemy fete nie solimy makaronu podczas gotowania ;)

wojgoc
09-02-2012, 12:18
a co to jest kawaka?

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 12:21
a co to jest kawaka?

To tylko kawka :) taka z eksprsu..... pyszna ;)

Literówka sie oczywiście wkradła ;)

blekitna
09-02-2012, 12:22
chyba chodziło o KAWĘ :)

wojgoc
09-02-2012, 12:26
Madzia przecież nas znasz, ja akurat wyjściowo nie wyglądałam z opryszczką od kataru na nosie :roll:
to typowe u kobiet ZOWP:yes::yes::yes::yes::yes:

mirela99
09-02-2012, 12:26
Super, zabawa udana :). Laski szalałyście z panami pod tym prysznicem dziecięcym ??

MarJel
09-02-2012, 12:26
Blekitna, dzięki za przepisy:) to już mam z czego wybierać.

nie, pewność, ze wiele osób nie powieli elegancji na stole:yes:
a ze zdjęciami:bash:, to zrobiłyście Nas w bambuko.
Wojgoc żebyś sobie mógł wyobrazić, to trzy ponętne blondyny ;) siedziały przy tym stole:D

Spoko Marusia kolory mogą poczekać ;)
Musze dać tylko nazwy moim malarzom w poniedziałek, bo chcą już kupować powoli ;)

Zapomniałam napisać ,ze kawaka była BOSSSSSSKA!!!! :D
Co nie? też ją kocham pić:cool:

Fajnie, ze spotkanie sie udało. Pięknie wszystko przygotowałas,Martulka. A te sałatki....obłędne-już skopiowałam przepisy;)
Martusia, zmartwiłaś mnie-że Ci smutno i w ogóle...mam nadzieje i życze Ci, zeby sie wszystko ułożyło po Twojej myśli:hug: jestem przekonana, ze tak własnie bedzie. Przesyłam duuuuuużo pozytywnych myśli i uściski!:hug:
Olcia :hug: tyle w tej sprawie. Dziękuję, że się martwisz, ja podobno twarda babka jestem, ale czasem muszę się wypłakać komuś w rękaw.

Syta sałatka makaronowa: MEGA SZYBKA :)
Mozna podawać świeżą na ciepło lub normalnie na zimno ;)

Makaron uszka z lubelli
Pesto z bazylii
Suszone pomidory
Świeże pomidory
Feta lub mozzarella do wyboru ;)

Jezeli dodajemy fete nie solimy makaronu podczas gotowania ;)
Co to jest to pesto?:oops:

a co to jest kawaka?
Nosz co za złośliwy facet;)

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 12:27
to typowe u kobiet ZOWP:yes::yes::yes::yes::yes:

wojgoc przetłumacz :D

Karolina i Artur :P
09-02-2012, 12:30
Martusia ja używam takiego gotowego..... tu akurat przykładowe zdjecie z sieci, znajdziesz praktycznie w każdym sklepie, np w delimie ;)

http://img408.imageshack.us/img408/9758/pesto.jpg (http://img408.imageshack.us/i/pesto.jpg/)