PDA

Zobacz pełną wersję : Fotki i plotki u MarJel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

rere79
09-02-2012, 12:31
Cholera ale musiałam się ugryźć w język.

MarJel, może w jakimś spożywczaku uda mi się kupić, bo w PL i tak nie mam blisko do AD.

myszonik
09-02-2012, 12:34
MarJelko
jako gospodyni wątku masz obowiązek zebrać później te wszystkie przepisy, które dziewczyny wrzucą w jednym poście - będzie inspiracja na kilka parapetówek co najmniej:)

wojgoc
09-02-2012, 12:38
wojgoc przetłumacz:D
ZEWNĘTRZNE OBJAWY WEWNĘTRZNYCH POTRZEB - :wave:

Magdzinska
09-02-2012, 12:41
Buuuuu nie będzie fotek:-(:-( Szkoda wielkaaaaa szkoda:D Fajnie Wam, że mogłyście się spotkać- taki zlot forumowych "blond dziewczyn" (też jestem blondi, więc nie miałam nic złego na myśli:D) MarJel widać, że stylowa z Ciebie gospodyni, wszystko tak ładnie podane, nie mówiąc o Tym, że nie kupiłaś "gotowców".
Życzę pomyślności i niech wszystkie problemy i troski idą do złych ludzi, niech zostawią "naszą" MarJelkę w spokoju!!!!:yes:

emiranda
09-02-2012, 12:45
Cieszę, się, że spotkanie sie udało, no i przepisy sobie przynajmniej sciągnęłam na super sałatki. A propos prezentów, to nie byłabym taka przekonana do JEEPA, bo moje dziecko co prawda wsiadało na Jeepa na kilkanascie minut, ale wolało jeździc na rowerze i ścigac się z kolegami, bo prawde mówiąc jak miał 3.5 roku to bez dodatkowych kółek juz jeździł na rowerku z pedałami, ale ja taka zwariowana jestem no i dziecko po mnie. ;)
Jak mial trzy lata to bylismy w Zakopanem i tam dzieci mialy takiego JEEPA i traktor na pedały i rowerki oczywiście też. Mój wsiadl do jeepa i mówi mamo alez to powoli jeździ to ja wole traktor na pedały i taki dostał, ale nie mial sobie równych w pedałowaniu. To jednak zalezy od dziecka, jego kuzyni z Lublina w ogóle na rowerek nie lubia wsiadac no może takim jeepem by sie przejechali, ale nie mają. A te rowerki bez pedalow bardzo mi się podobają, to rzeczywiście super uczy rownowagi, więc pewno niedługo bedziecie musieli normalny rowerek kupować. :)

tofee
09-02-2012, 12:58
MarJelko mam pytanko odnośnie kawiarki gdzie kupujesz te tabletki do odkamieniania. Mnie maszyna kazała niedawno przeprowadzić proces ;) i zużyłam te które były w zestawie ... teraz dumam gdzie kupić zapas :cool:.

MarJel
09-02-2012, 13:35
Martusia ja używam takiego gotowego..... tu akurat przykładowe zdjecie z sieci, znajdziesz praktycznie w każdym sklepie, np w delimie
aaaa, ja to jednak blondi jestem pełną gębą :lol:

MarJelko
jako gospodyni wątku masz obowiązek zebrać później te wszystkie przepisy, które dziewczyny wrzucą w jednym poście - będzie inspiracja na kilka parapetówek co najmniej:)
Zrobię :yes: na początek powrzucam wszystkie foty domku( na 1str.), a pod fotami będą przepisy, może być?:D
Porządek musi być!;)

Cholera ale musiałam się ugryźć w język.

MarJel, może w jakimś spożywczaku uda mi się kupić, bo w PL i tak nie mam blisko do AD.
rere pamiętaj o czajniku- fotki, jakbyś była i widziała gdzieś przy okazji oki?
Bo już bym zamawiała a zbiłaś mnie z tropu:cool:
Chyba nadal nie jest dostępny w Pl:rolleyes:


ZEWNĘTRZNE OBJAWY WEWNĘTRZNYCH POTRZEB - :wave:
Chodzi o tak tkz. zachciewajki ?:rotfl:

Buuuuu nie będzie fotek:-(:-( Szkoda wielkaaaaa szkoda:D Fajnie Wam, że mogłyście się spotkać- taki zlot forumowych "blond dziewczyn" (też jestem blondi, więc nie miałam nic złego na myśli:D) MarJel widać, że stylowa z Ciebie gospodyni, wszystko tak ładnie podane, nie mówiąc o Tym, że nie kupiłaś "gotowców".
Życzę pomyślności i niech wszystkie problemy i troski idą do złych ludzi, niech zostawią "naszą" MarJelkę w spokoju!!!!:yes:
:oops::oops::oops::oops:
:hug::hug::hug::hug:

Cieszę, się, że spotkanie sie udało, no i przepisy sobie przynajmniej sciągnęłam na super sałatki. A propos prezentów, to nie byłabym taka przekonana do JEEPA, bo moje dziecko co prawda wsiadało na Jeepa na kilkanascie minut, ale wolało jeździc na rowerze i ścigac się z kolegami, bo prawde mówiąc jak miał 3.5 roku to bez dodatkowych kółek juz jeździł na rowerku z pedałami, ale ja taka zwariowana jestem no i dziecko po mnie. ;)
Jak mial trzy lata to bylismy w Zakopanem i tam dzieci mialy takiego JEEPA i traktor na pedały i rowerki oczywiście też. Mój wsiadl do jeepa i mówi mamo alez to powoli jeździ to ja wole traktor na pedały i taki dostał, ale nie mial sobie równych w pedałowaniu. To jednak zalezy od dziecka, jego kuzyni z Lublina w ogóle na rowerek nie lubia wsiadac no może takim jeepem by sie przejechali, ale nie mają. A te rowerki bez pedalow bardzo mi się podobają, to rzeczywiście super uczy rownowagi, więc pewno niedługo bedziecie musieli normalny rowerek kupować. :)
Dobrze słyszeć taka opnie o tych biegowych rowerkach :D Mój za to jak szatan śmiaga na hulajnodze, myślę że rowerek mu przypasuje.
Traktor na pedały z przyczepą planuję kupić na dzień dziecka :lol:

MarJelko mam pytanko odnośnie kawiarki gdzie kupujesz te tabletki do odkamieniania. Mnie maszyna kazała niedawno przeprowadzić proces ;) i zużyłam te które były w zestawie ... teraz dumam gdzie kupić zapas :cool:.
Miałas w zestawie tabletki? ile?:jawdrop: ja nie :mad:
Chyba, że znowu się okaże, że gdzieś skrzętnie ukrył je mój stolarz :bye:
Tak jak olej do stołu, o którym mi powiedział ze dwa tyg. temu że stoi tu i tu:D
A ja miałam pisać do MD z zapytanie czy stół należy olejować:razz: to bym się wygłupiła:D
Ja jeszcze nie odkamieniałam :eek: choć juz komunikat od jakiegoś czasu świeci:eek:
Pocieszam się że mam miękką wodę i może jeszcze nie zdążył się zakamienić.
Podobno takie tabletki można kupić w media markt:yes:

tofee
09-02-2012, 13:41
Miałam szt 2 zapakowane jak tabletki na ból głowy więc może ktoś schował do pateczki ;). A serio ... były z paskami na twardość wody i chyba którąś z instrukcji. Dzięki za cynk o MM. Ja mam fatalną wodę więc chyba i filtr powinnam wymienić też niedługo, ale to zakładam że w każdym punkcie gdzie Brite sprzedają dostanę.

monsanbia
09-02-2012, 13:55
Noooo, to ja tu na foty mord moich Lublinianek kochanych przyszłam i nic!?
To chociaż nam napiszcie jak się poubierałyście. Lady w swoich nieśmiertelnych czerwieniach? Tym razem z dekoltem a nie z golfem? ;) Kieliszek ocalał? :lol2:
A kiedy się*wybieracie do mnie? :p Martuchna, za IKEA z przygodami się nie stęskniłaś? :lol2:

Ja ostatnio robię co drugi dzień sałaty z roszponką, także podzielam zachwyty, bo to razem z rukolą i rzymską trójka moich ulubionych zielenin :yes:

madileo
09-02-2012, 15:13
MarJelko, dziękuję za zaproszenie, ja totalnie nieczasowa jestem ....ale może następnym razem..:) nie ukrywam, że chętnie bym Was poznała Dziewczyny ;)
Ale miałyście smaczne spotkanko..mmmm..
metką się nie przejmuj :D...pomyśl, że ja ostatnio paradowałam kilka godzin w pracy z białą metką pod czarnym butem na szpilce....:lol2: a otaczają mnie tak taktowane osoby, że żadna nie wpadła na pomysł, żeby mnie o tym poinformować :D

yokasta
09-02-2012, 15:17
A ja wyszłam ostatnio co prawda bez metki przy płaszczu ale pominelam jeden ten taki biały plasticzek :rotfl: zobaczyłam go dzisiaj rano w lustrze :D:D:D

Marta, wszystko pysznie wygląda :)

agawi74
09-02-2012, 15:26
Martusia, sałatki mega apetyczne:yes::jawdrop: ale mały foch za brak Waszych fothttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif
Na serio nie znałaś wcześniej PESTO?http://forum.barcis.pl/images/smilies/szoook.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/szoook.gif Niemożliwe:no: To jeden z moich ulubionych dodatków do makaronu od lat:D

Saly
09-02-2012, 15:28
Marta
Tak jak napisałam Gospocha z Ciebie
Nie dość że perfekcja w domku to jeszcze kulinarnie - artystka :-)

Dzięki za info o ekspresie - bardzo mnie to cieszy Kupuje go :-)
Pozdrowionka

aneta s
09-02-2012, 15:49
Martuś super, że spotkanie udane:);), szkoda tylko, że fotek nie zobaczymy ale następnym razem Wam nie odpuścimy;)
salaterki faktycznie czadowe, a metką się nie przejmuj - takie rzeczy się zdarzają;)
U mnie w wątku na 2 str mam zgromadzone przepisy od Dziewczyn, może Znajdziesz coś dla siebie...te z Twojego wątku oczywiście też tam wkleję;)

yokasta
09-02-2012, 15:50
Właśnie, zapomniałam się odnieść do metki. Na Sylwestra (dzień przeprowadzki) 15 osób jadło z talerzy, które od spodu miały cenę :D dopiero przy ich zmianie była chwila na usunięcie metek :rotfl:

emiranda
09-02-2012, 15:52
Mój za to jak szatan śmiaga na hulajnodze, myślę że rowerek mu przypasuje.
Traktor na pedały z przyczepą planuję kupić na dzień dziecka

To moze ja jednak nie jestem taka zwariowana (jak uwaza moja rodzina, jak trzylatek może jeździc na hulajnodze, przeciez może głowe sobie rozbić itd), bo widzę, że Twoj też hulajnogę ma opanowaną. Ja w ogóle jestem za tym, zeby dziecko zachęcac do wszelkiego ruchu.
http://www.emoty-gg.eu/mini/357.gif

rere79
09-02-2012, 16:32
rere pamiętaj o czajniku- fotki, jakbyś była i widziała gdzieś przy okazji oki?
Bo już bym zamawiała a zbiłaś mnie z tropu:cool:
Chyba nadal nie jest dostępny w Pl:rolleyes:
:

Pamiętam, pamiętam, nie byłam od tamtej pory w tym sklepie, a tylko tam go widziałam. Po weekendzie się postaram podjechać i pstryknąć focie ;)

justka9
09-02-2012, 17:04
hej! Mogłabyś mi napisać gdzie kupiłaś takie piękne lustro do sypialni oraz ławeczkę do wiatrołapu i konsolę białą koło jadalni pod kinkietem. Śliczne to wszystko :-)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.

oldzia
09-02-2012, 17:20
oooo ileż tu smakowitych przepisów:) no to zaczynam notować:stirthepot:

lady in red
09-02-2012, 19:21
Hej Marta! :)
Ja dopiero teraz dorwałam się do kompa,bo miałam lekko zwariowany dzień,a dziś działam na lekko zwolnionych obrotach ;) :D
Chciałabym podziękować za bardzo miły wieczór-pyszne jedzenie,wyjątkową kawę i babskie zwierzenia i plotki....

Martusia dzięki wielkie za gościnę :hug:

Skoro jesteśmy na etapie sałatek, to mówię szczerze i bez bicia.... były obłędne!!!!!!!!!!!! :yes:
Poprostu przepyszne! Lady serwowała drinki... pierwszym nas tak uraczyła,że rozcieńczałyśmy go kilka razy :D
Plus był taki że kolejne wydawały mi się już bezalkoholowe :P

Dom Marty wszyscy znamy ze zdjeć i wiadomo jest piękny....
Ale w rzeczywistości....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Po pierwsze jest znacznie większy!!! Wszytko tam jest większe :)
Poczynając od lamp wiszących nad stołem, kończąc na wielkiej kabinie w łazience dzici, która jest ogromna! Weszłysmy tam oczywiście z Lady i zmieściło by sie z nami jeszcze spokojnie kilka osób :D

Dom jest poprostu cudowny! Tak jak i gospodarze, dziciaczki mają suuuper, Maja to rosnąca modelka, a Bartuś mimo,ze ma dopiero 3 latka już uwodzi ciotki spojrzeniem ;)

Martusia jeszcze raz dzięki za spotkanko, żałuje,że tak krótko byłam, ale myślałam o Was do pierwszej ( bo wtedy zasneła dopiero marudząca Julcia ;) ) ....

Buzaiki wielkie i w kwietniu widzimy się u mnie ;) Wtedy już nie ucieknę :D

Podpisuję się pod wszystkim co napisała Karola obiema ręcami bo dziś z powodu zarwanej nocki i kilku drinków ;) mało twórcza jestem.
:)
Dodam,że sałatki były nie tylko efektowne ale i bardzo smaczne :yes:
Dom po zamieszkaniu przez MarJelkę i jej rodzinę stał się jeszcze wspanialszy :yes:.
Dzięki tym wszystkim drobiazgom którymi się otaczamy-budowa staje się prawdziwym ciepłym DOMEM.Marta stworzyła cudowne,klimatyczne miejsce :yes:
Zresztą zdjęcia-nie oddają uroku,a przede wszystkim wielkości domu :o
To był BARDZO MIŁY wieczór :yes:.A następne spotkanie-mam nadzieję,że z dziećmi i Mężami :)
Oczywiście zapraszam do Mnie :)

Buziaki!

lady in red
09-02-2012, 19:26
Almi Decor-trzeba często odwiedzać :yes:
Bo oferta na stronce - ma się nijak do tego co w sklepie :(.
Szczególnie jeśli chodzi i drobiazgi-typu naczynia,dekoracje itp.

Marta!A metka na naczyniu? :D
Przynajmniej widać,że nowe było:lol2:

Bużka

lady in red
09-02-2012, 21:55
Noooo, to ja tu na foty mord moich Lublinianek kochanych przyszłam i nic!?
To chociaż nam napiszcie jak się poubierałyście. Lady w swoich nieśmiertelnych czerwieniach? Tym razem z dekoltem a nie z golfem? ;) Kieliszek ocalał? :lol2:
A kiedy się*wybieracie do mnie? :p Martuchna, za IKEA z przygodami się nie stęskniłaś? :lol2:

Ja ostatnio robię co drugi dzień sałaty z roszponką, także podzielam zachwyty, bo to razem z rukolą i rzymską trójka moich ulubionych zielenin :yes:

Hej Monia :hug: :hug: :hug:

I tu Cię zaskoczę ;) :D
Wczoraj ubrana byłam na czarno z dodatkiem carmelowego brązu :cool: :D

Kieliszków nie biłam :cool: ale zainspirował i zaintygował Nas ten wielki prysznic u Marty :o.Więc następna impreza może być w kabinie :D.Ona jest OGROMNA :o

Sałatka Marty była rewelacyjna i łikend ją dubluję :p

Buziaki dla Was :)

monsanbia
09-02-2012, 22:40
Kieliszków nie biłam :cool: ale zainspirował i zaintygował Nas ten wielki prysznic u Marty :o.Więc następna impreza może być w kabinie :D.Ona jest OGROMNA :o


Jak przeczytałam miejsca w nim dla wielu ... Przyłączę się!

(Lady, ty sprośnico! :P) :lol:

czarny+karmel! Jak mogłyście sobie nie pstryknąć żadnej fory :evil: (szczególnie że M przecież z aparatem lata i każe pstrykać co i rusz, u mnie chociażby)

lady in red
09-02-2012, 23:04
(Lady, ty sprośnico! :P) :lol:



Ja? :o. Ja grzeczna dziewczynka jestem :cool: :D
To głodnemu zawsze chleb na mysli :lol2:

Myślałam,że następnym razem aby nie robić zamieszania w domu usiadziemy po turecku w kabinie i tam będziemy drinki pić :D.
Bo Marty łazienkę uwielbiam :p


Monia!:)
Tych naszych czerwonych golfików to nam nigdy nie zapomnisz :lol2:

monsanbia
09-02-2012, 23:31
Monia!:)
Tych naszych czerwonych golfików to nam nigdy nie zapomnisz :lol2:

:lol:
zawsze jak o Was pomyślę mam je przed oczami!

Wszystkie w-wianki szare i 2-ie lu-nianki czerwone. Jak zmowa!

Bardziej pamiętam wycieczkę z koszykami :lol2:
Nie no, ewidentnie czas na powtórkę :yes:

admete
10-02-2012, 04:55
Marjelko Karola Lady super że spotkanie się udało w tak pięknym otoczeniu, we wspaniałym towarzystwie i z przesmacznym jedzonkiem :yes:

Marjelko prezenty dla małego EXTRA, rowerek sama polecam wszystkim znajomym odkąd kupilismy mojemu małemu tez na 3 urodziny. Całe lato na nim śmigał - dosłownie bo tak szybko załapał że nie dało się go dogonić. Tak naprawdę dorosły sam powinien wsiąść na rower żeby z dziecku towarzyszyć :lol2:. Mam nadzieję że nie zapomniałaś o kasku? Od razu trzeba wpajać że bez niego na rower wsiadać nie wolno.

No a samochód......marzenie mojego malucha - ale my póki co nie mamy gdzie takiego trzymać - więc czekamy na przeprowadzkę ;)

emiranda
10-02-2012, 06:52
Ja generalnie z Młodym jeździłam na rowerze w przeciwnym razie nie byłam w stanie go ogarnąć :)
Później były rolki, łyżwy, pływanie cieszyłam się, że mogę to wszystko z moim dzieckiem robić. :)

monika996
10-02-2012, 12:08
Hej Monia :hug: :hug: :hug:

I tu Cię zaskoczę ;) :D
Wczoraj ubrana byłam na czarno z dodatkiem carmelowego brązu :cool: :D

Kieliszków nie biłam :cool: ale zainspirował i zaintygował Nas ten wielki prysznic u Marty :o.Więc następna impreza może być w kabinie :D.Ona jest OGROMNA :o

Sałatka Marty była rewelacyjna i łikend ją dubluję :p

Buziaki dla Was :) no to ja oczywiście prawie 2 dni spóznienia:) ksiązka wciągnęla!!!!( DLA WIEDZĄCYCH KTÓRA:cool:)
ALE fotek nie było:offtopic:
dziewczyny a ja umierałam z ciekawości, czy te bikini będziecie mieć!!!!
no ale nie ;) było . następnym razem może w tym prysznicu z drinkami zaszalejecie;)
Marta :jawdrop: ale pochwał nazvbierałas

i jeszcze nie odkamieniłaś ekspressU??

kamiku
10-02-2012, 14:20
Witaj Marta,
czy moglabym prosic o informacje jak technicznie zostalo wykonane u Ciebie to siedzisko, ktore jest pod prysznicem w lazience dzieci?
Czy kupowaliscie gotowy model siedziska, jakich uzywa sie do lazni parowych, czy tez konstrukcja byla robiona z plyt g-k?
Wiem, ze to pytanie do fachowcow, ale ja wole sie najpierw sama 'doedukowac' na wszelkie mozliwe sposoby ;))

hazeleyes1982
11-02-2012, 15:07
Martusia, mam pytanko w kwestii NASZEGO piekarnika:D czy testowałas już tą funkcję pyrolizy?Bo masz taka, prawda? Zastanawiam, sie-czy nie wziac troche tanszego modelu -bez funkcji samoczyszczenia;)

Magdzinska
11-02-2012, 15:55
Witam MArJelkę:) Mam takie szybkie, bardzo praktyczne pytanko:D ...Jaka w utrzymaniu jest biało czarna kuchnia?:rolleyes: Pytam bo mieszkasz już troszkę, z ostatnich wyczynów kulinarnych widać, że używasz kuchnię:D, a co niektórzy "życzliwi" mi ludzie daja "dobre" rady na temat problemów z białą kuchnia i chciałam spytać u zródła :)

majamaki
12-02-2012, 09:07
Witam Cię ponownie. Wiem, że to już było, ale ponowne znalezienie tego co już się widziało jest bardzo trudne:).
Proszę podaj mi informację gdzie zamawiałaś stół do jadalni, jakie ma wymiary i gdzie mogę znaleźć w Twojej galerii jego zdjęcia:bash:

MarJel
12-02-2012, 11:23
Noooo, to ja tu na foty mord moich Lublinianek kochanych przyszłam i nic!?
To chociaż nam napiszcie jak się poubierałyście. Lady w swoich nieśmiertelnych czerwieniach? Tym razem z dekoltem a nie z golfem? ;) Kieliszek ocalał? :lol2:
A kiedy się*wybieracie do mnie? :p Martuchna, za IKEA z przygodami się nie stęskniłaś? :lol2:

Ja ostatnio robię co drugi dzień sałaty z roszponką, także podzielam zachwyty, bo to razem z rukolą i rzymską trójka moich ulubionych zielenin :yes:
Moniś kochana!!! ja też tęsknie :D Na wiosnę biore Lady pod pachę i jedziemy na nowe przygody do ikea ;) i oczywiście spotkać się z Wami, pod warunkiem, że gdzieś w między czasie nie zgubimy samochodu :lol:

MarJelko, dziękuję za zaproszenie, ja totalnie nieczasowa jestem ....ale może następnym razem..:) nie ukrywam, że chętnie bym Was poznała Dziewczyny ;)
Ale miałyście smaczne spotkanko..mmmm..
metką się nie przejmuj :D...pomyśl, że ja ostatnio paradowałam kilka godzin w pracy z białą metką pod czarnym butem na szpilce....:lol2: a otaczają mnie tak taktowane osoby, że żadna nie wpadła na pomysł, żeby mnie o tym poinformować :D
Madi, przy okazji kolejnego spotkania damy znać:yes:

A ja wyszłam ostatnio co prawda bez metki przy płaszczu ale pominelam jeden ten taki biały plasticzek :rotfl: zobaczyłam go dzisiaj rano w lustrze :D:D:D

Marta, wszystko pysznie wygląda :)
To mi trochę lepiej że nie tylko ja taka gapa;) A co to za płaszczyk, doszły mnie słuchy że bardzo ładny :)

Martusia, sałatki mega apetyczne:yes::jawdrop: ale mały foch za brak Waszych fothttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif
Na serio nie znałaś wcześniej PESTO?http://forum.barcis.pl/images/smilies/szoook.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/szoook.gif Niemożliwe:no: To jeden z moich ulubionych dodatków do makaronu od lat:D
Aguś znałam gdzieś z restauracji, a nie wiedziałam że można kupić gotowe pesto :oops:
Ale już wypróbowałam, zrobiłam sałatkę na synka urodziny, może nie zrobiła furory, ale całkiem smaczna:D

Marta
Tak jak napisałam Gospocha z Ciebie
Nie dość że perfekcja w domku to jeszcze kulinarnie - artystka :-)

Dzięki za info o ekspresie - bardzo mnie to cieszy Kupuje go :-)
Pozdrowionka
Dzięki saluś :) Z kawiarki będziesz na pewno zadowolona, ja już sobie nie wyobrażam żebym jej nie miała :D

Martuś super, że spotkanie udane:);), szkoda tylko, że fotek nie zobaczymy ale następnym razem Wam nie odpuścimy;)
salaterki faktycznie czadowe, a metką się nie przejmuj - takie rzeczy się zdarzają;)
U mnie w wątku na 2 str mam zgromadzone przepisy od Dziewczyn, może Znajdziesz coś dla siebie...te z Twojego wątku oczywiście też tam wkleję;)
Wiem Aneciu już nie raz do Ciebie zaglądałam w poszukiwaniu przepisów :popcorn: Widzę, że moje sałatki już wklejone :D- miło mi:)

To moze ja jednak nie jestem taka zwariowana (jak uwaza moja rodzina, jak trzylatek może jeździc na hulajnodze, przeciez może głowe sobie rozbić itd), bo widzę, że Twoj też hulajnogę ma opanowaną. Ja w ogóle jestem za tym, zeby dziecko zachęcac do wszelkiego ruchu.
http://www.emoty-gg.eu/mini/357.gif
emiranda, mojemu synkowi kupiłam hulajnogę na trzech kołkach, a nie dwóch. W zeszłym roku nie sposób było go dogonić, tak zasuwał :eek:

Pamiętam, pamiętam, nie byłam od tamtej pory w tym sklepie, a tylko tam go widziałam. Po weekendzie się postaram podjechać i pstryknąć focie ;)
Dzięki rere:hug:

hej! Mogłabyś mi napisać gdzie kupiłaś takie piękne lustro do sypialni oraz ławeczkę do wiatrołapu i konsolę białą koło jadalni pod kinkietem. Śliczne to wszystko :-)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.
Hej:) Lustro w sypialni to awai http://www.awai.pl/lustra,44.html (kupiłam na allegro)
Ławeczkę do wiatrołapu robił mi na wymiar stolarz, a u tapicera zamawiałam siedzisko.
Konsola biała http://www.impresje24.pl/product-pol-127-Konsola-wysoki-polysk-.html ( ja mam tą większą)

oooo ileż tu smakowitych przepisów:) no to zaczynam notować:stirthepot:
:)

Hej Marta! :)
Ja dopiero teraz dorwałam się do kompa,bo miałam lekko zwariowany dzień,a dziś działam na lekko zwolnionych obrotach ;) :D
Chciałabym podziękować za bardzo miły wieczór-pyszne jedzenie,wyjątkową kawę i babskie zwierzenia i plotki....


Podpisuję się pod wszystkim co napisała Karola obiema ręcami bo dziś z powodu zarwanej nocki i kilku drinków ;) mało twórcza jestem.
:)
Dodam,że sałatki były nie tylko efektowne ale i bardzo smaczne :yes:
Dom po zamieszkaniu przez MarJelkę i jej rodzinę stał się jeszcze wspanialszy :yes:.
Dzięki tym wszystkim drobiazgom którymi się otaczamy-budowa staje się prawdziwym ciepłym DOMEM.Marta stworzyła cudowne,klimatyczne miejsce :yes:
Zresztą zdjęcia-nie oddają uroku,a przede wszystkim wielkości domu :o
To był BARDZO MIŁY wieczór :yes:.A następne spotkanie-mam nadzieję,że z dziećmi i Mężami :)
Oczywiście zapraszam do Mnie :)

Buziaki!


Ja? :o. Ja grzeczna dziewczynka jestem :cool: :D
To głodnemu zawsze chleb na mysli :lol2:

Myślałam,że następnym razem aby nie robić zamieszania w domu usiadziemy po turecku w kabinie i tam będziemy drinki pić :D.
Bo Marty łazienkę uwielbiam :p


Monia!:)
Tych naszych czerwonych golfików to nam nigdy nie zapomnisz :lol2:


:lol:
zawsze jak o Was pomyślę mam je przed oczami!

:
Ja nie wiem :rolleyes: co mi wtedy odwaliło że założyłam czerwony golf :P

Sylwuś, dziękuję kochana za wszystko :hug:
Uwielbiam z Tobą spędzać czas- wiesz? :)
A ja mam pomysła , żeby następnym razem zabrać chłopów i wyruszyć gdzieś w miasto :lol:
Może na starówkę?
Oczywiście z Karolcią i jej A:)

Marjelko Karola Lady super że spotkanie się udało w tak pięknym otoczeniu, we wspaniałym towarzystwie i z przesmacznym jedzonkiem :yes:

Marjelko prezenty dla małego EXTRA, rowerek sama polecam wszystkim znajomym odkąd kupilismy mojemu małemu tez na 3 urodziny. Całe lato na nim śmigał - dosłownie bo tak szybko załapał że nie dało się go dogonić. Tak naprawdę dorosły sam powinien wsiąść na rower żeby z dziecku towarzyszyć :lol2:. Mam nadzieję że nie zapomniałaś o kasku? Od razu trzeba wpajać że bez niego na rower wsiadać nie wolno.

No a samochód......marzenie mojego malucha - ale my póki co nie mamy gdzie takiego trzymać - więc czekamy na przeprowadzkę ;)
Kasku jeszcze nie ma , ale oczywiście będzie :yes:, jak już tylko wypuścimy się na przejażdżki na dworze.
Na razie syn od wczoraj siedzi w jeepie i prawie z niego nie wychodzi :lol:

no to ja oczywiście prawie 2 dni spóznienia:) ksiązka wciągnęla!!!!( DLA WIEDZĄCYCH KTÓRA:cool:)
ALE fotek nie było:offtopic:
dziewczyny a ja umierałam z ciekawości, czy te bikini będziecie mieć!!!!
no ale nie ;) było . następnym razem może w tym prysznicu z drinkami zaszalejecie;)
Marta :jawdrop: ale pochwał nazvbierałas

i jeszcze nie odkamieniłaś ekspressU??
:no::no::no: w tym tygodniu to zrobię, łobiecuję :D
A co to za książka?

Witaj Marta,
czy moglabym prosic o informacje jak technicznie zostalo wykonane u Ciebie to siedzisko, ktore jest pod prysznicem w lazience dzieci?
Czy kupowaliscie gotowy model siedziska, jakich uzywa sie do lazni parowych, czy tez konstrukcja byla robiona z plyt g-k?
Wiem, ze to pytanie do fachowcow, ale ja wole sie najpierw sama 'doedukowac' na wszelkie mozliwe sposoby ;))
Siedzisko murowane z belitu :yes:

Martusia, mam pytanko w kwestii NASZEGO piekarnika:D czy testowałas już tą funkcję pyrolizy?Bo masz taka, prawda? Zastanawiam, sie-czy nie wziac troche tanszego modelu -bez funkcji samoczyszczenia;)
Jeszcze nie korzystałam :cool: to nie będę się przemądrzać ;), słyszałam jedynie opinie że warto.

Witam MArJelkę:) Mam takie szybkie, bardzo praktyczne pytanko:D ...Jaka w utrzymaniu jest biało czarna kuchnia?:rolleyes: Pytam bo mieszkasz już troszkę, z ostatnich wyczynów kulinarnych widać, że używasz kuchnię:D, a co niektórzy "życzliwi" mi ludzie daja "dobre" rady na temat problemów z białą kuchnia i chciałam spytać u zródła :)
Nie mam żadnych problemów z utrzymaniem czystości, same białe meble wydają się ciągle czyste i bardzo rzadko je pucuje, a kuchnia wygląda ciągle świeżo, jasno i przejrzyście, kolejna też byłaby biała :yes: Miałam swego czasu problem z czarnym blatem i mazami, ale odkryłam super ścierkę i jest git.

Witam Cię ponownie. Wiem, że to już było, ale ponowne znalezienie tego co już się widziało jest bardzo trudne:).
Proszę podaj mi informację gdzie zamawiałaś stół do jadalni, jakie ma wymiary i gdzie mogę znaleźć w Twojej galerii jego zdjęcia:bash:
Stół z manufaktury drewna http://www.manufakturadrewna.pl/ ja mam ok. 250/ 110
http://img263.imageshack.us/img263/1673/dsc0819w.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/263/dsc0819w.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

emiranda
12-02-2012, 11:36
Ale mi się podoba ten salon, super, ta podłoga rewelacja, no a stół oczywiście też fajny:)

lady in red
12-02-2012, 11:40
Moniś kochana!!! ja też tęsknie :D Na wiosnę biore Lady pod pachę i jedziemy na nowe przygody do ikea ;) i oczywiście spotkać się z Wami spotkać.Pod warunkiem,że nie zgubimy samochodu :D





Ja nie wiem :rolleyes: co mi wtedy odwaliło że założyłam czerwony golf :P

Sylwuś, dziękuję kochana za wszystko :hug:
Uwielbiam z Tobą spędzać czas- wiesz? :)
A ja mam pomysła , żeby następnym razem zabrać chłopów i wyruszyć gdzieś w miasto :lol:
Może na starówkę?
Oczywiście z Karolcią i jej A:)

]

Kolacja w takim gronie na Starówce-jestem jak najbardziej "za" ;)
Zaproszenie całych rodzin (Twojej i Karoli) do mnie wciąż aktualne :D

Apropo zakupów-w warszawskich sklepach pojawiły się już nowe,wiosenne kolekcje :cool:.A Nas tam nie ma :cry:
Byliśmy wczoraj wieczorem u Moniki syna na urodzinach i tez gadałyśmy o wspólnych wyjazdowych zakupach :lol2:.Swoją drogą-wasi synowi obchodzili urodziny tego samego dnia :D

Doszłyśmy do wniosku,że zakupy z wyrozumiałą i fajną koleżanką są o wieeeeeeeeeeeeeeeeele przyjemniejsze niż z marudzącym Mężem :o ;) :D

No nic-ten dzień trzeba powtórzyć :cool:

:D

narendil
12-02-2012, 12:34
Marcowe M jak mieszkanie donosi:

AGD dla wielbicielek diamentów.
Seria Brillant firmy DeLonghi dzięki załamującej światło powierzchni doda blasku codziennym czynnościom,
toster 359 zł, czajnik 399.

Nie piszą tylko, gdzie można kupić :bash:

Specjalnie kupiłam, żeby nie zapomnieć cen :lol2:

Karolina i Artur :P
12-02-2012, 17:47
Hej Martusia jak tylko my sie ogarniemy i przeprowadzimy jesteśmy chętni i gotowi do wszelkich towarzyskich wyskoków ;) :D

Możesz Martusia dać mi te namiary na farby salonową najjaśniejszą, ciemniejsza z górnego holu i waszej sypialni???

Jutro prawdopodobnie Artur spotka się z Szefem brygady malarskiej i bardzo by mi sie przydały :rolleyes: :D

Buziaki :****

nilaf
12-02-2012, 18:03
Martusia,a powiedz mi jeszcze co to są za lampy w Twojej jadalni nad stołem???

reni1980
12-02-2012, 19:14
hejka Marta a ja tak z ciekawości, ile czasu zajmuje ci pisanie takiego postu jak wyżej, tego 3883:D

MarJel
12-02-2012, 20:10
Ale mi się podoba ten salon, super, ta podłoga rewelacja, no a stół oczywiście też fajny:)
Dziękuję emiranda :)

Kolacja w takim gronie na Starówce-jestem jak najbardziej "za" ;)
Zaproszenie całych rodzin (Twojej i Karoli) do mnie wciąż aktualne :D

Apropo zakupów-w warszawskich sklepach pojawiły się już nowe,wiosenne kolekcje :cool:.A Nas tam nie ma :cry:
Byliśmy wczoraj wieczorem u Moniki syna na urodzinach i tez gadałyśmy o wspólnych wyjazdowych zakupach :lol2:.Swoją drogą-wasi synowi obchodzili urodziny tego samego dnia :D

Doszłyśmy do wniosku,że zakupy z wyrozumiałą i fajną koleżanką są o wieeeeeeeeeeeeeeeeele przyjemniejsze niż z marudzącym Mężem :o ;) :D

No nic-ten dzień trzeba powtórzyć :cool:

:D
Jetem za spotkaniem na starówce, u Ciebie też i mogę jechać do W-wy :lol:
To chyba możemy zacząć ustalać terminy? :popcorn::lol:

Marcowe M jak mieszkanie donosi:

AGD dla wielbicielek diamentów.
Seria Brillant firmy DeLonghi dzięki załamującej światło powierzchni doda blasku codziennym czynnościom,
toster 359 zł, czajnik 399.

Nie piszą tylko, gdzie można kupić :bash:

Specjalnie kupiłam, żeby nie zapomnieć cen :lol2:
Ty to jesteś niemożliwa :hug:
No nic, jeszcze się wstrzymam z zakupem póki nie pojawi się gdzieś w pl.
Jakby wam się dziewczynki gdzieś w pl rzuciła w oko ta seria, to przyjść i powiedzieć plisss:D

Hej Martusia jak tylko my sie ogarniemy i przeprowadzimy jesteśmy chętni i gotowi do wszelkich towarzyskich wyskoków ;) :D

Możesz Martusia dać mi te namiary na farby salonową najjaśniejszą, ciemniejsza z górnego holu i waszej sypialni???

Jutro prawdopodobnie Artur spotka się z Szefem brygady malarskiej i bardzo by mi sie przydały :rolleyes: :D

Buziaki :****
Czyli Ciebie Karolcia mamy brać pod uwagę dopiero po waszej przeprowadzce? :eek:
Przepraszam że tak późno, jak zwykle zapomniałam :oops:
Farby PARA
Salonowa P 5221-14 (tu nie jestem pewna na 100%)
hol na piętrze ciemniejsza P522 1-24
sypialnia P 522 3-24

Martusia,a powiedz mi jeszcze co to są za lampy w Twojej jadalni nad stołem???
To lampy geneve np. http://www.2bm.pl/zyrandole/zyrandol_geneve_w3_50_cm_ecru,p1694378534
Ja kupiłam na allegro.

hejka Marta a ja tak z ciekawości, ile czasu zajmuje ci pisanie takiego postu jak wyżej, tego 3883:D
Mam juz wprawę :D, ale niestety ostatnio mam mniej czasu na fm i jak już wywalę takiego posta olbrzyma u siebie to juz często nie mam czasu aby zajrzeć do was, nad czym bardzo ubolewam...

Venus_m
12-02-2012, 21:54
Marta przepiękne te misy z Almi, już je wciągnęłam na swoją listę must have:lol: Dziś robiłam Twoje sałatki, pychaaaaaa ;) Marta na allegro te misy można kupić, powiedz mi proszę czy w sklepie też kosztowały 200 zł za sztukę? :o

Barbara74
12-02-2012, 22:23
hejka Marta a ja tak z ciekawości, ile czasu zajmuje ci pisanie takiego postu jak wyżej, tego 3883:D
gigant,ale ja nawet nie wiem jak się łączy cytaty od różnych osób w jeden :)

agawi74
12-02-2012, 23:59
Mam juz wprawę :D, ale niestety ostatnio mam mniej czasu na fm .
No właśnie, szkoda Martuś:( Pisz częściej:yes::D Piękna fota jadalni i całej reszty:wiggle::wiggle:

mirela99
13-02-2012, 07:08
Uwielbiam Twój salon :).
Ta seria brylantowa ... przegięli z cenami :(. Mam nadzieję, że gdzieś będą niższe :(.

monika996
13-02-2012, 07:50
Marta jak wpadam na moment, to trudno mi wszystko ogarnąć!!!:)
czytam sage Millenium- dziewczyna z tatuażem to film oparty na 1 częsci sagi:)
ja już 2 zaczęłam ,więc czytam i prawie na nic czasu nie mam;)

hazeleyes1982
13-02-2012, 18:50
Martusia, dzieki za odp w kwestii pyrolizy. Jeszcze muszę Cię zapytac o indukcje-czy Ty masz taka funkcję, która sie nazywa: "sensor smażenia" i wytłumaczysz mi osochozi?

lady in red
13-02-2012, 20:07
Hej Marta!
Chyba coś się dzieje z moja pocztą |:o.Czy dostałaś ode mnie wiadomość? :)

Karoli też wysyłałam :)

Buziole :D

Karolina i Artur :P
14-02-2012, 14:00
Lady ja dostałam Twoją wiadomość ;)
Odpisałam juz ;)

Martusia dzięki wielkie za namiary na farby :)

:hug:

Karolina i Artur :P
14-02-2012, 14:01
Martusia my chcemy sie przeprowadzić za 1,5 miesiąca więc już wcale nie zostało tak dużo czasu ;)

Zuzu.1
15-02-2012, 10:36
MarJel, jestem u Ciebie po raz pierwszy i naprawdę pięknie mieszkasz :lol2:, bardzo mi się podoba.

Bardzo podoba mi się również rozwiązanie umieszczenia kominka narożnego w niedalekiej odległości od tv, zazwyczaj w domach w których nie ma innej możliwości ustawienia tych dwóch sprzętów stanowi to problem, żeby się oba ze sobą "nie gryzły". U Ciebie wygląda to znakomicie. Czy mogłabyś jeszcze wstawic kilka zdjęc tv obok kominka od strony kanap? Takie rozwiązanie to b. dobra inspiracja.

lady in red
15-02-2012, 18:38
Martusia?

Zima zimą,ale przynajmniej krótki post się należy ;) :D

Buziole!

MarJel
15-02-2012, 19:12
Martusia?

Zima zimą,ale przynajmniej krótki post się należy ;) :D


Buziole!

:lol::lol::lol:
Byłam dziś na forum i chciałam już coś skrobnąć, ale jak zwykle mnie coś oderwało:rolleyes:
Jak położę szatany spać :D to odpowiem na powyższe posty.

Nie dostałam od Ciebie Sylwuś wiadomości na priw i mnie skręca :p

Ale za to przeczytałam walentynkę od Ciebie, na walentynkowym forum i tak mi się strasznie miło zrobiło, hmm już dawno mi tak miło nie było:oops: że nie wiem co powiedzieć:oops:
Pozostaje mi przytulas :hug: i dziękuję.
A to, że tak samo Cię darzę wielką sympatią to chyba wiesz:D

mariomili
15-02-2012, 19:46
A to, że tak samo Cię darzę wielką sympatią to chyba wiesz:D

Cóż za wyznania, miłość kwitnie:D
Zazdroszczę Wam tych waszych spotkań, czemu ja mieszkam tak daleko:bash:

MarJel
16-02-2012, 08:55
Marta przepiękne te misy z Almi, już je wciągnęłam na swoją listę must have:lol: Dziś robiłam Twoje sałatki, pychaaaaaa ;) Marta na allegro te misy można kupić, powiedz mi proszę czy w sklepie też kosztowały 200 zł za sztukę? :o
Ta szklana salaterka 200zł?:o W almi kosztują ok. 50zł.

No właśnie, szkoda Martuś:( Pisz częściej:yes::D Piękna fota jadalni i całej reszty:wiggle::wiggle:
A to stara fotka:p Co chwila coś zmieniam na stole, raz stoi dzbanuszek, a to świeczniki różne, a to bieżnik, a to podkładki:rolleyes:


Uwielbiam Twój salon :).
Ta seria brylantowa ... przegięli z cenami :(. Mam nadzieję, że gdzieś będą niższe :(.
:D
Ja już cenę przełknęłam tej serii, bo się starsznie na nią napaliłam:lol: teraz czekam aż się pojawi w polskich sklepach:rolleyes:

Marta jak wpadam na moment, to trudno mi wszystko ogarnąć!!!:)
czytam sage Millenium- dziewczyna z tatuażem to film oparty na 1 częsci sagi:)
ja już 2 zaczęłam ,więc czytam i prawie na nic czasu nie mam;)
Czyli się wciągnęłaś, ja czytanie nadrabiam zawsze w wakacje i zawsze na Mazurach( w nocy w łódce przy latarce:lol2:)

Martusia, dzieki za odp w kwestii pyrolizy. Jeszcze muszę Cię zapytac o indukcje-czy Ty masz taka funkcję, która sie nazywa: "sensor smażenia" i wytłumaczysz mi osochozi?
Oluś chyba mam:p, nie zdążyłam jeszcze tych wszystkich funkcji w moich sprzętach wypróbować, korzystam na razie z podstawowych :p


Lady ja dostałam Twoją wiadomość ;)
Odpisałam juz ;)

Martusia dzięki wielkie za namiary na farby :)

:hug:
A ja nie dostałam wiadomości :(
Karolcia proszę bardzo, mam nadzieję że nic nie pomyliłam :D

MarJel, jestem u Ciebie po raz pierwszy i naprawdę pięknie mieszkasz :lol2:, bardzo mi się podoba.

Bardzo podoba mi się również rozwiązanie umieszczenia kominka narożnego w niedalekiej odległości od tv, zazwyczaj w domach w których nie ma innej możliwości ustawienia tych dwóch sprzętów stanowi to problem, żeby się oba ze sobą "nie gryzły". U Ciebie wygląda to znakomicie. Czy mogłabyś jeszcze wstawic kilka zdjęc tv obok kominka od strony kanap? Takie rozwiązanie to b. dobra inspiracja.
:welcome:
Zuzu, a gdzie ty przyuważyłaś tę część salonu, chyba fotek nie wklejałam :rolleyes:
Faktycznie kominek jest dość blisko tv:yes:, telewizor wisi na czarnej ścianie, zlewa się z nią i rzeczywiście nie ma się z czym gryźć. Taki był zamiar tv miała nie mieć żadnych domków i obudów z karton gipsu, nie jest on dla mnie istotnym elementem w salonie i chciałam aby był jak najmniej widoczny.
Jak umyję porządnie szybę w kominku:p postaram się obfocić tą część salonu .

Cóż za wyznania, miłość kwitnie:D
Zazdroszczę Wam tych waszych spotkań, czemu ja mieszkam tak daleko:bash:
To forum oprócz tego że można się wiele dowiedzieć z kwestii budowania i urządzania daje jeszcze możliwość poznania cudnych osób:yes:
Ja miałam takie szczęście że, już klika takich poznałam, a z niektórymi bardzo się zżyłam :)


Wczoraj obkupiłam się w h&y w kuchenne dodatki, czarna seria :cool:
Stąd te wysokie pojemniki:
http://img194.imageshack.us/img194/368/7633a.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/194/7633a.jpg/)
Czarne wielkie-wysokie kubki i do tego podkładki
http://img848.imageshack.us/img848/1013/7537.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/848/7537.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img259.imageshack.us/img259/4475/7376.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/259/7376.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Fartuszek
http://img21.imageshack.us/img21/2179/7351m.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/21/7351m.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
korek do wina ten biały
http://img32.imageshack.us/img32/8383/6271z.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/32/6271z.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Stolik opium też już jest od prawie tygodnia:yes:

Jeszcze taki świecznik na srebrną komodę kupiłam
http://img826.imageshack.us/img826/7771/swiecznik9032.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/826/swiecznik9032.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
16-02-2012, 09:05
Właśnie zauważyłam, że ponad pół miliona wyświetleń mają ,,Fotki i plotki u MarJel'' przez 9 miesięcy prowadzenia galerii:jawdrop:
To bardzo miłe, że tyle osób do mnie zaglądam, choć gospodyni często znika na parę dni:p
Dziękuje Wam że jesteście :hug: tym cichym i stałym plotkującym ze mną forumowiczom :hug:
http://img856.imageshack.us/img856/2094/62813037.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/62813037.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

mirela99
16-02-2012, 09:10
P O J M N I K I !!!!!!!!!!!! Jezu co za cudo ..... o matko ... jutro jadę do silesii ale wybieram się tylko do Duki (mam rabat na 50%).

MarJel
16-02-2012, 09:23
P O J M N I K I !!!!!!!!!!!! Jezu co za cudo ..... o matko ... jutro jadę do silesii ale wybieram się tylko do Duki (mam rabat na 50%).

Na prawdę fajne:yes:
Jeszcze chyba kupię takie szklane buteleczki
http://img213.imageshack.us/img213/526/7611.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/213/7611.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Co wlewacie do takiej butelki z psikaczem???:D

Oliwę czy ocet, czy co?:p

myszonik
16-02-2012, 09:43
Z psikaczem niezastąpiona do oliwy - psikasz trochę i masz na pół dietetycznie:)
Super dodatki. Muszę się w końcu po takie pierdotki do kuchni bryknąć i właśnie upatrzyłam w necie, że w h&y mają fajne serie.

MarJel
16-02-2012, 10:31
Z psikaczem niezastąpiona do oliwy - psikasz trochę i masz na pół dietetycznie:)
Super dodatki. Muszę się w końcu po takie pierdotki do kuchni bryknąć i właśnie upatrzyłam w necie, że w h&y mają fajne serie.

Kupię te buteleczki jednak:lol:

A tak wymyślam z dwiema półeczkami otwartymi w kuchni mej;)
Było:
http://img210.imageshack.us/img210/4315/20120116182555.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/210/20120116182555.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Doniczki na zioła starałam się dobrać do przyszłego czajnika i tostera:D
http://img713.imageshack.us/img713/7170/20120116182604.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/20120116182604.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Czyli:D
http://img407.imageshack.us/img407/6572/kgrhqrlwe652ynwzjbovdku.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/407/kgrhqrlwe652ynwzjbovdku.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Doniczki poszły koło okna, a teraz :-P
http://img706.imageshack.us/img706/5017/20120216111250.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/706/20120216111250.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Nie, nie, nie nudzi mi się :lol2:, mam inne problemy, ale tak se lubię kombinować :lol:

mme33
16-02-2012, 11:56
MarJel witaj:)
Jestem barrrdzo na bieżąco z Twoim wątkiem i czas napisać parę słów: cud, miód, malina!!!
Miałam okazję widzieć też domek z zewnątrz-totalnie mój styl-rewelacja.
Schody z "żyrandolem" to dla mnie fenomen - mimo materiałów są "ciepłe" :)
Oniemiała z zachwytu - Lenka

aneta s
16-02-2012, 12:08
no piękne zakupy Kochana! :yes::Ddrineczki...a gdzie woda i soczki dla karmiących?:cool:

aneta s
16-02-2012, 12:15
Dziewczyny zainteresowane salaterkami na nóżce i innymi szklanymi rzeczami, zerknijcie sobie tutaj http://sklep.krosno.com.pl/patery-katalog-17,0.html

monika996
16-02-2012, 16:05
Właśnie zauważyłam, że ponad pół miliona wyświetleń mają ,,Fotki i plotki u MarJel'' przez 9 miesięcy prowadzenia galerii:jawdrop:
To bardzo miłe, że tyle osób do mnie zaglądam, choć gospodyni często znika na parę dni:p
Dziękuje Wam że jesteście :hug: tym cichym i stałym plotkującym ze mną forumowiczom :hug:
http://img856.imageshack.us/img856/2094/62813037.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/62813037.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)a te kubki sliczne. wczoraj byłam w galerii i nie wstąpiłam do H&Y:( ale jutro nadrobię- kawa i H&Y.


Dziewczyny zainteresowane salaterkami na nóżce i innymi szklanymi rzeczami, zerknijcie sobie tutaj http://sklep.krosno.com.pl/patery-katalog-17,0.htmlu nas gdzieś jest sklep z Krosna pooglądam

monika996
16-02-2012, 16:05
Gratuluję Marta ilości wyświetlen

Saly
16-02-2012, 16:32
Hej Mrtuniu
dodatki fajowe:-) - jak zawsze wynurałaś same perełki:yes:
Bardzo podobają mi się literki HOME - nie wiem czy one nowe czy po prostu przegapiłam jak je kupiłaś
Tak czy siak napisz mi Kochana z czego one są i gdzie je można nabyć

A co do ilości odwiedzin - wcale się nie dziwnie :-)
Tak piękny dom i taka miła gospodyni PRZYCIĄGA !!!!
BUZIAKI

kakusek
16-02-2012, 17:09
MarJelko kubeczki przeeeeeśliczne ,zreszta reszta zdobyczy rowniez :yes: Tyle wyświetlen świadczy o bardzo dużym gronie wielbicieli :hug::yes:
Saly ja literki HOME kupowałam w Tchibo :)

mayland
16-02-2012, 17:18
Podglądam czasem po ciuchutku... i mam pytanie bo przyznam, nie sposób przeczytać tyle stron :D
Czy to projekt Benedykt II? Jesli tak to czy mogę prosić o link do galerii?:)

Skrzynka pw zapchana ;)

Magdzinska
16-02-2012, 20:14
Witam Marjelkę! Zakupy jak zawsze bardzo udane, bardzo podoba mi się również Twój zegar kuchenny:D. "Między wierszami" wspomniałaś, że masz już stolik opium, a gdzie fotki?:p Proszę zrób jakieś, niech popatrzę jak on wygląda chociaż u Ciebie. Please...:D Do nas dzwonili, że stolik już jest w sklepie, czekają tylko z dostawą bo teraz nie miałby mi go kto odebrać. Umieram z ciekawości którą wersję dostanę, bo już sama nie wiem co zamówiłam:D

oldzia
16-02-2012, 20:33
Marta dodatki super:yes: a literki takowe również posiadam;)

emiranda
16-02-2012, 20:55
[QUOTE]eszcze taki świecznik na srebrną komodę kupiłam[QUOTE]

Mam wielka prosbe gdzie dokładnie ten świecznik kupiłas nie znam takiego sklepu h&y, bardzo mi sie ten świecznik podoba (ile kosztował) wysłałabym kuzynkę, żeby mi kupiła. Jeśli oczywiście to Ci nie przeszkadza. :)

narendil
16-02-2012, 21:07
nie znam takiego sklepu h&y, bardzo mi sie ten świecznik podoba (ile kosztował) wysłałabym kuzynkę, żeby mi kupiła.

Home&You
W Warszawie też są :)

pasie
16-02-2012, 21:57
[QUOTE]eszcze taki świecznik na srebrną komodę kupiłam[QUOTE]

Mam wielka prosbe gdzie dokładnie ten świecznik kupiłas nie znam takiego sklepu h&y, bardzo mi sie ten świecznik podoba (ile kosztował) wysłałabym kuzynkę, żeby mi kupiła. Jeśli oczywiście to Ci nie przeszkadza. :)

H&Y z naszej strony Warszawy;) to chyba najbliżej w Reducie lub Galerii Mokotów alee ten świecznik to raczej nie tam...

Martuśka masz oko Dziewczyno:D coby takie fajne rzeczy wyszukiwać:yes:

MagdaZZZ
16-02-2012, 23:07
Niezłe cudeńka upolowałaś;) A te buteleczki kup koniecznie:yes: Ja też muszę poleciećpo nie:lol:
Długo szukałamtakich z pomką...tak jak emiranda mówi - najlepsze do oliwy:lol: Ja mam takąoliwę monini z psikaczem - ale umówmy się - nic urodziwego:lol2: A ta śliczna:yes:

agawi74
16-02-2012, 23:44
Jak zwykle świetne łupy Martuś:yes::D

wojgoc
17-02-2012, 00:05
jezu jak się cieszę, że moja Małż nie jest taką gadżeciarą...

admete
17-02-2012, 06:38
Marjelko -ja znowu zachwycona zdjęciami z pierwszego posta :rolleyes: - można by tak oglądać oglądać i oglądać................

A przeglądałam galerię bo szukałam zdjęcia zlewozmywaka - i sławnych rowków :lol2: - cykniesz mi fotkę Twojego zlewu? - nie śpieszy się :no: - jak będziesz cykać cośdla kogoś ok?

I mam pytanko techniczne - jakie są wymiary tej ławeczki pod prysznicem zrobionej z mozaiki u dzieci? Bo chciałam ją ukraść do siebie http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif - ale chyba mi się nie zmieści :cry: - a wczoraj oglądałam nawet mozaiki na nią..........

I drugie pytanko - jakiej firmy masz pralkę i suszarkę (u mnie rozgrywa się walka o centymetry żeby wstawić suszarkę ;))
i jak Ci się sprawują. Szczególnie chodzi mi o używanie suszarki - jak często jej używasz? Bo u mnie rodzinka chce mi ją wyperswadować z głowy i szukam argumentów ZA :lol:


Doniczki do serii brylantowo-diamentowej - SUPER :jawdrop: - Mirelce się spodobają :rolleyes:

No i wszystkie nowe zakupione gadżety rewelka :yes:

Pozdrawiam :hug: i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

mirela99
17-02-2012, 07:28
[B]I

Doniczki do serii brylantowo-diamentowej - SUPER :jawdrop: - Mirelce się spodobają :rolleyes:


Jeno że mirelka ma sierści i nie bardzo miałaby co w nich trzymać (chyba że kocimiętkę).

Piękne dodatki :). Fajnie się zgrało wszystko.

emiranda
17-02-2012, 09:32
Home&You
W Warszawie też są :)

Faktycznie nie skojarzyłam nazwy, byłam w Reducie w środe w H&Y i nie widzialam, może własnie w Lublinie tylko sa?

myszonik
17-02-2012, 09:37
jezu jak się cieszę, że moja Małż nie jest taką gadżeciarą...
A może jeszcze o tym nie wiesz? To się często w nowym domu nasila:)

rere79
17-02-2012, 09:41
MarJel, świetne łupy :D. O czajniku pamiętam, tylko znowy mi w tym tygodniu wyskoczyło parę rzeczy. Jak się dzisiaj wyrobię to podskoczę.

Zdradźcie Kochane gdzie można taką buteleczkę z psikaczem, ale ceramiczną kupić??

Leia
17-02-2012, 13:54
" GADŻECIARA" http://emotikona.pl/emotikony/pic/0pleasantry.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0laughing.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

fajowe łupy ...strasznie mi się buteleczki podobają :yes::yes::yes:

Marjelko, pokażesz nam nowy stoliczek ??? :popcorn::popcorn::popcorn:

wojgoc
17-02-2012, 14:07
A może jeszcze o tym nie wiesz? To się często w nowym domu nasila:)
czasem lepiej zyć w nieswiadomości:rolleyes:

myszonik
17-02-2012, 14:20
czasem lepiej zyć w nieswiadomości:rolleyes:

W tym wypadku niewątpliwie. A może sam po przeprowadzce staniesz się gadżeciarzem? ;)

wojgoc
17-02-2012, 14:23
W tym wypadku niewątpliwie. A może sam po przeprowadzce staniesz się gadżeciarzem? ;)
nie mam tego w swojej naturze:no:, a za stary jestem na zmiany;)

MagdaZZZ
17-02-2012, 17:08
A ja dziś poleciałam i od razu te buteleczki kupiłam:wiggle:
Dzięki Marti za cynk;):hug:

Ale powiem szczerze, że byłam zaskoczona tym, że wykonane są z plastiku - nie szkła:o Ale i tak pięknie wyglądają:yes:

monika996
17-02-2012, 17:19
a ja nie byłam dziś w żadnej galerii- a miałam:p
jutro mam jechać po śniegowce do Galerii Kazimierz, ale tam chyba nie ma H&Y:(

a do tego jutro sobota, więc w tych galeriach będzie masakra. :no:

ale przy okazji wpadnę na pewno.
przed świętami kupiłam w H&Y super świeczki, pachną pieknie

hazeleyes1982
18-02-2012, 10:04
Martusia, bardzo fajne popierdółki kupiłas:lol:

Magdzinska
18-02-2012, 10:54
Dzień Dobry Marjel!! Znowu mnie zainspirowałaś:) - wczoraj robiłam ostatnie zakupy do domku przed wtorkowym powrotem i kupiłam sobie czarne pojemniki do kawy, herbaty i na cukier:P Nie są tak ładne jak Twoje, ale też będą pasować do mojej biało- czarnej kuchni:p Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że wszystko u Was dobrze, bo nie było Cię chwilkę na forum:hug::hug::hug:

MarJel
18-02-2012, 12:15
MarJel witaj:)
Jestem barrrdzo na bieżąco z Twoim wątkiem i czas napisać parę słów: cud, miód, malina!!!
Miałam okazję widzieć też domek z zewnątrz-totalnie mój styl-rewelacja.
Schody z "żyrandolem" to dla mnie fenomen - mimo materiałów są "ciepłe" :)
Oniemiała z zachwytu - Lenka
mme, bardzo, bardzo dziękuję :D

no piękne zakupy Kochana! :yes::Ddrineczki...a gdzie woda i soczki dla karmiących?:cool:
A dla Ciebie Aneciu, woda i soczki;) już som
http://img269.imageshack.us/img269/149/97423034.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/269/97423034.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img836.imageshack.us/img836/4780/indekso.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/836/indekso.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Gratuluję Marta ilości wyświetlen
:lol::hug:

Hej Mrtuniu
dodatki fajowe:-) - jak zawsze wynurałaś same perełki:yes:
Bardzo podobają mi się literki HOME - nie wiem czy one nowe czy po prostu przegapiłam jak je kupiłaś
Tak czy siak napisz mi Kochana z czego one są i gdzie je można nabyć
A co do ilości odwiedzin - wcale się nie dziwnie :-)
Tak piękny dom i taka miła gospodyni PRZYCIĄGA !!!!
BUZIAKI
Saluś ja je kupiłam w lerłamerleł;) to takie tymczasówki, łyso było na tych półkach i tak przy okazji kupiłam.
Te moje sa wykonane chyba z twardej tektury:rolleyes:
Dzięki za tą miłą gosposie ;)

MarJelko kubeczki przeeeeeśliczne ,zreszta reszta zdobyczy rowniez :yes: Tyle wyświetlen świadczy o bardzo dużym gronie wielbicieli :hug::yes:
Saly ja literki HOME kupowałam w Tchibo :)
wielbicieli? eeee:p

Podglądam czasem po ciuchutku... i mam pytanie bo przyznam, nie sposób przeczytać tyle stron :D
Czy to projekt Benedykt II? Jesli tak to czy mogę prosić o link do galerii?:)
Witaj mayland :)
Skrzynka pw zapchana ;)
Nasz projekt to benedykt V , dużo większy od II, w zasadzie V jest największą benkową wersją :rolleyes:
Nie prowadzę ukrytej galerii, chodzi Ci o fotki z zewnątrz?

Witam Marjelkę! Zakupy jak zawsze bardzo udane, bardzo podoba mi się również Twój zegar kuchenny:D. "Między wierszami" wspomniałaś, że masz już stolik opium, a gdzie fotki?:p Proszę zrób jakieś, niech popatrzę jak on wygląda chociaż u Ciebie. Please...:D Do nas dzwonili, że stolik już jest w sklepie, czekają tylko z dostawą bo teraz nie miałby mi go kto odebrać. Umieram z ciekawości którą wersję dostanę, bo już sama nie wiem co zamówiłam:D
Zrobię Magdzińska fotki w przyszłym tyg.oki?:p
Coś podejrzewam że będziesz miała tą wersję którą mam ja:rolleyes:, tamtej prostej już nie produkują...

Marta dodatki super:yes: a literki takowe również posiadam;)
Dzięki Oldzia, wczoraj dokupiłam jeszcze kilka rzeczy :oops:

[QUOTE]eszcze taki świecznik na srebrną komodę kupiłam[QUOTE]

Mam wielka prosbe gdzie dokładnie ten świecznik kupiłas nie znam takiego sklepu h&y, bardzo mi sie ten świecznik podoba (ile kosztował) wysłałabym kuzynkę, żeby mi kupiła. Jeśli oczywiście to Ci nie przeszkadza. :)
emiranda, świecznik kupiłam w meblach vox http://www.meble.vox.pl/artykuly-dekoracyjne/swieczniki-i-lampiony/pw/swiecznik-piecioramienny,535/ 259zł

Home&You
W Warszawie też są :)
I to jakie wypasione, nie to co u nas :sick:



H&Y z naszej strony Warszawy;) to chyba najbliżej w Reducie lub Galerii Mokotów alee ten świecznik to raczej nie tam...

Martuśka masz oko Dziewczyno:D coby takie fajne rzeczy wyszukiwać:yes:
Wy w tej Warszawce to macie możliwości dopiero, w Lublinie do bida wnętrzarska, ale człowiek sobie jakoś radzi ;)

Jak zwykle świetne łupy Martuś:yes::D
Dziękuję Aguś :hug:

jezu jak się cieszę, że moja Małż nie jest taką gadżeciarą...
:P
przyznaję jestem gadżeciara :lol:, ale mój małż nie ma nic przeciwko mojemu hobby :popcorn:

Marjelko -ja znowu zachwycona zdjęciami z pierwszego posta :rolleyes: - można by tak oglądać oglądać i oglądać................

A przeglądałam galerię bo szukałam zdjęcia zlewozmywaka - i sławnych rowków :lol2: - cykniesz mi fotkę Twojego zlewu? - nie śpieszy się :no: - jak będziesz cykać cośdla kogoś ok?

I mam pytanko techniczne - jakie są wymiary tej ławeczki pod prysznicem zrobionej z mozaiki u dzieci? Bo chciałam ją ukraść do siebie http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif - ale chyba mi się nie zmieści :cry: - a wczoraj oglądałam nawet mozaiki na nią..........

I drugie pytanko - jakiej firmy masz pralkę i suszarkę (u mnie rozgrywa się walka o centymetry żeby wstawić suszarkę ;))
i jak Ci się sprawują. Szczególnie chodzi mi o używanie suszarki - jak często jej używasz? Bo u mnie rodzinka chce mi ją wyperswadować z głowy i szukam argumentów ZA :lol:


Doniczki do serii brylantowo-diamentowej - SUPER :jawdrop: - Mirelce się spodobają :rolleyes:

No i wszystkie nowe zakupione gadżety rewelka :yes:

Pozdrawiam :hug: i z góry dziękuje za odpowiedzi :)
admete , wymiarami siedziska u mnie nie ma co się sugerować, bo ja mam wielki prysznic i siedzisko jest dość spore, głębokie, coby optycznie ten prysznic zmniejszyć. Nie moge znaleźć miarki :rolleyes:, ale na dniach podam ci wymiary.

Pralkę mam SIEMENS WM 16S890EU , suszarkę beco- prezent od firmy nie miałam w tym wypadku wyboru.
Pralka boska, z suszarki nie wiem czemu, ale rzadko korzystam :rolleyes:, w zasadzie suszę tylko ręczniki żeby były puszyste, ciuszków ciągle boję się wrzucić :rolleyes::o


Ociekacz w zlewie mam taki sam jak chcesz ty, czyli z delikatnym spadkiem, dodatkowo mam wycięte rowki, po to aby woda lepiej ściekała i nie osadzał się kamień.
Wyobraźmy sobie szklankę, kubek, talerz itd. odkładamy na ociekacz ze spadkiem (on naprawdę jest bardzo delikatny) naczynie się przysysa, a woda stoi i nie ścieka, dlatego u mnie są rowki :P
Tak to wygląda
http://img220.imageshack.us/img220/6033/dsc0941i.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/220/dsc0941i.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Przy okazji doszedł nowy gadżet :P, ociekacz na makaron, warzywka, rozmrażanie mięska itd.
http://img404.imageshack.us/img404/452/20120218101830.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/404/20120218101830.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Faktycznie nie skojarzyłam nazwy, byłam w Reducie w środe w H&Y i nie widzialam, może własnie w Lublinie tylko sa?
W Lublinie bida z nędzą :sick:, ale coś zawsze uda mi się wyszperać ;)

MarJel, świetne łupy :D. O czajniku pamiętam, tylko znowy mi w tym tygodniu wyskoczyło parę rzeczy. Jak się dzisiaj wyrobię to podskoczę.

Zdradźcie Kochane gdzie można taką buteleczkę z psikaczem, ale ceramiczną kupić??
rere, ceramiczne też są w H&Y np.
http://img818.imageshack.us/img818/6843/6052o.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/818/6052o.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img444.imageshack.us/img444/3707/7619.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/444/7619.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img849.imageshack.us/img849/2665/7623.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/849/7623.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Ten drugi zestawik śliczny :yes:

" GADŻECIARA" http://emotikona.pl/emotikony/pic/0pleasantry.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0laughing.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

fajowe łupy ...strasznie mi się buteleczki podobają :yes::yes::yes:

Marjelko, pokażesz nam nowy stoliczek ??? :popcorn::popcorn::popcorn:
Stoliczek pokarzę w przyszłym tygodniu, obiecuję :p

A ja dziś poleciałam i od razu te buteleczki kupiłam:wiggle:
Dzięki Marti za cynk;):hug:

Ale powiem szczerze, że byłam zaskoczona tym, że wykonane są z plastiku - nie szkła:o Ale i tak pięknie wyglądają:yes:
Madziu ja też juz kupiłam :lol2:, niesamowite, one wyglądają jak szklane i w dotyku takie są:jawdrop:
Mi też nie przeszkadza że są z platiku, śliczne sa.

Martusia, bardzo fajne popierdółki kupiłas:lol:
:lol:

Dzień Dobry Marjel!! Znowu mnie zainspirowałaś:) - wczoraj robiłam ostatnie zakupy do domku przed wtorkowym powrotem i kupiłam sobie czarne pojemniki do kawy, herbaty i na cukier:P Nie są tak ładne jak Twoje, ale też będą pasować do mojej biało- czarnej kuchni:p Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że wszystko u Was dobrze, bo nie było Cię chwilkę na forum:hug::hug::hug:
U nas Ok. dzisiaj idziemy na ostatki :wiggle::wiggle:
Dawaj foty swoich pojemników :popcorn:

*Kasia*
18-02-2012, 12:40
Wszystko mi sie podoba :wiggle: mam tylko pytanie gdzie kupilas doniczki z krysztalkami i ten ociekacz na zlew? :)

ziewo
18-02-2012, 12:44
Witaj Marjel
Poniżej przesyłam link do tostera sama już nie wiem ale wydaje mi się, że to seria o którą Ci chodzi a cena hmmm sama zobacz :) Chciałam przesłać wiadomość na priv co by dla Ciebie wystarczyło tym razem i nikt nie zdążył Ci podkupić :) ale skrzynkę masz pełną ;)
http://www.efaktory.pl/toster-delonghi-ctj4003w-brillante-white-krysztal,id354.html
Cena=towar z ekspozycji
Pozdrawiam

narendil
18-02-2012, 12:51
Home&You
W Warszawie też są :)

I to jakie wypasione, nie to co u nas :sick:
Zapraszam do Białegostoku :P



Wy w tej Warszawce to macie możliwości dopiero, w Lublinie do bida wnętrzarska, ale człowiek sobie jakoś radzi ;)
I dlatego jadę w poniedziałek na spacer po sklepach w stolicy.
Mam nadzieję, że coś sobie kupię.
Mąż wierzy, że do sklepów z ciuchami zajrzę.
Naiwny :rotfl:

*Kasia*
18-02-2012, 12:52
Witaj Marjel
Poniżej przesyłam link do tostera sama już nie wiem ale wydaje mi się, że to seria o którą Ci chodzi a cena hmmm sama zobacz :) Chciałam przesłać wiadomość na priv co by dla Ciebie wystarczyło tym razem i nikt nie zdążył Ci podkupić :) ale skrzynkę masz pełną ;)
http://www.efaktory.pl/toster-delonghi-ctj4003w-brillante-white-krysztal,id354.html
Cena=towar z ekspozycji
Pozdrawiam

Tylko ze te rzeczy moga posiadac drobne uszkodzenia (rysy itp.) wiec trzeba sie z tym liczyc :)
Tutaj jest opis http://www.efaktory.pl/dostawa,p9.html

ziewo
18-02-2012, 12:56
Doczytałam już po napisaniu posta :(

monika996
18-02-2012, 13:10
marta dziś M mi wyczyścił w kawiarce jednostkę zaparzającą. Znajdującą siepo prawej jak wysuniesz kawiarkę. ją trzeba czyścić , od czasu do cz\asu.
zrobiłam ci zdjęcia:p
101679101680:D

emiranda
18-02-2012, 13:30
przyznaję jestem gadżeciara , ale mój małż nie ma nic przeciwko mojemu hobby
N0.............. może gadżeciara, ale w pozytywnym slowa tego znaczeniu, do tak pieknych wnetrz muszą byc jakies super dodatki, one dodadzą temu wnętrzu charakteru. Trzeba tylko umiec wszystko tak dobrać, aby pasowało i nie było tego za dużo. A twoje dodatki dodadzą uroku Twojemu domowi, bo są po prostu piekne.:) Te wszystkie dodatki, bibeloty sprawią, że Ci co będą wchodzic do twojego domu beda mogli powiedzieć, że to dom z duszą.
"To nie sztuka wybudować nowy dom.
Sztuka sprawić, by miał w sobie duszę. " (śpiewa Alicja Majewska)
Dzięki za namiary na świecznik. :)

MarJel
18-02-2012, 14:16
Wszystko mi sie podoba :wiggle: mam tylko pytanie gdzie kupilas doniczki z krysztalkami i ten ociekacz na zlew? :)
Kasiu, doniczki w Lm, ale kupiłam je jeszcze przed świętami BN, stały razem z dekoracjami świątecznymi :rolleyes:
Nie wiem czy jeszcze są.
Zapomniałam Ci podziękować za priwy odnośnie sztućców :hug: Na pewno je kupię, ale zanim muszę mieć nowy serwis obiadowy, bo te retro nie będą mi pasować do tego który aktualnie posiadam.
Odsączarkę kupił mi mój wykonawca :p
Dokładna nazwa brzmi Blanco odsączarka do komór podwieszanych SUBLINE 513520
Spodobała mi się na fotkach:rolleyes:
http://img195.imageshack.us/img195/5312/2697173982.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/195/2697173982.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img846.imageshack.us/img846/2638/1276393758.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/846/1276393758.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Zapragnęłam ją mieć :lol:, a jak przywiózł to dopiero poznałam cenę http://www.mizar.pl/Blanco/12763:sick:, ale została jednak z nami;)

Witaj Marjel
Poniżej przesyłam link do tostera sama już nie wiem ale wydaje mi się, że to seria o którą Ci chodzi a cena hmmm sama zobacz :) Chciałam przesłać wiadomość na priv co by dla Ciebie wystarczyło tym razem i nikt nie zdążył Ci podkupić :) ale skrzynkę masz pełną ;)
http://www.efaktory.pl/toster-delonghi-ctj4003w-brillante-white-krysztal,id354.html
Cena=towar z ekspozycji
Pozdrawiam


Tylko ze te rzeczy moga posiadac drobne uszkodzenia (rysy itp.) wiec trzeba sie z tym liczyc :)
Tutaj jest opis http://www.efaktory.pl/dostawa,p9.html
Ziewo bardzo dziękuję za fakt, że pamiętasz i przychodzisz z propozycją:hug: Cena faktycznie atrakcyjna.
Jednak poczekam aż pojawią się nowe zestawy, bo tak jak kasia pisze mogą być ryski, a ryska rysce nie równa:rolleyes:

Zapraszam do Białegostoku :P


I dlatego jadę w poniedziałek na spacer po sklepach w stolicy.
Mam nadzieję, że coś sobie kupię.
Mąż wierzy, że do sklepów z ciuchami zajrzę.
Naiwny :rotfl:
Koniecznie pochwal się nowymi gadżetami :lol2:
Oj ja niestety ciuszki też lubię kupować... biedny ten mój mąż :rolleyes: żyć z taką gadżeciarą :rotfl:

marta dziś M mi wyczyścił w kawiarce jednostkę zaparzającą. Znajdującą siepo prawej jak wysuniesz kawiarkę. ją trzeba czyścić , od czasu do cz\asu.
zrobiłam ci zdjęcia:p
101679101680:D
ooo dzięki Moniś za instrukcję czyszczenia:D
Nie będę musiała się wczytywać dzięki twoim fotkom :wiggle:


N0.............. może gadżeciara, ale w pozytywnym slowa tego znaczeniu, do tak pieknych wnetrz muszą byc jakies super dodatki, one dodadzą temu wnętrzu charakteru. Trzeba tylko umiec wszystko tak dobrać, aby pasowało i nie było tego za dużo. A twoje dodatki dodadzą uroku Twojemu domowi, bo są po prostu piekne.:)
Dzięki za namiary na świecznik. :)

I z tym może być problem,, za dużo" nie potrafię czasem powstrzymać swoich zapędów :lol2:

Magdzinska
18-02-2012, 15:34
Wciąż nie umiem wstawiać zdjęć (niezdara ze mnie:() Ślę więc linka do moich czarnych pojemników. Proste i tanie:P Wziełam do kawy, herbaty i cukru (małe a cieszy:))
Miłej zabawy ostatkowej:p. Ty będziesz z mężem balować a my wciąż będziemy pakować w pudła dorobek naszego życia:rolleyes:, bo we wtorek nastąpi wielki powrót i wreszcie zobaczę mój domek:wiggle: :bye:

http://www.dunelm-mill.com/shop/vintage-star-collection-tea-storage-jar-50727

kakusek
18-02-2012, 16:05
Marta teraz to nie tylko domu ale i meza Ci zazdroszcze ;) Moze dasz sie namowic na "pozyczke" -tak na okres wykonczenia domu :lol2:
Udanych ostatkow aby jutro glowa nie za dużo bolała :no:
Magdzinska po ilu latach wracacie? (rozumiem ze z wysp ) Czy ja dobrze zrozumialam i Ty pierwszy raz zobaczysz swoj dom :o Jesli tak to jestem pelna podziwu jak go wykonczyłas -szacun !
Ja tez buduje na odleglsoc i niezbyt czesto jestem w PL ale nie wyobrazam sobie całkowicie zdalnego budowania :no:

hazeleyes1982
18-02-2012, 16:59
Marta udanych ostatków http://emotikona.pl/emotikony/pic/kapela.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)
Codziennie podglądam co tam ,u Ciebie nowego :p,za to Tobie należy się http://emotikona.pl/emotikony/pic/niegrzeczny.gif (http://emotikona.pl/emotikony/),za to,że tak rzadko bywasz u mnie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0bully.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

I u mnie.O!:P:lol:

*Kasia*
18-02-2012, 17:24
Bardzo dziekuje za namiary na doniczki i ociekacz :hug: trafily na moja liste :) a za priv nie ma za co dziekowac :) wybralas juz serwis obiadowy? :)
Ta seria brillante jest tutaj w sklepie o nazwie argos http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239774/Trail/searchtext%3EBRILLANTE.htm http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239767/Trail/searchtext%3EBRILLANTE.htm
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239970/Trail/searchtext%3ETOSTER.htm
tez mi sie bardzo podoba ale mi sie nie spieszy wiec moge troche poczekac, a moze przecenia hehehe :)

kakusek
18-02-2012, 17:55
Kasia a nie denerwuja Cie te wtyczki? Ja ograniczam sie kupowac tutaj sprzet bo nienawidze tych przelaczek wrrrrrrr

*Kasia*
18-02-2012, 17:57
Kakusku ja narazie nie wracam do Polski (a nawet myslimy zeby tutaj kupic dom :)) wiec w ogole nie zwracam uwagi na te wtyczki :)

oldzia
18-02-2012, 18:46
Marta to baw się dobrze:)

a jak już dojdziesz do siebie po imprezce to pokazuj szybko co tam znowu pokupowałaś? ;);)

rere79
18-02-2012, 19:06
Marta, byłam i cyknełam focie (komórką), ale nie było białego tylko czarny czajnik. Niestety na czajniku widać, że to jest plastik. Z tosterem jest lepiej. Sama zobacz i oceń:

101731 101732 101735 101733

mariomili
18-02-2012, 19:54
Baw się dobrze!

A jutro może zobaczymy Twój stolik:rolleyes::razz:

Magdzinska
18-02-2012, 20:30
Marta teraz to nie tylko domu ale i meza Ci zazdroszcze ;) Moze dasz sie namowic na "pozyczke" -tak na okres wykonczenia domu :lol2:
Udanych ostatkow aby jutro glowa nie za dużo bolała :no:
Magdzinska po ilu latach wracacie? (rozumiem ze z wysp ) Czy ja dobrze zrozumialam i Ty pierwszy raz zobaczysz swoj dom :o Jesli tak to jestem pelna podziwu jak go wykonczyłas -szacun !
Ja tez buduje na odleglsoc i niezbyt czesto jestem w PL ale nie wyobrazam sobie całkowicie zdalnego budowania :no:

Hi Kaktusek (Marlejko zaśmiecę troszkę Twój wątek:))
Wracam z synkiem po 6ciu latach. Mąż jeszcze zostaje jakiś czas (względy finansowe:)) My przerabiamy stary dom i do tego robimy jeszcze nową dobudówkę- tak więc postępy w starej części widziałam ostatnio w październiku. Pierwszy raz zobaczę na żywo nową dobudówkę, która staneła w listopadzie:) Napewno sama wiesz jak trudno jest budować na odległość, nie byłoby to możliwe bez pomocy naszych rodziców, szczególnie mojego taty, który osobiście wykańcza nam starą część. Już nie mogę się doczekać...!!!!:P:wiggle:

admete
19-02-2012, 06:11
Marjelko dziękuję za zdjątka :hug:.
Ociekacz rewelka - też mu sie przyglądałam - fajna sprawa :yes:

A o tych rowkach jeszcze pomyśłę http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif

Karolina i Artur :P
19-02-2012, 07:31
Martusia zakupy zdecydowanie udane :D
Korek do wina mam taki sam ;)

Pokazuj kochana ten stolik koniecznie!!!!

:hug:

Zuzu.1
20-02-2012, 13:56
MarJel, oprocz stoliczka jeszcze zdjątko tego kominka i tv razem, nie przejmuj się, że szyba w kominku brudna, na takie drobiazgi nie zwracam uwagi:wiggle: pozdrowionka, dodatki sliczne, ach ci panowie, od razu gadżeciary:eek:

monika996
20-02-2012, 15:23
Marta zdrówka dla synka:)

emiranda
20-02-2012, 17:31
Moniś , a daj jeszcze mi dokładny adres sklepu z tymi krzesłami.
Dobrze że zwróciłaś mi uwagę:cool: też wolałabym chropowate.

Ja tak się tu pytam, a i tak mi mąż nie da ich kupić :( bo on chce tapicerowane :P, ale tak ostatnio świetnie się dogadujemy ;), to może go jeszcze przekonam :rolleyes:

Wkejam tutaj, bo nie wiem czy przeczytasz u Moni. Na Boga powiedz mężowi, że krzesła tapicerowane to przeżytek, do Waszych wnętrz zupełnie nie będą pasować, masz taki piekny stół, taka super kuchnie, i gdzie do tego krzesła z materialem?
Albo zastosuj może inna metode wobec męża, po prostu zacznij mówic o takich, ktore mu na pewno nie będa sie podobały np Ludwik czy tym podobne. Możesz powiedzieć , ze ktoś zasugerowal Ci na forum, że wlasnie te a nie inne. Jak zobaczysz, że zupełnie sie z tym nie chce zgodzić , wówczas podrzucisz pomysł z tymi które Ci sie podobaja. Z dwojga złego wybierze (mam taka nadzieję) Twoje faworytki. Jesteśmy kobietami, tzreba jakimś sprytem męża przekonać. :)
Pozdrawiam i zycze sukcesu :) (jak bedziesz chciala to skasuje ten post tylko daj znać)

kakusek
20-02-2012, 23:25
Martunia doczytałam ze siedzisz z chorym synkiem w domku wiec przyszlam poprzytulac i zyczyc zdrowka dla mlodego :hug:

mirela99
21-02-2012, 13:54
Ja mojego na krzesła wzięłam inaczej: po prostu ponieważ nie udało się wypracować kompromisu to nie spędziliśmy świąt przy naszym wspaniałym stole tylko przy stoliku w salonie. Teraz zaczyna się bać, ze i wielkanoc tak spedzimy i stwierdził, że nie wazne co zamówię - żeby tylko już były :).

agawi74
21-02-2012, 14:07
Wkejam tutaj, bo nie wiem czy przeczytasz u Moni. Na Boga powiedz mężowi, że krzesła tapicerowane to przeżytek, do Waszych wnętrz zupełnie nie będą pasować, masz taki piekny stół, taka super kuchnie, i gdzie do tego krzesła z materialem?

Alu, nie zgadzam się z Tobą:no: krzesła tapicerowane to nie jest przeżytek w żadnym razie! U Marty jest całkiem sporo elementów glamour połączonych z nowoczesnymi i uważam, że takie krzesła lekko glamour tapicerowane świetnie się wpiszą w jej wnetrza:wiggle:I właśnie takie będą bosko wyglądać w zestawieniu z prostym dębowym stołem:)

tofee
21-02-2012, 15:56
Marta zdrówka dla malucha :hug:.

Ps. Nie wiem jaką masz wodę ale w kawiarce w pojemniku na wodę (w środku) jest taki dzynks do zamontowania filtru ;). Ja 1 filtr miałam w zestawie ;)

pasie
21-02-2012, 17:13
hooop hooop:D;)

Elena76
21-02-2012, 17:30
A gospodyni nadal szwęda się po innych wątkach, do siebie nie zajrzy :)

emiranda
21-02-2012, 17:49
Alu, nie zgadzam się z Tobą:no: krzesła tapicerowane to nie jest przeżytek w żadnym razie! U Marty jest całkiem sporo elementów glamour połączonych z nowoczesnymi i uważam, że takie krzesła lekko glamour tapicerowane świetnie się wpiszą w jej wnetrza:wiggle:I właśnie takie będą bosko wyglądać w zestawieniu z prostym dębowym stołem:)
Aga to mamy inne gusta, ja zdecydowanie wole krzesła nie tapicerowane przynajmniej u siebie. MOże masz racje może u MarJel to bedzie pasować, ale ja na artyźmie sie nie znam, mówię tylko co mi intuicja podpowiada.
Ciesze sie jednak, że sa inne zdania, bo byłoby nudno.:)

MarJel
21-02-2012, 18:08
Ano wypadłam trochę z rytmu;)
Mam terrorystę w domu, czekam aż uśnie:rolleyes:
Trzeba odpisać na zaległe posty i odnieść się do tematu krzeseł w jadalni;) i fotki czajnika od rere, a to wymaga większego skupienia.
W między czasie odwiedziłam trochę kuliżanek :)

Elena76
21-02-2012, 18:24
Kuliżanko, a propos krzeseł do jadalni, to masz farta albo i niefarta, bo według mnie pasują krzesła w różnym stylu. Ale najbardziej takie rujnujące kieszeń :lol:

narendil
21-02-2012, 19:15
fotki czajnika od rere, a to wymaga większego skupienia.

Chcę tylko poinformować, że w trzech Saturnach w stolicy Brillante nie mają.
Więcej nie zdążyłam wczoraj odwiedzić :)

MarJel
21-02-2012, 22:21
Wciąż nie umiem wstawiać zdjęć (niezdara ze mnie:() Ślę więc linka do moich czarnych pojemników. Proste i tanie:P Wziełam do kawy, herbaty i cukru (małe a cieszy:))
Miłej zabawy ostatkowej:p. Ty będziesz z mężem balować a my wciąż będziemy pakować w pudła dorobek naszego życia:rolleyes:, bo we wtorek nastąpi wielki powrót i wreszcie zobaczę mój domek:wiggle: :bye:

http://www.dunelm-mill.com/shop/vintage-star-collection-tea-storage-jar-50727
Fajne te pojemniczki :yes:
Dzisiaj wtorek, wielki dzień, trzymam kciuki, aby wszytko poszło zgodnie z planem, a ty w wolnej chwili zdaj relację jak wrażenia :hug:

Marta teraz to nie tylko domu ale i meza Ci zazdroszcze ;) Moze dasz sie namowic na "pozyczke" -tak na okres wykonczenia domu :lol2:


:no::no::no::P
Jeszcze mi zostały krzesła , bufet, zasłony na dole, biurko do gabinetu......;)

Marta udanych ostatków http://emotikona.pl/emotikony/pic/kapela.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)
Codziennie podglądam co tam ,u Ciebie nowego :p,za to Tobie należy się http://emotikona.pl/emotikony/pic/niegrzeczny.gif (http://emotikona.pl/emotikony/),za to,że tak rzadko bywasz u mnie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0bully.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)


I u mnie.O!:P:lol:
Byłam już u was i proszę mi się tu nie awanturować :P
Ola, orkiestra dęta :lol2:

Bardzo dziekuje za namiary na doniczki i ociekacz :hug: trafily na moja liste :) a za priv nie ma za co dziekowac :) wybralas juz serwis obiadowy? :)
Ta seria brillante jest tutaj w sklepie o nazwie argos http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239774/Trail/searchtext%3EBRILLANTE.htm http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239767/Trail/searchtext%3EBRILLANTE.htm
http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/4239970/Trail/searchtext%3ETOSTER.htm
tez mi sie bardzo podoba ale mi sie nie spieszy wiec moge troche poczekac, a moze przecenia hehehe :)
Kasiu, nie wybrałam jeszcze serwisu:rolleyes:, chciałabym biały lub kremowy, prosty i elegancki( raczej nie nowoczesny i kanciasty:rolleyes:)
A to jakiś zagramaniczny sklep?

Marta to baw się dobrze:)

a jak już dojdziesz do siebie po imprezce to pokazuj szybko co tam znowu pokupowałaś? ;);)
Wyjątkowo się bawiłam dobrze :wiggle::wiggle:
Oldzia, nic szczególnego do pochwalania, kilka kubeczków na herbatę kupiłam tylko;)

Marta, byłam i cyknełam focie (komórką), ale nie było białego tylko czarny czajnik. Niestety na czajniku widać, że to jest plastik. Z tosterem jest lepiej. Sama zobacz i oceń:

101731 101732 101735 101733
Rere, jestem Ci bardzo wdzięczna za fotki:hug: Wiesz co? nie zraziłam się jednak i nadal chcem ten zestaw:lol:
Może biały czajnik będzie wyglądał mniej plastikowo:rolleyes:, biały toster wydaje się ładny:rolleyes:

Baw się dobrze!

A jutro może zobaczymy Twój stolik:rolleyes::razz:
mario póki co na dole panuje harmider ( farby, kredki, plastelina, dziecko chore i mi tu rządzi w domu:rolleyes:)
Niech tylko pójdzie do przedszkola:)

Marjelko dziękuję za zdjątka :hug:.
Ociekacz rewelka - też mu sie przyglądałam - fajna sprawa :yes:

A o tych rowkach jeszcze pomyśłę http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif
Proszę bardzo:), ja na rowki nie namawiam jakby co ;)

Martusia zakupy zdecydowanie udane :D
Korek do wina mam taki sam ;)

Pokazuj kochana ten stolik koniecznie!!!!

:hug:
Karolcia, już pisałam mario, muszę dziecko wykurować;)
Odzwyczaiłam się od takiego siedzenia w domu, jestem bardziej zmęczona niż zwykle, nie mam weny na fotki nawet:eek:

MarJel, oprocz stoliczka jeszcze zdjątko tego kominka i tv razem, nie przejmuj się, że szyba w kominku brudna, na takie drobiazgi nie zwracam uwagi:wiggle: pozdrowionka, dodatki sliczne, ach ci panowie, od razu gadżeciary:eek:
Zuzu, daj mi jeszcze parę dni, a będzie stoliczek, kominek i tv:)

Marta zdrówka dla synka:)


Martunia doczytałam ze siedzisz z chorym synkiem w domku wiec przyszlam poprzytulac i zyczyc zdrowka dla mlodego :hug:
Dziękuję dziewczynki :hug:
Zapalenie oskrzeli tydzień w domku( mam nadzieję) i antybiotyk:sick:

Wkejam tutaj, bo nie wiem czy przeczytasz u Moni. Na Boga powiedz mężowi, że krzesła tapicerowane to przeżytek, do Waszych wnętrz zupełnie nie będą pasować, masz taki piekny stół, taka super kuchnie, i gdzie do tego krzesła z materialem?
Albo zastosuj może inna metode wobec męża, po prostu zacznij mówic o takich, ktore mu na pewno nie będa sie podobały np Ludwik czy tym podobne. Możesz powiedzieć , ze ktoś zasugerowal Ci na forum, że wlasnie te a nie inne. Jak zobaczysz, że zupełnie sie z tym nie chce zgodzić , wówczas podrzucisz pomysł z tymi które Ci sie podobaja. Z dwojga złego wybierze (mam taka nadzieję) Twoje faworytki. Jesteśmy kobietami, tzreba jakimś sprytem męża przekonać. :)
Pozdrawiam i zycze sukcesu :) (jak bedziesz chciala to skasuje ten post tylko daj znać)


Ja mojego na krzesła wzięłam inaczej: po prostu ponieważ nie udało się wypracować kompromisu to nie spędziliśmy świąt przy naszym wspaniałym stole tylko przy stoliku w salonie. Teraz zaczyna się bać, ze i wielkanoc tak spedzimy i stwierdził, że nie wazne co zamówię - żeby tylko już były :).


Alu, nie zgadzam się z Tobą:no: krzesła tapicerowane to nie jest przeżytek w żadnym razie! U Marty jest całkiem sporo elementów glamour połączonych z nowoczesnymi i uważam, że takie krzesła lekko glamour tapicerowane świetnie się wpiszą w jej wnetrza:wiggle:I właśnie takie będą bosko wyglądać w zestawieniu z prostym dębowym stołem:)

Z krzesłami to dłuższy wywód będzie:rolleyes:, ale chyba nie dziś...
Muszę dokładnie obfocić jadalnię i salon, wkleić wszystkie inspiracje krzesłowe i będziemy gdybać;)
W każdym bądź razie jest dobrze, bo pasują nowoczesne plastiki i tapicerowane też, tak jak Aga zauważyła jest sporo elementów glamour:)
Do tej pory plastiki odpadały bo mąż był na ,,nie", jednak coś w nim pękło jak pokazałam mu jedną fotkę.
Myślałam że dzis dam radę, ale o tym innym razem jednak, na pewno niedługo bo moje jyskowe krzesła ledwo zipią:bash:

Marta zdrówka dla malucha :hug:.

Ps. Nie wiem jaką masz wodę ale w kawiarce w pojemniku na wodę (w środku) jest taki dzynks do zamontowania filtru ;). Ja 1 filtr miałam w zestawie ;)
Dzięki Toficzku, twojemu maluszkowi też zdrówka życzę, a sprawę filtra mamy już obgadaną u ciebie;)

hooop hooop:D;)


A gospodyni nadal szwęda się po innych wątkach, do siebie nie zajrzy :)
:bye::lol:

Kuliżanko, a propos krzeseł do jadalni, to masz farta albo i niefarta, bo według mnie pasują krzesła w różnym stylu. Ale najbardziej takie rujnujące kieszeń :lol:
Elena jak zwykle masz rację! A szczególnie z tym ostatnim stwierdzeniem :lol:

Chcę tylko poinformować, że w trzech Saturnach w stolicy Brillante nie mają.
Więcej nie zdążyłam wczoraj odwiedzić :)
Kobieto rozwalasz mnie:hug: Dzięki aniele że pamiętasz:hug:
Szkoda że nie ma :(

lidszu
21-02-2012, 22:25
Martuś, zdrówka dla synka zyczę :hug:

MarJel
21-02-2012, 22:30
Jeszcze obiecałma ziewo fotkę miejsca łączenia blatu w kuchni, tak jak pisałam ci na priw jest obok okna. Nie było możliwości zrobić niestety z jednego kawałka.
http://img195.imageshack.us/img195/4790/20120221154641.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/195/20120221154641.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

MarJel
21-02-2012, 22:33
Martuś, zdrówka dla synka zyczę :hug:

Dziękuję Lidzia:hug:
Rzadko to moje dziecię choruję, ale jak już to cały dom i świat do góry nogami:rolleyes:

lidszu
21-02-2012, 22:41
Dziękuję Lidzia:hug:
Rzadko to moje dziecię choruję, ale jak już to cały dom i świat do góry nogami:rolleyes:
moje też rzadko, ale jak już się rozchorują, to z przytupem :lol2:

moja koleżanka ma teraz przerąbane, bo 2 tygodnie temu ze swoim 4 latkiem trafiła do szpitala z podejrzeniem rota, ale okazało się, że to wirusowe zap. płuc - byli tydzień w szpitalu. Wrócili do domu, młody został następny tydzień w domu, aby nabrać odporności, ale pod koniec pobytu w domu wysypało go i teraz ma ospę, masakra http://emoty.blox.pl/resource/padam_na_cycki.gif

MarJel
21-02-2012, 22:51
moje też rzadko, ale jak już się rozchorują, to z przytupem :lol2:

moja koleżanka ma teraz przerąbane, bo 2 tygodnie temu ze swoim 4 latkiem trafiła do szpitala z podejrzeniem rota, ale okazało się, że to wirusowe zap. płuc - byli tydzień w szpitalu. Wrócili do domu, młody został następny tydzień w domu, aby nabrać odporności, ale pod koniec pobytu w domu wysypało go i teraz ma ospę, masakra http://emoty.blox.pl/resource/padam_na_cycki.gif

O rany, ale historia:jawdrop::jawdrop:
Moje już na szczęście ospę miały:rolleyes:
Ale zawsze przy oskrzelach boje się o płuca właśnie...

Mój mały to typowy facet i tatuś, niby taki twardziel, a jak już chory to Boże ratuj:bash:

tofee
21-02-2012, 22:52
moje też rzadko, ale jak już się rozchorują, to z przytupem :lol2:

moja koleżanka ma teraz przerąbane, bo 2 tygodnie temu ze swoim 4 latkiem trafiła do szpitala z podejrzeniem rota, ale okazało się, że to wirusowe zap. płuc - byli tydzień w szpitalu. Wrócili do domu, młody został następny tydzień w domu, aby nabrać odporności, ale pod koniec pobytu w domu wysypało go i teraz ma ospę, masakra http://emoty.blox.pl/resource/padam_na_cycki.gif

Ja właśnie słyszałam że ponoć w szpitalach panuje ospa ... i lepiej jak ktoś już na prawdę nie MUSI to z maluchami się nie pchać bo wysypanie murowane :(

pasie
21-02-2012, 22:53
ja mam Starszaka w domu - niby ma głupi katar ale goraczka 38 stopni.................... i siedzi przy kompie całymi dniami:bash:

własnie ospa tylko zimą - mój starszy też w lutym chorował tylko już baaardzo dawno temu;)

ziewo
21-02-2012, 22:57
Bardzo Ci dziękuję za pamięć. U mnie też niestety nie da się w jednym kawałku - 3,90m. Byłam dzisiaj u kamieniarza i zapomniałam zapytać max jakie długie są w stanie zrobić.

lidszu
21-02-2012, 22:59
O rany, ale historia:jawdrop::jawdrop:
Moje już na szczęście ospę miały:rolleyes:
Ale zawsze przy oskrzelach boje się o płuca właśnie...

Mój mały to typowy facet i tatuś, niby taki twardziel, a jak już chory to Boże ratuj:bash:
ale ten chłopczyk był szczepiony przeciwko ospie, chociaż wiem, że te szczepionki nie dają 100% odporności.

moje całe szczęście też już chorowały :)

tofee
21-02-2012, 23:00
ja mam Starszaka w domu - niby ma głupi katar ale goraczka 38 stopni.................... i siedzi przy kompie całymi dniami:bash:

własnie ospa tylko zimą - mój starszy też w lutym chorował tylko już baaardzo dawno temu;)

A Ty z tego kompa korzystasz że tak walisz głową w mur, czy masz zasady ograniczania takich "przyjemności"? To chyba niestety takie już pokolenie, boję się że kolejne to książek nawet nie pozna :(

MarJel
21-02-2012, 23:12
Mój trzy latek odkąd chory wszystkich terroryzuje:sick: u nas dzisiaj bajki dudniały pół dnia:rolleyes:
A ja się go pytałam czy mogę pójść siku:rolleyes:
Potem nie pozwolił mi się odzywać do męża, a na koniec zabronił rozpalić w kominku:rolleyes:
Już pisałam u Oli, to chyba skutki uboczne antybiotyku- na ulotce pisało że może być nadpobudliwy :rolleyes:
:rotfl:

lidszu
21-02-2012, 23:13
A Ty z tego kompa korzystasz że tak walisz głową w mur, czy masz zasady ograniczania takich "przyjemności"? To chyba niestety takie już pokolenie, boję się że kolejne to książek nawet nie pozna :(
to wszystko zależy, bo moja I. namiętnie czyta książki, ale do kompa nie pozwalamy jej siadać

tofee
21-02-2012, 23:17
to wszystko zależy, bo moja I. namiętnie czyta książki, ale do kompa nie pozwalamy jej siadać

No kochana po mamusi :cool:.

Tymo też namiętnie każe mi czytać mu :lol2: Kubusia Puchatka, Pawła i Gawła, Na straganie i takie tam ... Mogę recytować z pamięci ... ciekawe ile mu się ta fascynacja utrzyma.

MarJel
21-02-2012, 23:19
to wszystko zależy, bo moja I. namiętnie czyta książki, ale do kompa nie pozwalamy jej siadać

U nas na tygodniu Maja ma w ogóle zakaz komputera, w weekendy po odrobionych lekcjach jedynie może pograć.
A muszę przyznać że ma ciągoty do gierek dlatego zawczasu jej zabroniliśmy :rolleyes:

lidszu
21-02-2012, 23:21
No kochana po mamusi :cool:.
pewnie tak, bo ja też pochłaniam książki. I. codziennie bierze ze sobą książkę do samochodu i w drodze do szkoły czyta, to samo jak wraca do domu :lol2: Dzięki temu O. też się tego uczy, więc mam nadzieję, że będzie równie chętnie czytać jak już się nauczy, na razie przegląda obrazki w książkach i gazetkach w czasie jazdy

tofee
21-02-2012, 23:21
Ja się boję że za dużo Tymowi pozwalamy i nie zauważymy takich niuansów :eek:

MarJel
21-02-2012, 23:28
U nas wszytko pod kontrolą, aczkolwiek Mai muszę zacząć więcej czasu poświęcać, zaczyna się ten wiek...

O Bartusia na razie się nie boję to bardzo dobre dziecko , w przedszkolu to panie pieją z zachwytu jaki to on grzeczny:D
Rzeczywiście porównując ich dwoje to z jest mniej wymagającym dzieckiem od swojej siostry :rolleyes:

Za to chorobę lepiej znosiła Maja ;)

mirela99
22-02-2012, 06:50
Zdrówka dzieciakom i gratulacje z okazji 200 strony !!!

pysiaczek
22-02-2012, 07:25
MarJel trochę mi się przegapiło ostatanie wpisy u Ciebie ;)

Swietne zakupy. Super te butelki na olej ze spryskiwaczem :yes:


Zdrówka dla synka i cierpliwości dla Ciebie :D

myszonik
22-02-2012, 07:41
Mój trzy latek odkąd chory wszystkich terroryzuje:sick: u nas dzisiaj bajki dudniały pół dnia:rolleyes:
A ja się go pytałam czy mogę pójść siku:rolleyes:
Potem nie pozwolił mi się odzywać do męża, a na koniec zabronił rozpalić w kominku:rolleyes:
Już pisałam u Oli, to chyba skutki uboczne antybiotyku- na ulotce pisało że może być nadpobudliwy :rolleyes:
:rotfl:

To chyba powinni rodzicom rekompensaty za straty moralne po zażywaniu takiego leku wypłacać ;)

Zdrówka dla Malucha życzę - niech się jak najszybciej wykuruje, wróci do przedszkola i da odetchnąć.

hazeleyes1982
22-02-2012, 08:32
Martusia, usciski dla Małego Łobuziaka!:hug: Niech szybciutko zdrowieje,Maluszek!:wiggle:

rere79
22-02-2012, 09:24
Rere, jestem Ci bardzo wdzięczna za fotki Wiesz co? nie zraziłam się jednak i nadal chcem ten zestaw
Może biały czajnik będzie wyglądał mniej plastikowo, biały toster wydaje się ładny


Cieszę się, że nie przysporzyłam Ci kolejnego kłopotu ;). Tak jak kiedyś pisałam, toster wygląda na porządnie zrobiony. Czajnik trochę mniej. Najbardziej mnie razi to na łączeniu 'diamenciku' z miarką od poziomu wody. Biały czajnik też widziałam i nie wiele lepiej wygląda od czarnego. To teraz tylko czekać aż w PL na półkach się pojawi. A może zdecydujesz się przez neta kupić?
Zdrówka dla synka. Mojego od wczoraj męczy tylko gorączka i daje nam do wiwatu :D

kakusek
22-02-2012, 09:27
Pytasz o pozwolenie na wyjscie do wc?:lol2: Martunia faktycznie maly terrorysta w tej chorobie wiec niech synek szybko wraca do zdrowia i znow przemieni sie w Twojego aniołka:hug:O kompie to sie nie bede tutaj wypowiadac bo u mnie towarzystwo wlasnie w tym roku lekko przeholowało z siedzeniem na grach :bash:Tez w tyg maja zakaz bo o niczym innym nie było rozmow tylko o kolejnych lewelach itd.
Przyłapałam mlodszego na dziwnej korespondencji z uzytkownikami ktorzy wyciagali od niego rozne informacje i probowali gowniarza naciagnac aby kupil im doładowania do tel (wtedy zrozumiałam po co nas ciagle pyta i nr karty kredytowej ;))
Teraz młodszy znow wrocił do ksiazek (bardzo je lubi) a starszy do składania lego (jest dyslektykiem i nie lubi czytac :()

*Kasia*
22-02-2012, 10:04
MarJelko ten sklep jest w Irlandii i Anglii. Ja mieszkam w Irlandii...
Moj Synek (5 lat) bardzo lubi ksiazki :) jak my czytamy i jak sam czyta :) ale z komputera tez korzysta (maja zadania ze szkoly ktore rozwiazuja w zeszycie ale tez sa takie ktore robia na stronie internetowej szkoly)
Duzo zdrowka dla Synka :hug:

mariomili
22-02-2012, 12:12
Jakie dzisiaj bajki oglądasz;)
Zdrówka dla synka:yes:

Karolina i Artur :P
22-02-2012, 12:42
Martusia mega dużo zdrówka dla Bartusia!!! :hug:
Buziaki dla małego terrorysty i jego dzielenej mamy :*****
Trzymaj sie kochana, fotki nie zając nie uciekną, rozumiem brak weny ;)
Jak tylko nabierzesz ochoty łap aparat i cykaj jak najwięcej :D

pasie
22-02-2012, 17:19
A Ty z tego kompa korzystasz że tak walisz głową w mur, czy masz zasady ograniczania takich "przyjemności"? To chyba niestety takie już pokolenie, boję się że kolejne to książek nawet nie pozna :(


to wszystko zależy, bo moja I. namiętnie czyta książki, ale do kompa nie pozwalamy jej siadać

mój też tak miał do pewnego wieku;) a teraz skype, multipleyery i takie rzeczy robi na kompie że :jawdrop: stanowczo muszę mu ograniczać :bash:

miqua
22-02-2012, 19:25
Pięknie tu u Ciebie!!! Gratuluje!!!

Magdzinska
23-02-2012, 21:57
Witam witam!! MAm nadzieję, że synek ma się już lepiej!!!! Nadrabiam dziś zaległości po trzydniowej nieobecności i myślałam, że zobaczę nowe fotki ;) No nic poczekam jeszcze troszkę :P Ja już wylądowałam w kraju:) Narazie sie wakacjuje u teściów;) Widziałam wczoraj nasz domek- stara część już prawie gotowa do malowania i kładzenia barlinka a nowej jeszcze trochę brakuje (dachu, okien ;)) Do Bożego Narodzenia damy radę:P Pozdrawiam

agawi74
23-02-2012, 21:59
Jak się ma mały terrorysta? Jest poprawa?:) Leniuchujesz sobie Martuś?:wiggle:

pasie
23-02-2012, 22:01
Martusia to się po innych wątkach szlaja a fotek stolika brak:P

agawi74
23-02-2012, 22:06
Martusia to się po innych wątkach szlaja a fotek stolika brak:P
Aaaa to takie butyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bomba.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bomba.gif Marta stolik, stolik, stolik! Czekam http://forum.barcis.pl/images/smilies/waiting.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/waiting.gif

MarJel
23-02-2012, 22:35
Oja!!! Zapomniała ja, że ma swój wątek:lol2::lol2::lol2:

Pasie- kabel jesteś :lol:

Aguś , terrorysta :rotfl: Jest już dobrze, od wczoraj chodzę już siku bez pytania :lol2: A tak poważnie, faktycznie gorączka źle na moje dziecko wpływała, jakiś taki zaborczy był:rolleyes:
Siedzimy sobie dalej w domku, Bartuś powoli zdrowieje, znowu jest małym aniołem. Wstajemy przed 8 ok. 12-13 Bartuś idzie spać na 3-4 godz. :jawdrop: i potem na noc ok. 20- 20.30:jawdrop: Przez cały dzień łazi za mną krok w krok:rolleyes:, dziś pomagał mi w sprzątaniu ( jak odkurzałam siedział na odkurzaczu, a ja go ciągnęłam :lol2:)
Po za tym jest nam dobrze i wcale nie mamy dość i nie chcę się nam z domu wychodzić:)

miqua:welcome: bardzo mi miło :)

Magdzinska , Witaj w Rzeczypospolitej ;) Fajnie , że jesteś :hug: Trzymam kciuki za Boże Narodzenie :)

Mirela, Pysiaczku, Myszonik , Hazelku, Kakusku, rere- ( czajnik i toster jednak kupię:cool:) Kasiu, Mariomili i Karolciu :hug: Wasze kciuki za zdrówko syna zdziałały cuda ;) mało tego, teraz mam aniołka :wiggle:

MarJel
23-02-2012, 22:37
Aaaa to takie butyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bomba.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/bomba.gif Marta stolik, stolik, stolik! Czekam http://forum.barcis.pl/images/smilies/waiting.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/waiting.gif

Bomby :jawdrop::lol2:
Chyba wybuchną :lol:, dalej nie mam fot :oops:

agawi74
23-02-2012, 22:42
Przez cały dzień łazi za mną krok w krok:rolleyes:, dziś pomagał mi w sprzątaniu ( jak odkurzałam siedział na odkurzaczu, a ja go ciągnęłam :lol2:)
Eee, to mały już zdrowieje:rotfl::rotfl:


Bomby :jawdrop::lol2:

Chyba wybuchną :lol:, dalej nie mam fot :oops:

Oj wybuchnąhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/rozne/zly.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/hot.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/blowup.gif

yokasta
23-02-2012, 22:43
Hehe tak w sprzątaniu jak Ci Bartuś pomógł to i ja mogę :D:D:D.

pasie
23-02-2012, 22:44
:P

ale stolik jest?

ja tam lubiłam jak mój Straszak chorował;) taaaki był spokojny i duuużo spał:D

karolek59
23-02-2012, 22:47
Marta

http://forum.barcis.pl/images/smilies/pytanie.pngCzy twoje łóżko w sypialni jest z eco-skóry ?
Możesz mi napisać czy dobrze się sprawuję :-?

To znaczy nie mam na myślihttp://www.matrax.net/forum/images/smilies/sex.GIF http://www.matrax.net/forum/images/keny/sexx.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/naughty.gif



chciałam podpytać czy białe łoże jest trudne w utrzymaniu czystości? Brudzi się ten materiał? farbuję?

agawi74
23-02-2012, 22:49
Karola, nie wytrzymam http://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gif

MarJel
23-02-2012, 22:50
Przepraszam, ale nie mogę na razie odpisać bo konam ... Karola:jawdrop: :rotfl::lol2::rotfl:

karolek59
23-02-2012, 22:53
Spoko loko mam czas http://forum.barcis.pl/images/smilies/figielek.gif

tym czasem laseczki http://forum.barcis.pl/images/smilies/knajpa.gif

MarJel
23-02-2012, 23:30
Eee, to mały już zdrowieje:rotfl::rotfl:



Oj wybuchnąhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/rozne/zly.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/hot.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/blowup.gif
nie mogę :lol2:

Hehe tak w sprzątaniu jak Ci Bartuś pomógł to i ja mogę :D:D:D.
Fajna zabawa :) przyjemne z pożytecznym :D Odkurzacz ledwo zipi , ale jest jeszcze jeden :lol:

:P

ale stolik jest?

ja tam lubiłam jak mój Straszak chorował;) taaaki był spokojny i duuużo spał:D
Stolik w domu jest :lol:a już ponad dwa tygodnie może. Ładny, biały na giętych nóżkach ;), a czy pasuje same ocenicie jak się zlituję i zrobię foto :rolleyes:

Marta

http://forum.barcis.pl/images/smilies/pytanie.pngCzy twoje łóżko w sypialni jest z eco-skóry ?
Możesz mi napisać czy dobrze się sprawuję :-?

To znaczy nie mam na myślihttp://www.matrax.net/forum/images/smilies/sex.GIF http://www.matrax.net/forum/images/keny/sexx.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/naughty.gif



chciałam podpytać czy białe łoże jest trudne w utrzymaniu czystości? Brudzi się ten materiał? farbuję?
Karolku, ale dałaś z tymi emotami:lol2: chichram się non stop :lol2:

Moje łóżko jest ze skóry naturalnej, nic, a nic się nie brudzi, łatwe to to w utrzymaniu bo tam się tylko śpi, tzn. nie tylko:lol:, ale przy tym się też nie brudzi ;)

karolek59
23-02-2012, 23:40
Dziękuję uprzejmie za wyczerpującą odpowiedz http://forum.barcis.pl/images/smilies/poklony.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/poklony.gif

Ja tam dobrze wiem jak jest http://www.matrax.net/forum/images/keny/rotfl.gif Bartuś smacznie chrapię w swojej brycehttp://gify.magazynek.org/pictures/Postacie,%20zawody/Bobasy/029.gif
a tymczasem rodzice grzecznie i przykładnie

http://gify.magazynek.org/pictures/Postacie,%20zawody/Pary/025.gif

agawi74
23-02-2012, 23:44
:rotfl::rotfl:

MarJel
23-02-2012, 23:46
Karolku skąd wiedziałaś że jestem blondynką he;)
Bartuś nie śpi już w kołysce tylko w aucie, a cała reszta się zgadza :lol::lol2:

karolek59
23-02-2012, 23:51
Się Wie http://forum.barcis.pl/images/smilies/oczko.gif
http://gify.magazynek.org/pictures/Postacie,%20zawody/Policjant/093.gifma się ludzi w wywiadzie http://forum.barcis.pl/images/smilies/dogwalk.gif


wiem że Bartuś ma autko przeca napisałam że bryka tylko nie znalazłam emoty http://forum.barcis.pl/images/smilies/niemoc.gif

MagdaZZZ
24-02-2012, 00:05
nie no, karola ty tu wprowadzasz normalnie nową jakość z tymi emotami:rotfl:
http://emoty.blox.pl/resource/upup.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/upup.gif

mirela99
24-02-2012, 06:46
karola ale dałaś czadu :).
Ja mam ekoskórę ale czarne łóżko. U mnie (jak to na czarnym) widać kurzu nieco.

~~slonko~~
24-02-2012, 07:08
dzień dobry :)

zajrzałam by się przywitać :) wróciłam na forum, szukając inspiracji i nie ukrywam, że Twój domek jest jednym z tych, które mnie zachwyciły od początku do końca :)
jest nie tylko pięknie urządzony, ale ma wszystko o czym można marzyć :)
Twoje schody to wisienka na torcie :) są cudne :)
http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_super.gif

pozwolisz, ze dalej będę zaglądać ? tym razem już oficjalnie ? :)

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/beautiful.gif

*Kasia*
24-02-2012, 09:41
Super ze Bartus czuje sie lepiej :wiggle:
Milego dnia :hug:

pasie
24-02-2012, 12:15
:lol2:niezłe te emotki :rotfl:

admete
24-02-2012, 12:42
Marta

http://forum.barcis.pl/images/smilies/pytanie.pngCzy twoje łóżko w sypialni jest z eco-skóry ?
Możesz mi napisać czy dobrze się sprawuję :-?

To znaczy nie mam na myślihttp://www.matrax.net/forum/images/smilies/sex.GIF http://www.matrax.net/forum/images/keny/sexx.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/naughty.gif



chciałam podpytać czy białe łoże jest trudne w utrzymaniu czystości? Brudzi się ten materiał? farbuję?


http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

Nie zdążyłam wczoraj tej parnej sytuacji oblukać :lol:..........


Mrjelko dobrze że Twój maluch juz lepiej się czuje :yes: - my też teraz przechodzimy przez choróbsko - mój z kolei wykazuje jakieś 300% nie zdecydowanie - pobawimy się w to? a może w tamto?a może jednak nie w to tylko w tamto? wiesz co ja to jestem zmęczony i lepiej odpocznę - i tak ze wszystkim http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif a ja kończę ze sterta róznych gier, zabawek, klocków do sprzatania...........

GUMISIOWA
24-02-2012, 13:25
MarJel-jestem w trakcie intensywnego poszukiwania wykonawcy lozka tapicerowanego z wysokim zaglowkiem.Przegladajac Twoja galerie,wydaje mi sie ze napominalas iz wykonawca lozka byl niejaki Stanuch-czy sie nie myle?Jesli tak prosze przeslij (jesli mozesz)cene i jak oceniasz wspolprace.DZIEKUJE I POZDRAWIAM I CALY CZAS PODGLADAM;)

Leia
24-02-2012, 20:08
o mamo...i tu też tak kolorowo od emotek http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif
karolek RULEZZZZZ http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

Marta...też bym chciała zobaczyć Twój stoliczek http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

oldzia
25-02-2012, 08:37
no Marta tyle już czekamy...... zlituj się;) i pokaż ten stolik

Venus_m
26-02-2012, 09:11
no właśnie!! :)

hazeleyes1982
26-02-2012, 11:01
Martuuuuuusia!Jestes tu?:)

MarJel
26-02-2012, 11:18
Martuuuuuusia!Jestes tu?:)

Jezdem:lol: znowu się ukrywam :razz:
Mały usypia , w miejscu słabego zasięgu, jak zaśnie przeniose w lepsze miejsce i nadrobię co wyżej :D

Venus_m
26-02-2012, 19:57
już? :D

MarJel
26-02-2012, 20:04
już? :D

Dobra jestem nie:) Popołudniowa trzy godzinna drzemka dawno już minęła, a od godziny śpi już na noc:lol2:
Ostatnio wolę bywać u was niż u siebie:D

GUMISIOWA
26-02-2012, 20:07
MarJel-czy aj bym miala szanse na jakas odpowiedz w sprawie wspolpracy z panem Stanuchem :(Pozdrawiam

E & co.
26-02-2012, 20:16
Ty sie kochana nie wykrecaj i pokaz nam w koncu Twoj stolik ! :popcorn:

MarJel
26-02-2012, 20:24
MarJel-czy aj bym miala szanse na jakas odpowiedz w sprawie wspolpracy z panem Stanuchem :(Pozdrawiam

Już, jakoś się nie mogłam zebrać:oops:
Współpraca jak najbardziej wzorowa, jak na firmę której wcześniej nie znałam nikt jej nie polecał itd. po prostu wyszukałam ich w necie i zamówiłam łóżko, nawet bez oglądania próbek skór:eek: taka ryzykantka jestem :lol2:
Mogę polecić :yes:, nawet terminowo spisali się na medal bo przyszło dwa tygodnie wcześniej niż ustalaliśmy.
Czy na coś jeszcze miałam odpowiedzieć ? :rolleyes:

MarJel
26-02-2012, 20:41
dzień dobry :)

zajrzałam by się przywitać :) wróciłam na forum, szukając inspiracji i nie ukrywam, że Twój domek jest jednym z tych, które mnie zachwyciły od początku do końca :)
jest nie tylko pięknie urządzony, ale ma wszystko o czym można marzyć :)
Twoje schody to wisienka na torcie :) są cudne :)
http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_super.gif

pozwolisz, ze dalej będę zaglądać ? tym razem już oficjalnie ? :)

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/beautiful.gif

Witaj słonko, będzie mi miło jeśli będziesz zaglądać:) Serdecznie zapraszam.
Schody też lubię :yes:dzięki nim zgubiłam już ze dwa kilo :lol2:


o mamo...i tu też tak kolorowo od emotek http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif
karolek RULEZZZZZ http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

Marta...też bym chciała zobaczyć Twój stoliczek http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif


no Marta tyle już czekamy...... zlituj się;) i pokaż ten stolik



Ty sie kochana nie wykrecaj i pokaz nam w koncu Twoj stolik ! :popcorn:

:Pstolik, stoliczek :P

Właśnie robię porządek ze zdjęciami, załapało się kawałek stolika na Bartoszka urodzinach, oprócz tego znalazłam ciekawe zdjęcia mojej córki z wakacji, których nigdy nie widziałam :eek:, a ładne som, wrzucę na chwilę cobyście mnie znowu lubiły i wybaczyły, że trochę zaniedbuję ostatnio swój wątek :cool:, a wiem, że najbardziej lubicie fotki to pokarzę moje dzieci i kawałek stolika :lol2:

E & co.
26-02-2012, 20:46
Alez my Cie lubimy, tylko wiesz, jak wrzucasz fotki to lubimy Cie BARDZIEJ :D

emiranda
26-02-2012, 20:47
Czekamy :)

hazeleyes1982
26-02-2012, 20:47
Pokażesz?!!:eek: czy juz pokazałas...osochozi????

lady in red
26-02-2012, 20:49
wiedziałam kiedy przyjść na FM :D

Też czekam :popcorn:

rere79
26-02-2012, 20:50
:popcorn: :lol:

pasie
26-02-2012, 20:53
:popcorn::popcorn::popcorn:

lady in red
26-02-2012, 21:03
:popcorn: :mad:

MarJel
26-02-2012, 21:07
Tu kawałek stolika, nie zwracać uwagi na nieskończoną szafkę rtv i fryz mojego syna, który obraził się na fryzjera, oraz na jego urodzinowy strój za nic w świecie nie chciał tego dnia założyć eleganckiej koszuli:lol:

hazeleyes1982
26-02-2012, 21:15
Martulka, Synus-Słodziak i widac, ze rozrabiaka-kochany a Córcia....(tfu-tfu-zeby nie urzec:lol2:) zjawiskowa...modelka Ci rosnie:yes:

MarJel
26-02-2012, 21:15
Oczywiście kabel od telewizora też nie będzie dyndał:lol2:, ten jest za krótki do ukrytej rynienki, a i telewizor ten wyląduję w sypialni naszej, a w salonie będzie większy :)

lady in red
26-02-2012, 21:16
Cudne fotki i świetne dzieciaczki :D
Wiemo czym mówię,bo je widziałam:)
Maja to prawdziwa piękność,a Bartek słodki łobuziak :D

Stoliczek też fajowy :)

*Kasia*
26-02-2012, 21:20
Jupi zalapalam sie na fociaki :wave:
Stolik rewelacja (glosik na niego oddalam :)) bardzo pasuje do Twoich wnetrz :)
Bartus to maly przystojniak, a auto ma wypasione :D Mieszko posiada sportowa wersje tez w kolorze niebieskim :)
Majeczka jest sliczna dziewczynka :jawdrop: w zyciu bym nie powiedziala ze masz tak duza coreczke :cool:

agawi74
26-02-2012, 21:20
Martuś śliczny stoliczek- bardzo pasuje u Was :yes:
Dzieciarki masz urocze, jubilat słodki, a córa:jawdrop::jawdrop: no obłędna uroda, po mamusi pewnie:lol:
Oj będą się chłopaki uganiać:lol2::lol2:

pasie
26-02-2012, 21:20
Synek przyćmił Swoja osobą stolik:D Słodziak:yes:

a Córcia to w jakim wieku? na tych fotkach to Śliczna nastolatka:eek:

emiranda
26-02-2012, 21:20
śliczny synek,
http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/sportowe/sport26_(www.e-gify.pl).gif

ale córcia, piekne oczy, piękne usta coż tu mowić, Marta masz piekna córkę. :)

Stolik przy Twoich dzieciach jakos ginie, chociaz bardzo ładny.:)

MarJel
26-02-2012, 21:22
Dzięki dziewczynki, syn podobny do mnie, córka do tatusia, ja niestety nie mam takich silikonowych ust:lol2:

MarJel
26-02-2012, 21:24
Maja ma już 10 latek :eek::lol::cry:

agawi74
26-02-2012, 21:26
ja niestety nie mam takich silikonowych ust:lol2:
:rotfl::rotfl:

Faktycznie córeczki zawsze są poodbne do ojców (ja też), a synkowie do mamuś:yes::D

GUMISIOWA
26-02-2012, 21:27
MarJel-baaardzo dziekuje!!!Wybieram sie do nich w tym tygodniu!!!!PRZESLICZNE DZIECIAKI!!!!!Gratuluje:)

yokasta
26-02-2012, 21:28
Dzieciaki kurza melodia! Chłopak przystojny a Maja :jawdrop: piękna :D.
Stolik fajny, na kabel nie zwróciłam uwagi. Ta laska w czarnym to Ty ? nonono !

yokasta
26-02-2012, 21:29
Faktycznie córki zawsze są poodbne do ojców (ja też), a córeczki do tatusiów:yes::D

A jaka jest różnica? :rotfl::rotfl::rotfl:

:hug:

Aga poprawiła, ale zostawiam bo było zabawne :D :hug:

agawi74
26-02-2012, 21:33
A jaka jest różnica? :rotfl::rotfl::rotfl:

:hug:
:rotfl::rotfl: ups, zamotałam się:lol2: Już poprawiam:hug:

MarJel
26-02-2012, 21:34
:rotfl::rotfl:

Faktycznie córki zawsze są poodbne do ojców (ja też), a synkowie do mamuś:yes::D
Ja też do łojca swego podobna:yes:
Maja uroda tatusiowa, a mój charakterek :eek:, synek na odwrót.

MarJel-baaardzo dziekuje!!!Wybieram sie do nich w tym tygodniu!!!!PRZESLICZNE DZIECIAKI!!!!!Gratuluje:)
Dzięki. To oni mają siedzibę nie daleko twojego miejsca zamieszkania?

Dzieciaki kurza melodia! Chłopak przystojny a Maja :jawdrop: piękna :D.
Stolik fajny, na kabel nie zwróciłam uwagi. Ta laska w czarnym to Ty ? nonono !
Yokasiu , ja, ja, wyobraź sobie, że ubrałam się w małą czarną:D Synek nawet kolor włosów ma po mamusi :lol2:

rere79
26-02-2012, 21:35
Marta, ależ cudne masz dzieciaki, tfu- dziecko i nastolatkę. Stolik też jest fajny ;)

A ja nie mam dzieci, bo żadne do mnie nie podobne :eek:

yokasta
26-02-2012, 21:35
Kurcze Marta :cool: Twoja figura nie wskazuje mi na takie duże dzieci :rotfl:.

Aguś :hug:.

emiranda
26-02-2012, 21:35
Marta, jak ona ma juz 10 lat to Ty na nia musisz uwazać, nie wiem czy jakiś facet oparłby sie takim ustom. Mój mąz tu obok siedzi i aż buzie otworzył z wrażenia.

Pytanie jeszcze, czy córka sie płcia przeciwną juz interesuje? czy też raczej luzak jest?

Ja pamietam jak mój syn (16) do trzeciej klasy chodził to duzy problem z dziewczynkami był nie z chłopcami. :)

E & co.
26-02-2012, 21:37
Nooo warto bylo czekac :)

Stoliczek ladny, ale Twoje dzieciaki... po prostu cudne sa !!!

MarJel
26-02-2012, 21:37
rere, spróbuj może z trzecim się uda:D

Aga poprawiłam i u mnie w cytacie na synka i mamusie :lol2:

rere79
26-02-2012, 21:39
rere, spróbuj może z trzecim się uda:D


Chyba jednak nie będę próbować, żeby o tym się przekonać ;)

emiranda
26-02-2012, 21:43
Agawi, niepotrzebnie poprawiłaś swój post, to naprawde było bardzo wymowne i jakby podkreślalo sedno sprawy. :)
Mnie to sie bardzo podobało, rewelacyjny tekst, uwierz. Czasami gra słów, (może w tym wypadku niezamierzona) daje rewelacyjne efekty. :)

*Kasia*
26-02-2012, 21:44
A ja nie mam dzieci, bo żadne do mnie nie podobne :eek:

Ja mam tak samo jak Rere, moj Synek to caly tatus :bash: moze w przyszlosci chociaz klejne dzieciatko bedzie podobne do mnie :cool:
A kolor wlosow u Nas cala 3 ma inny ( i to bardzo) tylko ze moj maz jak byl maly to mial taki kolor wlosow jak Mieszko teraz (a obecnie maz ma ciemne ale nie malowane hehehe):cool:

MarJel
26-02-2012, 21:49
Yokasiu, dziękuję (wciągnęłam brzuch):D

emiranda, na razie jeszcze nie ma problemu, aczkolwiek ma w klasie sympatię :yes:, nawet walentynkę dostał od niej , a ona od niego misia :roll:
Zwierza mi się ze wszystkiego, mąż jednak zapowiedział, że na dyskoteki z nią będzie chodził w przyszłości :lol2:

agawi74
26-02-2012, 21:50
Aguś :hug:.

:hug:


Aga poprawiłam i u mnie w cytacie na synka i mamusie :lol2:
Dzięki Marta:D

Agawi, niepotrzebnie poprawiłaś swój post, to naprawde było bardzo wymowne i jakby podkreślalo sedno sprawy. :)
Mnie to sie bardzo podobało, rewelacyjny tekst, uwierz. Czasami gra słów, (może w tym wypadku niezamierzona) daje rewelacyjne efekty. :)
No trudno już poprawiłam. Po prostu pisząc myślałam o czymś innym, a potem nie przeczytałam:lol2: i masz babo placek:D Najważniejsze, że wszystkie wiemy o co chodzi:D

Venus_m
26-02-2012, 21:54
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( ja czekałam i przegapiłam :( głupi licencjat :(

Elena76
26-02-2012, 21:54
Buuuu, fot już ni ma? :rolleyes:


Martuś, wrzucałam u siebie, ale nie wiem czy zajrzysz więc u Ciebie też piszę, bo pytałas o zasłony w jadalni - tkanina na zasłony Sati nr S3100 - 1273 kod. 70 - 2800 - 14 (w sieci znalazłam np tutaj http://www.sklep.flokatex.com.pl/pl/produkt/1/622/4750.html )

monika996
26-02-2012, 21:59
oo i ja też się nie załapałam:spam:film oglądałam

ani syna , ani corki nie widziałam, nie mówiąc o stoliku:(:(:(:(:(:(

emiranda
26-02-2012, 21:59
emiranda, na razie jeszcze nie ma problemu, aczkolwiek ma w klasie sympatię :yes:, nawet walentynkę dostał od niej , a ona od niego misia :roll:
Zwierza mi się ze wszystkiego, mąż jednak zapowiedział, że na dyskoteki z nią będzie chodził w przyszłości :lol2:

No to sie ubawiłam, chociaz popieram, musi tylko o kondycje fizyczna dbać, pozdrów męża ode mnie, ma chłopak głowę, córki trzeba pilnować. Jak ja żałuję, że nie mam tez córki :(

Leia
26-02-2012, 22:05
nieeeeeee ! Tyle czekałam i nic nie zobaczyłam !!!!!!!!! :cry:

Leia
26-02-2012, 22:07
Marta...wrzuć jeszcze raz na sekund 5........

MarJel
26-02-2012, 22:15
Dobra wrzucam na chwilę, bo teraz będziecie emotami płakać pół nocy lub walić emotową główką w mur:D

Elenko, dziękuję pięknie,że się jeszcze dodatkowo pofatygowałaś do mnie :hug: Czyli to jest taka nie błyszcząca tkanina?, ala aksamit? Na stronce są też inne ciekawe kolory, ja mam na razie dylemat czy w jasne, czy w ciemne zasłony iść na dół:rolleyes: Bliżej mi do jasnych, ale jak zobaczyłam u ciebie stalowe to znowu wiem, że nie wiem :D

Venus_m
26-02-2012, 22:18
ojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Marta stolik ładny, ale przy takich dzieciakach to prawie na niego nie patrzę :lol2:

Maja jest prześliczna, te usta i nosek. Cudna dziewczynka :)

Mały terrorysta też słodki blondas ;) :hug:

Leia
26-02-2012, 22:23
:hug:

Marta...cudne masz dzieci...i takie niepodobne do siebie ;)
a Ty...TAKA CHUDZINAAAA !!!!!! czemu się ucięłaś http://emoty.blox.pl/resource/zly.gif

a.....i stoliczek ładny :yes:

MarJel
26-02-2012, 22:26
ojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Marta stolik ładny, ale przy takich dzieciakach to prawie na niego nie patrzę :lol2:

Maja jest prześliczna, te usta i nosek. Cudna dziewczynka :)

Mały terrorysta też słodki blondas ;) :hug:

Terrorysta:lol2:
Dzisiaj miał dzień ykania tzn. jęczenia bez powodu i znowu przez cały dzień się ciągnął za mną :rolleyes:

Emiranda męża pozdrowiłam, a dla ciebie :hug:

MarJel
26-02-2012, 22:32
:hug:

Marta...cudne masz dzieci...i takie niepodobne do siebie ;)
a Ty...TAKA CHUDZINAAAA !!!!!! czemu się ucięłaś http://emoty.blox.pl/resource/zly.gif

a.....i stoliczek ładny :yes:

Leia, nie ucięłam, tylko maż takie foto pyknął:cool:, reszta jest z głową :lol2:, ale na wszystkich widać moich gości, więc wybrałam zdjęcia bez nich :D
Dzieci faktycznie mało podobne do siebie :rolleyes:

madileo
26-02-2012, 22:35
MarJelko, stolik świetny ale dzieci to dopiero masz piekne!! Rośnie Wam w domu murowany łamacz kobiecych serc ...Majeczka pewnie już ma grono adoratorów ;)
napatrzeć się nie mogę...103338

kakusek
26-02-2012, 23:12
;)Martunia Twoje dzieciaczki roznia sie kolorem wlosow czy wogole sa calkiem inne? U mnie kazdy mowi ze jeden to caly mama a drugi wykapany tato a ze my z mezem raczej do siebie niepodobni mam dzieci z dwoch roznych bajek :lol2:-dwa całkiwite przeciwienstwa w wygladzie i charakterze :rotfl:

emiranda
27-02-2012, 07:02
Emiranda męża pozdrowiłam, a dla ciebie :hug:
Dziękuję :)

monika996
27-02-2012, 07:32
:mad::mad::mad::mad::mad: a ja znów nic nie widziałam:bash:

mirela99
27-02-2012, 07:56
Ja też nie widziałam. Nawet stoliczka :(.

myszonik
27-02-2012, 08:03
Też się nie załapałam:( A tu tyle zachwytów....

monika996
27-02-2012, 08:04
marta wrzuć na priv zdjęcia .:hug: [email protected]

mirela99
27-02-2012, 08:46
Marta - kiedyś się interesowałaś białym karniszem. Masz takowy ? Jakiś namiar albo coś podrzucisz ?

Magdzinska
27-02-2012, 08:46
MarJelko ja TAK czekałam na zdjęcia stolika, rodzinki TEŻ bardzo ciekawa jestem i przegapiłam:bash: BARDZO Proszę o zdjęcia na priv jeśli można [email protected] :D
P:hug:R:hug:O:hug:S:hug:Z:hug:Ę

emiranda
27-02-2012, 09:36
No to macie czego żalować dziewczyny, bo co tam stolik, ładny, a nawet bardzo ladny, super pasuje do wnętrza Marty.

Córka natomiast zjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawiskowa :) panienka już można powiedzieć.:)

Synek ma iskry w oczach :)

miloszenko
27-02-2012, 09:44
Marjel, grube masz to szklo przy schodach?? To jest podwojne/sklejone ??

pozdrawiam

MarJel
27-02-2012, 09:53
Dziewczynki:hug:
Jeszcze siedzę w domu z chorym terrorystą ;) jak go położę w południe, to na spokojnie obfocę stolik i wrzucę na stałe:yes:
Jak za dwa trzy dni wrócę do rzeczywistości na pełnych obrotach, to nie będzie kiedy latać z aparatem, więc zrobię to dziś :yes:
Mirelko mam biały karnisz w pokoju synka zwyklak z LM chyba ten (z inną końcówką) http://www.leroymerlin.pl/produkty/seria-barok-bialy,m1295013970.html, możesz tam skoczyć jest sporo do wyboru.

MarJel
27-02-2012, 09:54
Marjel, grube masz to szklo przy schodach?? To jest podwojne/sklejone ??

pozdrawiam

Grube:yes: i podwójnie sklejone :yes:
również pozdrawiam :)

MarJel
27-02-2012, 09:58
;)Martunia Twoje dzieciaczki roznia sie kolorem wlosow czy wogole sa calkiem inne? U mnie kazdy mowi ze jeden to caly mama a drugi wykapany tato a ze my z mezem raczej do siebie niepodobni mam dzieci z dwoch roznych bajek :lol2:-dwa całkiwite przeciwienstwa w wygladzie i charakterze :rotfl:

Podobne mają tylko chyba nosy:lol2: cała reszta zupełnie inna:)

Saly
27-02-2012, 10:14
Witaj MarJeluś
Ja w wirze wykończeniówki wiec tylko z ukrycia podczytuje i nie mam kiedy włączyć się do dyskusji tyle się u Ciebie dzieje :-)

Ja także z chęcią bym zobaczyła stolika :-) więc jak znajdziesz czas obfoć kochana
Pozdrawiam serdecznie
Saly

nilaf
27-02-2012, 10:33
Witaj Martusia,
Mam do Ciebie pytanie, a w zasadzie do wszystkich posiadaczek i czyścicielek:) kominków. Macie jakiś patent na łatwe, proste, skuteczne i przyjemne czyszczenie szyby z okropnego osadu? Może jakiś dobry sprawdzony środek możecie polecić.

MarJel
27-02-2012, 10:57
Witaj MarJeluś
Ja w wirze wykończeniówki wiec tylko z ukrycia podczytuje i nie mam kiedy włączyć się do dyskusji tyle się u Ciebie dzieje :-)

Ja także z chęcią bym zobaczyła stolika :-) więc jak znajdziesz czas obfoć kochana
Pozdrawiam serdecznie
Saly
Cześć Saly :hug:
Tyle, że u mnie nic się dzieję, tylko ja robię chyba tyle szumu wokół siebie:eek::lol2:
mały już się układa do snu, zaraz zacznę działać:yes:
Zaraz lecę do ciebie...

Witaj Martusia,
Mam do Ciebie pytanie, a w zasadzie do wszystkich posiadaczek i czyścicielek:) kominków. Macie jakiś patent na łatwe, proste, skuteczne i przyjemne czyszczenie szyby z okropnego osadu? Może jakiś dobry sprawdzony środek możecie polecić.
Hej nilaf dawno cię nie było :???:
A widzisz :D w tym wypadku muszę zapytać mojego m :lol: to jedyne miejsce w całym domu które sprząta i zajmuję się mój mąż:cool: Pokupował kilka specyfików w Obi chyba, ale żaden raczej nie jest na tyle skuteczny żeby było szybko łatwo i przyjemnie. Stoi kilka butelek, psikaczy w spiżarni, ale bez sennsu wymieniać wszystkie, zapytam jak wróci który jest najlepszy:yes:

monika996
27-02-2012, 11:14
marta to do dzieła!!! ale dzieciaczków nie zobaczę:(:( i jest mi smutno

a co do szumu koło siebie- rób go dalej i dużo :)

MagdaZZZ
27-02-2012, 12:04
to i ja czekam na stolik:popcorn: bo wczoraj się nie załapałam:( A co gorsza się nie załapałam na zdjęcia dzieciaczków:cry: - plizzzz, wyślij mi na priva:lol: Znam Ciebie, to i córusię z wielką ciekawością bym zobaczyła... i synusia tyż:rolleyes: Nie bądź wiśnia:lol2: