PDA

Zobacz pełną wersję : Pożegnanie z forum



_weynrob_
26-03-2004, 22:52
Witam wszystkich klakierów i innych krzykaczy.
Zamierzam opuścic to merytoryczne,pozbawione nienawiści forum.
Ale brak mi zdecydowania
Prosze więc o wpisy zachecające mnie abym to uczynił.
Jak ich bedzie równo 100 więcej mnie tu nie zobaczycie.
Z góry dziękuje za wsparcie.
wasz ulubieniec weynrob

PS
Tylko uznaje zalogowanych i to nie w dniu wpisu:)))

mieczotronix
26-03-2004, 23:12
Stary, podziwiam twoją energię! Poważnie!
Ale tak ja, jak i inni ludzie nie rozumiemy o co walczysz.
Twoje wypowiedzi są takie chaotyczne, impulsywne, nerwowe. Może chodzi o to, że jest ich za dużo? Za dużo postów, wykrzykników, weynrobów. Wielu osobom chyba się już negatywnie zakonotowałeś i nawet nie czytają tego co piszesz. A ty jak chcesz do nich dotrzeć?
Na to forum zaglądają ludzie otumanieni budową, już ospali, a może leniwi. Musisz mówić do nich takim tonem, jaki są oni w stanie przyswoić, jeśli chcesz być zrozumiany. Dostrój się.
Czy myślisz że kogoś, kto chce się dowiedzieć co wrzucić na dach, czy w czym utopić swoje pieniądze interesuje co zrobił ci p. Papliński i dlaczego.
To interesuje już chyba tylko ciebie i p. Paplińskiego. Ew. producentów eternitu, a może nabywców, ja w każdym razie nie wiem i akurat mnie to nie interesuje. Weź się nawróć. Zacznij nowe życie, dobrego, uczynnego jak Harcerz weynroba.
Amen

Ewunia
26-03-2004, 23:28
Za dużo postów, wykrzykników, weynrobów.
Otwierasz lodówkę, a tu :o ... weynrob :-? w.e.y.n.r.o.b :evil: weyn_rob http://pages.prodigy.net/rogerlori1/emoticons/evil1.gif weyn.rob http://pages.prodigy.net/rogerlori1/emoticons/devil2.gif

barbapis
27-03-2004, 00:07
mieczotronix i Ewunia -
Świetnie powiedziane! Nic dodać, nic ująć!
-weynrob-
Bądż sobie na forum, tylko nie atakuj innych!

anna99
27-03-2004, 18:10
Mieczu i Ewuniu to jest to!

Za dużo i w bardzo złym stylu i guście!!!

mik99
27-03-2004, 19:39
Mieczu i Ewuniu to jest to!

Za dużo i w bardzo złym stylu i guście!!!
.... ja również się podpisuję 8)

Maggie
27-03-2004, 22:13
weynrob,
prowadzisz jakąś dziwną gierkę. Zarzucasz innym, że nie prowadzą rzeczowych dyskusji, a ty sam co? Bicie piany i bluzgi, na okrągło.

Nie lubię chamstwa i pieniactwa, jak wielu innych na tym forum. Po prostu.

maksiu
28-03-2004, 07:41
Dziękuje _weynrob_, to dobry pomysł z opuszczeniem forum

bigmario4
28-03-2004, 12:20
Widzę chłopie że dojżałeś do tej decyzji no to:spadaj. :lol:

_weynrob_
29-03-2004, 19:37
Chyba wróce tu z tarczą!!!

Aleksandryta
29-03-2004, 19:54
Ewunia ja po takim czyms, balabym sie otworzyc lodowke :D :lol:

Pagin
29-03-2004, 20:02
Zegnaj

mad
30-03-2004, 11:07
witaj!
wszyscy cie tu zegnaja, a ja przeciwnie! :wink:

m

ariete
30-03-2004, 19:57
Nie odchodż weyn.Sadzę że wszyscy zanim cokolwiek napiszą lub przeczytają najpierw jednak zaglądaja do tej lodówki.Drażnisz ich a oni jak bumerang wracają do Twoich postów.Używaj zamiast k........a,określeń typu brzydka kobieta,zamiast ch.......,ptaszek.Nie bedziesz nikogo wtedy raził.Zostań.Zostań jako weynrob.

Józia S.
31-03-2004, 13:34
Zostań, Wein,
tylko się nie wyrażaj.
Ciekawa jestem, czy "świętsi od papieża" forumowicze również pozbyli się np. telewizorów (bo tam też tylko chamstwo, wulgaryzmy, seks nawet w reklamach szamponów, chociaż w podtekście), czy oglądają tylko np. "Ziarno" :roll:

Wujek
31-03-2004, 13:35
Zostało zadane pytanie.
Zastanówmy się jednak, czy na każde pytanie musi paść odpowiedź?Tytuł wątku mimo wszelkich podobieństw nie ma nic wspólnego z:
"Pożegnaniem z Afryką"
"Pożegnaniem z Matiorą"
"Pożegnaniem z bronią"
Zastanawiałem się, czy można tą sytuację porównać z próbą samobójstwa: "Proszę poradźcie mi czy mam się powiesić", czy coś w tym rodzaju...
Jednak domyślam się, że autor tego wątku występuje na forum pod wieloma innymi nikami i kolejne zablokowanie jego wypowiedzi nic mu nie zaszkodzi.
Najbardziej chyba odpowiednim porównaniem byłoby tu z "Pożegnaniem z alergią".
Pragniesz pozbyć się jej raz na zawsze? Pomyśl o kuracji odczulającej. Jeśli chcesz, by terapia była skuteczna, zacznij ją już teraz.
Większość z nas cierpi na różnego rodzaju alergie. Łzawienie, katar, wysypka lub ból głowy potrafią zepsuć najpiękniejszy dzień. Na szczęście dzięki kuracji odczulającej możemy się pozbyć uczulenia na pyłki roślin, roztocza kurzu domowego, pleśnie czy jad pszczół i os. Szanse na wyleczenie są duże. Odczulanie pozwala na przykład zmniejszyć o 50, a nawet o 80 procent alergię na pyłki i na zawsze zapomnieć o alergii na jad owadów.
Być może również cierpisz na alergię - na alergię FORUM MURATORA, ale diagnozę musisz poatawić sobie sam.

PS
Jest mi niezmiernie przykro, że być może przyczyniłem się do zniechęcenia do uczestnictwa w forum fachowca - praktyka (chociaż nie zostało to wyraźnie powiedzianie, że BUNGA zrezygnował z mojego powodu). W moim odczuciu Bunga nie odszedł dlatego, ze nie zna się na żartach. Odniosłem wrażenie, ze po przeczytaniu mojej wypowiedzi zaczął również żartować na temat niku jaki sobie wybrał. W moim odczuciu Bunga został zniechęcony poprzez klakierów i antyklakierów. Taki fachowiec jak zostało napisane nie potrzebuje klakierów. On potrafi sam sie wypowiedzieć. Jednak wprowadzenie do dyskusji agresji nie powoduje z pewnością nic dobrego. Rozumię, że należała mi się odpowiednia riposta za żarty, nie na miejscu, jednak nie mogę zrozumieć dlaczego zaatakowana została Pyrka, która chętnie służy wszystkim pomocą.

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że pytanie zadane przez ogłaszającego konkurs było sformułowane mało precyzyjnie. Praktycznie odpowiedzi udzielone przez większość osób (szybko biegnących z pomocą) można było uznać za poprawne. Dlatego wolałem sprawę obrócić w żart.

_weynrob_
31-03-2004, 16:58
Nie odchodż weyn.Sadzę że wszyscy zanim cokolwiek napiszą lub przeczytają najpierw jednak zaglądaja do tej lodówki.Drażnisz ich a oni jak bumerang wracają do Twoich postów.Używaj zamiast k........a,określeń typu brzydka kobieta,zamiast ch.......,ptaszek.Nie bedziesz nikogo wtedy raził.Zostań.Zostań jako weynrob.

Nie używam takich słów na forum więc zamienniki są mi zbędne

_weynrob_
31-03-2004, 17:08
Jednak domyślam się, że autor tego wątku występuje na forum pod wieloma innymi nikami i kolejne zablokowanie jego wypowiedzi nic mu nie zaszkodzi.


Zawsze wystepuje jako WEYNROB w przeciwieństwie co do niektórych mądrali :lol:
A co do twojego wywodu to mało widze w nim sensu :wink:

ariete
01-04-2004, 15:52
Nie odchodż weyn.Sadzę że wszyscy zanim cokolwiek napiszą lub przeczytają najpierw jednak zaglądaja do tej lodówki.Drażnisz ich a oni jak bumerang wracają do Twoich postów.Używaj zamiast k........a,określeń typu brzydka kobieta,zamiast ch.......,ptaszek.Nie bedziesz nikogo wtedy raził.Zostań.Zostań jako weynrob.

Nie używam takich słów na forum więc zamienniki są mi zbędne
Taka nagonka na Ciebie jest.Myslałem,że to o takie słownictwo chodzi.Jest gorzej niż myślałem.Poglady cenzurują.Straszne!!!!!!!!!!!!

_weynrob_
01-04-2004, 16:14
Takie są fakty kolego :lol:

Józia S.
02-04-2004, 19:21
_weynrob_
zmieniłam zdanie, chcę cię za sąsiada :D
Możemy nawet wypić pół litra przy grilu.
Zostań, co?

_weynrob_
03-04-2004, 16:56
_weynrob_
zmieniłam zdanie, chcę cię za sąsiada :D
Możemy nawet wypić pół litra przy grilu.
Zostań, co?

Miło mi bardzo Józiu :lol: ale co do pół litra to nie wiem czy nam wystarczy
Myślę że zostanę tu jeszcze trochę :lol:

_weynrob_
09-04-2004, 14:12
Właśnie dostałem wiadomośc od redakcji że za moje zasługi dla forum zostaje na nie przywrócony :lol:
Tak więc jestem tu legalnie z pełnymi prawami :lol:

ariete
09-04-2004, 15:13
No to publicznie biję się w piersi i oświadczam,że wybaczam Ci Twoje błędy Redakcjo :)